Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
1. apr 2010

petula, no asi mas pravdu 😉

groka
1. apr 2010

peta nestihas,lebo si uz 5tt,takze 5tt ti chyba...a stym tehu,ked som ja otehu po tom oktobri,tak som tiez nechapala ako reagujem,vycitala som si ze sa takmer netesim,proste v oktobri som vyskala od radosti a potom nic,ale poviem,ti teraz je ta radsot 5 nasobna

petafr
1. apr 2010

ved prave preto cakam na srdiecko, zatial si to neuvedomujem, hlavne, ze mi skoro nic nie je, tak asi preto... uvidime, ako dlho mi to vydrzi 😀

groka
1. apr 2010

baby tak mi tvrdne casto brusko,az mam strach kukat na hodiny 😕 ale male sa vrti

miskahryzka8
1. apr 2010

ahojte, tak ja som ranajkovala palacinky 😀 😅

motylek 😒 ....

peti jj ja som na zaciatku trpela nespavostou a me dokina v 6tt videla len dutinku, co som mala nervy ale kockam uz skor videli dokinovia srdiecko ak sa dobre pamatam 🙂 a uz gratulujem silnejsie 😀 😉

jeeeej fazulka, rozbite teplomery boli doteraz tehu a janky a rhodos tusim 🙂 a mohla by ti zacinat hadicka 😵 a inak ja som pri tehu grafe mala hadicku na 36,7 😉

peti, tak krvacanie nastastie uz nic, teda to spinenie, len v noci ma bolela prava strana bruska do chrbtice, som asi prechladla - to aj ten herpes a ja som to mavala ja pred tehu obcas, bolesti oravej strany podbruska do chrbtice a do kolena praveho, ale nikdy mi nic nenasli, ani cystu 😕 , klop,klop,klop teda 🙂

janulka juuuuuj tu svieti slniecko, tak psoielma aspon tisic slnecnych objati a energiu 😵 😵 😵 😵 a inak muzi vzdy nesu velmi tazko, ked nemaju robotu aj mm bracho teraz, kvoli tomu odkladaju aj druhe babatko a maly bude uz mat sedem rokov 😕

peti a kde budete teda byvat, vo francuzsku? Inak potom buduci tyzden ked sa vratis od vasich mi daj vediet na tu kavicku 🙂

jaaaj peti, oni vzdy naslubuju hory doly ked lakaju klientov, ja jedine co lutujem, ze som si pred rokmi nedala stavebne sporenie, tak som si ho otovorila teraz a pripisme potom na zmluvu aj babatko, tak budem mat narok na dve statne premie, co su inak teraz 2 tisicky sk rocne a ked stavebne zacinalo to bolo 25 tisic, vrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, keby clovek vedel, aj eura by som nenila na slovenske koruny ked som bola zamestnana vonku, kto mal ediet ako pojde dole euro, by to robilo rozdiel desattisicov... esteze fondy som si nechala v sk, to mi jedna zamestnankina vtedy poradila, ked som ic chcela menit na eura, by som jej mohla ruky nohy bozkavat teraz 🙂

juuj vela popisane, xixi, musim na etapy citat a pisat, uz dve hodiny odbieham ku compu, aby ste si nemysleli, ze som len teraz vstala 😅

monikapd1
1. apr 2010

groka aj mne tak strasne tvrdne brusko, ze uz mam az strach ci nemam ist k doktorke, ale male sa tiez vrti, teda cez den vacsinou asi spi, abo som taka zahrabana do roboty, z tie mensie pohyby necitim, ale vecer uz kopkanie citim, ale to brusko tvrdne teda dost a aj pobolieva, no o dva tt idem na poradnu tak hadam vydrzim este

groka
1. apr 2010

monika ale mas pekne 32 za to,uz aj ja by som chcela,aspon koniec juna

monikapd1
1. apr 2010

no tak, ale rada by som aspon do 38 potiahla

juj konecne mi prisiel mm

groka
1. apr 2010

tak baby,som trosku ozehlila,idem sa upravit,o piatej mame ist nieco kuknut,drzte palceky opat

groka
1. apr 2010

nikto????????????????????????????
boli sme pozriet jeden domcek,no o nicom,milion a pol musim do neho vrazit,takze nic,neoplati sa,stale verim,ze nam vyjde byt...volame,volame,ze co a ako,tak snad buduci tyzden budeme vediet na isto,ake su tam financne podmienky,lebo sa to dostavava teraz...

chlapov som vyhnala kupit zemiaciky,dam ich uvarit a spravim slovenksy salat a zajtra vysmazim pangasia,to bude pochutka baby,teraz na veceru dame oblezene chlebiky,cakam na salam a pojdeme sa pomali kupat potom teda maleho,ja dnes uz 2 krat bola v sprche.dam ho spat a budem ordinovat a odsudene,zajtra zehlim,zehlim,zehlim,pobede ideme na opekacku,zasa ryby grilovane so zemiacikmi...na vecer ma rozboli vzdy zub,som zvedava co dnes,ale boli ma,dnes uz 2 panadoly mam v sebe

inak sa mi nepaci moje brusko,tvrdne a uz aj s bolestou cudnou

sharmana
1. apr 2010

ahojte kočky, tak dnes má vela z vás aké zlé správičky alebo trápenia....
peti, jani. úplne vás chápem a držím palčeky, aby mm našli prácu čo najskôr.... peti a teším sa z teba, nech sa tvoje miminko má v brušku dobre...
jani. moja aj ja som od včera ochorela, asi som prechladla jak sa tu zrazu ochladilo.. soplím, oči červené a hrdielko pobolieva... ešte že dnes bolo krásne a máme 4 dni volna... no síce ja už od budúcej soboty som na materskej... pre mna to je neuveritelné... ja som nikdy nebola doma dlhšie ako nejaké 4 týždne aj to ked som bola na pn v septembri kvôli tehotenstvu...

groka. moja a ty máš nejaké trápenie s bývaním alebo ako? teda ked píšeš, že ste boli domček pozerat..
inak to je fakt smutné, aby sa ludia stále trápili kvôli práci, bývaniu, úverom... o úveroch viem aj ja svoje, ked chcú ludí nalákat na úver, tak zataja kopec skytých poplatkov, dajú do zmluvy hocijaké sankcie za úplné kraviny, o preplatení úveru ani nehovorím... a toto nikto nerieši.. ved banky sú normálne úžerníci 😠

sharmana
1. apr 2010

groka. ak máš nejaké podozrenie, tak chod na pohotovost, nečakaj...

brisilda
1. apr 2010

ahojte zienky akosi nemam vela casu na vas lebo akonahle som sa ratila z nemocnice neviem kde mi hlava stoji 😠
sharmi uplne s tebou suhlasim dnesna doba je zla ☹ co narobime tiez drzim palce aby vasi mm ktory nemaju pracu ju cim skor nasli 😉
groka tvoje dietatko bude zavisle na panadole 😅 ale nie panadol je vraj neskodny ale uz dufam ze sa ti to da do poriadku ved to s tymi zubmi je uz hrozne ☹ inak co sa tyka bruska tak to zacni riesit popripade si kup magnezko 500mg a davkuj si ho 3X po 2 tabletky aspon mne to na to tvrdnutie dali no pokial brusko tvrdne pri pohybe maleho tak to nevadi je to uplne normalne

fazulka1512
1. apr 2010

ahojte, mne este stale robia tu skrinu, tak cakam kym skoncia
baby sem tam chodim a len cisto citam co si pisu baby v grafoch a oni tam koncia a su v nejakej ze sukromnej teme, maju nervy na admin,pre tie fotky
aby som nezabudla PRAJEM VAM KRASNU A VESELU VELKU NOC, VELA RODIINNEJ POHODY, VODY ABY STE BOLI ZDRAVUCKE VY AJ VASE DETURENCE

brisilda
1. apr 2010

Hodně smutný, ale je to život
Den před Vánocemi jsem šla do supermarketu
dokoupitdárky, které jsem nestihla.. Když jsem uviděla ten dav lidí, přešla mě chuť začala jsem si říkat pro sebe: "Můžu tu čekat věčnost, nic nestíhám a ještě co všechno musím vyřídit...Vánoce začínají být čím dál tím stresovanější,kdyby se tak dal celý ten shon přespat!" Nakonec sem se přece jenom probojovala do oddělení s hračkami a začala jsem nadávat na ceny, říkajíc,jestli si vůbec moje děti budou s těmi hračkami hrát!!! Když sem tak bloudila po regálech, tak jsem uviděla jednoho 5-ti letého chlapečka, který si k sobě tulil panenku. Měl strašně smutný pohled přitom, když hladil panenku po vlasech. Potom se otočil k jedné starší dámě a říkal jí: ,,Babi, jseš si jistá , že nemám dost peněz, abych koupil tuto panenku ? ''Starší dáma mu odpověděla: ,,Víš ty sám, že nemáš dost peněz, zlatíčko!!'' Potom poprosila vnuka, aby na ní chvilku počkal, že se jde na něco podívat. Rychle odešla. Chlapeček ještě stále měl v náručí tu panenku. Nakonec jsem k němu šla a ptala jsem se ho: "Komu chceš koupit tu panenku ?" "Tu panenku chtěla moje sestřička
# # # # # # # # # k Vánocům ze všeho nejvíc, byla si jistá,
# # # # # # # # # že jí
# # # # # # # # # panenku
# # # # # # # # # Ježíšek
# # # # # # # # # přinese pod stromeček."
# # # # # # # # # "Tak když jí tak chtěla, tak jí to
# # # # # # # # # Ježíšek
# # # # # # # # # přinese
# # # # # # # # # k
# # # # # # # # # Vánocům
# # # # # # # # # ."Ne, ne tam
# # # # # # # # # kde je, nemůže Ježíšek přinést dárky.
# # # # # # # # # Aby panenku dostala, musím jí dát mamince, aby jí
# # # # # # # # # sestřičce
# # # # # # # # # odevzdala až tam půjde."
# # # # # # # # # Oči mu přitom ještě víc zesmutněly.
# # # # # # # # # "Moje
# # # # # # # # # sestřička
# # # # # # # # # šla
# # # # # # # # # k
# # # # # # # # # Ježíškovi, aby byla s ním.
# # # # # # # # # A tatínek mi povídal, že i maminka za
# # # # # # # # # chvilku
# # # # # # # # # půjde
# # # # # # # # # za
# # # # # # # # # Ježíškem,
# # # # # # # # # tak jsem si myslel, že by jí tu panenku
# # # # # # # # # mohla
# # # # # # # # # vzít."
# # # # # # # # # Potom mi ještě ukázal jednu milou fotku,
# # # # # # # # # na
# # # # # # # # # které
# # # # # # # # # se
# # # # # # # # # usmíval.
# # # # # # # # # "Tuto fotku bych jí chtěl taky poslat,
# # # # # # # # # aby
# # # # # # # # # na
# # # # # # # # # mě
# # # # # # # # # nikdy
# # # # # # # # # nezapomněla ."
# # # # # # # # # "Mám velmi rád svou maminku a chci,
# # # # # # # # # aby
# # # # # # # # # neodešla,
# # # # # # # # # ale tatínek
# # # # # # # # # říkal, že musí odejít, aby mojí sestřičce
# # # # # # # # # nebylo
# # # # # # # # # smutno".
# # # # # # # # # Potom se zase podíval s těma jeho smutnýma
# # # # # # # # # očima
# # # # # # # # # na
# # # # # # # # # panenku.
# # # # # # # # # Rychle jsem si vyndala peněženku a
# # # # # # # # # nepozorovaně jsem si z ní vybrala
# # # # # # # # # peníze a řekla jsem chlapečkovi :
# # # # # # # # # Pojď, přepočítáme tvoje peníze, jestli
# # # # # # # # # budou stačit na tu
# # # # # # # # # panenku
# # # # # # # # # ."
# # # # # # # # # Rychle jsem přidala k penězům, které mi
# # # # # # # # # podával,
# # # # # # # # # ty
# # # # # # # # # svoje
# # # # # # # # # tak, aby si toho nevšimnul a začali jsme
# # # # # # # # # počítat.
# # # # # # # # # Bylo dost peněz na panenku a ještě mu i
# # # # # # # # # zůstalo.Chlapeček
# # # # # # # # # zavolal:
# # # # # # # # # "Děkuju Ti, Bože, že jsi mi dal dost
# # # # # # # # # peněz".
# # # # # # # # # Pak se na mě podíval a řekl: "Víte, včera
# # # # # # # # # jsem
# # # # # # # # # poprosil
# # # # # # # # # Boha,
# # # # # # # # # aby mi dal dostatek peněz na panenku, aby
# # # # # # # # # jí
# # # # # # # # # mohla
# # # # # # # # # vzít
# # # # # # # # # moje maminka
# # # # # # # # # sestřičce
# # # # # # # # # a on mě vyslechnul. Ještě jsem chtěl
# # # # # # # # # koupit
# # # # # # # # # mamince
# # # # # # # # # jednu
# # # # # # # # # bílou
# # # # # # # # # růžičku, ,ale to už jsem se neodvážil
# # # # # # # # # žádat od
# # # # # # # # # Boha.
# # # # # # # # # Ale on dal mi víc, abych mohl koupit i
# # # # # # # # # panenku
# # # # # # # # # i
# # # # # # # # # růžičku.
# # # # # # # # # Víte, maminka má velmi ráda bílé růže".
# # # # # # # # # O pár minut se chlapečkova babička vrátila
# # # # # # # # # a
# # # # # # # # # odešli.
# # # # # # # # # Po střetnutí s chlapečkem jsem
# # # # # # # # # pokračovala
# # # # # # # # # v
# # # # # # # # # nákupech,
# # # # # # # # # ale
# # # # # # # # # už v jiné
# # # # # # # # # náladě, stále jsem na něj musela myslet.
# # # # # # # # # Potom
# # # # # # # # # jsem
# # # # # # # # # si
# # # # # # # # # vzpomněla
# # # # # # # # # článek, který jsem četla před dvěma dny.
# # # # # # # # # Psalo
# # # # # # # # # se
# # # # # # # # # tam
# # # # # # # # # o
# # # # # # # # # opilém
# # # # # # # # # řidiči,
# # # # # # # # # který havaroval s jiným autem, v kterém
# # # # # # # # # seděla
# # # # # # # # # mladá
# # # # # # # # # žena
# # # # # # # # # se
# # # # # # # # # svojí dcerkou.
# # # # # # # # # Děvčátko na místě zemřelo a matka byla ve
# # # # # # # # # velmi
# # # # # # # # # kritickém
# # # # # # # # # stavu.
# # # # # # # # # Dva dny po mém střetnutí s chlapečkem
# # # # # # # # # jsem
# # # # # # # # # si
# # # # # # # # # přečetla
# # # # # # # # # článek, který
# # # # # # # # # oznamoval, že chlapečkova maminka
# # # # # # # # # zemřela.
# # # # # # # # # Běžela jsem do květinářství koupit kytici
# # # # # # # # # bílých
# # # # # # # # # růží
# # # # # # # # # a
# # # # # # # # # šla
# # # # # # # # # jsem na pohřeb.
# # # # # # # # # Na místě, kde se můžou příbuzní naposledy
# # # # # # # # # rozloučit
# # # # # # # # # se
# # # # # # # # # svojí
# # # # # # # # # nejmilejší
# # # # # # # # # ležela mladá žena v truhle, v ruce měla
# # # # # # # # # kytici
# # # # # # # # # bílých
# # # # # # # # # růží,
# # # # # # # # # vedle
# # # # # # # # # sebe měla
# # # # # # # # # položenou chlapečkovu fotku a panenku.
# # # # # # # # # S pláčem jsem opustila hřbitov s pocitem, že se
# # # # # # # # # můj
# # # # # # # # # život
# # # # # # # # # změnil.
# # # # # # # # # Láska, kterou chlapeček cítil ke své
# # # # # # # # # mamince a
# # # # # # # # # sestřičce
# # # # # # # # # byla neuvěřitelná
# # # # # # # # # a nepředstavitelná.
# # # # # # # # # A jeden opilý řidič mu za setinu sekundy
# # # # # # # # # sebral
# # # # # # # # # maminku
# # # # # # # # # a sestřičku,
# # # # # # # # # které tak velmi miloval.
# # # # # # # # # Teď máš dvě možnosti:
# # # # # # # # # 1) Pošleš tento mail svým známým
# # # # # # # # # 2) Vymažeš ho a budeš se tvářit, že se
# # # # # # # # # nic nestalo. Když se rozhodneš přeposlat ho, tak možná zabráníš tomu,aby někdo sedal opilý za volant !!!Je to hodně smutné, ale je to prostě život,který může být dost krutý.

kocky sorry ze to tu pisem ale chcela som sa s vami o to podelit

miskahryzka8
1. apr 2010

ahojte 🙂 , tak odzumbovane, bola skvela predsviatocna atmoska 🙂 a nastastie uz ziadna krvicka, tak klop,klop,klop a po zumbe sa citim suuupis, tak som rada, som sa bala aby bolo vsetko oki a ze nebudem moct zumbovat, to by som hned horsie znasala tehu 😒

groka, to ma mrzi, ze sa vame vsetko kopi ☹

maji a kedy idete na dovcu a kam 🙂 ?

majuska fazulka vazne sa to plietlo ako ste si pisali spolu s rovnakymi fotkami 😀

groka ja som dnes robila jahody namacane v svetlej poleve, ma tak napadlo, sa za nimi zaprasilo 😎 😀

groka, no to su tehu sny, ja tie moje uz radsej ani nekomentujem 😀

peti skoda, ze si sa neopytala skor aj sme to tu spominali, ze treba zacat platit este pred otehu a ked platis 44,10 Eur mesacne potom mas narok na matersku 600 Eur co sa fakt oplati...

groka, tak mna ked v italy prvy krat zastavil policajt, tak ked som odchadzala mi nechcelo nastartovat auto, tak mi ho potom startoval ten policajt 😀 😀 😀, asi tak 😀 , uz je sice po piatej, ale drzim palce dodatocne 🙂

miskahryzka8
1. apr 2010

jej groka, tak som mala pravdu, ze sa ejdna o byvanie 🙂 ?

bris, jej uz si doma, ani som nepostrehla 😕

a co je vlastne pointa rusenia niektorych fotiek, ked tam baba nie je sama? Inak ja aj ked som otehu, som neodisla do ziadnej aj inej temy, to by som uz asi ani nestihala citat a u nas je najsamlepsie 😵 😵 😵 a aj ja zelam krasne prezitie sviatkov a hlavne v pokoji a laske 😵

bris, nooo ma to rozmrncalo 😒 , az na to, ze tym opitym sa nikdy nic nestane...

idem este pridat fotky bruska z poobedia 🙂

groka
2. apr 2010

caute babule,na zemiaky sme vcera vecer zabudli,uvarene su,dufam,ze pokazene nie,ostali na linke...teplo tam ale nie je take velke...
bris super,ze si sa ozvala,no tvrdnutie som nemal pocas pohybov,bolo to dost huste,ale uz to prestalo,ked sa vrti a tvrdne,vtedy meni polohu,to sa nebojim
vcera som si chcela dat vecer panadol,ale muz mi zakazal,ze neplacem od bolesti,tak si ho nemam davat,lebo sa uz malemu nieco stane,tak som si nedala...ale zacina ma bliet ucho,svrbi ma v nom,ale bo ja neviem co este,moze to byt z toho zuba,alebo zacinajuci zapal okostnice?
myslite ze keby sa mi robil zapal mala by som velke bolsti uz?rana sa mi uz zatvara,lico na dotyk boli menej,ale boli,niekedy krv dostanem k uchu,k sliche

miskahryzka8
2. apr 2010

ahojte, tak nam od rana robia kupelku a vrtaju, juuuj by som spala 😒 ...

groka daj si na vaticku do usi alpu a daj si ho do toho ucha co ta boli na 10-15 minut, to pomaha, mam vyskusane 🙂

fazulka1512
2. apr 2010

baby moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
este vydrzat do pondelka, kedze moj cyklus je 30 dnovy
bris ten bribeh je prekrasny

tea333
2. apr 2010

fazul tesim sa z tvojho grafuu 😉

ahoj Bris, ja som nezachytila kde si bola, ale rada ta vidim 😉

miska pointa rusenia fotiek su asi pravidla fotiek, na koniku je vela pravidiel o vsetkom a uz sa mi stalo, ze mi nejaky ludia co to maju nastarosti napisali, ze ak si tam dam neviemaku fotku, tak mi mozu zrusit account, a je to trosku neprijemne, ked oni na tebe zarabaju a takto neprijemne sa ti ozvu alebo ti cosi vymazu, ked zjavne nie si zaskodnik, ja som vtedy nemala v umysle porusovat pravidla, len som si ich neprecitala a zdalo sa mi to ok.trosku som sa citila ako nejaky hacker 🙂 pravidla su na to aby sa dodrziavali, ale aj cez nase pocitace by sme mali zachovat slusnost.najma ked ide presne o to, ze server ma zaujem na tom, aby sme sem vsetky chodili a nebali sa cosi napisat, ako ma tu uz nemenovana baba napominala, ze som off topic 🙂

brisilda
2. apr 2010

groka ja ti skor odporucam kvapky do usi jednoznacne zaberu 😉 to ci sa moze jednat o zapal okostnice ti neviem povedat nakolko som sa s tym este nestretla a tvoj mm ma pravdu s tym panadolom ja by som ho do seba uz tiez nepchala ved ja sa bojim do seba pchat ten dopegyt 😀 ale odkedy ho uzivam mam tlak v norme 😉 kocky dnes je divne pocasie normalne ma boli hlava a to sme spali pri otvorenom okne clovek by ani nepovedal ze je taka kosa 😒 idem si spravit pre dobry pocit bezkofeinovu kavu 😉
janka drzim palce aby mala bola cim skor fit a dufam ze sa uz aj mm rysuje nejaka ta pracicka
tea konecne si tu po svedbe si sa dlho neozvala 😀 inak brusko ti uz krasne rastie 😉
fazulka graf je nadherny len tak dalej posielam milion virusikov aby to bolo uspesne nakolko hadica je dobre znamenie 😉 a pribeh neni pekny ale smutny 😢 no bohuzial je to realita

tea333
2. apr 2010

bris ja som bola na dofci, preto som tu nebola 😀 ale uz chvilu podstivo pisem 😉

groka
2. apr 2010

boli sme tatiky,ale uz sme doma,maly este nie 😀 zjedla som 2 taniere sosovicovej polievky s hrybami a teraz tlacim rybu so salatom,mm nechape,kam to do mna ide

bris,teraz ma neboli ucho,sem tam pocitim sklbnutie,takze zatial nic nebudem davat a panadol skoncil u mna,uz som mala pocit vceram,ze som si nan navykla,ked ma tak nebolel a chcela som ho dat do seba,kedze som nedala a vydrzala asi ma nebolel ten zub tak velmi...mala by som ist zehlit ako mam v plane,ale nechce sa mi 😝 kaslem sa ja na to...trosku sa vyvalim,kym neni maly doma

lucialen
2. apr 2010

Ahojte 🙂 Tak som si pozrela Sisi, pocasie zase o nicom, chcem upiect nejaky kolac a potom neviem co robit 😒
Tea, ty mas ake mini brusko 🙂 Sa necudujem, ze si to takmer nikto nevsimol 😀

brisilda
2. apr 2010

tea ja viem ze si bola na dovolenke lebo som to tu uz citala len v nemocnici som akosi zlenivela a nechcelo sa mi zakazdym odpisavat a citat 😒 dufam ze ste si to tam riadne uzili 😉
groka no veru tvoj manzel bude coskoro pred tebou ten panadol skryvat 😀 inak co ti nato povedal tvoj gynekolog??? lebo ten moj mi zakazuje akekolvek lieky okrem dopegynu a uz ked tak ma upozornuje stale ze v minimalnom mnozstve 😔

miskahryzka8
2. apr 2010

Vesele sviatky aj s obrazkom zelam 🙂 🙂 🙂

Bris, aby som nezabudla, tu opatrovatelku philips, co mas v albume, je teda dobra? Lebo v ramci DM drogerie je na nu zlavovy 20% kupon do 30.6. som dostala od kamosky, tak rozmyslam, ze by som ju kupila 🙂

Jeeej fazul hadicka 😵 😵 😵

tei mne tu takto zrusili par prispevkov v teme zumba a ze sa nemaju reklamovat firmy a to som len pisala kde cvicim a kedy a si myslim, ze ved to je info pre baby kam mozu prist 😕 , no ale budiz, ale tie fotky ked nie su obscenne alebo tak, za to ze si tam da kocka aj mmho, ako som pochopila, tak to sam mi zda prehnane 😠

no je take divne pocko, ja som si dala kofeinovu kavu na tlak 🙂

no mmho mamina piekla vsetko mozne, takzse ja som si dala moravske kolaciky so zarobenym tvarhom a smotanou a hrozienkami, to som jedla este vcera a k tomuto sa to hodilo 🙂

luci, ja som vcera fotila brusko, dala som do albumu a som sa tak antocila viac zboku, vypucila ho a nafotila zblizsia, ze vyzeram uz aj ako tehulka 😵 😀 😀 , ty das kedy foto aktualnu 😉 ?

tea333
2. apr 2010

ale brusko pomalicky ale isto rastie Luci, tak dufam ze coskoro si vsimnu vsetci 😝

ja mam chut na kolaaaciky, ale nie, budem sa krotit, poobede si dam strudlu, tu mam od mamy 🙂

miskahryzka8
2. apr 2010

tei, kolaciky eee ale strudla sa moze, tam je ovocie 😉 😀 , v moravskych je zase tvaroh, to je mliecko :D

inak som sa prave dozvedela, ze ta byvala kamoska - uz som ju tu spominala, co uz ked sme boli "rozkmotrene", som ju stretla pred zumbou, to som este nebola tehu a spracvila mi "z oci", mi bolo strasne zle, teda som o tom presvedcena, tak sa v lete brali a isli na svadobnu cestu s tym, ze pride odtial tehu, take este nie je tehu, moja mamina, to vie od maminy zeny chalana co je najlepsi kamos jej muza, chapete ze 😀, no len moja mamina hned stres, ze nie ze mi "pobosoruje", lebo ona strasne zavidi, a ma take bosoracke zelene oci 😀 😀 😀, tak si asi idem normalne upliest taky ten cerveny naramok na ruku... Som sisi 😅 😕

miskahryzka8
2. apr 2010

sisi ako šiši 😀 , inak sisi som chcela pozerat a som si este isla lahnut a som ju prespala 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre