Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
7. aug 2009

Všetkým novým tehulkám zo srdca blahoželám a zároven želám, aby všetko bolo tak, ako má byť..v poriadku, v zdraví a vždy s úsmevom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fomarik
7. aug 2009

Vám sa to tak rýchlo podarilo 😉 . To je neskutočné...myslím to v dobrom.
No čo, my si ešte pár rôčkov odsnažilkujeme.....dúfam, že to bude aspon tých pár ☹

brisilda
7. aug 2009

fomarik ak budeme v sept. vsetke tehu tak je nasa tema potom zazracna 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
7. aug 2009

fomárik ročkou? ale no 😉 ja si myslím,že do mesiaca tu bude každá tehu 😉 a je jedno kolko sa snaží🙂 😉

malalady
7. aug 2009

babiky a bola tu už biancarv? 😒

brisilda
7. aug 2009

pocuj a ty si carodejka, vestica alebo co? 😀 😀 😀 😀 tak rychlo nas zacaruj az aj my mame v brusku male sidielko 😉 😅 😅 😅

brisilda
7. aug 2009

no nie po biance ako keby sa zem zlahla neviem co je s nou

pici
7. aug 2009

baby ... nestresujte. ved sme v teme snazime sa od jula a je august preboha... ziadna panika 😝

brisilda
7. aug 2009

inak malalady dobre si si to nacasovala s tym 2 babom z jednej materskej prejdes na druhu 😉 Ja som tiez tak chcela no nezadarilo sa ( poberala som matersku do 6 r. )

malalady
7. aug 2009

heh čarodejka. hm.. to neeee..... ale ja vám to prajem no.. nech sa všetky tešíme už 🙂) jak nám babatka rastu v bruškach🙂))) juj..

pici presne🙂

brisilda
7. aug 2009

pici ved este nestresujeme to budeme po roku neuspechu, ale verim, ze to uz budeme mat porod za sebou 😉

fomarik
7. aug 2009

Pici...ale niekto sa snaží už dlhšie ako tri roky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
No snád nás nové tehulky nakazia tehu vírusíkmi, však? Toto je snáď najplodnejšia téma...nikde tak rýchlo nepribúdajú tehulky ako tu. Áno, tu je to počarované, v dobrom slova zmysle.... ostanem prívrženecom i naďalej!

malalady
7. aug 2009

brisilda hm.. to ma napadlo až ked som zistila,že som tehu,že to presne tak vychádza 😀 😀 😀 😀

fomarik
7. aug 2009

No, tá Bianca aj mne vŕta v hlave. Ja som jej aj písala internú poštu...ale zatiaľ sa mi neozvala. Neviem, čo sa snou stalo.... 😕

kkatkaa
7. aug 2009

pici ty si to vystihla mame za sebou mesiac a uz panikarime - ale to je ta zavist tym co sa to tak rychlo podarilo 😉

brisilda
7. aug 2009

fomarik tak ta tu teda vitame a nech je mesiac august pre teba konecne ten stastny 😉

kkatkaa
7. aug 2009

fomarik podla mna dobre robis aj my ostatne lebo toto je super tema so super cloviecikmi
novy mesiac nam zacal tak hor sa do toho!!! 😀 😀 😀
kto je na rade? kto caka najblizsie na (ne)prichod mrchy?

brisilda
7. aug 2009

katka tak ja v kutiku duse im tiez tak zdravo zavidim a kukam foto ale aspon uz viem co si preziju a ake je byt tehotna cize ma to az tak nestresuje len aby vsetko dobre dopadlo a aby sa deturence narodili zdravucke a vtedy kedy maju 😉

fomarik
7. aug 2009

brisilda...ja som tu staronová 😉 Ale dakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, mohol by ten august byť už ten pravý mesiac....ešte aj september by som pripustila. Joj, ale 16. augusta by naša babulka mala 1 rok! 😢 😢 😢 😢 😢

sisa2
7. aug 2009

bris - chodim do prace, takze musim danielka zobudit, aby som stihala 😀

kkatkaa
7. aug 2009

jasne bris to je to najdolezitejsie
ja to este tie pocity nepoznam ale hrozne sa na ne uz tesim lebo to musi byt moooooooc krasne tak nech uz je to tu 😉

malalady
7. aug 2009

http://zena.atlas.sk/sluzby/menstruacny-kalendar/

baby kuknite tento link.. a medzi tie dni čo som ja mala ovu na tejto stranke sa to muselo stat.. lebo potom sme moc už neznažili bo priatel nejakým zazrakom usúdil,že som tehu 😀

sisa2
7. aug 2009

fomarik - uvidis, aj nam dllllhosnaziacim sa to vyjde. skratka musi! 😵

pici
7. aug 2009

fomarik.... nemyslela som na teba konkretne...

idem domov dievcata.. dneska nemam dobry den...

tea333
7. aug 2009

babizne kolko ste popisali! idem sa rychlo suplnut do domaceho oblecka, este skontrolujem na wecku ci uz je dole sucho a husto 😀 a ficim sem, uz som si vas aj precitala
konecne som sama domaaaaa 😉 takze tu budem s Vami 😀

no moje divne pocity: mozu suvisiet s mnozstvom sexu za posledne dni, lebo mne sex obcas robi sarapatu, lebo som nejaka divna 😢 a isty cas ma to dooost ze bolelo a mala som taku averziu ze som sa uz pred sexom bala bolesti, takze moze byt aj z toho, mam taky velmi divny pocit hmm no akoby take predkramove pocity kt. mam aj v podbrusku, aj tam dole trosku, a krize si citim, snad snaaaad tento mesiac 🙂

ak ak nie nic sa nedeje, mam 5 rokov kym zacnem byt zufala 🙂

fomarik
7. aug 2009

kkatka...ja dnes posledná tbl. Duphastonu, takža do 3 dní je tu mrcha 😠 😠 😠 😠 . Ci nepríde, to neviem ani zdaleka posúdiť. ja sa to snažím brať športovo

brisilda
7. aug 2009

fomarik hlavu hore , je to tazke ale je to osud 😒 a mozno prave v auguste sa vam zadari 😉
a ano vsimla som si no dlho si tu akosi nebola 😕

brisilda
7. aug 2009

tea pocuj o tyzden si sprav test 😉 ja vtedy budem mat mozno ovu ked pride 😒 juuj ale je mesiac strasne dlhy ................ 😖

tea333
7. aug 2009

fomarik je predsa stara znama tvar!! 😀
inak ako sa mas fomarik?
malalady take som nemala pocas ovu,ani som nevedela kedy mam ovu len obcas ma pichlo vo vajecniku 🙄

hej a nerobte zo mna tehulku koly pocitom v bruchu!! nemienim byt sklamana, snazim sa prvy mesiac, ani si nepripustam zeby to islo tak rychlo, v kutiku duse dufam, ale ved ked sa zadari do par rokov, tak to pre mn bude hej! 🙂

malalady
7. aug 2009

brisilda 😀 mi hovor.. ja som ho tiež mala kým som čakala či príde.. a pritom už som vedela,že som.. ale som sa bála čo ak si namýšlam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre