Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
7. aug 2009

bris viem si spominala ze mas maltesku 🙂
hej davam fotky ale su mini..nevim preco

kkatkaa
7. aug 2009

tea ty to tak beres spravnacky jasne ved sme zacali a budeme s nadsenim pokracovat
k tomu bolestivemu sexu mam to podobne ako ty - boli ma to pri niektorych polohach, alebo ked nie som uplne na sex naladena a ready, a tiez si myslim ze ten moj je dost dobre vyvinuty tak mu niekedy aj poviem ze nech sa necuduje ked ma to boli 😉 😀
kde je fomarik s otazkou na telo?

malalady
7. aug 2009

bris no to sú vymoženosti teraz to máš pravdu 😀 😎

brisilda
7. aug 2009

malalady tak v dnesnej dobe peniaze hybu svetom ako som sa docitala tak ten 4D a 3D neni lacna zalezitost no okrem fota babatka tam lekar vidi po zdravotnej stranke ci je vse v poriadku ja by som tam uz len koly tomu sla a hlavne by som mala zaujem o vidieo ako o foto 😀 no ved uvidiiim co a ako

brisilda
7. aug 2009

tea foto je male lebo je nizka kvalita fotiek 😒 skus si na fotaku dat inu kvalitu 😉

malalady
7. aug 2009

bris ja chcem íst 🙂 och joj... je to krasne vidiet babatku tvar už ked je v brušenku :D 😀

brisilda
7. aug 2009

tak to ano 🙂))))))))

sisa2
7. aug 2009

3D je super vec! ja som mala zle AFP vysledky (mala som zle vypocitany tyzden tehotenstva, vdaka mojim cyklom), tak maleho dokladne popozerali a ukludnili ma, ze bude v poriadku. i ked pochybnosti boli aj potom az do porodu, urcite som ostala kludnejsia.

tea333
7. aug 2009

cheknite moj album
mam nove fotky- ale iba z pohody, ostatne fotky su v compe kt. zomrel!! ☹
tak aspon uvidite ako vyzeram, ked ma stretnete kricte! 😀
a uz mam lepsiu velkost 😉

luludi
7. aug 2009

Ahojte. Pridavam sa k vam, uz som vas vsetky chvilu citala, takze vas trochu "poznam". Tiez sa s manzelom pokusame od jula o mimi, len sa zatial nepodarilo 🙂 Tak snad tento mesiac.

A blahozelam vsetkym tehulkam 🙂

tea333
7. aug 2009

luludi vitaj 🙂
budeme drzat palce, ako si na tom? DC a tak?

kkatkaa
7. aug 2009

oki teus myslim ze ta uz spozname ked ta stretneme 😉
vitaj u nas luludi, prajem prijemne snazenie a nech sa coskoro zadari
😀

kkatkaa
7. aug 2009

ano daj vediet v akom "stadiu" sa prave nachadzas 😉

luludi
7. aug 2009

Dakujem. U mna je to tento mesiac trochu zvlastne. Vzdy mavam mrchu na den presne, presne 30 dnovy cyklus a aj tento mesiac, prisla 4.8. na minutu presne, len prvy krat je velmi slaba, zvycajne som mala prve dva dni velmi silne a teraz mam stale pocit, akoby uz mala koncit.. Plodne dni by som mala mat cca od 14.8. 🙂

luludi
7. aug 2009

kkatkaa: dakujem 🙂)
tea: pekna foto 🙂

tea333
7. aug 2009

to moze byt tehu akozemrcha! testovala si luludi?

tea333
7. aug 2009

luludi a kedy aj ty zaradis fotecku?

luludi
7. aug 2009

Tea: testovala vcera a nic :( uz som sa zmierila s tym, ze to v juli nevyslo.. na foto prave pracujem.. len ja som taky "hlboko zdatny" technicky typ... 🙂

brisilda
7. aug 2009

tea uzasne foto 🙂))))))) si kocka juuj kiez by som aj ja mala 20 🙂)))))) asi budem chudnut kym sa moje tehu nepotvrdi lebo takto to s mojou lenivostou dotiahnem az k obezite 🙂))))))) pozor ale zdravo chudnut to znamena, ze obmadzim sladkosti, slaninku, klobasky a tak nemyslite si ze budem drzat dietu 😀 😀 😀 😀

brisilda
7. aug 2009

luludi ahoooj a cit sa ako doma 🙂 a nech ti tato tema prinesie prirastok do rodinky 🙂))

tea333
7. aug 2009

jee pjekna fotka ty mas tiez BOB uces s ofinkou, len v inej verzii, pjekne 😉
hm..stale to moze byt tehu, ale najlepsie ak sa na to nebudes sustredit, a sustredit sa na ovulku, ved je to blizucko, uz snazite? najvyssi cas..
najlepsie je zmierit sa s tym ze nie kazdemu to vyjde na 1.krat, treba tomu dat pol roka a neriesit 🙂 😉

kkatkaa
7. aug 2009

no vazne nemohla by to luludi byt tehu mrcha?
supis foto tea
😉

brisilda
7. aug 2009

ake neriesit???co neriesit???? ja pocvkam uz iba mesiac a potom palim za dokim ved podla sona zisti ci mas alebo nemas ovu a ci vobec tam je to zlte cudo rudo 😀

tea333
7. aug 2009

bris 😀 😀 😀 jasne dieta je fuj! 😀 😀
dik za kompliment 😉

bris ono je to o zivotnom style, dietou nikdy dlhodobo nezhodis, iba ked zmenis cely pristup..nemusis sa velmi obmedzovat, len si hovor ze klobasky slaninka sladke a vyprazane je ffuuuuj 😕
a cvicenie s tym, a ostanes potom v 55 jak madonna 😉

kkatkaa
7. aug 2009

luludi hor sa do snazenia
ja v tom case ocakavam mrchu takze teraz som v takom vzduchoprazdne ale snazime stale kazdy 2 den nic nenechavame na nahodu 😀 uvidim aka bude mrcha a budeme sa musiet prekonat a skusit aj cez mrchu ved viete preco uz sme to tu rozoberali (keby nahodou bola ovu vtedy)

brisilda
7. aug 2009

tea tak az taka vychudnuta zase nechcem byt 😒 ja neviem no odkedy som pribrala tak sa citim uzasne 😉 a to som od min. leta pribrala 10 kg ( neprehanam ) a akosi sa citim uzasne

luludi
7. aug 2009

brisilda: 🙂 dakujem, dufam, ze ano. Tiez som sa vrhla na virusiky od malej lady a cheerlady 🙂
tea: nedufali sme, ze sa to podari na prvy krat, ale mam pocit, ze manzel dufal viac ako ja, lebo som v poslednej dobe stale poobede spala a ktosi mu vravel, ze to preto, lebo som tehu 🙂) Tak snad uvidime, snad sa to tento mesiac podari.. Po tvojom nazornom vysvetleni som sa naucila "pozorovat" krcok 😉

brisilda
7. aug 2009

katka ved skus aj cez mrsku ak to nahodou nevijde v sprche sa to da v pohode 😉 😉 😉 😉 😉 ale hadam marska nepride

brisilda
7. aug 2009

lulu tak ja som spachtos poradny tak isto aj leniva , priznaky tehu mam od prveho porodu..........takze mne ostava uz len sledovanie krcka ten nikdy neklame 😉

tea333
7. aug 2009

bris ved takto riesit ano ale myslim ze 3 mesiace sa nepodari tak to budem riesit, ale nebudem sa vesat ani to vzdavat ani si hovorit ze som neplodna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre