Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
20. feb 2010

sharmi ved preto som ho aj chcela odskusat,ci ma vsetko a ci je ok.lebo mne ho doviezli az z bardejova a kto by sa tam trepal alebo cakal kym by prisli oni,ked by sme uz boli z porodky doma 😒
vam nesiel zacvaknut?fuuu,no ja dufam,ze bude vsetko ok aj pri pouzivani,nemam chut sa natahovat s reklamackami,ked budem chciet kocikovat 😎

janulka04
20. feb 2010

jee, ja ja sa tesim, az sa budem takto z kocika vytesovat 😉 😵
bris, ani ja som nepochopila ten tyzden bolesti... 😕 a aj ja som maniak do sladkeho, ale bielu nepapam, tam je viac kalorii a je na mna az mooooc sladka
a cheerly, tebe v dobrom zavidim, ze uz si skoro vo finale...kolko si doteraz pribrala? podla fotiek si chuducka...
lucka, ten trapas mi pripomenul moju mladost, ked ja este s priatelom v takej intimnej chvili...a ja na nom, hore nic na sebe oblecene a dosla jeho mama bez zaklopania, ze: Nedate si....a skoro jej zabehlo.... 😀 😀 😀
tak sa vratila a len take ze Tuk tuk tuk...: Nedate si zakusok?
strasne sa na tom dodnes smejem, trapas na hovado 😀 😀 😀

cheerlady
20. feb 2010

no taky trapas som ja zazila,ked sme s mm zacinali - boli sme u neho v izbe,ale nastastie ja som bola dole,nikoho doma,no ale v tom dosiel mm bratranec,otvoril dvere a mm zakrical:"nechod sem!!!" lenze uz to nestihol,dvere sa otvorili a bratranec sa len usmial,ze aha a zavrel dvere,ze pockam ta v kuchyni 😀 😀 😀 ale nebrala som to vobec tragicky,prave naopak,sme sa na tom super bavili 😀
jani no pred 2tyzdnami som mala +8kg,kolko teraz neviem,vaha je u nasich,budem sa musiet skocit zajtra odvazit,lebo v pondelok idem do poradne.
a ja jem neskutocne mnozstvo sladkeho,jak sibnuta,som si nemyslela,ze az takto mi bude harasit-mm kupuje teraz furt nutelu,tak to mam na ranajku aj na veceru 2nutelove chleby 😲 😅

fazulka1512
20. feb 2010

ahojte ja len tak na skok , idem hajat a ja chem dat svoj trapas
boli sme s mm v obyvacke, vtedy este byval doma a zrazu pocujeme ze jeho mama ide, ja som sa skryla to takeho rozku pri sedacke a moje spodne pradlo na zemi ostalo, ona prisla zacala upravovat kresla a pyta sa mm ze ako a on dobre a odisla, na to nikdy v zivote nezabudem , trapas jak hovado 😀
prajem krasne snicky 😉

fazulka1512
20. feb 2010

a este som sa chcela opytat ci sa neda kupit niekde v lekarni domaci test na sperma, nepocli ste o tom niektora

miskahryzka8
20. feb 2010

ahojte, ja mam dnes pocit, ako rychlo ubehol den 😕 , ale miestnost vedla kupelne vypratana a moze sa burat a zvacsovat 🙂

majka, nejde mi otvorit tvoj grafik 😕 a kolko ste sa snazili, tiez od jula 🙂? Vede to, ved nech je akcna v hrach, to je super, ale nie ked deco uz nevie co od dobroty aj teraz este cumi s nami na telku, je tu aj jeho oco cakaju na mamu, ich vezem domov autom a maly sa tak nudi, ze furt len je uz ma dobre velke brusko... Aspon vidim, co budem chciet robit inak, tak snad to pojde aj v praxy 😀

aha uz isiel otvorit majka, no a preco necches testnut 🙂, nechces vidiet dve ciarocky 😉?

no tak teraz mi povedz dzou, kde je please ta strecha, lebo ja chcem vidiet rybickyyyyyyyyyyyyyy 😀

sisa2
20. feb 2010

ahojte 🙂

miska - modrastrecha.sk 😉 ale klikni priamo sem http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/dzou/album/...

sisa2
20. feb 2010

dzou - akvarko je super!!!

miskahryzka8
20. feb 2010

bris, ale tak zrejme sa vie zabavit aj sam a neskace vam "po hlavach"... a jj moc vela hraciek nie je tiez dobre 🙂

janulka, jeej to je super ze kreslia, to je pekna cinnost 😀, no to by som aj ja chcela pocut prednasku 5 rocnym slecnam, ako sa robi pocitac 🙂

majka, tak citam, ze ty si to mala naplanovane uplne uplne 🙂

jeeej cheer nova bexinka 🙂 😵, pekna, peknaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa 😀

luci, ani ja teraz nepriberam 😕 a aj mne sa to davno stalo s dvojdnovymi riflami, ze som vyskakovala na taky murik a praskli medzi nohami a normalne mi nechceli uznat reklamaciu, ze som si mala kupit o cislo vacsie 😕 😀, ale potom som si teda mohla vybrat iny tovar miesto rifli 😅

cheeer tak ked ho mate poskladany aj na prechadzku ho mozte zobrat, ze ako ide po terene 😀 😀

miskahryzka8
20. feb 2010

jeeej siska dik, idem kuki 🙂

miskahryzka8
20. feb 2010

jeeej dzou, krasne je to akvarko, vyzera tak starozitne ta skrinka, take some ste nevidela 🙂

miskahryzka8
20. feb 2010

janulka, tak aj mne sa stalo, ze vbehla mama jedneho byvaleho, ked som bola mlada este, lenze ako vbehla tak aj vybehla, my sme ju ani nezaregistrovali, sme boli zaneprazdneni 😀, len potom chalanovi hovorila 😀 😀 😀

cheer tak to si stastna to zena, ze tolko jes sladke a tak malicko si pribrala 🙂

fazulka, to ja som o takom teste nepocula 😕 a k tomu pradlu si sa potom naspat dostala 😀 ?

brisilda
21. feb 2010

miska mas pravdu po hlavach nam neskace lebo energiu mina na psa 😀 takze sa s nou pekne zahra vysanti a mne da aspon v tomto pokoj 😀 potom je krotky ako baranok 😉
cher no super to mnozne cislo vystihol super nakolko to tak je 😉 a vazne naco odkladat kociarik len nech pekne skrasluje vas pribytok neskor tam bude male mimi 🙂
kocky tyzden v bolesti bol mysleny v zmysle po porode vy si mysleite ze ked porodite a urobia vam tam dole nastryh 5 cm dlhy ze to prestane boliet z dna na den??? a plus k tomu boli aj ked sa maternica stahuje ☹ hlavne pri kojeni 😀 ale neni to nic hrozne 😀 😀 😀 najhorsie je kjed sa prsniky zapalia 😝

miskahryzka8
21. feb 2010

bris jj havina chcem, tak bude nutny kvoli vychove 😀 😀, no ja som zvedava ak ta moja vychova bude v realite 😀, ja mam dnes nejaku divnu psychonaladu, este ze svieti slniecko, idem doopratovat, neznasam sediet doma a byt teplakova lady 😠, este aj pooviciak ma cely vikend podpichuje, ale dnes som si zgustla na chleboch vo vajicku a dala som si na en kilo kecupu, mnam, ma jeduje e uhm akak zdrava strava, ale ved vajicko treba a kecup je z paradajok a to je zelenina, no nie 😀, dne ideme mojem mame na veceru, tak si dam aspon suknicku a sa nahodim, tak a basta 😠 a zajtra ma caka ten ultrazvuk, ako to ubehlo 😕...

groka
21. feb 2010

Ahojte ,som doma,ale som velmi slaba+nevolnosti,takze nie som schopna tedraz pisat romany

babo je v poriadku,aspon myslim,dnes ma prepustili rano domov,nekrvacam,sem tam spinim,je to z tej placetny ze je nizko,ved injekcie mi zastavili krv,ale spinenie nie,takze to by som tam bola hadam do porodu,tak som prisla domov,ale je toho malinko,skoro to nic nie je,ale pri prijme ma ani nevsetrovali rukou,ani pri odchadzani,takze neviem ako je na tom krcok,ale podla sona ke to ok

neskor sa ozvem,ale nevladzem,nic

chcem uz porodit baby,uplne vazne

janulka04
21. feb 2010

ahoj, groka, som rada, ze je vsetko ok, verim, ze to zvladnete az do finale...
bris, to ta az tak bolelo...? 😕 Mna boleli len tie injekcie a trosku to stipkalo, ked som sla na malu...ale inac ma to svrbelo, ako sa to hojilo, ale ja som bola za tri dni ako rybka, este aj primar mi na vizite povedal, ze vy uz mozete domov, len sa vratite pre male 😀
ale mozno ta strihli viac, neviem...mna vazne nic nebolelo, len po injekcii co mi pichali a to mi davali len dva dni a potom to uz iba svrbelo... 😵

brisilda
21. feb 2010

janka tak ja som mala vonkajsie stehy 4 aj to su od seba vzdialena na 1 cm 😠 ako ja uz neviem ako to bolelo brala som to ako samozrejmost no viem, ze sediet som nemohla 😀 takze som bola nutena sa ucit kojit po leziacky co nam aj ostalo 😉
groka je super ze si uz doma inak to krvacanie saa ti bude asi aj opakovat ked mas placentu nizko a sekcia ta neminie 😖 no zaklad je aby babatko bolo v poriadku a aby si to dotiahla do uspesneho konca aj ja by som uz rada sla rodit 😀 aby som to mala cim skor za sebou no babo este neni dostatocne vyvinute takze to aj ja aj ty musime vydrzat tie nevolnosti idu aj mne na nervy lebo rano som si znova poklebetila s WC 😝
miska drzim place na sone 😉 to uz budes vidiet hotoveho cloviecika 😉

brisilda
21. feb 2010

inak kocka co zomnou lezala v nemocnici mala tiez ten problem s placentou ☹ no ona caka dvojicky a bolo jej povedane ze to placenta presakuje a musi lezat ☹

cheerlady
21. feb 2010

miska no ved dnes chceme ist s mm na prehadzku,ked je tak krasne a uz sa pytal,ci berieme aj kocik vyskusat,tak sme sa smiali,ze asi by na nas pozerali,ci nam nesibe! 😀

groka drzim ti palce,ty to urcite zvladnes 😉

sharmana
21. feb 2010

ahojte kočky, a špeciálne groka som rada, že si už doma, oddychuj a nestresuj sa... asi každá by sme už chceli mat mimi v náručí.. ja určite, toto je moje prvé bábo a ešte stále si celkom neuvedomujem že bude mama, že budem mat svoje dieta a to mi raz povie "mama"... strašne sa teším 🙂
dnes je krásne , babule nech už príde jar, juuuj, hned mám lepšiu náladu 😀

ja som bola včera na zrútenie z tých susedov, celý den prerábali, to by som ešte zniesla, ale potom mali návštevu, prišiel im syn s deckami, to "divé svine" sú nič, nechali ich behat, dupat, púštat auto po dlažbe, asi dve hodiny a pritom dospelí na seba ručali, lebo oni nevedia rozprávať normálne ako slušní ludia, ale hulákajú, takto skončili o pol ôsmej večer a potom si starí pustili vo svojej "zvyčajnej hlasitosti" telku... normálne mi začalo brucho tvrdnúť...

no dnes dobrá správa, lebo bývajú tu aj slušní a dobrí ludia a tí sú k nám aj milí.. jedna pani s mm čo bývajú nad tými starími dementmi nad nami nám potvrdila, že aj oni si všimli, že im tv huláka, lebo vraj volakedy mali tú telku v spálni...a tá pani im potom pustila nahlas rádio, aby si uvedomili ako hulákajú... no budeme ich musieť ešte asi riešiť..

brisilda
21. feb 2010

sharmi neboj vase babo ak bude v noci plakat tak az potom vasi susedia budu vediet co je to hluk 😀 moj maly ked bol malicky a chorucky tak v noci nehprazne plakal no nasa suseda to chapala nakolko vedela ze sme chorucky ☹ no vasich asi porazi 😀 inak ja by som asi dennodenne chodila a stazovala sa na nich obcas sa treba PORIADNE VYZJAPAT ABY TO STARSIA GENERACIA POCHOPILA

miskahryzka8
21. feb 2010

ahojte, tak sme po prechadzke, jeeej to je uplne super, ked svieti takto oscar 😵 , predvcerom som v tm merkury markete videla krasne tek zvieratkove obrazky pre deti, uz dlho ma tak nic nezajujalo, teda isli sme tem pozerat veci do kupelne 😀 , ale toto ma zaujalo a dnes tam ideme este nieco pozriet, tak si chcem kupit takeho slonikoveho pre stastie 🙂

groka vitaj spat doma 😵

bris dakujem, dufam a mozno aj trosku zazumbuje 😀

cheer zatial mozte dat do kosika babiku 😉 😀

sharmi no to su peripetie, veru nie je nic horsie ako zli susedia ☹

groka
21. feb 2010

baby dakujem ze ste na mna mysleli

bris s tou placentou je to tak,ze do 20tt ju ma kazda zena nizko este a poniektore teda krvacaju,poniektore ani nie,takze ja som z tych co krvacaju,ale povedala mi,ze neni az tak moc nizko a po 20tt zacne ona stupat ako bude babatko rast,takze ja verim ze este chvilju budem krvacat a potom uz nie a sekciu nebudem rodit,ja velmi nechcem mat cisara

dzou
21. feb 2010

Ahojte zienky.... super ze groka je uz doma... drzim ti moc palceky aby vsetko bolo dobre a vela vela oddychuj....
dakujem za pochvalu akvarka 😉 hej som rada ze sme nasli take drevene a pokial viem bolo povodne vyrabane na zakazku takze aspon viem ze uz nikto nema take doma......
A inac mojej mame sa snivalo predvcerom s rybami 😵 a mm vcera vstal po nocnej a hovori ze mal som nocnu moru 😀 sa mi snivalo ze sme mali babo ale teda hned 4 naraz 😀 😀 😀 😀 ze to bolo strasne 😀 😀
tak uvidime co z toho bude 😉
my dnes inac nic nove len tak oddychujeme ale normalne nam v noci nasnezilo sai tak 15cm snehu... ale nastastie je uz zase teplejsie a svieti slniecko takze sa to topi....

janulka04
21. feb 2010

juuuj, bris a to ja som musela po sediacky, kedze ma ucili "stereo" kojenie 😀 , a to sa inac neda..ale pamatym si, ze som sedavala len na pol zadku 😀 😀 😀
groka, ani ja nechcem cisarsky, ale som sa dozcedela, ze tu v Nemecku sa neprerezava brusne svalstvo, ako na Slovensku, teda jedna baba tu z konika teraz nedavno tu cisarak mala a do hodiny sa musis postavit a vetsinou max 5 dni a ides domov, som cumela jak puk...tak uvidime, ako sa nam drobec otoci 😵
dzou, zaujimave sny..

a baby, u nas tiez slniecko, ale je to na backoru, lebo v noci napadlo zase 15 cm snehu...takze mne sa jar zda byt este veeeelmi vzdialena 😔 😢

fazulka1512
21. feb 2010

ahojte babule
my sme zatial doma, cakam kym mm dopozera futbal a vyrazime do ulic
groka super ze si doma, velmi ti drzim palce aby bolo vsetko ok
dzou ty byvas v londone ak sa nemylim a ty janulka kde byvas v zahranici

fazulka1512
21. feb 2010

janulka uz vidim ty byvas v nemecku, asi som to prehliadla

sharmana
21. feb 2010

no babulky dúfam že sem už sneh nepríde.. ja som si ho velmi priala na vianoce, nestalo sa, takže teraz ho už fakt nepotrebujem.. a chýbalo mi slniečko... dzou ja ta obdivujem, tam v UK si toho slnka asi moc neužiješ.. akvarko je peknučke, musím ta aj ja pochválit...
bris. no s tým sedením po šití to je pravda, aj moja segra to mala...
janulka. a malé sa ti budili na kojenie naraz?

janulka04
21. feb 2010

sharmi, nie..to v nemocnici do mna huckali, ze takto sa to robi....stereo papanie bolo iba vecer po kupani, ale inac boli mile, lebo boli ako hodinky, najprv som prebalila a nakrmila jednu a ked som ju davavla do postielky, druha sa budila alebo bola uz hore...takze nikdy som nezazila, ze idem si lahnut a o pol hodinu davaj, druha je hore...ja vravim, ze su nejako nalojene na seba a ze ich mam za odmenu 😀

inac, ony aj teraz, ja neviem, cim to je, ale na velku idu hned jedna po druhej....su proste zohrane od malicka 😉

sharmana
21. feb 2010

jani 😀 to musia byt fakt zlatíčka.. a už začali chodit do škôlky? alebo kedy nastupujú?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre