Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
8. aug 2009

Ahojte snazilky, uz som doma 🙂 Vecer vas precitam, dufam, ze stihnem 😉

tea333
8. aug 2009

ahoj lucialen 🙂
bris aj som sa zobudila takaaa unavena dnes 🙂 a nic nerobim len sa valam a spim, a este som papala, zas kucharsky vykon, mrazena zelenina s krabimi tycinkami na panvici hehe..
dala by som si sladke, ale ziadne doma nemame ☹ kedze ho nepapame..dobre mi tak 😀

tea333
8. aug 2009

baby vy ste dnes vsetci niekde inde,ze? juj 😒

nadenkaaa
8. aug 2009

ahojte babulky hlasim svoj prichod na konika 😉 dalo mi zabrat kym som vas prdcitala 😀 zo srdca blahozelam vsetkym novym tehulkam a drzim pace tym ktore si budu tstik robit tento nasledujuci tyzden 😉
my sme s namzelom boli trosku mimo domu u nasich v Hc kedze 16.8 mame 1 vyrocie a moj mm bude sluzobne v mnichove tak sme sa nostalgicky boli pozriet na miestach kde sme sa pred rokom fotili a tak vcera sme boli zasa v martine a dnes som uz uplne grogy lebo sme s mm zavarali uhorky 30kg vyslo 71 poharov 😔 ale uz zavaraci osial pominul a dobre dlho take cosi nechcem ani vidiet 😀
Ako sa tu mavate?

brisilda
8. aug 2009

ahoj nadenka tak mame sa super no resp. aspon ja sa mam super cely den sa nudim a vecer ked nebude tak horko chceme ist von 😉 a zajtra na kupko 😉 inak ako pokracujes so snazenim??? je nieco nove?

tea333
8. aug 2009

ahoj nadi 🙂
tak je super ze ste si to uzili takto pekne nostalgicky, my budeme mat 25.augusta inak vyrocie 4 roky spolu 😎
tak ale ja viem aky darcek by som najradsej dala, kedze 20 testujem tesnto mesiac 😅
ale ked nevyjde snad si aj my povyrazime niekam spolu 🙂

a to zavaranie poznam u rodicov, nema to konca, nenavidela som zavaranie a nakladanie kapusty,ale od minuleho roku mam pokoooj! 😀

nadenkaaa
8. aug 2009

ahoj bris no myslim ze pokracujeme poctivo 😉 uvidime pockam do mrchy nechem si nic nahovarat 😔 my pojdeme tiez navecer este von a zajtra kupko 😉 len dufam ze bude pekne 🙂
a ty ako pokracujes so snazenim? 😉

tea333
8. aug 2009

este ze som nasla pozitivnu stranku rozvodu nasich 😀 hehe

tea333
8. aug 2009

zajtra bude este teplejsie, cez 30 😎

brisilda
8. aug 2009

😉 snazime sa o sto sest 😉 dufam, ze nase sazenie nevyjde nezmar 😀 😀 😀 podla ovu mikrosk. mi zacina ocu 😉 tak som zvedava testnem az po 28 ked nepride mrcha 😠

brisilda
8. aug 2009

toho mesiaca som sa rozhodla, ze nebudem vyhadzovat peniaze na testy mam doma este jeden kvalitny cize uvidime 😉 ci nebudem sklamana 😉 ☹ ☹

tea333
8. aug 2009

OCU jedine 😀 😀

nadenkaaa
8. aug 2009

Take vyrocie 4 rocne sme mali 23maja tea 😉 a uvidis ze sa zadari a date si navzajom ten jakrajsi a najvonavejsi darcek 😉 😵
sem s tou pozitivnou strankou 😉
inak my sme u nasich boli uplne sami 😉 patricne sme to vyuzili 😀 nasi su momentalne na dovce v chorvatsku 😉 😉

brisilda
8. aug 2009

tea no ved sme sa dohodli ze odteraz len a len ocu ne? 😉

tea333
8. aug 2009

bris ja sa urcite nebudem testovat skor nez 20., ovu mala byt okolo 6.-7. max, takze tomu davam 2 tyzdne 🙄

brisilda
8. aug 2009

tea a ja tyzden po tebe takze to mi presne vychadza na 28 😀 😀 😀 dufam, ze budu len a len pozitivne testiky 🙂))

tea333
8. aug 2009

no pozitivne je ze nemusim zavarat a nakladat a pomahat v zahradke a podobne prkotiny, lebo mama je v byte tak nic take nerobi! 🙂
a oco je v dome ale ten to robit nebude

nadenkaaa
8. aug 2009

😉 😉 pozitivne myslenie vyde to

brisilda
8. aug 2009

no a ja mam super svokricku ktora to zvlada aj bezomna 😎

brisilda
8. aug 2009

nadenka a ty kedy testnes??? resp.kedy bola ovu?

tea333
8. aug 2009

bris jedine OCU to by bola inak pecka keby som bola tehu, by som mojmu nepovedala tych par dni, len by som mu pripravila "darcek" na vyrocie a dala by som mu zabalit zaramovanu fotku testu 😉

brisilda
8. aug 2009

tea az taku namahu by si si dala stestikom 😀 fiiiha to by bolo tak teda az ti to vyjde a k tomu este nezabudni na capacky ako nam poradila cheerlady 😀

tea333
8. aug 2009

moja svokra je genialna baba a ona by mi u nich nic nedovolila robit, iba trosku mozem pomoct 😀

nadenkaaa
8. aug 2009

bris ja testnem ak bude meskat ms inak nie 😉
na zahrade nerobim ani ja to by som ani pri dome nechcela mat akoze zahradu a narobit sa tam ako otrok 😕 🙄

brisilda
8. aug 2009

nadenka a kedy mas mat teda planovanu mrchu??ktora dufam, ze po tolkom snazeni uz u teba nepride 😉

tea333
8. aug 2009

ale musia byt unisex 😉 bri
nadenka tento mesiac mimoriadne pozitivne naozaj 😀

nadenkaaa
8. aug 2009

no snazime sa od decembra aj ked az tento mesiac by sa dalo povedat ze fakt poctivo 😉 mrchu by som mala "nedostat" okolo 16-17.8 tak uvidime

brisilda
8. aug 2009

kocky takze OCU OCU OCU pre vsetke 😉

nadenkaaa
8. aug 2009

baby ja by som si chcela napisat na brusko:Ahoj Ocko 🙂 🙂 🙂

tea333
8. aug 2009

my mame akoze nejake tuje a bambusy a v rohoch urobene take okrasne casti malinke,ale tam iba dosypeme mulcovaciu koru hehe a polieva samo, ale rada kosim, lebo vsetko ostatne je travnik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre