Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
5. apr 2010

😀 😀 😀
tak je jasne, ze maly chce braceka 😀

groka
5. apr 2010

ako sa vola ta stranka MMB

lucialen
5. apr 2010

Ja mam uz plus 5kg, ale nejde mi to tak do brucha ako do riti a stehien 😒 Na mna vobec neplatia tie povery ako priberas, ci sa ti zlepsie pokozka, menej vyraziek a take blbosti, ze sa da urcit pohlavie. Dokonca podla cinskeho, krvi aj kruzenia prstena nad bruchom mi vychadza dievca 😒 Ja som proste uplny opak 😀

miskahryzka8
5. apr 2010

ahojte 🙂 , mne sa tiez rano nechcelo vstavat a este ma aj mm vytocil, vrrrrrrrrr 😠 , tak som si aj poplakala a ideme na rodinny obed babke, teda mama, stryko, teta bratranec, my sme mala rodina a mm pride pre nas, sa mi vobec nechce 😒

tei ja som si haro prave umyla 😀 , ja sibacov nemusim, ale dojde mmho bracha maly, uz su tu aj tusim...

janulka04
5. apr 2010

lucka...tak to si ako ja..mn vsetke tabulky predpovedali chlapca, aj salute dokonca... 😝

lucialen
5. apr 2010

Akurat som nasla, ze biancarv, ak si ju pamatate, je v 9tt

janulka04
5. apr 2010

nemala s mm problemy? 😕

groka
5. apr 2010

mne sa tiez nieco mari

iank co je s michell? 😅

kurnava,aky pohar som dostala na krky 😠 uz ma to nebavi...isla by som spat 😔

janulka04
5. apr 2010

michelle, sa groka ma velmi dobre, je stastna 😉

brisilda
5. apr 2010

kocky moje nepreberajte tu vahu ja som v pluse 20 kg 😔 kto sa prida ? az nemam traumu sama? 😀 teraz neviem ci mam nohy tlste od tej vahy alebo mi zacinaju puchnut 😀
ja mma za sebou iba jedneho oblievasa mojho saminka a sebastianko si vysluzil vajicko 😉 manzela som zdrbala aby sa neopovazil ma obliat vodou tak sa urazil 😀 ale spravil mi uz nakup a porciuje masko narezne ja mam na starosti salat 😉 vcera sme nemohli kupit tatarku 😠 no dnes uz je pootverane tak sa to dalo oneskorene 😉

sisa2
5. apr 2010

bris aj ja mam plus 20 kg ... len nie som tehu 😀 😀 😀
luci, groka - vy uz citite pohyby? to je super! gratulujem!!!

mne sa dnes zrejme rozbieha mrcha, teda vyzera to tak. tak sa aj celkom tesim, kedze som dnes 44DC. ovu zrejme tento mesiac nebola 😖

co sa zdravotnych problemov tyka, tak sme boli s majkou a petkou v pondelok na obede na cinu a dostala som potom neskor dost brutus alergicku reakciu, bola som total spuchnuta, nemohla som dychat .. este som to v zivote nemala. ale uz je ok, tak uz sa na tom bavim 😀

janulka04
5. apr 2010

bris...ale na tebe to nieje vidiet, vazne..teda podla fotiek...a mas aj nejake problemy? myslim, ze by si sa tazko citila? 😕

ja uz som bola dnes 2x v sprche, co mam take slabosti v panvi a v nohach...anic, asi je to aj tym pocasim 😔

tea333
5. apr 2010

luci a pisala niekde ta bianca? vtedy zdrhla jak gafor 😕

sisa2
5. apr 2010

no bianca veru vtedy zdrhla, sa viac neozvala po tych natahovackach s tehu. a potom mala problemy s manzelom, sa chcela rozdvadzat, ze ju bije a pije, nie? hmmmm, kazdy si je strojcom vlastneho stastia 😔

sisa2
5. apr 2010

groka - da sa aj presunut cela tema do sukromnych? nemas to este nastudovane? ja by som bola za.

lucialen
5. apr 2010

No len som pozerala tie prve stranky, ze kto uz porodil a ma tam 9tt 😒

sisa2
5. apr 2010

fazulka - kde si aj s grafikom????

groka
5. apr 2010

siska neviem,opztajte sa niekto adminky a spravte to,ja to neviem,len viem ze je mozne to presunut do sukromnej

uz prisiel moj polievac najvacsii,koooooolko vajec doniesol frajnovych to bude + 5 dalsich kil 😀

sisa2
5. apr 2010

groka - ak budem mat cas, skusim to zajtra pozriet v praci 😀 😀 😀 ak sa na to nepodujme niekto iny 😉
a vajicka mu nechaj. to je aj u nas, milion sladkosti, danielko to nechce a nakoniec sa to vyhodi. ale aspon sa tym nenatlacam 😀

groka
5. apr 2010

siska u nas to maly papa,ale len tie znackove,ostatne sa daju do spajzy a potom putuju ,lebo to nelubime,to je sami margarin

miskahryzka8
5. apr 2010

no uz ma to preslo 😀 , mm zehli, tak a pozeram ze hornbach by mal byt otvoreny dnes, tak by som uz dne skupial rybicky 😵 , slimaci lezu ostosest, tak rybicky uz musia mat oki tu vodu, som tam dala aj tie vodicky a tak 🙂, chodia tu sibat aj susedia, a akurat tu boli taky dvaja drobci brckovia dvojrocny a trojrocny, zlaty 🙂

jeeej a slimo nejaky nakladol ikry uz 🙂 , sa zachytili na listku a ten na filtry, som ich dala do zavaraninoveho pohara, lebo rybky by ich spapali a mam slimov takych okruhlych an cistenie skla a zakrutenych na cistenie dna a pozieraju slimov zaskodnikov, tak by mozno aj tieto ikry zozrali 😕

idem citat aj vas uz 😀

sisa2
5. apr 2010

jaj, to ani nehovor. nemam rada tie "kakaove pochutky", to s cokoladou nema nic spolocne, nechapem, na co to vobec robia 🙄 na mikulasa sme mali pomaly problem zohnat cokoladove figurky, na velku noc to nekupujem, maximalne tak kinderka. ale vytaca ma to, plny obchod, ale clovek nema co kupit 😖

janulka04
5. apr 2010

no ja to mam rada..tie margarinove lacne akoze cokolady....dobre sa to vyuzijem pri peceni 😀 😀 😀 😀 😝
inac, sa to neda jest 😝

sisa2
5. apr 2010

jani mne to ani na kolacoch nechuti. asi som moc fajnova 😀 😀 😀

janulka04
5. apr 2010

siska, ja to vzdy nastruham do cesta, to ani nevies, ze to tam je

sisa2
5. apr 2010

jani tak to mi nenapadlo. dik za tip.

sorry, pozeram sefove fotky (je na dovolenke a posiela mailom), tak nestiham 😀

janulka04
5. apr 2010

to mas provokaciu? 😀 a kde je?
ja tiez robim co to popri konikovi

miskahryzka8
5. apr 2010

siska mne sa to hladanie vajicok paci, som bola raz na velku noc v usa a tam to robili ako program zamestnancom - detom a boli rozdelene plochy podla veku a v tych vajickach bol listok a za to tie deticky dostali hracky 😵
no ja budem po sviatkoch mat tiez minimalne plus 6 kil 😅

ja ked som bola mala som codila sibat babky aj ako dievca, aby to bolo fer 😀 , maly akurat, ze on neche sesternicu, ale bratranca 😀

luci my sme si na zakladnej robili ciarky, kolko nam prislo sibacov 😀 , len som potom musela chodbu utierat od vody 😀 a super, ze maly sa tak vrti 🙂

groka, ja citim babatkouz od 16tt a viem, ze to nie su creva 😵, tie citim inak 😀

ja som si uz tiez prestala strazit prisun potravy 😅, mi chuti tak jem hlavne cez sviatky a basta 😝

miskahryzka8
5. apr 2010

siska a vies na aku zlozku zo toho si ju dostala 😕 ?

no mne kinderka chutia 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre