Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
26. mar 2010

uz sa namozem dockat,
ja az budem tehulka to tiez par hodim zo svojej 😉

dzou
26. mar 2010

no ved uvidime len nech uz je stvrtok 😵
idem ja ku telke prisla som len nakuknut a teda drzim ti palce maji zajtra testis? ktory dc si?

majuska7979
26. mar 2010

dnes som 26dc, zajtra bude 27dc, tak uvidime idem skusit ten dat test s poundaka, 😉
dam vam vediet ale nic necakam 😉
a ty pekne sa pripravuj a uzivaj si posledne dni a hodiny slobody 😵 😵 😵 😵 😵

majuska7979
26. mar 2010

ja idem spinkat, lebo zajtra ranna 😠 😠
tak papapap

dzou
26. mar 2010

jasne budem 😀
luci co za znacka je ten kocik strasne je kraaaaaaasny 😉

miskahryzka8
26. mar 2010

ahojteeeeeeeeee 🙂 , dnes som bola kocikovat s kamoskou a jej dalsou kamoskou a mala tento kocik http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S... a velkostne je velky ako bexaaaa som zistila, takze super 😵 , lebo jej mala je narodena 5. oktobra, tak ako bude nas drobcek a ze na zimu je dolezite mat velku vanicku kvoli fusaku a dobre kolesa do snehu 🙂

idem citat co mate nove 🙂

fazulka1512
26. mar 2010

ahojte som doma aj s mm
fuka ako sialene
dzou normalne tu svadbu prezivam s tebou, drzim palce aby vsetko dopadlo ok 😉
a kolko ludi budete mat a niesi zaregistrovana na moja svadba
luci aj mne sa tvoj kociarik velmi paci, mas dobry vkus
idem spinkat zajta popiseme
majuska na teba som zvedava ako to dopadne dufam ze dobre

miskahryzka8
26. mar 2010

no dost ste popisali 😝 😀 , ahoj stratena tea 🙂 , tak super ze dovca dobre dopadla 🙂 , len sme sa o teba bali ked si sa nehlasila 😕 😅

majiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 , jeeeej 🙂 , este sa tesim len potichucku 🤐 😉

tei a ako s kamoskou, uz ste sa "neposekali"?

majuska uz z dneska 😅 , tak ked je slaba, uz bude len silniet 😉 , to az tak za par dni bude vyrazna ako som mala aj ja 🙂

tei brusko rastie, ale este stale zumbujeme 3 krat do tyzdna 🙂 , teraz v pondelok ideme na krv na tripple testy a 12.4. na poradnu, to budeme 18ty tyzden, tak som zvedava, ci mi spravi ten ult. co sa robi 20tt alebo este az o dva tyzdne... A vy ako, uz vam robili tie tripple testy a velky ult.?

tei a ako ta najdem na FB 🙂 ?

lucka gratulujem k statniciam este raz 😵 a gratulujem aj ku gulkam 😵

tei uz som si ta addla 🙂

inak ja uz mam pocit ze citim bublinky tak trosku, ale to je asi haluz iba ze chcem 😕 😅

jani tie rifle zrejme zalezi od strihu... a to skarede pocko ma prist uz zajtra 😝

majuska, ale to musis rano z mocu, neskor to uz mohol byt biely...

dzou tak ked rybicky tak to vide, este by sa ti o mrche malo snivat 😉

miskahryzka8
26. mar 2010

bris ahoj 🙂 a dokedy ta budu pozorovat 😕

jani fuuha to ked sa ti to toci, tak to verim ze krce 😕 , tak drzim palce, nech sa natocila spravne 🙂

luci 50 rocna alebo tak len vyzerala 😕 😝 😅

dzou neboj stvrtok bude coby dub 😀 a u nas sa hovori, ze prsi stastie 😉

juuj zajtra uz idu chalosi vrtat od pol osmej kupelku, lebo potom sa ta vrtacka ci zbijacka ci co to maju pozicane musi vrati, juuuj to bude zle, preto sa mi ani nechce ist spat, nech est nie je rano 😀 😝, len uz mi oci klipkaju, tak dobru nocku 🙂

brisilda
27. mar 2010

jeeej dzou to je krasne ze uz mate aj obrucky 😉 velmi sa tesim spolu s tebou a drzim place aby to bolo presne podla tvojich predstav 😉 na fotky som strasne zvedava
lucka tak ja tu s kockami kecam boze ved co ine mi ostava poznam uz skoro kazdu na oddeleni 😀 jedna tu uz rodi 4 den ☹ a stale ne a ne porodit lebo kontrakcie jej zahadne miznu 😒 a ked som sem prisla jedna prave rodila kocky to je take krasne 😀 normalne som mala chut ist rodit aj ja 😉
janka ked mas opuchy tak vazne na nohach nestoj radsej sed a nohy vakladaj hore mne sa na vyzite rano doktorka cudovala ze nemam opuchy 😠 tak som jej hned povedala ze uz mi vazne nic ine nechyba 😠 oni su smiesny aj na natacani ctg raz sa marnus malo hybe raz az velmi hotova katastrofa 😀 dnes rano maly vyhlasil valku a zacal pred koncom tak silno kopat ze sa nedal ani natocit 😀
koceny inak vam vsetkym drzim pace akosi vas nemozem citat aj ked tu mam kopec casu no som v zlej polohe ked vas citam a posem a tym maleho strasne tlacim 😝 domov hadam pojdem bud. tyzden ale madzi nami mne sa tu strasne paci 😀 je tu bezstarostny zivot netrebaw varit upratovat ziadne strasy proste idela az na to ze tnemame na izbe TV 😀 a domace pohodlie

lucialen
27. mar 2010

Dobre ranko, ja uz od 7.30 upratujem 😀 Konecne to tu dam do poriadku 🙂 Tu je dost chladno, sice neprsi, ale o nicom 😠
Dzou, tak nech vam vyjde pocasie, aj ked v uk je to asi tazke 😉 Ten kocik je od baby design, vector 4 air. A je za 350e aj so sedackou, co je dobra cena. Pred dvoma tyzdnami som ho videla v meste jednej tete, ale v bezovej farbe, ta sa mi nepacila, ale konstukcia sa mi pacila a tie predne kolieska sa mi nezdali az take male ako na obrazku, aj ked tych sa trochu bojim 😒 Na tom cp s4 sa mi nezda ta sportova cast, nepaci sa mi, ze je cierna 😒
Miska, ta teta v skutocnosti vyzerala na 60 rokov, ale v 60tich uz zena neovuluje, takzde som jej odpocitala 10rokov. Moja mama ma 51 a oproti nej vyzera ako mladica 😀
Xena vacsinou chodi cez vikendy, tak sa hadam ozve 🙂

fazulka1512
27. mar 2010

ahojte
tak ja som uz vyspovedana,takze musim byt do velkej noci ticho aby som nezhresila 🙂
idem pratat a pratat budem az do vecera
prajem vam pekny den

groka
27. mar 2010

caute ,caute

my upratujeme vo velkom,hore som od 6:00 citila som male ako sa hmyrilo a o pol siedmej take kopanceky davalo tak som ani spat nemohla dala som rucku tam kde kopkalo a ja som dnes po prvy krat pocitila jeho "odozvu"do mojej rucicky,nadhera,uz som potom ani zaspat nemohla tak som obliekla maleho a isli sme do obchodu,spravila ranajky a male zase sa pucilo a to som presne vedela kde,lebo to je ako keby mi natahovalo kozu na tom mieste,napriklad jeho nozicka,ale natahovanie este nevidno,nakolko je male na to...ale uz sa to zacina a je to super,pohyby citim stale viac a viac aj teraz kopenka asi vas pozdravuje 😀

vcera som si kupila krasne teplaky s pasom pre tehulky,no ked som ich obliekla to brusko tak vykuklo 😀 a za posledne 2 tt sa aj rapidne zvacsilo

babule ale dnes nam drzte palce ,vybavujeme nieco uz par dni,mame toho plnu hlavu s mm...podaj mi nam vyslo co chceme 😅

groka
27. mar 2010

Dzou toto je pre teba,nakolko sa ti blizi ovu a teoreticky uz aj spermijky mozu byt uspesne a vydrzat

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

linea22
27. mar 2010

Ahojte baby,som tu nová tak by som sa chcela pripojiť trošku...ak môžem mám otázku.Ako dlho ste sa snažili ak ste už tehulky a ako dlho sa snažíta ak ešte nieste.🙂)))))))))my začíname len teraz a už som nervózna.

linea22
27. mar 2010

Uvidíme ako sa podarí snažím sa na to nemyslieť a nechať tomu voľný priebeh,ale dáko sa mi nedarí...

miskahryzka8
27. mar 2010

Ahojte 🙂, tei krasne fotecky uz som kuk na fb 😵

bris tak si vegetis v nemocke 😉

luci aj ja mam dnes upratovaci den a idem dat aj velkonocnu vyzdobu, len skoda, ze ked teraz umyvam okna, tak sa to este zaprasi,a le tak na velku noc to treba a zrusila som nam hore zaclony 😝 , tak sa tesim 😀 , mne sa to paci viac bez zaclon 🙂

groka aj ja sa uz tesim na pohyby 😵 a drzim pacle 🙂

ahoj linea my sme sa tu zacinali snazit od jula 😉 , nam to trvalo cca pol roka, lebo sme vynechali jeden cyklus kvoli antibiotikam, drzim palce 😵

lucialen
27. mar 2010

No ja idem na tie okna az teraz, ja neuznavam velke upratovania pred velkou nocou alebo vianocami, ja upratujem ked treba, ked mam cas a chce sa mi 😉
Linea, no nam sa podarilo za 9 mesiacov 😉

majka1981
27. mar 2010

Ahojte dievcence,
nebola som tu cely tyzden, takze mam co docitat. Ja sa mam ako tak celkom dobre, zaludok ma uz tak casto netrapi. Tlak je uz tiez normal. Dnes sme v 10 tt. Jeeej.
Navarila som plnenu papriku, velmi som si na nej pochutila.
Idem citat, co nove.

Rhodos, vysledky bude urcite v poriadku, netrap sa. A peknu dovolenku Ti prajem.

Groka, gratulujem ze ste podrastli a vysledky su dobre. Pekne si to popisala, ze sa Ti babätko vrtelo, ukazovalo. Normalne sa tesim aj ja, ked budem babo takto vidiet ;). Na tie vysetrenia cukrovky choj, nevymyslaj somariny! Prezijes to, nemoze to byt take strasne.

Janulka, krasna je ta koliska. Naozaj. A ta cena, to je hadam len sen??

Lucka, gratulujem k statniciam. Si sikulka. Dufam ze v nemocnici vsetko okay, ze ste zdravy a ze sa Ti vsetko ukludnilo.
Peta, ahoj, vitaj doma, nemysli zu teraz na dalsie snazilkovanie ved este mas sance.
Bris juuj aj Ty nastupujes do nemocnici? Dufam ze aj Tebe tlak klesne a bude v poriadku. Inac si uz v 35 tt, takze keby daco, tak bude vsetko v poriadku. Aj Tebe drzim palceky.

Janulka Ty mas nizke zelezo – a ake nizke? Vies aj vysledok? Napis mi. No + 3,5 kg, to je teda dooost, ale to je urcite voda, nie? Nechces skusit daky caj, co odvodnuje?

Majus, ze by tam bol dusik? Ja ho tam velmi nevidim, ale dufam za tam je…

Dzou no super, to by bolo otehotniet cez svadobnu noc. Ja Ti len prajem,aby ste si sexik uzili v tu noc, lebo my sme nemali, kedze sme tancovali celu noc, boli skonovany a ked sme prisli domov, tak bolo 5 hod rano a zalahli sme, kedze manzel hral na druhy den (teda ten isty den ked sme zalahli o 5 ) uz o 12 futbal.

Lucka, no super ze je vsetko okay. To bolo urcite zo stresu, mala si toho strasne vela, tak si pekne oddychni. No sestra mi o tych bradavkach hovorila, ale u Teba sa mi to zda prilis skoro, robit to uz v

Ahoj tea, aka bola dovolenka? 16 tt??
Majus tak Ty mas srandu s testom, ze ho obcikas vodou a duch pride?? To je daka zahada, nie?

Miska ten kocik co ma kamoska, sa mi zda velmi dobry, lebo ma take poriadne kolesa 🙂 . Ja este neviem s kocikom, lebo sestra ma este po malej kocik, je v na chalupe a ideme tam o tyzden, takze ho obzriem ze v akom stave je a potom porozmyslam. Hej je to velmi dolezite mat velku vanicku na zimu, lebo s fusakom je potom kocik rychlo maly, prave ked pridu najväcsie zimy.

linea22
27. mar 2010

Miška ďakujem pekne 🙂som zvedavá teda ako sa nám podarí,nechcem na to myslieť lebo mi známe vravia,že čím intenzívnejšie na to myslíš a sleduješ sa tak sa menej darí....

Ďakujem Vám všetkých dievčence,ktoré ste mi odpovedali....Pekný dník Vám prajem

majuska7979
27. mar 2010

ahojte baby,
tak rano som robila ten test za libru a vysiel cistucko biely, cize sa ho nemalo obcikat ale nechat nachvilu v pohariku s mocom, ale nemala som rano cas
no to som bola v obchode a kupila poriadny a obcikala som ho teraz a co bielucky, zo zaciatku sa mi zdalo ze sa robi // ale nie je cistucko biely 😉 😀
a brusko uz ma tiez napuchnute ako na mrchu, ale aspon bola sranda 😀 😀 😀

majuska7979
27. mar 2010

ale chute mam fakt brutal,
dnes rano o pol 7 som dostala mizernu chut na nutelu, ale proste fakt brutal, ze som si musela kupit cokoladu 😀
teraz som sa dopchala pizzou s cesnakovou omackou a asi sa vrhnem do nutely 😀 😀 😀 😀

lucialen
27. mar 2010

A kde ste dnes? Stale upratujete?
Ja uz mam tolko casu vypisovat 😀

janulka04
27. mar 2010

ahojte...ja som bola s mm nakupovat 😉
zajtra si rozkazal spagety a kedze ide este na poslednu sluzobku na tri dni od pondelka, tak mu mam upiect mrezovnik, tak sme boli dokupit potrebne...a medzitym som vyhrala v dalsej aukcii biele tehu gate, super rurkovy strih a za 1 ojro, vcera som spominala, tak sa zase vytesujem.... 😀

majka, neviem, aka ma byt normalne hodnota...mne to len povedal a v tehu knizke to nemam uvedene...iba hemoglobiny 10, 2 a to mi zvyraznil a tri vykricniky k tomu...tak neviem,.. 😒 ale uz som dostala radu, ze si mam dat aj presne zelezo pozriet a budem mat jasnejsie, ved vo stvrtok idem do poradne... 😉

kkatkaa
27. mar 2010

ahojte
miska jeeeeeeeeeeeej diky moc uz mi to islo, si zlata ze si to objavila jupi

miskahryzka8
27. mar 2010

luci ani ja neuznavam velke, len take ake sa mi chce a bez stresu 😀

majuska ty tvoji duchova su zahada 😕

jani kedy zacnes uradovt na burze 😉 😀 ?

kati a vraj nie som technicky typ 😕 😀

kkatkaa
27. mar 2010

tea no vitaj, konecne si sa ukazala. super ze dovolenka dopadla dobre a ze ta nic netrapilo.

majuska potichu gratulujem a drzim palce aby ciarocka silnela. a mala si tusaka ked si sa rozhodla robit testik?

dzou drzim palce na svadbicku, nech sa vam vsetko podari vybavit a nech vam vsetko dobre dopadne, aby ste sa dobre zabavili a boli spolu stastni. a aku svadbu vlastne planujete? malu, velku, bujaru oslavu?

majuska7979
27. mar 2010

miska ani mi nehovor to su proste zahady, ale ja viem ako sa tie zahady skoncia / na teste 😉

majuska7979
27. mar 2010

katka este negratuluj 😉 zajtra dam vediet co ako 😉 dam vam vediet hned z rana 😉 😉
ale baby coraz viac bochybujem ze budu // 😎

majuska7979
27. mar 2010

dobre baby ja padam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre