Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
5. aug 2009

spanihelka ako bolo v ba? a inak daj si pls tu fotecku ked budes moct 😉 sak sme na teba zvedave hehe 😵

cheerlady
5. aug 2009

a ja coooo??? 😔 mna nikto neberie na nakupy?? ja som tiez neni daleko - pezinok 😀

no baby k tomu porodu - moj mi povedal,ze on by nesiel ani za svet 😠 ale minule som mu len tak nadhodila,ze ked je zena bez partnera,tak sa k nej spravaju horsie ako ked vidia,ze je tam aj niekto druhi...no a sa mi zdalo,ze zacal nad tym rozmyslat... 😉 on mi hovoril,ze on sa boji toho,ze neznesie ten pohlad,ked ja sa budem trapit a doktor bude na mna pozerat,ze on by ho asi chytil pod krk 😀 😀 tak este uvidim,snad zmeni nazor...ja som najprv tiez nechcela,ked bola debata muz pri porode,ale teraz si myslim,ze by to bola pre mna velka podpora - ked som s nim sa proste nebojim tak ako ked som sama 😉

kkatkaa
5. aug 2009

tea viem je to aspon zatial este skusim vyhrabat nejaku inu a potom vymenim tu fotecku oki?
inak na biancu a jej urcite super spravu sa tesim aj ja a este aj cheer nas tusim potesi ze?

cheerlady
5. aug 2009

katka,dufam,ze ano,zajtra rano o desiatej som tu ako na koni 😀

kkatkaa
5. aug 2009

jasne mam to v pamate a budeme ta s napatim ocakavat ale vies co ta potom caka??????????????????? musis na nas aj ty rozosievat tehu virusiky tak ako to robi malalady jasne?
ozaj bola tu dnes malalady?

tea333
5. aug 2009

malalady este dnes nebola myslim, tak ale ona je uz uplne jasna 🙂 teraz sa tesime na cheer a biancu
cheer ja mam v pezinku mamu tak mozme kedykolvek aj ked tam ten vyber nooooo...

tea333
5. aug 2009

ok babiky idem do toho aquaparku si zohriat vajecniky 🙂 ukazem sa este

kkatkaa
5. aug 2009

ok tak zatial pa a uzite si 😉

tea333
5. aug 2009

hm tak este nejdeme 😠 umrem od hladu 😀

cheerlady
5. aug 2009

no este neviem aky tu je vyber,nechcem zatial pokukovat na vecicky 😉
ale keby ste niektora chceli bodynko ferrari,tak to vam s radostou poradim! 😉
katka,ja asi dnes nezaspim,nechcem si predstavit to rano,ked budem vytacat telefon k sestricke 😅

tea333
5. aug 2009

tak do stvrtej si tu este pooxidujem 🙂

kkatkaa
5. aug 2009

cheer neboj nemas sa coho chapem ze nezaspis ale nevadi no tak budes trochu dlhsie hore a co ale ide o to ze to vsetko prejde zajtrajsok je tu cobydup a ty sa este doobeda (nie poobede ako to bolo povodne) dozvies to co uz aj tak vsetky tusime a vieme - ze si krasne tehu 😀 😀 😀

malalady
5. aug 2009

ahojte babiky🙂 tak už mi to aj s krvy vyšlo,že čakam babo 😉 a aby som nezabudla 😉 😉 😉 😉 😉

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cheerlady
5. aug 2009

malalady chytaaaaaam,chytaaaaaaaaam,chytaaaaaaaaaaaaaaam! 😀
a este raz gratulujeeeem 😀 ake si mala hcg?
katka uz aby bolo zajtra,ten pocit cakania je hrozny 😖

malalady
5. aug 2009

cheer tak teba zajtra čaka radostná sprava? 😀 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀

tea333
5. aug 2009

cheer vobec sa neboj si uplne nakazena tym virusom 🙂
malalady jasne ze chytame 😉 a urcite ta dobehneme, a budeme tehu spolu 😉

cheerlady
5. aug 2009

malalady,to dufam,ze bude radostna! 😉 dnes este kupim test a rano spravim,ci je ciarka silnejsia 😉 ja viem,uz mi z toho pekne sibe 😅

malalady
5. aug 2009

56,14 či ako.. ja neviem lebo ja som zle počula tú desatinu čiarku ale 561,4 to asi nemože byt .. bo tá sestra tak potichu rozprava heh 😀

malalady
5. aug 2009

tea333 tak to ja čakam,že budeme spolu čochvila 😉 😉 😉 😉 všetky čo sme tu 😀 😀 😀
cheerlady neboj budeš tehu.. ked sa ti tam zjavila tak už nezmizneeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

tea333
5. aug 2009

no myslim ze nadenka pisala ze nad 50 si isto tehu

cheerlady
5. aug 2009

malalady,pozeram,ze mas termin 11.4. - mne vypocital - ako povedal "pracovny" termin na 9.4. 😀

tea333
5. aug 2009

cheer kludne si urob dalsi test aby si kludne spala, aj 4, teraz ich uz nebudes potrebovat 😝
a malalady ma pravdu, ked tam ta ciarka je, vzdy znamena len jedno! 😉

tea333
5. aug 2009

jeee to musi byt uzasne, ze sa vam takto zo sekundy na sekundu zmeni cely zivot a v aprili budete mamicky 😕 😵

cheerlady
5. aug 2009

ja viem,ze ked uz tam raz bola,ale znepokojil ma ten vcerajsi lekarov vyraz,ked tam este nic nevidel ☹ a potom mi este nezabudol pripomenut,ze 25% tehotenstiev sa konci do 6tt zamlcanym potratom - teda MA 😢

tea333
5. aug 2009

myslim ze dnes u nas dojde k znasilneniu 😀 😀 lebo zavidim, ale v dobrom nebojte 🙂

malalady
5. aug 2009

tea333 no tak to bude 56,14 😀 heh som zle tú čiarku potom desatinu počula 😉

cheerlady no to mam tu na konikovy on mi ešte nič nepočítal ja som s ním vobec nebola.. kazal mi príst k nemu prvý septembrový týžden bo má dovolenka 😀 a hned mi dá aj tehu knižku och 😀 😀 😀 😉

tea333
5. aug 2009

cheer urcite sa ta to netyka..nemysli na hluposti lebo sa zblaznis..urob si radsej este test,..ak bude ciarka aspon taka ako predtym, nemusis sa nicoho bat

tea333
5. aug 2009

malalady nepis mi tie trojky, sak je to vycerpavajuce 🙂 musis sa setrit 😀

cheerlady
5. aug 2009

ahaaa,ja som myslela,ze uz si u neho bola,spravil ti sono a potom ta poslal na krv-jak aj mna. no tak supis,budes machrovat,cooo 😀 😀 😀 ale ne,srandujem 😉
baby,ked budeme vsetky tehu,mohli by sme dat aj nejake stretko,nie? 😎

cheerlady
5. aug 2009

malalady a kde si si tu zistila ten termin? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre