Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
26. mar 2010

Inak som dnes prehodnocovala aj moj cp s4, a nasla som alternativu, lacnejsiu 😉

fazulka1512
26. mar 2010

a je to dobre ze skacu alebo nie, ci je lespsie ked su v klude

lucialen
26. mar 2010

Fazul, ja myslim, ze je to jedno 😉 Na tych poovulacnych vobec nezalezi 😒

fazulka1512
26. mar 2010

zakladne su tie ked meska mrcha 😉

janulka04
26. mar 2010

a aku, luci?
inac, H&M-ka mi vobec nesedia..42 su mi brutal velke, normalne mi padali z bokov a ked som ich predala a kupila 40-ky, tak dnes dosli a som v nich jak jelito 😠

lucialen
26. mar 2010

Jani, uz sa dala do albumu 😉 Mne rifle h&m 38 sedia, ale nohavice h&m 38 su mi velke 😒 Takze asi tak 😀

fazulka1512
26. mar 2010

babule idem ja sa obliekat , prajem vam krasny zvysok vecera

janulka04
26. mar 2010

😵 ja som nejakea opuchnuta v dolnej casti..tak preto...ved vravim, ze som jak hruska ☹ ...hore tak normalne, ale vsetka voda a tuk mi ide do noh...ani tolko nie do zadku ako nohy a boky...bleeee 😝
idem kuki 😉

brisilda
26. mar 2010

ahojte kocky tak ja som stale v nemocnici vzhladom na moj tlak rano 120 vecer 140 ☹ zahada ale je pravda ze vecer mi meraju prave ked sa bud najem alebo chodim cize nesom v klude 😉 manzel sa uz stazuje ze je to nanho vela myslim domacnost 😀 tak az si zvyka aby vedel co mna caka ked sa dostanem domov a do toho vsetkeho sa samkovi pusa nezastavi 😀 😀 😀 maju doma radost ale domov ma asi nechcu kedze mi vybavili internet 😀 😀 😀 inak zvykam si no dnes mam na izbe jednu kocku co nema rada zimu ☹ stale je chora a ja nemozem v noci spat ked neni otvorene okno 😠 je to katasrofa ved je dobre sa otuzovat ale co narobim ked niekto je ako z bavlnky 😔

janulka04
26. mar 2010

ahoj, bris....
no, tohto sa ja velmi obavam, co mm s dvomi babami...este nikdy neboli bezo mna...to bude sranda 😀

lucka, kraaaaasne 😉 ...aj kociarik...super farby 😉

janulka04
26. mar 2010

kocky, mala sa mi asi snazi otocit, normalne mi pod rebrami vyskocila hlavicka...natahovala sa, kam az to dalo, ja som tu od krcov zdochynala a teraz je klud a je uplne inde...teda ta hlavicka... 😕

lucialen
26. mar 2010

Jani dik 😉
A mala bola otcena hlavickou hore? 😕 Ja ze uz je pripravena hlavickou dole. To uz musi byt neprijemne ked sa snazi otcit take velke dietatko

lucialen
26. mar 2010

Bris, ja som mala tiez na izbe taku, co sa s mnou vobec nerozpravala 😒 A vedla na izbe bola taka zena, okolo 50tky mala a tehu, no hrozne vyzerala 😝

janulka04
26. mar 2010

no, vidite..kocky, mna tu budu tiez milovat, v nemocke, kedze neviem ani fn...teda viem, ale na pokec dost malo 😀 😀
luci...hnus to bol, som myslela, ze uz to ide na mna 😝 ...a podla posledneho UZV je ritulou dole..teda KP, preto mi bude robit aj UZV teraz, i ked uz mi nemal robit ziaden....tak drzte na stvrtok palce 😉

lucialen
26. mar 2010

Jaj, tak hadam sa uz definitivne otocila 😉 Jani a ked budes rodit tak mm bude s tebou a prekladat? No na izbe sa budes len usmievat 😀
Ozaj a vedla na izbe lezala mamicka a cakala trojky 😲 😵

janulka04
26. mar 2010

fuuu, sila..ze trojky. 😕
neviem, ako a kde bude robit...zatial sa mu nik neozval, tak tazko povedat...inac, ja rozumiem celkom dobre za ten rok, len zlozim iba take zakladne vety...a hadam vzdychat a tlacit zvladnem.... 😀 😀 😀...ak ma nebudu rezat 😒 😠

no, budem sa prihluplo usmievat... 😀ale vraj, ak dostanem Turkynu a tych je tu teda fakt plno, budem nutena si pokecat nielen s nou, ale aj s celou jej rodinou...ma varovali uz kocky 😀 😀 😀

ozi..a kde mame >xenu?

lucialen
26. mar 2010

Jaj, ty mas mm este doma? Som pozabudla. Ja som zase v gb na zaciatku skor nieco povedala, a ked mi niekto odpovedal, uz som nerozumela 😀
Ja prve rano v nemocnici som sa zobudila o 6hod, som si najskor myslela, ze su tam duchovia, lebo take zvuky prichadzajuce z dialky som pocula 😀 a potom prisla druha faza a to nejaka zena rodila, ale tak hucala, ze som sa hned zlakla porodu 😕 😀

lucialen
26. mar 2010

No idem sa zvalit do postele a zaspat pri to filme, co teraz zacina 🙂 Dobru

janulka04
26. mar 2010

dobru, lucka..ja este stale zehlim....musim s prestavkami...kvoli brusku 😒

sisa2
26. mar 2010

ahojte babule 🙂

luci - vitaj doma! 🙂 gratulujem k statniciam, si sikulka! a taktiez k mathiaskovi!!! 😵
jani - tak uz si sexica? 😀 mm z teba bude mat urcite radost 😉 so zehlenim to neprehanaj, ty by si asi nemala moc stat, ked ti tak napuchaju nohy, nie?

dzou
26. mar 2010

luci to s tymi bradavkami je dobre 😀 kocik co mas v albume je krasny 😵
joj zienky dnes som bola po obrucky uz sa neviem dockaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😀 strasne sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

majuska7979
26. mar 2010

dzou a saty uz mas 😕

dzou
26. mar 2010

hej a vazne co je s xenou? 😕

dzou
26. mar 2010

jasne 😉

majuska7979
26. mar 2010

ked uz mas obrucky, to uz predpokladam citis tu atmosku predstadobnu 😉

dzou
26. mar 2010

uz mam vsetko 😉 len nech neprsi 😒

majuska7979
26. mar 2010

mas foto???????? 😉
a no vazne co je so xenou?????

dzou
26. mar 2010

no to hej najradsej by som ju uz mala na prste 😀

majuska7979
26. mar 2010

tu v UK, no neviem, ale ako vidis dakedy je velmi krasne 🙂
a pamataj ak prsi to sa u nas hovori ze na peniaze 😉

dzou
26. mar 2010

fotky hodim az po 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre