Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
25. feb 2010

ahojte zienky janka tie kolotoce su uzasne 😉
miska kukla som to lehatko a v GB sas da kupit lacnejsie 😉 ja som si nieco podobne uz objednala u maminy 😀 takze som zvedava a nieco objednam aj u sestry 🙂
majka drzim place aby hadica pokracovala 😉
inak ja som dnes volal do doktorki a sestricka povedala ze mam prist tak som tam sla plna cakaren ludi tazko sa mi tam dychalo tak som si zaplatila nekrestanske prednostne vysetrenie 🙄 zdieraci jedny ! 😠 co uz a le inak by som tam sedela doteraz 😀 no a dala mi bioparox a sinuped takze som zvedava ci mi to pomoze 😒 lebo oci mi slzia kycham ako blazon a sople tecu ako o preteky 😖 nezavidim teda alergikom musia to mat tazke

miskahryzka8
25. feb 2010

Ahojteeeeeeeee :DD

Luci my sme neveriaci, ale ja katolicka a mm evanjelik, obaja sme ale krsteni, to je podla mna spravne, chcem aby babatko bolo krstene ako evanjelik, to nabozenstvo sa mi zda ludskejsie a potom nech sa rozhodne samo ako s vierou... Ale velmi verim na nieco ako osud, nieco medzi nebom a zemou, neviem ako to nazvat a v silu snov a vieru v seba 🙂

janulka to veru nie, nemohla, lebo ja pri tom vykrikujem, tak by divaci ohluchli 😀 😀 😀 , pisana forma je lepsia 😀 😀 😀 , ja som tiez vcera pozerala na nete vsetko mozne - kolotoce, interaktivne deky, hrazdicky, sedacky na papanie, hracky.... Dost palky 😠 a tu chicco sedacku budes mat za 40 Eur 😕?

jeeej majuska hadicaaaaaaaa, super 😵 😵 a stale si nenapisala, ake mas dlhe cykly 😝 🙂

miskahryzka8
25. feb 2010

Bris to lehatko co ma kamoska? A za kolko si ho nasla? Briiiiiiiiiiis ved bioparox sa v ziadnom pripade nemoze, to su antibiotika, to co ti dali 😕 na ten som sa hned pytala ako som mala ja nadchu a to hrdlo, lebo ten dobre zabera, ale tehotne ho nemozu 😕

majuska7979
25. feb 2010

miska prepac, no vies moje cykly su 30dnove, tento myslim bude 30dnovy, cize lf bude 14dni, aspon myslim ale u mna to nikdy nieje iste 😖
prave kukam elegantne saty pre tehulky, ale nic som nenasla, ak by sa nam predsa len podarilo, to na svadbe sem v uk, v juny by som uz mohla mat brusko 😅

majuska7979
25. feb 2010

https://www.seraphine.com/maternity-fashion-onl... kuknite na tieto celkom pekne ale este nic moc

miskahryzka8
25. feb 2010

v pohode majuska, to ja hlavne zo zvedavosti 😉 , tak velmi drzim palce 🙂 , pozeram, ze mne zacala hadica na 24 DC, skoro ako tebe 😉

My ideme tiez v juli na svadbu, asi mi bude sit saty kamoska 🙂 , fiiiha, ale pozeram ten link, fakt su tam pekne 😕 🙂

janulka04
25. feb 2010

hej, miska 40€ plus 5€ postovne 😉

majuska7979
25. feb 2010

miska no su tam peknucke, ale ja chcem skor take prestrejsie farby, ako slabo zelena, zltucka, ...proste v lete sa v takej ciernej uvarim 😀 rozpravam ako by som bola uz tehula 😀 uz blbnem nacisto
a inak baby vcera vecer len co som dosla domov zas som sa napchavala zavinacmi, ale dnes mi to preslo a som v sladkostiach 😕

majuska7979
25. feb 2010

baby myslite si ze ortutovy teplomer sa moze pokazit, ???? vcera mi spadol na zem cast ortute ostala v strede a cast padla dole, ale som to strepla??? ja si myslim ze by s tym nemal byt problem nemam pravdu?/

miskahryzka8
25. feb 2010

jani sikulka si 😵 , to ej super 🙂 , no myslim ze ja mozem googlit ako o zivot, na sk strankach su aj tak vyssie ceny...

ved pojdem na nakupo do londyna snad 🙂

majuska, no ja som pozerala tie strihy hlavne 🙂 , lebo tiez mam rada farby a hlavne v lete, tak kamoska moze sit podla nich 🙂 , podla mna sa nepokazil 🙂

majuska7979
25. feb 2010

no strihy boli fajne, mne sa pacili take cierne po kolienka,

miskahryzka8
25. feb 2010

mne sa paci tento strih https://www.seraphine.com/maternity-fashion-onl... 🙂 , ale bez tej stuhy vpredu a holeho chrbta 🙂

Ina aj nas psik je chory posledne dva dni, ale uz je to aj staroba, 10 rokov na dogu je vraj dost vela, mm s nou pojde akurat zverolekarovi, tak neviem, ci ju nebude treba utratit, len lezi, nechce papat a nemoze chodit 😒

majuska7979
25. feb 2010

no krasne,ale ta stuha je tam onicom
mne sa preste tie co su nizsie 3, cierne krasnucke
to mi je luto 😒 ale hlavne aby sa netrapil

lucialen
25. feb 2010

Jej Miska, mate dogu? 😵 To je krasny pes. Ja som tiez chcela, ale sme sa bali, ze by mal viac kilov ako my a neudrzali by sme ho. Nasa labradorka teda nie je najmensia, ale je taka krotka, ze by ani muche neublizila a ani ju drzat netreba 🙂 Tak nech sa skoro vylieci. Vacsi psy ziju bohuzial kratsie 😒
Inak moj mm je tiez katolik, aj jeho rodina, a chceme aj male dat pokrstit v kostole a potom nech sa same rozhodne kade sa chce uberat. Ja nie som ani krstena v kostole, ani ma k tomu nikto neviedol, mne sa tie reci vzdy zdali velmi zabavne a neuveritelne. Moj starky ked vidi farara a pod, tak je hned nasraty 😀
Co sa tyka tych hrazdiciek, kolotocov a lehatiek, ani neuvazujem to kupit, zbytocne je to drahe, a niektore vyrobky sa mi uz zdaju prehnane, kedysi to vobec nebolo a zilo sa, deti boli mudre, sikovne, vyvinute aj bez toho 😉

lucialen
25. feb 2010

Majus, ty mas podobny graf ako som mala ja, kuk do albumu 😉

majuska7979
25. feb 2010

lucia, kukala som tvoj, no podobny, ale nechcem sa namotavat 😉
radsej cakam na mrchu 😉 ako by som mala byt potom sklamana 😀
baby kedy myslite by som mohla robit testik?????? 😕 pockat este aspon 3 dni vsak

majuska7979
25. feb 2010

miska mala tiez podobny, takze baby moc moc moc drzkajte palceky uvidime aka bude zajtra teplotka 😅

dzou
25. feb 2010

Ahojte... miska super ze takto hlasis ten hokej ja nemam vobec ziadny prehlad kedze tu hokej vobec nedavaju tak aspon viem ze sa nam dari 😵
teda k tej viere este... jani tak ako si ty pisala ja tiez verim v nejaku vyssiu silu alebo nieco take ale nepredstavujem si to ako boha 😉 a teda ako aj miska napisala verim v samu seba 😀
miska dufam,ze psikovi sa ulavi a bude dobre aj lucka uz spominala ze velke psy bohuzial ziju kratsie 😔 ale tak snad to nebude vas pripad....
majuska moc drzim palceky.... grafik je zatial pekny a inac aj tie satky co si hodila su super 😵
lucka s tymi lehatkami a inymi serepetickami mas pravdu ale napr to lehatko je celkom fajn hlavne ked chces mat babo pri sebe kedze byvas v dome a predpokldama ze izby mas na poschodi ,aj na navsetve napr. tak ho do toho posadis a pohodka 😉 nemusi byt stale na rukach 😉 no ja si kupim ale uz posite na tom carboote co aj bris spominala a tam to kupim za babku 😀

dzou
25. feb 2010

no to malo byt pouzite a posite 😀
a teda som zabudla napisat o sebe 😀 😀 😀 😀 teda nic nove... az mi je to divne 😕 dnes som 27dc ani prsia ma nebolia.... obcas ma trosku pichne,zaboli podbrusko to je vsetko... a dnes ma zatial ani hlava nastastie neboli 😉 no ak vydrzim zajtra a nekupim test 😀 tak uz v sobotu tu budu tie kamosky a to uz budem mat trochu ine myslienky a teda ak nedojde mrcha pondelok-utorok tak budem testovat az vo stvrtok alebo piatok ale tak ratam ze pride .....

majuska7979
25. feb 2010

dzou no u mna psia bolia a su naliate, ale to boli vacsinou vzdy pred mrchou, 😠
jedine co je divne to su tie slede, zacina byt vecer a uz mam na ne zas chut 😕

majuska7979
25. feb 2010

to su tie zavinace, 😠

dzou
25. feb 2010

no sak praveze aj mna vzdy bolia pred mrchou ale tak to este asi pride cakam uz kazdu chvilu 😀

majuska7979
25. feb 2010

mna bolelo podbrusko v den poklesu v praci a potom a odvtedy nic, 😒 zacinam si mysliet ze ak sa nam aj podarilo to sa neuhniezdilo 😖

majuska7979
25. feb 2010

baby dnes nas tu vela nieje na konikovy vsak?

dzou
25. feb 2010

no sak v poslednom case je tu nejak mrtvo 😕
maji ved uvidis... ja praveze nejak ani nemam ziadne ''priznaky'' tento mesiac...tak som spokojna ze sa nestresujem 😉

majuska7979
25. feb 2010

no vidis dzou
ja akurat varim, idem povesat pradlo, dat prat dalsie, musim upratat byt a potom sa idem venovat sebe, chcem si vyrovnat vlasy, proste sa dat dokopy nech vypadam ako clovek 😅

dzou
25. feb 2010

no ja oddychujem varila som vcera tak dnes len vylozim umyvacku nahodim dalsi bordelik do nej a hotovo 😀 asi si kuknem nejaky film 😉

majuska7979
25. feb 2010

to ti prajem potom krasny vecer 😉

dzou
25. feb 2010

ale ja som tu este ja som nenapisala ze odchadzam z konika 😀 ale ak ty aano tak aj ja tebe 😉

lucialen
25. feb 2010

Dzou, ja budem mat namiesto lehatka detsku autosedacku, kupim si polohovaciu, nech si dam oddychuje. Ved tam moze byt aj do pol roka a potom to dietatko aj tak nebude len tak pasivne polihovat ale vymyslat. My v skolke sme tie lehatka vyuzivali fakt minimalne, deti nam z toho vyliezali. Jedine bolo dobre, ze ked 4 naraz plakali, tak sme ich v tom mohli hockat aj troch jedna z nas 😀
Ja teraz cakam, idem drazit, koncia mi aukcie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre