Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
23. mar 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vsetkym snazilkam,za to ze sme dnes dopadli na vybornuuuuuuuuuuuuuu

rhodosbb
23. mar 2010

groka, gratulujem k super vysledkom a krasnemu sonu babatka 😵
jani, je mi jasne, ze ta centova postielka z ikei nebude nejaka krasna ani super kvalitna, ale ak kamoska kupi tie matrace, tak k nasim domov bude dobra 😉
jani, ten zubar s tym sirupom je super vec, u nas som o tom este nepocula, musim sa opytat mojej zubarky, sofia ma tiez velky strach, naposledy az taky velky, ze sme ju dve museli drzat aj so sestrickou a doktorka sa jej snazila roztvorit usta, no ked som to videla, bol to brutal a vravim, ze dost, dnes sa vrtat nebude a odisli sme 😝
a vraj pocas tehu by som mala navstivit zubara dvakrat, tak uz by sa patrilo aj objednat sa 😒

janulka04
23. mar 2010

neviem, groka preco...ale maly mal 50cm a 2700g, podla mna dost dobre....na to, ze tak skoro....moze byt aj rada, to by rodila medvedka 😀 ...
ja tak aj pocitam ten 38tt, ze to bude...aj male boli 38tt ukonceny..este den a bol by 39 a aj ja som bola v 38 tt narodena...ale kludne moze byt aj 39tt, mala by som ju k narodeninkam...i ked dostat k narodkam kontrakcie...fuuu, nic moc 😝 😀 😀

a luckaaaaaaaaaaaaa, tebe stale drzim palceee!!! 😉

janulka04
23. mar 2010

veronika, ja nie v zlom...jasne, ze ked je ta akcia, tak sa to oplati... 😉
my mame pre tento pripad pozicanu cestovnu, po mojom krstniatku...kedze mamu mam na Povazi, svokru pri Piestanoch a krstnu v Stupavce, tak my sa nalietame cez dovosku na SVK 😀 ...esteze na vychode nikto...teda exsvagrova, ale tam sa nehrniem 😀 😀 😀
tu inac vobec nieje detsky zubar, ludia chodia s detmi k normalnemu...tuto sme nasli nahodou, jedina fakt na okolo...ale aj ked draha, podla mna spicka...
my sme boli z tej malej nestastni a vravime jej: "Otvor usta, lebo nepojdes do skolky, budes mat plne usta cervikov""...a ona sice nerozumela, ale vravi, ze: Dufam, ze sa jej nevyhrazate....ze to nerobte....ked to nepojde teraz, pojde to nabuduce a ked nie potom, tak potom...my mame cas, prvy zasah do zubka je vraj najdolezitejsi a ze treba, aby im doverovala a nebala sa....

a to uz mali minule spravenu tu hmotu na odtlacky...a mohla si vybrat z asi 20-30 farieb a ci chce trblietkovu 😀 a este aj obrazok aky tam bude mat...ako fakt, to je zubarka ze rozpravkovo.... 😵
a kazdy krat dostanu hracku...normalne, aj ked im nic nerobi...minule sa uz same nahrnuli k tomu supliku, az mi trapne bolo 😀 😀

rhodosbb
23. mar 2010

jani, ja ked som si spatne precitala moj prispevok, tak som ho tiez tak pochopila, akoze si ma urazila s tou centovou postielkou, ale len som sa zle vyjadrala, samozrejme ze to tak nie je 😀 ja takymto akciam absolutne neverim a skor by som sa bala toho, ze sa po mesiaci ta postielka rozpadne, ked stoji az jeden cent 😀
takych zubarov by malo byt aj u nas viac, ak vobec nejaki taki su 😅

fazulka1512
23. mar 2010

groka dakujem za snazilky 😉
lucialen aj ja na teba myslim uz od rana, ale ja verim tomu ze si bola velmi uspesna 😉

janulka04
23. mar 2010

veronika, presne tak ako pises 😉
inac, ako sa mala tesi? Co by chcela viac?

rhodosbb
23. mar 2010

sofia by chcela braceka, vraj sestru nechce ani za svet 😀 ale kazdy vecer mi hladka brusko, pocuva drobca a vravi ze pocuje zblnkanie a ja ze to su moje creva 😀 pyta sa ho, ze ako sa mas drobcek a tak, je zlata, dufam, ze jej to vydrzi, ked ideme po ulici, tak spolu ohovarame kociky, no sranda to je 🙂
jani, teraz som si vsimla, ze si pri mojom albume, akoze sa ti paci, to som ani nevedela, ze sa to da urobit, tak dakujem pekne 🙂

janulka04
23. mar 2010

veronika, to je inac taka vyhoda mat starsiu dceru....
moje male stale ked som im povedala, ze budu pomahat prebalovat, tak ze : FUUUJ, aj pipika? 😀 ...dufam, ze im to este dooost vela rockov vydrzi..to fuuuj, pipik 😀 😀
a na sestricku povedala, Linda, ze hura, uz nebudeme dve take iste,ale tri take iste 😀

a mas pekny albumcek...okrem Stokke, nieje zly, ale jednoducho nie moj styl, sa mi paci uplne vsetko 😵 😉

rhodosbb
23. mar 2010

jani 😀 😀 😀

sisa2
23. mar 2010

groka - super, ze je vsetko v poriadku!!! a tiez dakujem za virusiky a chytaaaaam 😵

janulka04
23. mar 2010

😉
mne sa velmi tiez pacil aj Mutsy aj X-lander...aj Quinny, ale v tych farbach Topline....tie boli uzasne...
ja zvazujem Quinny ako sportiak nejaky z druhej ruky k nasim.... 😉 , ked budu mat drobizg na prazdninach...ved uvidime...ja idem objednavat kociar az teraz v aprili, kedze som musela pockat na novu kolekciu a ta bude az v aprili...

sisa2
23. mar 2010

jaj babule, ja poslednu dobu nic nestiham, riesime dom, neviem, co skor.
a v robote akosi tiez moc nestiham dychat. ale snazim sa byt aspon trocha v obraze 🙂

janka & veronika - mate to super, ked mate doma take velke pomocnicky 😵

sisa2
23. mar 2010

jani - a ktory to teda bude nakoniec??

miskahryzka8
23. mar 2010

fazulka, ved este casu na zaujimavosti 😉 , skus poza gauca alebo sedacky, ci nepadol 😉

janulka, tak tvoje si uz vedia vybrat, co chcu, tak aj som zvedava potom an to obdobie ako budem selektovat, lebo teraz sa hrdim, ze chcem aby drobcek mal vsetkeho dostatok, ale nie nadbytok, aby si to vazil, tak to bude tazke najst tu hranicu 🙂

baby a sa rodi okolo 40tt ze? Plus minus dva tyzdne?

inak co vsetko vlastne dava pistovna, teda matersku a poto to jednorazove kocikove, to je teraz kolko, ja som od statu nikdy nic nebrala iba davala 😠 , tak sa v tychto veciach nevyznam, teda na vyske som mala prospechovu studentsku pozicku, to bolo super, uz je ale tiez splatene 🙂

janulka04
23. mar 2010

siska, to ma mrzi, ze to mas teraz perne...a ako s domom a s bytom? Pohlo sa to? 😕
Kocik bude asi ruzovy, kedze mm zeleny hned zalietol a ked som si vyziadala doplnujuce fotky k obom, ten modry ma vela bledych miest, napriklad aj navlek na sportiak je cely bledomodry...a to by vyzeralo... 😒

janulka04
23. mar 2010

inac, ono to blbo vyzera..ta farba je taka kriklavo ruzova...tak nevadi, no...bude baba, to sa strati..aj tak bude este jeden 😀 😀 😀 ....ale mm: Psssssssst 😀 😀

miskahryzka8
23. mar 2010

rhodos ja chcem dat tiez postielku aj k mamine domov ako na prechodnu stanicu, takze na teketo sa postielky za jedne cent urcite hodi 😉 , ja rozmyslam, ze by som tak vyuzila cestovnu postielku 🙂

kocky a kolkokrat vam teda robili uz ultrazvuk? Veronika ty si vlastne dva tyzdne cca po mne, tak tebe kolko 🙂?

jani, ze tri take iste 😀

miskahryzka8
23. mar 2010

janulka som pisala, ze tvoje kociky ako nase kachlicky do kuplne 😀

sisa2
23. mar 2010

jani - aj tak je pekny. a pre babu ruzovy samoska ok 😉 ktory bude ten druhy? mm musi mat ohromnu radost. to ako moj, ked som vymyslala pri malom s kocikom 😀

dom - byt zatial nic moc. hybe sa to, ale pomaly. ja len dufam, ze cez leto uz budeme v dome, nech si uzijem terasu a zahradu. uz sa taaaak tesim 😀 a potom to mozno aj s babatkom vyjde, ked bude taka pohodicka. ked tam chodime k susedom, mam pocit, ze som na dovolenke. je tam strasne krasne, pohoda, relax a zatial len super ludia. snad to tak vydrzi.

sisa2
23. mar 2010

miska - okolo 1t € by to malo byt ... teda nie celkom, ale tak nejako. celkom pekna suma. mna to pri malom obislo, dufam, ze teraz to stihneme 😀
utz by sa pocas tehu mal robit 3x - to je standard preplacany poistovnou - v 10 tt, 20tt a 30tt. ked ti robia viackrat, je to uz na lekarovi, ale tieto 3 "musis" absolvovat. v 10tt je to presvetlenie NT, v 20tt morfologicky utz a v 30tt urcenie polohy.

sisa2
23. mar 2010

ozi miska, ake kachlicky ste vybrali? od koho? my sme dali do detskej kupelne tyrkosove so zelenou (takou jablckovou) + smotanovou. bude to take vesele, aspon mne sa to teda paci. tusim rako??? idem pohladat, lebo si uz nepamatam. do velkej kupelne este stale nevieme 😖

janulka04
23. mar 2010

jaj, siska, velmi drzim palce...dom je na nezaplatenie, dost casto spominam na nas...s prepacenim, mohla som aj s holou ritou behat po dvore, cez plot ma nevidel nik...to bola parada...hlavne v lete....dvor....deti behali...dufam, ze raz sa nam podari domcek aj tu 😔 😵

ten druhy chcem Quinny Buzz, ak sa mi podari niekde zohnat z druhej ruky tu kolekciu Topline...alebo Concord Neo..ale to az neskor...teraz saspokojim s tymto...veru, chudak mm, on povedal, ze nech mu s tymi kocikmi dam uz pokoj, ze zacala som na 300€ a skoncila na skoro 600€.....ze nech rychlo nejaky vyberiem!!! asi sa boji, kam az to vystupnujem 😀 😀

sisa2
23. mar 2010

jani 😀 😀 😀 ale tak ty s nim budes prevazne chodit, tak tebe musi vyhovovat 😉

letim, ideme do atelieru. pekny zvysok dna!

brisilda
23. mar 2010

juuj kocky odbehla som vas kuknut medzi varenim cize ak nechcem aby to prihorelo nemam cas citat 😒
groka glukozu si kupis sama v lekarni sestricka ti povie kolko gramov a dohodnes sa s nou ze to rano vypijes a dojdes o 2 hodky 😉 ale davaj pozor boli aj pripady kedy kocky mali tehu cukrovku a vtedy po vypiti glukozi zvykne zena aj odpadnut 😠 ja som to nevedela inak by som trvala na tom aby bol mm doma 😉

janulka04
23. mar 2010

bris ty varis ako ja? Ja takto zacinam varievat den dopredu, pripravka na tri deti 😀 😀 😀

sharmana
23. mar 2010

ahojte babulky, tak som si prečítala čo ste popísali..
groka. na glukozovy test musíš íst, to je povinné... do tej vody si citron môžeš dat, je to normálne, žiadna sestrička ti nič nemôže povedať, práve ja som sa stretla s ochotou a sestrička mi to sama navrhla.. ale ja som to vypila aj bez citrona...
na sono sa chodí presne tak ako píše sisa, ak chce niekto navyše, tak to záleží od dohody s lekárom a od jeho zvykov...
jani. ja túžim po dome čím dalej tým viac... neviem či sa nám to niekedy podarí, hlavne tu v okolí BA, kedže ceny sú tu neskutočne vysoké.... minimálne chcem zmenit neskôr byt, chcem väčší a na najvyššom poschodí, už nechcem nikoho nad hlavou...
miska. ja mám tiež u rodičov starú postielku, ešte po sestre, ale zostane u našich a mne kúpi sestra ako dar novú...

sisa2
23. mar 2010

sharmi - ani byvanie na najvyssom poschodi nie je nic moc, hlavne ked je zla strecha 😖
no fakt je, ze ceny za domy v okoli BA su priserne. ale drzim palce, nech sa vam raz tiez splni sen 🙂

a inak, my sme pri danielkovi tiez mali staru postielku, len sme ju prelakovali a bola ok.

groka
23. mar 2010

sharmana ano glukozovy je povinny ale doki mi povedal ze on si povinnost splni,papier mi vypise a ked tam nepojdem,nepojdem,donutit ma nemoze,ja mam z toho paniku ako fras,uz len ked citam niekde glukoza roztrasiem sa

sisa2
23. mar 2010

groka - zas ono to vobec nie je take strasne. ja som pri malom vobec nebola na sladke a dalo sa to v pohode vypit, mala som to dokonca v 0,5 l pohari. stacilo dat tam citron a bolo to ako citronada, co sme si ako deti cez leto robili. viem, ze nie vsetky vysetrenia su povinne a maju zmysel, lenze niektore veci naozaj netreba zanedbat. vsak zatnes zuby, vypijes a je. ja by som nad tym vobec nespekulovala. na co si prirabat problemy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre