Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
3. mar 2010

petka, jasne, ze drzim vsetko mozne...uz nech sa tu len babatka mozu rozoberat...
takisto aj siske... 😉

aj fazulke a vsetkym....

zaujimalo by ma co ma nove nadenka a nasa ´majka...motylek?

sisa2
3. mar 2010

dobre rano 🙂
my mame za sebou prisernu noc, tak dufam, ze sa mi v praci podari zrekreovat 😀

miska - mm sen je prejst po route 66. momentalne s malym nehrozi, este je na to moc maly. tak mozno ked bude starsi pojdeme spolu, alebo len my dvaja. ktovie, co bude. NY ani mna moc nelaka, ale tak co uz, ked maju svadbu tam 😀 😀 😀
geneton ma dost sokol 😕 fakt mi pride divne, ze kazdy mesiac zdvihnu cenu o 10€. asi mali vela zaujemcov. len aby takymto sposobom o vsetkych buducich neprisli, kedze ani ty uz o tom neuvazujes. naozaj nechapem zmyslanie ludi na slovensku, vsetci chcu byt za noc milionarmi 😖
gynfiv ........ nerada na to spominam. tiez sme tam boli, ked sa nedarilo, nakoniec sme sa rozhodli pre ine centrum. ale pozeram, ze sa toho fakt vela nezmenilo, je to smutne ☹
my sme boli na 3D v 20tt, lebo mi pri danielkovi vysli zle AFP. kludne mozes ist na 3D aj po 20tt. rozdiel je v tom, ze uz nebudes vidiet cele babulo na obrazovke, ale budes mat na zaberoch len casti - napr. tvaricku ... v podstate vacsina fotiek z 3D, co tu je na nete, su po 20tt a tie fotky su podla mna krasne 😵

sisa2
3. mar 2010

jani - jasne, ze drzim palce na zajtrajsiu poradnu, daj potom vediet, co doki zistil. to je taky super napinak, ked clovek nevie, co ma v brusku. ja si to pri druhom (ak sa zadari) asi necham ako prekvapko dokonca.
nemci veru o nas nemaju ktovieaku mienku. aj ked to je samoska o ludoch, poznam aj normalnych 😀 ale aj u nas v office, ked volam do DE, rozpravaju sa so mnou ako z pomocnej skoly, ked poviem, ze som z SK. teda resp. ked poviem, ze som auslander. ale to iste sa mi stalo aj v reichu. pripadne mi nechceli verit, ze som z SK 😀 😝 asi si fakt myslia, ze tu zijeme na stromoch 🙄
dufam, ze to svokra rozdychala a bude ok. ja by som na tvojom mieste uz asi tiez nesla, predsa len ta cesta autom "chvilu" trva. nevies, preco sa rozhodla to robit teraz, ked povodne chcela v lete?
sneh nezavidim, ja sa uz neviem dockat jari. ale vraj aj ku nam to ma este prist 😠

sisa2
3. mar 2010

fazulka - super!!!! som zvedava, co z toho nakoniec bude. ale paci sa mi, ze si to teplota este rozmyslela 😵

sisa2
3. mar 2010

peti - super! si sikulka!!!
ja mam tiez hrozu zo stahovania. predstava, co vsetko sme za tych 7 rokov nazvlacali domov a ze to mam teraz niekam presunut ..... asi budem veeelmi striktne selektovat, co sa dostane do noveho domu 😀 dufam, ze nas cez leto pridete s nicom pozriet, budeme si porovnavat bruska s nohami v bazene 😉 😀
nico bude mat super prekvapko! urcite sa bude velmi tesit 😉

sisa2
3. mar 2010

jani veru aj mna by zaujimalo, ako sa maju niektore babule. niektore tu neboli uz asi 100 rokov ☹

sisa2
3. mar 2010

tak som si pokecala a mozem ist pracovat 😀
pekny den vsetkym!

sisa2
3. mar 2010

jaj, este mi napadlo, BRIS uz aj mne sa snivalo s tebou 😀 😀 😀 ze sme boli spolu niekde u dokiho na utz a zo sebstianka nakoniec bolo dievcatko 😀

miskahryzka8
3. mar 2010

babyyyyyyyyyyy aj mne sa dnes konecne snivalo s bris 😀 😀 , bris mala si taky fialkovy tehulkovsky rolak a doneisla si mi na predaj tehulkovske oblecko, bolo zavesene an snure na pradlo, uplne nove nepouzite a vraj je znacky casualplay ci co ako tie kociky 😀 , tak som si ho skusala a zatial mi bolo velke 😀 a potom sme s mm pozerali akoze ich stranku na nete a boli tam drevene preliezky pod tysm nazvom do zahrady, tak sme sa s mm bavili, ze drobcovi dame take do zahrady aj pieskovisko 😀 a v sne som mala dve deti, starsieho chlapceka a dievcatko, uz co sen pokracoval a ci co 🙂 a potom some ste jazdila na motorke, ale to uz su sny klasika a este sa mi snovalo a fazulach v plechovke 😕 😀 , utekam zumbovat vecer si vas precitam, krasny dnik 🙂

janulka04
3. mar 2010

no, bris, to uz co je? Vsetkym sa s tebou sniva.... 😀 😀

siska, paci sa mi tvoje motto 😵
a teda mas pravdu, ze nie vsetci, vetsina tu je velmi milych, ale tento lekar mi vcera totalne pokazil den...

neviem, preco svokra vymysla, lebo este sa im aj auto pokazilo a idu kupovat nove..asi sa citi pri peniazoch 😀

majuska7979
3. mar 2010

dobre ranko babulky,
prajem vam krasny dnik 😉 a hlavne aby ste sa tu vsetky krasne tehulkovali tie co niesu a tie co uz su nech nam rastu do krasy 😵
ozvem sa asi az po mrche 😉

petafr
3. mar 2010

joj, fazulka drzim vsetkych 20... fakt nech to uz vyjde!!! 😵 😵 😵
Bris nam mozno po nociach caruje, ked on nespi, lozi nam do snov, ty bosorka jedna! 😀 😉 😀 😉
nastastie same prijemne sny, nie?
baby dnes sa mi nechceeee, a nechce a nechce robit...
Siska, to kvoli malemu ste nespali? chudatko! a ten bazen beriem... dufam, ze otehu teraz fakt, aby to bol zapamatatelny tyzden!

janulka04
3. mar 2010

😔 baby...mna picne...zabte ma uz... 😝
mne sa ozval po dvoch tyzdnoch jeden dodavatel, co mi vie dorucit kociky z tej novej kolekcie...ze az v aprili, ale to by sa stihalo.. 😀 😝

aj cena, ze 520e...to mam ja schvalne akoze? Co mam urobiiit? by som sa picla...pos..ty internet, ho nemat, nevymyslam tolko...len to je taka provikacia...

bris, ty co by si spravila...

inac, tu su tie nove farby... 😕

aaaaach, jaaaaj, mam ja to kriz... ☹ ...vam sa mozno smeje...ale mne je az zle....
nedobre mi to padlo, lebo ked clovek nieco chce, nemoze to mat, sa stym aj zmieri a zrazu mu to daju pod nos.... 😢 😢 😢

http://nurse.prova.cat/public/Catálogo_2010/Coc...

sisa2
3. mar 2010

xixi, sa tu bavim, ze co to ta bris robi, ze je u kazdeho 😀 ale su to mile sny 😉

miska - teda, ty si uz iny level, ked mas doma dve deticky a vyberas drevene preliezky 😀 posli link, my budeme tiez riesit 😀 😀 😀

jani - tak hadam sa to so svokrou utrasie. moja by asi nerozdychala, keby som sa nezucasnila. ona sa pred druhymi rada hra na dokonalu svokru 😀 😝
a diiik. chyba mi cmukajuci smajlik 😵

maji - ty si na tom ako? nezachytila som, par dni som tu nebola ... mrcha nakoniec predsa len dorazila?

peti - vitaj v klube, mne sa tiez nechce. som uplne rozbita. hej, nespali sme kvoli danielkovi, strasne chuda kaslal, potom ho z toho napinalo na vracanie, tak sa nalieval cajom, z toho mu bolo treba cikat + si zabudol u babky vcera mickeyho, tak nariekal, cize sopliky = zatekanie hlienov = kasel = vracanie = caj = cikanie a tak dokola 🙄 😀
ale aj tak ho lubim ako kona (to je jeho oblubena hlaska), kuriatko moje male 😵
a drzim vsetko, co sa da, nech vam to s nicom vyjde!!!!!!!

sisa2
3. mar 2010

jani - vie ti zohnat z tej novej kolekcie niektoru farbu za 520€? nevahala by som ani minutu. nevadi, ze v aprili, vsak to mas este stale pred porodom.

majuska7979
3. mar 2010

sisa , no ja som doslama mrchu 😉
takze mrcha ti tiez uz konecne dosla?? to som rada a ktory dc si ?? ja som dnes 3dc a mrcha uz je tiez slaba , ona nikdy nieje nejaka extra silna 😀

petafr
3. mar 2010

no tak to si mala teda noc, ake ohromne veci nas s detickami este len cakaju... no neviem, neviem, ci este neporozmyslam 😀 😀
tak nech mu to co najrychlejsie prejde, chudatku...
Jani 😠 😀

majuska7979
3. mar 2010

sisa skus si toto http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... mne to vyratalo ze som plodna hned po mrche co nemam tusenie lebo nemeriam teplotku pocas mrchy 😅

sisa2
3. mar 2010

majuska - tak to ma mrzi 😖 ale idete na tu svadbu potom, co? alebo by ste isli aj tak?
mne mrcha dosla nastastie uz pred tyzdnom, este 21.02., takze uz som chvalabohu po, bolo to dost brutal. dnes som 11DC ....... ked sa podari, tak by sme aj zacali snazilkovat pomaly, beriem sarapis, mozno sa mi trochu upravi cyklus. len teraz zas mam v spalni nastahovaneho drobca. xixi, ze antikoncepcia 😀

sisa2
3. mar 2010

peti 😀 😀 😀 obcas si to aj ja hovorim. chces, poziciam ti ho niekedy 😀 teda ked vyzdravie, nech s nim nemas zbytocne starosti navyse.
a diiiik, snad nam to prejde a nebude chory. ma ist v nedelu s mamou na dovolenku, mm tiez odchadza v nedelu, tak ja uz mam naplanovane, co vsetko budem buduci tyzden robit 😀 😀 😀 tak hadam mi to nepokazi moje plany 😕 😀

janulka04
3. mar 2010

hej, siska....ja uz si pripadam ako debil....ale tolko sa za tym kocikom nahanam...ze terza sa mam spokojit s nahrazkou? Som mu pisala, ze snad do 10.maja stiha dodat, este uvidim, co odpise, maximalne ten z Polska odvolam...ale mna uz niekde vycapia na net, ze hrozna kupujuca 😔 😖

len ten z Polska by nemal ani do setu autosedacku, musela by som kupit inu..akoze ta jedna by aj pasovala, mam to v albume, ale ak moze byt nova kolekcia a nik tu ani taky nebude mat, kedze to je len na pyrenejskom poloostrove...hajzlici, sukromnici... 😠

ach jo.... 😒
ja uz nedavam ani nic do albumu, pockam, co bude...a nesmejte sa mi, lebo naozaj mi to tak zle padlo.... 😔

sisa2
3. mar 2010

maji skusim doma pozriet, z roboty to mam zablokovane 🙄 sa zas asi nemci nudili a blokovali nam niektore stranky.

majuska7979
3. mar 2010

sisa, no mrcha dosla ale niesom nejaka smutna, proste ide sa na svadbu, a dokonca na 2 😀
takze sa ide do dalsieho kola
to sisa pekne sa snazilkujte a drobca no musite to nejako vymysliet a ist do jeho izby 😝 😀

sisa2
3. mar 2010

jani zlatko, vsak sa ti nikto nesmeje! ja by som fakt zobrala tu novu kolekciu, ak je moznost. je krasna, tie farby nemaju chybu. a kupit kocik nie je lahke rozhodnutie, takze kludne vyberaj a pozeraj, vsak mas este chvilu casu. keby si vedela, co som aj ja stvarala, menila, obzerala, vyberala, merala, vazila .... drzim palce, nech ti to vyjde s tym, aky si vyberies! 😵

sisa2
3. mar 2010

maji tak si to dufam poriadne uzijete! jej, ze dve svadby. ja by som tiez rada na nejaku poriadnu isla. my pojdeme sice v auguste na svadbu do NY, ale to su uplne ine svadby, ako u nas. ale neva, uvidime zasa nieco nove 😉
a veru, poriesime to so snazilkovanim nejako, vsak ked to ma vyjst, hadam to vyjde. a ak telo este nie je pripravene, tak to skratka nevyjde.
i ked kvoli praci by sa mi taaaak hodilo, aby som bola tehu. ten jul, kedy som mala rodit, by bol uplne idealny. no co uz, hold niekto to zariadil inak ☹

janulka04
3. mar 2010

dik, sisus...
ja uz chcem mat aj po tych stresoch...len oddychovat...ale to asi v najblizsej dobe nehrozi...

siska a ty teraz merias BT? ci nie? 😕

sisa2
3. mar 2010

jani no stresy su to posledne, co teraz potrebujes a kocik za stresy nestoji. ale ja by som bola taka ista. a hlavne, ked si nieco vyberiem, ze sa mi to paci a chcem to, tak to skratka vynuram a zozeniem, aj keby neviem co bolo. mm je uz s tym zmiereny, niektore veci uz radsej neriesi 😀
no a oddych asi najblizsich par rokov nehrozi 😀 😀 😀 😔

BT teraz nemeriam. chcela som zacat, lenze pri bubovi, ktory je kazdu chvilu hore, to nema momentalne vyznam. pri merani by sa malo aspon 6 hodin spat a nevstavat ... to je pre mna momentalne sci-fi. asi skusim kupit ovu testy. len pri mojich cykloch ich budem potrebovat asi za kamion 😠 😀

majuska7979
3. mar 2010

sisa no jedna svadba to bude tu v uk, takze to nebude taka svadba ako je nasa svk, ale potom si uzijem v auguste svk svadbu 😵

janulka04
3. mar 2010

siska..... 😀 😀 😀 😀
ved to..ja som si tak nostalgicky vybavila, ze uz len dva mesiace spim celu noc a potom dovi dopo 😀 😀 😀
a inac, aj ten posledny mesiac toho asi vela nenaspim 😝

a ja dufam, ze tolko ti ich nebude treba...uf... 😒
my teraz tiez spime s malymi, kedze mm im sice kupil novu postel, ale nema ju kto skompletovat 😀

brisilda
3. mar 2010

sisa ja len tak na rychlo na krabicke od lieku ti pise na aky je dany liek a v lekarni ti poradia lebo neni dobre davat dietatu liek ktory je napriklad na suchy kasel ked dieta ma kasel vlhky 😀 a zase naopak .inak u nas ambrobene nemal velky uspech no kazdy sme iny .inak prospan je na vlhky kasel 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre