Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
3. mar 2010

kocky vy sa nesmierne nudite co??? ja nestiham citat iba sem tam nieco zazrem 😀
jani ved pokial nemas problemi tak pridi v pohode na tu 50 siatku 😉
sisa no dievcatko isto nebude kedze mam jasny dokaz ze je to chlapcek a aj vcera mi to potvrdil doki + doktorka v nemocnici 😀 takze ziedne dievcatko do partie uz neberieme 😀 😀 😀
a neviem preco sa vam somnou sniva co ste mnou posadnute 😀 ze mate somna nocnu moru 😀 😀 😀
dnes som nemohla spat akosi som mala b ruchu taky divny pocit kebyze som v 9 mesiaci aj si poskacem lebo v jednej chvili som mala aj strach ci uz nerodim ☹ no brucho netvrdlo 😉 nastastie

brisilda
3. mar 2010

janka nevahaj a kup radsej novu kolekciu len bacha na to aby si potom aspon daky kocik mala co ak ti v aprili napisu ze ti ho nedovezu ??? ☹ predsalen polsko je blizsie 😖 a ta pani ochotna no nakolko ta osobne nepozna tak jej napis ze vam necakane do toho prisli nejake vydavky a nemate nazvys peniaze ze ci moze pockat do aprila 😉 potom sa uz rozhodnes 🙂

janulka04
3. mar 2010

hej, bris..ja som jej to tak napisala a ona, ze je to v poriadku, ze jej mam dat vediet kedy, lebo dodanie trva 4 dni 🙂 ..mame rovnake myslenie.... 😉

dik, ze ste ma jakz takz pochopili...ono to fakt neni, ze paci sa mi a beriem...vazne som dlho zistovala a pytala sa....takze ked najdem nieco co mi vyhovuje a este aj mozem mat svoju farbu...no pre mna to bol sok..ale ako vravim, az zle mi prislo, ze zase musim odznova riesit 😔

brisilda
3. mar 2010

😀 😀 😀 jani avidela si ten uzasny kocik uz aj nazivo??? ja len aby si potom nebola sklamana

janulka04
3. mar 2010

hej, bris, ale len u jednej kocky tu a este starsiu kolekciu 2008 a ona mala len sportiak, lebo ine sa tu nedovaza, ale bol super, fakt sa mi pacil...odvtedy ho nahanam komplet...no predpokladam, ze je zmena len vo farbe 😀
a teda verim si..no... 😅

janulka04
3. mar 2010

inac, bris...mna stale trapi hrozny hlad.. a strasne som zdochnuta....? divne...
ty to mas teraz ako? 😕

a este aj groka sa nam tula kdesi 😒

brisilda
3. mar 2010

jani ja som tiez stale hladna no konecne sa mi podarilo pribrat za 2 tyz. iba jedno kilo 😀

janulka04
3. mar 2010

jaj, bris, tak to v dobrom zavidim..ja dnes rano na vahe sok..ze 4,5 kila za mesiac...bleeeee 😝

a kuknite, co som nasla...mile, ze?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4161517&tab=2

janulka04
3. mar 2010

bris, kukla som fotku...mi povedz, kde si pribrala? 😕
ja som k tym hrochom a velrybam blizsie 😀 😀 😀
a to co mas za stvorlistok...ze ho tu maju skoro vsetky? 😀

brisilda
3. mar 2010

janka to je ten moj co som ho nasla oni ho kopiruju odomna ☹ svine jedne 😀

brisilda
3. mar 2010

inak mam ho este stale ale zosuseny a bolfoteny na kozusinke lebo na vychode bol jarmok tak som nakupila kozusinky do bytu 😀

janulka04
3. mar 2010

ja ze to niekde z netu obrazok....keby ze si tam das svoju znacku, bris, aj zarabat na nom mozes 😀 😀 😀

brisilda
3. mar 2010

😀 no mna to teraz napadlo ze som tam mohla coto napisat 😀 vtedy by to uz kopirovat nemohli ale kaslat nato
inak tie deky su pekne no ja nechcem aby kazdy na ulici vedel ako sa vola moj syn

janulka04
3. mar 2010

mne sa to skor paci ako darcek 😉
ja som mala pri malych taku spanielsku z Evenitu a teraz chcem od nich aj pre male... 😉

lucialen
3. mar 2010

Caute 😉 Tak mne sa zatial nesnivalo s bris, ale dnes som mala taky zivy sen. Piekla som croisanty s dzemom s kamoskou u nas na gynekologii v nemocnici, lebo nam to doki dovolil 😀 😀 Tak som aspon prisla na to ako sa robia croisanty 😀 Dnes som bola u kozmeticky, ta si vsimla ze som tehu, lebo som pribrala 😅 Zajtra idem zase k zubarovi.
Jani, ja som zvedava s akym kocikom ty nakoniec skoncis 😀
Fazulka, ved este si len 12dpo, tak este ma mrcha 2 dni cas 😉
Dzou, uz by si sa mohla ukazat 😉 Som zvedava, zda sa mi, ze dnes ti mali odist kamosky 😒

lucialen
3. mar 2010

Miska a krv ti ide brat na ake vysetrenia? Aj mne brali, ale neviem na co 😕
Jej Peti, ides soferovat sama do fr? Veru radsej snazte pred ovu, ja si stale myslim, ze vtedy je vacsia sanca 😉

janulka04
3. mar 2010

ahoj, luci....nesmej sa...skoncim urcite pri Jane...nieje lahko vyberat kocik a ked uz jeden mas vybrany a stale sa ti to zmeni, ze ide objednat, nejde, ide a nejde...ja uz som tiez KO, len ja ked nieco chcem 😠

miskahryzka8
3. mar 2010

ahojte 🙂 , tak mozem ist citat 🙂

fazulka, to je zaujimave, ze ti to vyskocilo este 😕

peti, tak prestahovana 🙂 , juuj tak stastnu cestu, radsej ale niekde prespi, to je dlha cesta 🙂

jeej fazul, ale ten vytok je dobre znamenie to sme mali aj ja aj lucka ak si dobre pamatam 😵

janulka, veru nadenka dlho nebola a ani rhodos a motylek nas mozno cita, len neprispieva ak ano motylek pozdravujem ta 😵

miskahryzka8
3. mar 2010

petaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty si bola prave v telkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 , jeeeeeeeeeeeeeeeeej 😵

miskahryzka8
3. mar 2010

siska tak drzim mm palce, nech si sen splni, na to ich mame 🙂 , a ten geneton ma hrozne nastval, keby bola ta cena na zaciatku 70 Eur neriesim, ale toto ma uplne odradilo a podla mna odradi aj dalsich... presne ako pises, mala kopa pyta viac vrrrr, cisty business...

aha s tym 3D a este je aj 4D, co je lepsie 😕 ?

jeeeeeeeeeeej sisa, ja citam, ze si tesne predo mnou pisala, ze sa ti snivalo s bris a ja som to rano ani necitala, len hned pisala, tak to je uz uplna haluz 😀 , tak kocky, kt. sa vam este nesnivalo s bris, sup, sup snivajte 😀

jeej sisa fakt pekne moto 😵

ahoj majuska, tak nech uz je po mrche a dalsia ovulka 😉

janulka, ten link sa otvoril nejaky moc vseobecny, kt. kocik z toho 😕 , no ams to tazke 😀 , ja sa fakt tesim uz na tu fotku z predsiene 😀 😉

siska no rovno cele ihrisko dame na zahradu 😀

chudak danielko 😒 , tak dufam, ze tuto nic budete mat lepsiu 😵

lucialen
3. mar 2010

A ja som ju nevidela 😠
Akurat obkukavam tie sady do postielok, musim pozret kolko to stoji u nas 😒

sharmana
3. mar 2010

ahojte kočky, môj mm ma pomaly ani nepustí ku compu, lebo tu hrá nejakú strategickú hru.. skúsim prečítat, čo ste napísali... 😉

cheerlady
3. mar 2010

ahojte babule,len vas zdravim,lebo nestiham citat 🙂 ako sa mate?dufam,ze babatka v bruskach posluchaju a snazilkam nechyba chut 😉

miskahryzka8
3. mar 2010

janulka, praveze to je dobre, ze pozeras kade tade ja ta sledujem a nieco odkukam 😀 😉

luci aj tebe sa pekne snicky snivaju 😀

luci, tiez neviem na co tu krv 😕 , ja idem zajtra zubarovi este na ten krcok ☹ , vidis, musim si vypytat to potvrdenie a co tam ma doki napisat 😕 ?

miskahryzka8
3. mar 2010

luci ake sady do postielok 😕 ?

ahoj sharmi ahoj cheer 😵

janulka04
3. mar 2010

ahojte tehulky... 😵
drzte zajtre palce na rozcapene nozky...prosim...a nech doki neni slepy 😀

lucialen
3. mar 2010

Miska, ja neviem co tam ma zubar napisat 😀 Poviem tete sestricke, ze potrebujem potvrdenie o prehliadke v tehu 😉 Ved ona uz bude vediet 🙂
Pozeram tie sady obliecok, baldachyny, tie narazniky ci co to je 😉 A rozmyslam, co obsahuje 6 dielna sada 😒 Obliecku na vankus, paplon, naraznik, baldachyn a este co? 😕
Caute sharmi a cheer 🙂 Cheer, vidim, ze meno uz mate vybrate 😀 Ci uvidis ako bude maly vyzerat a potom sa rozhodnes? 😉

cheerlady
3. mar 2010

jani a co sa deje,stale nevieme co je to za mrnuska??? 😕 😀

ahoj miska,ako sa mas? 🙂 co si to pisala za ten geneton? si si chcela dat zistit pohlavie z krvi?

janulka04
3. mar 2010

miska, tak mna radsej nesledovat a neobkukavat....
😝
ja uz chcem vediet, co to mame, nech mozem doladit zvysne veci... 😒
a tiez kukam na tie sety, luci..tu ale vyjdu okolo 48€ a podobne aj na Slovensku, som to srovnavala, minimalny rozdiel tam je
😉
a inac, baby...mne nemecko doplati pridavky za rok 2009 za slovensko, lebo som na male dostavala 42€ a tu je to o trosku viac.. 😵 😀 , tak dnes mi prisiel papier, ze nam ten cely rok minuly doplatia...juchuchuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulka04
3. mar 2010

lucka...v 6 dielnych su asi aj tie vyplne...aspon zvacsa to tak byva... 😉
cheerly, ja si myslim, ze Stellinka, uz od zaciatku, no vsetky tabulky a mm su presvedceni, ze chlapec.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre