Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
26. mar 2010

majus ja nemam ziadne priznaky doteraz.tak co ti na to poviem, keby som nesledovala MS a nechcela otehotniet, tak to netusim do 5. mesiaca 😉

majuska7979
26. mar 2010

😀 no to mas super tehotenstvo tea 😉

tea333
26. mar 2010

majus no mam 🙂 aj ked sa ani necitim tehotna 😝 aj brucho mam take, ake som mala ked som viac papala, aj ked uz je vypuklejsie a cakam kto si prvy vsimne 🙂

sisa2
26. mar 2010

majuska - no ked si v noci bola cikat a pila si, tak je jasne, ze druha nebude viditelnejsia 😉 ja stale drzim co sa da. vydrz par dni a skus potom, urcite ju uz bude lepsie vidiet 😵

tea - v okoli to este nevedia, ze si tehu? 😕 hehe, to je sranda. super, ze mas take pohodove tehulkovstvo, uzivaj si to, kym sa da.
u mna nic noveho, mrcha (resp. ovu) nechodi, tak som si povedala, ze kaslem na nu, mam momentalne kopec inych problemov, ktore musim riesit. takze ovu - mrcha musia ist bokom.

majuska7979
26. mar 2010

diky babule, ja padam tak pekny dnik vam prajem
vsak uvidime co z toho bude ale aj tak si z toho velke nadeje nerobim 😀

tea333
26. mar 2010

sisa vedia to asi 3 spoluziacky, rodina a par naj kamaratov..Ostatni nevedia, ale ostatni su mi ukradnuti 😉 len som zvedava kedy si vsimnu 🙂

tea333
26. mar 2010

majus drzim palce, ja si myslim ze tam ciarka bude 😉

fazulka1512
26. mar 2010

prajem vam dobre rano
murar pracuje, uz len dnes a mozem zacat malovat
majus strasne prestrasne ti drzim palce lebo viem ze aj ty nam 😉
dzou tesime sa na kolace, ze porozposielas tie od tei boli super 😉
tea a foto zo svadby kde, ja som uz netrpezliva

sisa2
26. mar 2010

sorry baby, som sa tu zacitala, idem kupovat novy objektiv, tak hladam 😀 ach jo, som postihnuta, ja viem.

majka - pekny den aj tebe! a tesim sa na dalsie spravicky ohladom testovania 😵
tei - no jasne, vsak ti mozu byt ukradnuti. nemas fotku bruska?
fazulka - teda, vam to fakt ide! o chvilu mate hotovo. ako teplota?

groka
26. mar 2010

caute koceny

tea citim sa tak polooblacno,asi sa to lepsi s nevolnostami,klop,klop,klop

baby vcera vecer mi opuchli nohy,taku dieru som mohal spravit do clenkov, dnes sa chystam pit aspon 2 litre vody a vcera rano som aj velmi spinila,dnes je pokoj,male je aktivne,dnes este asi chrapka,necitim

fazulka1512
26. mar 2010
groka
26. mar 2010

fazulka len pre teba lebo sa mi tvoj grafik paci,myslim ze som mala nieco podobne sa mi mari,mohol by to byt IP pokles

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tea333
26. mar 2010

fazul ak si na FB, a to plati aj pre ostatne, kludne si ma dajte do priatelov, a ja vam potom ten album zo svadby odomknem, lebo ho mam len pre vymenovanych ludi.

lucialen
26. mar 2010

Cauteeeeeeeeeeeeeeeee, som doma 😀 😵 Konecne, to boli dva nudne dni, ale som z toho vycerpana. Tak vam aspon nieco popisem. Takze v utorok statnice dopadli super, A,B,B,B 😵 Vytiahla som si dobre otazky, mala som zase stastie. Este aj auto sa mi podarilo zaparkovat na neplatenom, niekde na mytnej 😒 Samozrejme, ako sme skoncili, mi zacalo byt divne, mala som riadne tlaky na hrudi, bola som hrozne unavena, vsetko ma bolelo, ale za tri hodinky cestou domov sa to nezlepsilo, tie tlaky, inak som si slahla paralen, tak ma aspon hlava prestala boliet, tak som volala s krsnym, ten sa trochu vyzna, tak vravel ze to bude zo stresu, ale kedze som tehu, nech idem na pohotovost. Tak som to nejako dobojovala domov. Doki urobil sono a tam sa nam ukazal mali Mathiasko, gulky ako svet 😀 😀 Inak si od prveho sona co mi robili nadbehol cely tyzden, takze dnes by som mala zacinat 15tt, ale zacinam 16tt 😵 Jaj skoro som sa rozplakala, ked som ho videla. Doki prikazal prist rano do nemocnice, ze mi urobia testy, vsetky su dobre, bolo to len zo stresu. Ale ta noc bola hrozna, prestal ucinkovat paralen, bolelo ma cele telo, tri hodiny som dokazala lezat len na chrbte s rukami pri tele, som sa citila ako keby som podala nejaky strasny vykon, telo uz riadne bojovalo. Nastastie sa to do rana zlepsilo.
A teraz idem oslavovat svoje Mgr. sama, drahy uz dnes a zajtra robi, tak zase len oddychovat 😒 To je moj krasny vycerpavajuci zazitok tohoto tyzdna.
Bris, drzim palce nech ste ok 😉
Maji, drzim palce na // 😵
Bris

tea333
26. mar 2010

a brusko odfotim vecer, ked sa trochu bude ukazovat 😉

tea333
26. mar 2010

luci blahozelam!!!! super super, take statnice, no tak uplne zavidim!! 😀 😀 😀
a blahozelam ku chlapcekovi!! 🙂

tea333
26. mar 2010

no ja som podarena, na fb som tereza lešková klimčová, aby ste ma nasli 😉

groka a ako citis babatko? ja citim viackrat za den, ale neviem ci je to ono..

lucialen
26. mar 2010

Dakujem Tea 🙂 Ty uz citis pohyby? 😵 Aj ja uz chcem, ale predpokladam, ze minimalne dva tyzdne si este pockam. A kolko si uz pribrala?

lucialen
26. mar 2010

Baby, velkost oblecenia 80 pre dieta je priblizne na aky vek? Nejako sa v tom nevyznam. Teraz uz pokukavam vecicky pre maleho 😀

fazulka1512
26. mar 2010

groka dakujem velmi pekne snad prinesu stastie
lucialen srdecne blahozelam k mgr, a k babetku s gulkami, supeeeeerrrrr
tea idem si ta najst na facku

fazulka1512
26. mar 2010

tea uz som ti poslala ziadost o priatelstvo

janulka04
26. mar 2010

ahojte, kocky...tei, uz som ti poslala ziadost 😉
lucka, gratulujem k vajkam 😉 😀 a 80 vel. je asi okolo 10 - 12 mesiacov, ale je to indi vindi 😉

janulka04
26. mar 2010

teda..tu to zije...! 😀

som si dosla splachnut trosku....volal mi mm, ze si mam ist po tie "sexy samodrzky"" 😝 , tak som sa vybrala aj s krpatymi...dojdem tam, panicka, ze nic sa nedoplaca a ked to naskenovala, tak ze 16€!!!! Ma skoro trafilo, hlavne, ze ma uistovali aj u lekara sestricky, aj ta, co mi to objednavala a brala mi miery, ze tehule to maju zdarma...kaslem na to, vystavila mi rechnung a tam, ze 101,18€!!!! 😲 😲 😲
ono mi to zvysne preplatila poistovna....ale aj tak akoze za dva kusky nicoho 16€....dostala som poriadny sok...
ale uz ich mam na sebe, zatial nic nepocitujem, iba navliect sa do nich mi zabralo 5 minut, to vam je jak neopren, ci co...no hnus, ale stiahli ma teda riadne...cez lytko mam uz "len" 41cm 😀
no a dnes mi prisli rifle 40-ky, lebo 42 mi boly straaasne velke, uplne padali z bokov a hadajte co? Su mi na tesno, ledva ich navleciem...tak mam sa rozculovat? nema to zmysel, asi...pritom oboje H&M...nechapem to...

inac, pekny vikend...tu uz fest leje, tak pocitam, ze do nedele je to na Slovensku 😀 😝

majuska7979
26. mar 2010

babulky prave som dosla z prace a nechala som test na radiatore ze nech pekne vyschne
a predstavte si uz tam ani duch nieje a ani ta kontrolna nieje taka cervena ako bola rano 😅
duch zmyzol vyparil sa a v praci som robial dalsi z libroveho obchodu, takze bol krasne bielucky 😕 😅
ale nebojte som s tym zmierena a cakam mrchu 😀 😀 😀 😀

dzou
26. mar 2010

Ahojte zienky tak luci moc gratulujem k statniciam a este viac k vajkam 😵 aj ja scem 😀
no mne zatial moje plany vychadzaju 😀 vcera sa mi snivalo ze som cistila akvarko a co v nom bolo??? no samozrejme ze rybicky 😀 1x v zivote sa mi snivalo o rybach aspon co si pametam tak to proste musi vyjst na toho 1.4 😀
maji drzim palce kup drahsi test 😉

fazulka1512
26. mar 2010

ahojte
majuska skoda ze testik nic neukazal neboj on raz ukaze, vsetky sa dockame,len treba mat zlate nervy
dzou nevesta nasa uz sa ti to krati tak si to riadne uzivaj
tea fotky zo svadby su prekrasne bola si nadherna nevesta, super

majuska7979
26. mar 2010

dzou takze sa ti ti blizi moja, 😵 😵 😵 super pocit byt nevestou nie?????? 😵 😵
fazulka, tento neratam ze pocas dna by nieco ukazal 😀

lucialen
26. mar 2010

Dakujem baby 🙂
Dzou, tak to musi vyjst 😉 😵
Ozaj, doki mi v nemocnici povedal, ze si mam natahovat a krutit bradavky 😕 😲 Takto som vyzerala 😀 😀 Zevraj to bude lahsie pri kojeni 😕 No velmi prijemne mi to nieje 😝 . Este som o tom nepocula

fazulka1512
26. mar 2010

majuska super ze to tak beries , ale neboj on ukaze

fazulka1512
26. mar 2010

lucialen zaujimave, krutis s nimi ako ked sa niekedy naladovalo radio 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre