Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
8. júl 2009

ja si myslím že všade môžu byť aj dobré aj zlé matky, či ma 20 alebo 30, všetko má svoje pre a proti , ale ja by som nemenila za nič na svete 😀

a sisa vôbec nie si stará korytnačka, ja mám dokonca staršie priatelky ako si ty, a perfektne s nimi vychádzam a máme sa radi a ani oni nečakali že sa môžu baviť s takým ,,deckom,, ako som ja, 😀 lebo s tými v mojom veku si veľmi nerozumiem, lebo tie majú iné zábavky 😒

tea333
8. júl 2009

sisa- korytnacka asi tazko 😀 31 je nic, ved priatel bude mat v septembri a je to deco 😀

ked sa citis mozes byt mladsia ako ktorakolvek 20tka, poznam take co stareckym pesimizmom prekonavaju ludi na smrtelnej posteli 😀

sabiatko
8. júl 2009

sisa neplas, 31 je pohoda a na fotke vyzeras kocka 😉
si myslim, ze od veku to moc nezavisi. moj byvaly ma 28 a na svadbu a rodinu sa este vobec neciti a moj drahy mal presne 24 a mesiac ked sme sa brali a je cely nateseny z manzelstva a buduceho mrnuska. no hej baby, ten moj je odomna o rok a pol mladsi 😎

tea333
8. júl 2009

pravda bianca, rovesnicky sa ma stale vypytuju-ako mozes byt stale s tym istym clovekom?ako to ze sa vydavas taka mlada-ved si nic neuzijes...noa pockaj co povedia ked otehotniem..to si znicim zivot haha

biancarv
8. júl 2009

ja poznam veľa takých chlapov čo sú približne v mojom veku, nabúchali dievča, vzali si ju, ale aj tak chodia ved viete čo ku iným, a kto na to dopláca? no ich chuderky novomanželky a malé detičky, fakt nepoznám takého čo by bol rodinne založený a bol by taký mlady, chlapi sú hrozní 😠 čest vynimkám 😎

tea333
8. júl 2009

sabiatko-cest vinimkam 😉

tea333
8. júl 2009

ano aj ked nechapem preco sa tie baby nechaju vtlacat do manzelstva-ja by som to urcite zvladla lepsie nez s nejakym idiotom (nasilnikom,ochlastom, ku..vnikom, klamarom, nezodpovednym..)

biancarv
8. júl 2009

aj ten môj bude mať čochvíla 31 rokov a aj tak mam pocit, že sa niekedy doma starám o dve deti a nie jedno, chlapi sú takí, vždy v nich zostáva ta detinskosť, aspoň podľa mojich skúseností 😀

biancarv
8. júl 2009

ani ja by som sa nevydávala za niekoho len pre tehotenstvo, je to zastaraná hlúpost, ktorí účastníkom konania zničí život 😠

sabiatko
8. júl 2009

🙂 ten moj je fakt special, sak jako dlho som nanho aj cakala, som sa uz bala, ze uz nestihnem vnucence 😀
ja si tiez myslim, ze mladi a zaroven zodpovedni, to je v tejto dobe skor rarita, co mi je zaroven aj luto, lebo vidim, ze to vseobecne upada a rodina uz nie je taka "cool" ako zabavka s kamosmi a chodenie za babami 😒 tak to bude aj s vychovou deti o to tazsie, ked vidia, ako to teraz fici vo svete 😒

sisa2
8. júl 2009

dakujem 😵 ja sa stara necitim, len ked tu tak citam, kolko mate rokov, som tusim medzi vami najstarsia. teda zatial sa este nevyjadrili ostatne babule, tak uvidime.

kazdy vek ma svoje caro, ale popravde, ked som mala 20, nad svadbou a detmi som velmi neuvazovala. no kazdy sme iny a to je prave na svete super.
mam aj mladsie aj starsie kamaratky a fakt je, ze niektore 20-ky ma svojim pristupom dokazu riadne soknut, hlavne ked maju zmyslanie pomaly 50-rocnych 😕

tea333
8. júl 2009

tak tak bianca..
cudujem sa aj mojej mamine,aj ked to bolo za sociku,ze sa takto vydala len koly mne...a trpela 20 rokov
a chlapi su taki,ale o to je to s nimi niekedy veselsie..
o toho mojho sa nastastie netreba starat,je supercistotny,rad upratuje a skvelo vari,takze som najstastnejsia,lebo je este aj mimoriadne zodpovedny a myslim ze z neho bude prikladny tato, s detmi to vie lepsie ako ja,ja som nikdy do kocikov nenakukala,ani som nebola ten typ,mna to chytilo az ked mam teraz vlastnu rodinku
inak ked tak pisem tak si pripadam neschopnejsia,hehe

tea333
8. júl 2009

sisa2-na babule este casu mas, a kolko by si chcela?
ja mam plan 2-3, pricom tretie iba ak na to bude zivotna situacia

tea333
8. júl 2009

sabiatko-ano, ved moji 20a21 rocny kamarati pozeraju ako na majku z gurunu, vydavat sa no fuj 😀
jedine co riesia su kratkodobe vztahy, opijacky na akciach,oblecenie,kavicky v meste..aj ja sa rada zabavim,ale riesit to ako svoj cely zivot to nieee

biancarv
8. júl 2009

ja hovorím že každý má taký život ako si to sám zariadi, proste každý je strojcom vlastného šťastia 😀 , ja som inak brutálna optimistka a moja najlepšia kamarátka je brutálna pesimistka, tak si asi viete predstaviť ako to vyzerá ked sa spolu rozprávame 😀 😀 😀

tea333
8. júl 2009

ja som opimista od kosti 😀
aj preto si myslim ze babtko zvladnem v pohode, len akurat neviem ako to urobim zo skolou..
ale ked poviem mame ze som tehu ked budem, ta ma snad ukamenuje 😀
ako reagovali tvoji rodicia?

sabiatko
8. júl 2009

presne tak a my si zariadime zivot s babetkami 🙂 ja sa uz neviem dockat tej manie, jak si budeme oznamovat, ktora uz je tehotna a budeme tu testovat a cakat na ovu, MS... 😵

tea333
8. júl 2009

😉 to teda bude mania
sabiatko a kde byvas? vidim ine zahranicie

sabiatko
8. júl 2009

ja som len mame povedala do telefonu, ze sa snazime a ona uplne bez dychu, ani slovo nepovedala 😀 ale na druhy den uz vyhrabala stare hracky a kupila malinke rukavicky pre babo 😀 ocino je flegmatik, takze to bral s kludom...
tea, skolu zvladnes, da sa externe... mozem sa opytat, co studujes?

tea333
8. júl 2009

som na prave v ba, skolu mam len 3 dni do tyzdna, tak som rozmyslala ze externe,aj ked neviem ci nie je dobry napad na rok prerusit..nevieem 😖

tea333
8. júl 2009

sabiatko-moja mama to nepredycha, ona a babicka, hehe
a navyse ona ma stale nazor,ze na vsetko si mam dat vela rokov casu,ze dieta najskor v 28 a tak

sabiatko
8. júl 2009

fuha, no pravo mas tazke, chodili mi tam kamosi, tak viem. to tazko povedat, ci prerusit. dobre by bolo, keby ti mohli rodicia alebo niekto pomoct varovat, ked sa budes ucit na skusky. mozno to bude lahsie, ked uz bude mat babo rok a nebudes ho muset kojit kazdu chvilu. neviem ti poradit, si musis rozmyslet, ale na to mas este minimalne par mesiacov 😉

sabiatko
8. júl 2009

no to moja mi radila tiez, ze casu dost, chlapa nepotrebujem, dieta maximalne jedno... jasne, ze je tazsie mat zodpovednost, ale aj ovela krajsie. a podla mna vek na to mas, tak poho...

tea333
8. júl 2009

hej, lebo prerusit na rok u nas neni problem, len potom o rok viac juj a externe- aj tak by som tam musela chodit cez vikendy..
presne tak,casu dost
uz sa tesim na snazilkovanie, uz nech je 10teho 😎

tea333
8. júl 2009

tiez si myslim, najviac ma naplna prave nasa zvieratkovska domacnost 😀 a to je vela prace a zodpovednosti..ale aj moje maltezacky by sa potesili z babatka.. 😀

biancarv
8. júl 2009

inak tea nezabúdaj, že aj ked si mladá a tvoja mama hovorí že máš ešte dosť času, mysli aj na svojho chlapa, ved on uz má najvyšší čas aby sa stal otcom 😀 a ja som sa kvôli tehu na školu vykašlala a nelutujem to, chcela som ist na ekonomicku do Ba- podnikanie v obchode a cestovnom ruchu, tam vtedy brali bez prijímačok do priemeru 1,2, dokonca som mala aj vyplnenú prihlášku, ale nakoniec som sa rozhodla pre rodinný život po ktorom som vždy túžila a študovať sa dá aj ked budem ma 30 ale 40 rokov, pre mňa bolo hlavné že som sa môjmu chlapčekovi mohla venovať na 100% 😀

tea333
8. júl 2009

juj no ja tu skolu urcite chcem dokoncit,ale tiez nechcem aby to bolo na ukor babatka..
mama ma vela nazorov ale tak isto mi rozpravala o svadbe a teraz sa tesi a kazdemu sa chvali aky prsten som dostala

biancarv
8. júl 2009

a si si istá že už chceš bábo, no ja neviem ked chceš silou mocou študovať? no ja by som si to nevedela predstaviť, a nebudeš čakať radšej kým doštuduješ? no ja to tvoja vec, ale ja by som nevedela robiť aj jedno aj druhé 😒

tea333
8. júl 2009

baby idem ja, sama sa praca neurobi 😀
samozrejme sa vratim do 5 hodin kedze to neviem bez konika vydrzat haha

biancarv
8. júl 2009

no tak ahoj 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre