Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
8. júl 2009

tea - babule som myslela baby tu na fore, ze sa este nevyjadrili so svojim vekom. tak ze som tu zatial (oficialne) najstarsia 😀
mne je jedno, ci budeme mat druhe babo chlapca alebo dievca. budem vdacna za akekolvek pohlavie. radi by sme 2 deti, tretie mozno neskor ... tazko povedat, co bude.

sisa2
8. júl 2009

rovnako ako bianca si myslim, ze najskor dostudovat, az potom riesit ine veci. lenze je to indi-vindi. neviem si predstavit, ako by som pri nasom malom stihala skolu, nestihala som ani dychat. od narodenia ho trapili koliky, v noci sme nespavali, stale chcel byt na rukach .. bola som zrela na psychiatriu 😅 predstava, ze popri tom by som sa mala ucit - nehrozi. ale vy mozete mat zlaticko a budes stihat vsetko lavou zadnou (i ked pri prave si to neviem celkom dobre predstavit, ci sa to da).

katy1979
8. júl 2009

ahojte babule no uvidime ci sa k vam pridam alebo nie. este mi nedoslo vyjadrenie od draheho 😀

sisa neboj tak po tebe tu budem druha najstarsia ja 😅

minka21
8. júl 2009

a ja teda nie som najmladsia 😀 vitaj tea 🙂 ak som dobre citala takze mas 20 ...a aj ja mam vo svojom okoli ludi co si rodinu a vazny vztah nedokazu predstavit takze na mna pozeraju ze mi sisi ked planujeme rodinu 🙂 ale mne to je jedno,ja som vzdy bola skor tichsia,a nie sa predvadzat a lovit stale niekoho,mne staci jeden,co viem ze ma lubi🙂 inak,ten moj tiez rad upratuje,a stara sa o mna,varit sice nevie teda nevedel ale odkedy je so mnou tak ho do toho zapajam a snazi sa🙂 naposledy ked som bola chora tak varil v podstate iba on🙂 neviem si predstavit ze pride z roboty sadne pred telku s pivom a vecer jedno kolo a spat.

u nas prsi,ach jaj, 😢

sisa2
8. júl 2009

katy - tak sa pridaj, nech tu nie som ako mamina 😀

sisa2
8. júl 2009

minka - jaj, takeho chlapa by som nakopala, kebyze to mam doma. divim sa zenam, co to znesu. a to si nemyslim, ze som nejaka feministka, ale vsak ja tiez chodim do roboty, tak aj doma budeme makat rovnako, no nie? 😉
ty si dostala tu mrchu mrchatu? alebo preco vies, ze to nevyslo?

katy1979
8. júl 2009

sisa vsak nie si taka stará 😉 ja budem mat teraz na jesen 30, takze akurat najvyssi cas na druhe mimco.
no co aspon tu mozes poucovat tieto mlade zaby 😅

minka21
8. júl 2009

nie,test som si robila a nic,mrchu mam mat 10teho. katy ty mas casual sak,ten tiez planujeme .teda ja som uz rozhodla :D

katy1979
8. júl 2009

minka tak testuj az ked mrcha nedorazi, teraz je este skoro na taketo zavery.
hej mam casual, to si sa uz skoro rozhodla, ja som hladala ten pravý velmi dlho.

beboo
8. júl 2009

no baby ale ste toho popisali kym som bola prec 😉
tak najstarsia korytnacka tu budem asi ja - mam 32 😀
bianca to snad ani pravda nie je ze takito lekari su to sa tazko citalo a nie este ze si to musela prezit, taki nech idu robit do masiarstva a nie do nemocnice. to sa ti vobec nedivim ze si tam este nebola a drzim palce nech cim skor najdes normalneho lekara.
tea vitaj 🙂

minka21
8. júl 2009

ked som zbadala casual tak sa mi odvtedy uz ziadny iny nepaci🙂 nemozem si pomoct... 😵 je uzasny,nadherny🙂

beboo
8. júl 2009

no a ja som rodila v Ruzinove, lekari boli vsetci perfektni, aj nemocnica usla, ale tie sestricky no skoda hovorit.
druhe som zvazovala ze bud Antolska alebo znova Ruzinov lebo to mam kusok od domu.

sisa2
8. júl 2009

minka - tak potom ziaden stres! vsak ti mrcha este neprisla, mozno ani nepride. uz som to tu pisala, na testovanie pred vynechanim mrchy je skoro, domace testy nemusia vobec ukazat // a pritom z krvi by sa to uz zistilo. pekne vydrz kym bude mrcha meskat a potom zasa vyskusaj 😉

beboo
8. júl 2009

katy vitaj aj ty, od jesene budes teda aj ty korytnacka 🙂

sisa2
8. júl 2009

beboo, jej, si ma potesila. tak uz sme tri tridsiatnicky 😀
ja som rodila na antolskej, lekari aj sestricky boli fajn. rozmyslam nad kramarmi, lebo som dostala odporucanie na lekara .. ale zas na antolskej som bola spokojna s lekarkou, ku ktorej som sa nahodou dostala. teraz mam antolsku za rohom, no ked sa prestahujeme, budem to mat na opacnom konci (rovnako ako kramare 😀 )

sisa2
8. júl 2009

minka - to si dobra, ze uz mas vybrany kocik 😉 casual som videla nazivo, vyzera fajn. ktory chces?
katy - vy mate ktory?

my sme mali PP atlantico, bola som s nim spokojna. potom isiel neterke a my sme kupili jane energy (golface), tiez super. ale paci sa mi stokke, i ked to je "asi" dost dobry ulet a u manzela by mi nepresiel 😔

minka21
8. júl 2009

katy ja a stres? to vobec 😀 ja som vysmiata,ja sa tesim z toho ze konecne mozme si plnit sny 😵 skor alebo neskor to pride..ja si verim🙂

minka21
8. júl 2009

ja uz mam viac veci na plane🙂 ja ostatne kociky kuknem,pekne pekne,,ale ten naj je pre mna s4 myslela som ze s6 ale uz nie,s4🙂

katy1979
8. júl 2009

beboo diky ze korytnacka 😀 hej este ked budem aj gulata tak budem stastná korytnačka 😀

ja som rodila v ruzinove a druhe chcem rodit na antolskej. vsetky to asi menime, mozno obehame aj vsetky porodnice 😅

minka ak si nemozes pomoct tak nie je co riešit 😉
ja som testovala az po 4 dnoch meskania a to by som musela lupou hladat tu druhu ciarku za dalsie dva dni uz bola vyrazna.

beboo
8. júl 2009

sisa no pomaly sa nam tusim rozrasta nielen tema ale aj korytnaci klub 😀
a kam sa stahujes? tusim na ciernu vodu si pisala ci to si nebola ty?
ja som pocula na vsetky tri porodnice aj dobre aj zle tak si mozem hodit mincou ked to bude aktualne 😀

katy1979
8. júl 2009

minka S6 nieeee.
to je najlepsia cesta k otehotneniu. nestresovat sa.

sisa2
8. júl 2009

minka - jasne, ze to pride. verim tomu, ze vsetky do jednej, co sme tu, sa budeme o chvilu gulat s bruskami. uz sa na to tesim 😵

sisa2
8. júl 2009

preco nie S6??? mne sa paci viac, ako S4.

beboo
8. júl 2009

katy ja uz som myslela ze tu budem jedina taka stara korytnacka - myslim ako po tridsiatke, tak som rada ze je tu aj sisa a ze od jesene uz aj ty budes v klube sice na jesen ak by sa vam aj hned zadarilo este asi velmi gulata korytnacka nebudes ale kazdopadne stastna asi ano vsak 🙂
a u koho si rodila v Ruzinove? ja u Dr. Fuloppovej.

katy1979
8. júl 2009

sisa S6 nema nafukovacie kolesa je to taka hrkotalka. ale každý mame iný vkus.

sisa2
8. júl 2009

beboo - veru rozrasta 🙂
koncom roka sa budeme stahovat na CV, dobre si pamatas. straaaaaasne sa tesim.
a veru, na kazdu porodnicu som pocula aj dobre, aj zle veci.

minka21
8. júl 2009

uz sa tesim na prvu tehulku,,,ta to odstartuje a pojdeme vsetky....som si ista!!! 😵 😵 😵 😵

biancarv
8. júl 2009

ďakujem beboo, hľadám zatial len informatívne na nete nejakého normálneho gyn. v mojom okolí tak dúfam že sa zadarí aj // a aj normálna starostlivosť zo strany zdravotníctva 🙂

katy1979
8. júl 2009

bebbo a ako vyzerala foloppova? ja si meno vobec nepamatam, bolo v tej sprave co islo gyndosovi takze moja skleroza. ja som rodila u takej mladej chudej doktorky. dlhe vlasy v cope myslim ze skor do blond.

to nevadi ze nebudem velmi gulata hlavne ze sa bude zgulatievat 😉

sisa2
8. júl 2009

katy - tak dopodrobna som ho nestudovala. len ja nemusim moc trojkolky a S4 mi pride taky trojkolkovy typ.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre