Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
2. apr 2010

miska ano je super a vzhladom na to ze ja ju mam uz teraz 7 rok tak stale funguje 😀

lucialen
2. apr 2010

Miska, tebe riadne naraslo brusko od poslednej foto 😉 Ja som dala do albumu asi pred 3 dnami, ale u mna az taku zmenu nevidiet 😀

brisilda
2. apr 2010

kocky malalady napisala toto do apriloviek 😕
Ahojte takže sa hlásm po strašných dnoch

31.03. som dostala z ničoho nič bolesti a ked som prišla do nemocnice už bolo neskoro... moja mala Nellinka sa obmotala 2x pupočnou šnurov a teda sa udusila.. prepáčte ale cítitim sa hrozne... a nedokažem s nikym komunikovat
hned na to ako som porodila malinku tak som začala krvacat až ak že ma museli ihned preniest na saluna čistit všelijake lbosti mi tečú... a aj krv... proste som v nemocnici a mam chut umret

Kocky nechcem vas strasit ale normalne mam az slzy v ociach nakolko k nam chodila a pozname ju a vsetke vieme ako velmi sa na malu tesila a aka bola stastna

miskahryzka8
2. apr 2010

jemine 😕 , to je hrozne, boze baby..., tak toto, to nie len ze otehotniet, ale aj aby tehu dobre dopadlo, porod, babatko bolo zdrave, je mi to velmi luto, co sa stalo ☹ , ale to sa inak neda, ja nechcem byt zla, strasne moc s malalady sucitim, ale baby nesmieme si to pripustat, lebo sa zblaznime, len dufat, ze prave nam sa to nestane..., lebo to sa inak enda, v kt. tt bola malalady?

lucialen
2. apr 2010

Boze Bris, to je hrozne ☹ 😔

tea333
2. apr 2010

co sa stalo Malejlady je nepredstavitelne smutne 😔 😔 😔

brisilda
2. apr 2010

miska malalady bola uz v termine jedna s prvych tehuliek v nasej teme ☹ je to naozaj velmi smutne a nepredstavitelne bolest aku preziva si hadam nikto nedokaze predstavit 🙄 no bohuzial aj to sa stava mna na to doki tiez upozornil ked som sa stazovala ze citim slabo pohyby a niekedy silno ☹ jeho odpoved bola ze babo sa moze priskrtit 😖 a vtedy aj kebyze neviem ako rychlo uhaname do nemocnice tak je uz neskoro ☹

janulka04
2. apr 2010

kocky, to je hrozne, smutne....ani neviem, ani si nechcem predstavit, co musi prezivat....vela sil, malalady, drz sa....myslim, ze slova su uz zbytocne.... 😔

kkatkaa
2. apr 2010

ahojte
to neviem ci zvladnem precitat a reagovat ale skusim to

luci uz sme prestahovani a zvykame si, ale mame nad nami susedov s 2 malymi detmi a je to fakt zahul na nervy, uz som tam dvakrat bola aby sa nejako upokojili hlavne vecer, to male mali v tom behaku a to bol zvuk ako keby tam hrali bowling az do vecera no na nervy. ale bytik je krasny a sme konecne sami tak sa vytesujeme, len na ten hluk od susedov si asi budeme musiet zvyknut alebo ja neviem, ale nie je mi to moc prijemne zvlast ked som stale unavena

unava neustupila, vecer padne devat hodin a ja mrtva, cez den ani nehovorim, ale nemam sancu si pospat, takze vecer lahnem a spim. ale uz som si na to zvykla, ale zo zaciatku som z toho bola normalne soknuta ze to az take hadam nemoze byt, ved ja by som furt len bola spala, ale teraz tomu uz verim 🙂

kkatkaa
2. apr 2010

xeni to je super ze tam to jedno je zive a zdrave

tea krasny kocik fakt super

luci my sa na kocik tiez chystame niekedy v lete do polska mrknut ze co tam bude, ale ak nie tak taky ako ma tea, alebo janul a cheer to su moji favoriti

lucialen
2. apr 2010

Katka ahoj, tak mna presla unava uz v 16tt 😀 😀 Uz taky tyzden mi je dobre a vladzem, verim, ze aj tebe to uz prejde 😉 No susedia su strach, som rada, ze mi nemame nad nami nikoho, ale zase vedla mame sedlakov s ktorimi som aj ja minuly tyzden vyjednavala kvoli ich smradlavemu hnojisku 😝 😀

kkatkaa
2. apr 2010

peti to vaaaaaaaaaazneeeeeeeeeeeeeeeeeee??????? no tak to je super babula tak sa s tebou tesim supeeeeeeeeeer a gratulujem

kkatkaa
2. apr 2010

dzou drzim palce a prajem vam aby vam vsetko super dopadlo a vyslo tak ako ste si naplanovali - krasny den! 🙂

kkatkaa
2. apr 2010

malalady to mi je tak strasne luto boze co asi preziva chudinka, tak drzim palce aby sa z toho dostala tak skoro, ako sa len bude dat 😢

luci to vazne ta preslo, lebo ja uz som zmierena s tym, ze to tak bude az do porodu, ze budem len unavena a spat kedy sa len bude dať. tak to by bolo super keby to preslo, si mi dala novu nadej 😉 no susedia je pre mna teraz kapitola sama o sebe, ale ja som toho nazoru, ze ludia su vacsinou svine a kde su ludia, tam su problemy

lucialen
2. apr 2010

Kati, ja som to tiez vzdala, som myslela, ze to bude unava do porodu, ale odkedy som sa vratila z nemocnice, pred tyzdnom, tak som uplne ok, len v stredu som si poobede zdriemla, ale to je velky pokrok oproti tomu, aka som bola predtym. Neboj, to este prejde 😉
Ja idem do postele, dobru 🙂

kkatkaa
2. apr 2010

luci ja som dnes chcela pozerat janu eyrovu to je moja srdcovka od detstva a taka unava na mna dolahla ze som isla do postele a 3 hodiny som spala ako zabita 🙂 ale fakt som sa dobre vyspinkala tak nelutujem

dobru nocku a zasa niekedy

fazulka1512
3. apr 2010

ahojte moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 v pondelok jasna mrcha 30 dc nesklame ☹

tea333
3. apr 2010

fazul na pokles na ms je podla mna skoro, ja to stale vidim rovnako nadejne 🙂

fazulka1512
3. apr 2010

tea som taka precitlivena a naladova, ale som rada ze mi davas aku taku silu

tea333
3. apr 2010

no ja to vidim tak, ze je uplne bezne ked klesne teplotka a potom sa vrati na povodnu uroven, aj mne sa to stalo.
Mas stale 30dnove cykly?

tea333
3. apr 2010

kkatka dik za pochvalu kocika 😀
dnes to vyzera na nadherny den tak baby sup sup von, nech nas trosku slniecko poopaluje, ja uz som bola na hodinku 😝

miskahryzka8
3. apr 2010

ahojte 🙂 , ja som vcera nakukla, ale uz som nejako nemala chut pisat - po tom co sa stalo malalady, ale tak sme boli kuki v hornbachu na zachodiky do kupelky a kupila som si akvarko 😀 , teda my chceme take velke, ale to az potom, ked si zariadime obyvku, co bude nakoniec, tak zatial take male 20 litrove ale uz so vsetkym v hornnbachu maju take super +0l, 20l a 30l 🙂, aj kamoska ma a je to aj pekna dekoracia, tak potom bude pre velke akvarko porodnickou 😀 , len tam dam len malicko rybiek a viem aj ake, aby mali dost miesta 🙂.

Fazulka pokles o stupen nic neznamena, ja som stupala z teplotky 36,7 😉

fazulka1512
3. apr 2010

tea ano moj cyklus 30 dnovy aspon teraz odkedy beriem duphaston
miska rybicky jej ja by som tiez chcela takeh maleho nema 😉
mm my slubil tohto roku ze mi kupi 2 husy take krasne biele,ja som nic nechcela na narodky len slub ze sa budeme snazit viac o babo a husenky, my pri dome mame potok tak tam budu plavat
malady mi je strasne luto, ludia maju este vecsie trapenia a ja tu stresujem pre teplotu
myslim si ze teplota sa nevrati ale bude klesat, uvidime,

tea333
3. apr 2010

miskahryzka mne sa pacia velke akvarka 😵 😵 a terarka 😵 😵

tea333
3. apr 2010

a husky super fazul 😵

groka
3. apr 2010

Ahojte kocky

vcera som sa trosku polozila psychicky,nezvladla som situaciu,v ktorej sme=som,samozrejme sa to poznacilo na mojom tehu trosku,vcera tvrdnutie vecer,v noci bolesti neidentifikovatelne,dnes od rana mi bolo velmi spatne,v obchode ma oblieval studeny pot,v podbrusku take divne tlaky,do obeda uz pichanie pocitujem+mokra medzi nohami+po velkej potrebe ruzova krv s trosku jasnej,takze som hned volala sestricke ci neordinuje u nas moj doki,ale nie,tak mi dala instrukcie co mam robit,ake lieky nasadit,tak som vsetko splnila,moze ist o nahle krvacanie sposobene tlakom na konecnik+mozno sa jedna o nieco ine,co nechcem privolavat,keby to bolo zacianjuci porod,tak sa mi to zhorsuje,nemam ani tvrdnutie extra silne a uz vobec nie pravidelne a po tych liekoch sa mi polepsilo,nekrvacam uz ...pohyby citim,takze som sa tak naplasila ze uz ma niekto nevytoci a nebudem sa uz kvoli bezvyznamnym ludom trapit

dokoncila som 2 torty na zajtra a idem si lahnut

groka
3. apr 2010

malalady 😢 😢 😢 😢 😢 😢 je mi to velmi luto

po tejto sprave mam teda uz dost aj ja 😢

xena1
3. apr 2010

ahojte....krasne sviatky velkonocne.... 🙂

groka
3. apr 2010

bris konzultovala som to aj s dokim,paralen+panadol je uplne bezpecny,pytsala som sa na to aj ineho lekara a aj ten ma upokojil

vcera som uz vobec nemala v sebe liek a ani dnes nie,bolesti mi ustupuju

tea333
3. apr 2010

groka ja ked mam bolesti hlavy tak si davam polku paralenu 😉
dufam ze budes ok, nevytacaj sa a oddychuj!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre