Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
6. aug 2009

kkatka mozem ti do ip nieco napisat po anglicky?ja viem,ale az tak nie a toto vobec,ide o pc co mi vypisuje

tea dobru nocku a sladke snicky

kkatkaa
6. aug 2009

groka jasne skus 😉

kkatkaa
6. aug 2009

baby to tu nikto nie je uz?
groka pozeras ten film?

groka
6. aug 2009

kkatka este som tu,pozeram od pc na to

kkatkaa
6. aug 2009

ja tiez tak nejako len sa mi zdalo ze pisem sama so sebou tak som chcela vediet ci tu este okrem mna niekto je
tea isla spinkat a ostatne baby su kde?

groka
6. aug 2009

no ani mi neuveris co robim,kukam film a jem rozky s malom,so salamom,rajcina a paprika,muz zacal pri mne jest a zajtra si dam rozky s maslom a medom a kakao,mnam,banujem,ze som si teraz nedala

kkatkaa
6. aug 2009

groka zeby prve chutky 😉 ?

groka
6. aug 2009

kkatka ze by?idem spinkat

kkatkaa
6. aug 2009

no neviem neviem ved uvidime
tak dobru nocku

kkatkaa
6. aug 2009

pojdem aj ja lebo uz tu vazne asi nikto nie je
tak zajtra pa

minka21
7. aug 2009

Dobre ranko🙂 dlhsie som tu nebola,tehulky nejake nove??? tak ja som vcera vecer testla,boli tam //,lenze ta druha slabulinka ale bolo ju vidiet ze tam je,dnes rano tiez testla,su //,aj som fotila len je problem aby som nasla dobre svetlo,ale hodim do albumu,len sa clovek musi na to poriadne sustredit🙂 ale su tam,takze juchu🙂

malalady
7. aug 2009

dobré ránko 🙂 no ako? 😉

stanka1986ke
7. aug 2009

no takze som sa vam mohla az dnes prihlasit... 🙂
bola som vcera za sefom, lebo ja robim len na dohodu v restauracii asi len pocas leta, a teraz mam viki chorucku a musi ist na narkozu aby jej vybrali krcne mandle aj nosnu lebo jej opat narastla.prvykrat ked jej vyberali nosnu bola pri vedomi a nemohli jej odstranit niejaky vybezok a preto jej opat dorastla mandla nosna.a ja ze preco mi jej zase taka chora.po vybrati mi nebola rok a pol chora.a terza cca pol roka zasa kazde dva tyzdne. no a vravim sefovi ze asii cca 4 -5 tyzdne nemozem prist lebo.....a mu hovorim ze som sa dopocula ze mi nechce kvoli tomu ze som doma s viki /zadarmo lebo pn nemam/vyplatu..ja za to nemozem ze jej chorucka.. Tak sa tvaril ako majster sveta..ale nakoniec sme sa dohodli ze si mozem prist po vyplatu 17..augusta.vraj mi srhne za pohare lebo sa vraj vela porozbijali...no jasne ze vsetko mozne najde len aby mi nemusel dat normalnu vyplatu taku aku ma dat...ale neva.este dnes mi ma volat.on chce aby som sa tam asi potom este vratila ale ja nechcem uz....lebo klame, berie nam tringelty.on mi povie ze za 5 tyzdne som mala tringelt 11.10 eur...to nech hovori dakomu inemu. 😠 😠 😠

minka21 gratulujem...je tam aj ta druha aj ked slabulinka...ale ona stmavne urcite... 🙂
vecer som tu nebola ale dost ste toho popisali....SIKULKY... 😉
no dnes vecer by som tu mala byt takze uz nebudem musiet na druhy den dohanat to citanie...

minka21
7. aug 2009

stanka od takeho naozaj radsej cim skor prec,ked to nevie pochopit,a vyplatu ti musi dat aj keby si mala odrobeny len jeden den!

tea333
7. aug 2009

minka blahozelaaam!!! nech je akakolvek slaba, zajtra a pozajtra bude lepsia!! 😀

tea333
7. aug 2009

stanka samozrejme vyplatu ti musi dat, nevyplacanie mzdy je trestny cin, minka ma pravdu,aj keby si odrobila len jeden den.. 😠

tea333
7. aug 2009

malalady dobre aj tebe 🙂

ja sa citim tehotna.. 🙂 ale nie, mam pocit ze sme sa celkom trafili, som bola taka klzkejsia a vlhkejsia tam dole 😕
a teraz rano kukam ze to zacina byt suchsie a hustejsie, tak to je asi znamenie ze ovu bola, a kedze sme boli pilni tento mesiac tak snaaad 😉

minka21
7. aug 2009

tea no drzim palce,a kedy mas mat mrsku?

tea333
7. aug 2009

az 19. cca,aj to neviem presne ☹

minka21
7. aug 2009

no tak to bude o chvilku🙂 inak,baby hapci hapciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .........dufam ze som kazdu trosku nakazila🙂

malalady
7. aug 2009

teuška a máš aj takú tažkost v podbrušku??? 😀

malalady
7. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

babiky strašne vám prajem aby ste boli tehúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 😀 😀

tea333
7. aug 2009

malalady to nie,zatial len divne pocity, neviem opisat, ale ovu bola max 2dni dozadu, takze urcite necitim babo, len si tak nahovaram 😝 ale bodaj by to bola pravda 😉
uvidi sa 🙂

tea333
7. aug 2009

idem ochvilu pre mamu a bratov, idem ich viezt na letisko 🙂 chlap mi tiez odchadza..ale aspon budem sama doma a ani mama nepride na navstevu 😎 tesim, som rada sama 😉

malalady
7. aug 2009

teuška 😀 hm,hm.. a to si ešte necítila ked si mala ovulku také niečo??? 😉 😉

minka21
7. aug 2009

ja uz som si to zacala uvedomovat ked ma zacali boliet strasne bradavky,a potom cele prsia,si ich musim drzat ked som doma a idem po schodoch aa podprsenka mi strasne vadi,a tiez v podbrusku mavam pocity,,som si myslela ze dostanem,lebo tie bolesti boli presne rovnake,ale ten test hovori za vsetko🙂

malalady
7. aug 2009

minka21 ee neni sú rovnaké to sa ti len zdá,že sú.. ked máš dostat mrchu tak máš velké krče vo vaječníkoch.. ale toto je len také pichanie v jednom vaječníku a krče maš jedine do maternice bo sa ti zvačšuje 😀 sa tam uhniezduje malý zázrak.. ja už ked pred ms alebo v ten den mám dostat mrchu tak strašne krče vo vaječníkoch mám.. ale teraz 😀 bum v maternici krče jak hrom a vaječník jeden len pichanie 😉 😀

malalady
7. aug 2009

ja aj včera som mala nejakú min. krče v maternici fúúú to boli.. no.. ale to sa len zvačšuje ako malý zázrak rastie 😀

tea333
7. aug 2009

malalady podstatne je ze rastie 😉

tea333
7. aug 2009

idem rozvazat su svoju rodinu.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre