Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
22. feb 2010

kocky a ja som si dnes konecne kupila uz aj poporodne vlozky a poporodne nohavicky 😀 ale nezeby som sla do mesta s umyslom si to kupit ale uz ked som zabludila do sanity tak som si to kupila az neotravujem s tym manzela lebo ja som ako casovana bomba nikdy neviem kedy znova skoncim v nemocnici alebo priputana na lozko 😢

sisa2
22. feb 2010

dakujem babule, ste moc zlate. tak teraz uz len pockat, kym mrcha prejde a hor sa do snazilkovania 😵

veronika - rada ta tu opat vidim! gratulujem k dobrym vysledkom! som rada, ze ste s mimi v poriadku a pekne rastiete.
bris - nemysli na zle veci, lebo si to privolas. pekne relaxuj a vychutnavaj si tehu. boze, sa mi nechce verit, ze si uz v 30tt, ako to leti! 😕

a ozaj, kde je nasa PANI tea??? 😀 som zvedava, ako dopadla svadba a tesim sa na fotky 😵

lucialen
22. feb 2010

Pani Tea si asi predlzila medovy vikend 😀
Siska, spravna snazilkovska nalada, ta mrcha ta nabudila, hor sa do snazilkovania 😵

sisa2
22. feb 2010

luci 😀 😀 😀 no dnes som napriek tomu, ze mi je fakt hrozne zle, dobre naladena. tesim sa z tej mrchy, ako asi nikdy v zivote. tak uvidime, kolko nam to potrva, kym sa k dopracujem k tt za menom 😉

sisa2
22. feb 2010

ako ti to ide s ucenim???

sisa2
22. feb 2010

luciiiiii akurat som pozrela fotky ... krasne brusko! a fotka maleho drobceka v brusku ma dostala. je nadherna!!! 😵

lucialen
22. feb 2010

Diky Sisa, vyzeral ako taky maly gumeny medvedik 😵 Brusko uz je veru dost dobre, dnes mi dosli tehu rifle, len budem na ne potrebovat opasok. Inak normalne nohavice uz nenosim. Ucenie ide pomaly, hrozne sa mi nechce. Ale uz som sa naucila 1 predmet a som v polovici druheho, ale ze by som to vedela nemozem povedat, chaos velky 😀

janulka04
22. feb 2010

ahojte kocky, ja len na skok, kedze o stvrt hodiny idem dat male do poriadku
lucka, male je krasne, ja som si tu fotku ani nevsimla, nebyt sisky.... 😵
a teda aj brusko chvalim 😉

dzou
22. feb 2010

ahojte zienky... ako sa mate? som vas trosku citkala... tak miske a lucke gratulujem ze vsetko je ok a uci fotecka mrnuska je nadherna.. aj brusko uz mas pekne 😉
siska tebe gratulacie velka konecne k mrche... zeby ti dosla ta moja co mi ma prist? 😀
ja inac nic nove.... uz sa neviem dockat na sobotu co mi maju dojst tie kamosky....
akurat odkedy som doma ma dost boli hlava neviem z coho ale uz by mohla prestat 😠
jaj a inac fazulka ja nebyvam v Londyne.... to majuska.... ja zijem v uk ale nie v Londyne ja byvam na dedinke vola sa North Anston.... je to tak medzi Sheffieldom, Rotherhamom a Worksopom... no malokto pozna tieto mesta i ked su dost velke 😉

sisa2
22. feb 2010

no to dufam dzou 🙂 a predpokladam, ze vzhladom na intenzitu je este minimalne aj majuskina 😀

dzou
22. feb 2010

joj siska tak to musi byt silna ked tak dlho nebola.... joj to ti nezavidim

sharmana
22. feb 2010

ahojte kočky, ako sa mi máte?
dnes sme si vybrali postielku, ešte nekúpili, ale v podstate vybrali.. chcem sa spýtat už mamičiek, či preferujú postielku s bokom, ktorý sa dá sklopit, alebo je to zbytočnosť?
my sme to pozerali na jednej postielke a ono sa ten bok aj tak nedá sklopit úplne, takže aj tak by muselo cez to dieta liezt.. tak neviem..

sisa2
22. feb 2010

dzou - vsak tolko som sa jej prosila, ze mi da teraz asi riadne zabrat 😖 chystam sa asi do postele, je mi fakt na ble ☹

sharmi - aku postielku ste si vybrali? my sme mali klasicku, kde sa nedalo nic sklopit a ani mi to nechybalo. niektore maminy ale maju postielku prirazenu k manzelskej posteli a nemaju tam tu jednu stranu - cize babulo sice spi v postielke, ale je hned pri mamine.

sisa2
22. feb 2010

dzou viem si predstavit, ze sa uz tesis na kamosky. kolko u vas budu? mas dovolenku? to tu asi moc nebudes, co? 😀

dzou
22. feb 2010

pridu v sobotu a odchadzaju stvrtok 😉 mam dovcu pondelok,utorok..... a potom stvrtok ked ich veziem na letisko... viem ze je to cudne ze stredu nemam 😀 ale nechcela som brat tolko dni aby som mala viac v lete 😅
sharmi no ja ti neporadim lebo ani neviem ze o com vlastne hovoris 😅 😀

sisa2
22. feb 2010

dzou - ja to chapem. my tiez ked chodime ku kamoske do manchestra, tak nema vsetky dni dovolenku. a urcite to pochopia aj ony. vsak si to uzijete urcite aj tak. hehe, sa vam usta nezavru, co? 😀 mne pridu v sobotu tiez kamosky, co sa pozname uz straaasne dlho, len uz mame vsetky deticky, tak je uz tazsie sa stretnut. tak sa neviem dockat. manzelia sa na nas vzdy bavia, ked si skaceme do reci, lebo si toho chceme tolko povedat 😀 😀 😀

a neboj, postielky budes o chvilu aj ty studovat, potom zistis, co sa sharmi pytala 😀

dzou
22. feb 2010

no sak chudak mm 😀 3 baby v dome..... no co uz bude to musier prezit 😀 no sak si budeme mat co povedat... sice si piseme maily ale tak nazivo je nazivo 😉
no a ohladom tych postielok a tak.... ja uz neviem ze kedy to bude... mne uz to niekedy pripada ze nikdy 😒

sisa2
22. feb 2010

no jasne, osobne to je uplne ine, ako cez maily. my si tiez piseme, takze v obraze sme, ale ked sme spolu, tak nevieme, co skor 😀 mm ma ako sluzby? 😀 😀 😀
zlatko neboj, dockas sa. ja dufam, ze sa vsetky dockame. a kedze si teraz mrchu poslala mne, tak to tu postielku budes obzerat o chvilu 😉

dzou
22. feb 2010

siska no uvidime ci ti isto dosla ta moja mrcha 😅
no mm ma ranku takze bude doma 😀 ale tak my pondelok a utorok budeme travit skoro cele dni v shoping cetroch 😀 ja viem ze to nie je dobre kvoli chorobam ale tak co uz 😉

sisa2
22. feb 2010

ale prosim ta, aspon si to poriadne uzijete. urcite lepsie absolvovat to s kamoskami, ako s mm 😀

sisa2
22. feb 2010

a teda dufam, ze to je aj tvoja mrcha. vsak som to tu vyhlasovala uz neviem od kedy, aby ste mi ich poslali ... vzhladom na vzdialenost, ktora nas deli predpokladam, ze je tvoja a majkina, kedze isla z veeelmi daleka 😀

dzou
22. feb 2010

aha vidis siska to ma nenapadlo ze ked ti poslem moju ze to tak dlho pojde 😀
joj vies jak si to uzijem.... ja s mm vobec uz nechodim... naco aby sa za mno vliekol ako sopel z nosa 😀

sisa2
22. feb 2010

😀 😀 😀 to je dobreeee, hihi, sa tu rehnim 😀 😀 😀
ja s mojim celkom rada nakupujem, aspon ma kto nosit tasky 😔 😀

sharmana
22. feb 2010

dakujem sisa, mne sa páči jedna postielka a dokonca ma pri nej sabinka začala kopkat do bruška, takže asi vyhrala a nie je ani drahá, len 85 eur... v brendone.. len ešte chcem zohnat hniezdo a baldachýn, lebo tam sa mi nič také nepáčilo... no asi to urobím tak, že ak by sme chceli mat postielku pripojenú k manželskej posteli, tak ten jeden bok odmontujeme a hotovo, teda ak to bude potom držať pokope 😀
dzou. veru, zachvílu budeš aj ty vyberat, uvidíš...
a asi si dáme urobit komodu u toho živnostníka, čo nám robil vstavanú skrinu, urobí nám aj ten prebalovací pult na vrch, lebo inak by sa nám to nehodlo do izby farebne... dúfam že dá takú dobrú cenu ako na skrinu, lebo tieto komody prebalovace stoja v obchode od 200 eur ..

sharmana
22. feb 2010

sisuš, takže mrcha už došla? to je super 😉
dzou a ty si ktorý dc?

dzou
22. feb 2010

no mojho to bavi tak max30min a potom chce uz ist domov.... a furt do mna huci ze co si chces kupit sak musis vediet ci tricko,rifle alebo co... a ja vzdy sak nevieeeeeeeeeem sak uvidim co sa mi bude pacit... no snim je to horor radsej chodim sama 😀

sisa2
22. feb 2010

sharmi - len si to pozrite, ci sa to da dat dole. lebo napr. na nasej sa neda, inak by sa rozpadla. to sa asi da prave na tych, co maju spustaciu tu jednu stranu.
kto vam robil skrinu? mozes do IP??? ako ste spokojni? dakujem 🙂
a hej, vcera sa jej konecne uracilo, takze dnes som 2DC. beriem aj sarapis, tak uvidime, ci pomoze na upravu cyklu a kedy sa zadari 🙂

sisa2
22. feb 2010

dzou tak to sa ti nedivim, to by ani mna nebavilo. moj je v tomto nastastie ok, ma so mnou bozsku trpezlivost. az sa divim 😀

boze, mam strasnuuuu chut na zmrzlinu. a to som na diete, tak by som nemala. pomoooooc ☹

dzou
22. feb 2010

no ja som dnes 24dc... som normalne dnes rano rozmyslala ze ktory dc som 😀 ale dpo neviem nejak nemam tucha kedy bola ovu... vacsinou bola tak 14-15dc ale teraz som citila vajecniky tak az na 16-17dc takze vobec neviem 😅 ale je to jedno lebo akurat ked tu budu tie kamosky tak by mala dojsy mrsina.... tak pondelok-utorok... no a som rozdhonuta ze nebudem testovat lebo keby tam naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahodou nieco bolo tak chcem aby sme boli s mm sami ked mu to poviem a ked odidu a mrcha nebude to budem uz 34dc tak uz budem testovat a to uz bude doooooooost zaujimave ale tak mrcha urcite pride.... pochybujem ze ta siskina je moja 😅

dzou
22. feb 2010

no moj ma trpezlivost ked viem co chcem 😀
ale sak zmrzka nema vela kalorii to si mozes dat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre