Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

pici
9. aug 2009

sisa u nas beru do skolky od 2 a pol roka pokial nenosi plienky a vie samo papat priborom.. vacsi problem je ze skolky su totalne preplnene.....

ani ja som nad kocikom neuvazovala ale ked uz svagrina kupovala tak sme sa poskladali... uz len drobec do neho chyba....

fazulka1512
9. aug 2009

sisa ja uz to nechavam na mm, nech sa aj on trosku posnazi, lebo potom hundre ze naneho tlaci, ja som mu len povedala ze ked by som po tejto mrche otehotnela tak by som rodila v maji a on dobre vie co pre nasu rodinu tento mesiac znamena
vcera som sa dozvedela ze mojho mm sesternica je tehotna, ona potratila aprili a je znova v tom, ale ze vobec nedava na seba pozor, je nezodpovedna
a niekto by tak chcel a nic a niekto moze a si to nevazi

tea333
9. aug 2009

monika ja v tom len mam zmatok tak si chcem vyjasnit co kolko stoji, kedze je to asi najvacsia investicia 😅 😕

sisa2
9. aug 2009

pici - tak to mate super! ten vek uz vacsinou nie je problem s plienkami a priborom + poharikom ... v BA skor nehrozi, kedze su preplneni, nas nechceli zobrat ani kvoli tomu, ze danielko je 12.09., cize mu chyba tych 12 dni 😕 beru do sukromnych skolok, ale tie ceny su samozrejme niekde inde.
a neboj, aj drobec bude do kocika 😵

sisa2
9. aug 2009

fazulka - to je vzdy tak. ten co nechce, ostane tehu ani nevie ako. a my co by sme chceli, sa trapime ☹
tak nech vam ten maj vyjde!!!
ozi, to kde si na tej fotke, co mas v pase?

monikapd1
9. aug 2009

tea jasne je to jedna s tych drahsich veci co pre mimi treba a ako ti ide snazilkovanie????

sisa2
9. aug 2009

tea - veru, kocik stoji najviac. ale aj vsetky tie ostatne veci ked nascitas ... su to hrozne peniaze. ale ved co by sme tym drobcom nekupili, ze ano 😅

fazulka1512
9. aug 2009

dnes ostavate vsetky doma, alebo mate na plane este niekam vyrazit, moj mm odisiel na zapas tak ja relax, aspon zatial

cicimon
9. aug 2009

ja idem KE-BA a potom sa tesim na testovanie 🙂

minka21
9. aug 2009

awojky babule,...tak nejake dalsie tehulky?? ja si kocik rychlo vybrala,a iny sa mi uz nepaci🙂 Casual play S4,ale samozrejme sa kupi v polsku,tam je o polovicu lacnejsi. nase by malo byt zaciatkom aprila,a to je znamenie Baran,a to nie je nic moc,ked som kozorozec🙂a mne tie znamenia doteraz vzdy vysli,ze si s baranom nerozumiem mam uz dobre odskusane🙂 uvidime

tea333
9. aug 2009

baby no ved ja uz som upustila od predstavy ze budem mat nejak superdrahu svadbu,lebo mi zalezi na tom aby babo ked bude malo vsetko naj a ked iba urobime izbicku, pokupime nabytok veci hracky vsetku vybavicku, kocik a podobne..

inak cena toho co spominala pici je okolo 550 eur ked som tak pozerala, kociar a vanicka k tomu, len mi pride malicka ta vanicka ..tak 30 je asi s autosedackou..

pici
9. aug 2009

teus, ten sportovy vide tych 550 ale potrebujes aj navettu a prima viaggio autosedacku.. a dokopy to vide tych 30 tis ako som pisala. co sa tyka vanicky. babo v nej budes mat aj tak len kym nebude vediet sediet... a peregga maju dokonca s jane najvacsie vanicky...

ja ostavam dneska doma. o piatej mam zakaznicku a potom budem cakat na manzela, v poslednej dobe sa len hadame tak sa musime porozpravat.....

tea333
9. aug 2009

monika nepisala som? som po ovu, cakam do 19. vtedy by mala dojst nedojst MS 😎

tea333
9. aug 2009

pici ja sa tiez niakm speci nechystam,len posilka a mozno niekam vybehneme s chlapom..
cicimon nenechaj nas v napati 😀

pici
9. aug 2009

jaj dneska sa mi nic nechce... spala by som najradsej celucicky den... 😀

tea333
9. aug 2009

ja som spala 12 hodin 🙂 ale to ja skoro stale, ja si pol zivota prespim 😀
ale tie vlasky ta asi bavia robit,ze?

lucialen
9. aug 2009

Ahojte, no ja som si vybrala X-Lander XA X Board 🙂 Idem kuknut tie vase

pici
9. aug 2009

len si pospi teus.. ked budes mat babo tak na 12 hodinovy spanok mozes zabudnut 😀 😀

ano.. vlasy ma bavia... xixi

tea333
9. aug 2009

pici je mi jasne, uplne 🙂 ale ja sa spolieham ze si pospim niekedy poobede lebo my sme nastastie doma dvaja, priatel nechodi do roboty on robi len tak velmi obcas cez telefon a na pocitaci,ale skoro cely den ma cas,a on je hrozne zlaty a vie sa postarat, tak verim ze nebudem sama 😉

tea333
9. aug 2009

ale totalne obdivujem single mamy ktore musia este aj zarabat,alebo ze tato neni skoro nikdy doma a ona chodi do roboty este sa stara o 3 deti a on jej nepomoze ☹

pici
9. aug 2009

idem dievcata... drzte palce na dnesne uzmierovanie s manzelom....

aljona
9. aug 2009

ahojte, môžem sa zapojiť?

tea333
9. aug 2009

jasne aljona pod sa zapojit 🙂
aj ked vikendy su trosku slabsie, baby su tu viac cez tyzden..
pici urcite to bude ok vecer sa na tom budete smiat 🙂

aljona
9. aug 2009

ja práveže cez týždeň nestíham a cez víkend zase oddychujem na nete

lenushka
9. aug 2009

Ahoj aljona🙂 Jasne🙂🙂vitaj🙂🙂 Prave si idem popozerat vsetky tie kociky, co baby pisali🙂🙂 lebo tiez neviem, aky si vybrat🙂

tea333
9. aug 2009

aljona ale ty si si tu s nami uz pisala,ze? uz ste sa snazili, tak ako sa dari?

tea333
9. aug 2009

lenushka ja som sa len tak orientacne informovala o cenach 🙂
ale konkretne modely bude cas riesit ked budem tehu

lenushka
9. aug 2009

Jasne, ved ako povera hovori, nie je dobre kupovat kocik az tak dopredu... Keby moja babka vedela😀😀😀, na akom fore som a co tu riesime...😀 Vies, stara skola 😀 Ale nastastie nevie, co to pocitac je 🙂 Len mobil vie ovladat 😀 😀

tea333
9. aug 2009

lenushka ja poveram vobec neverim.. 🙂
a moj dedko ma najnovsi laptop a robi na nom na inzinierskom programe 🙂 a surfuje na nete 😀
a babka si skypuje s mamou 😀

lenushka
9. aug 2009

Tak to mas dobre🙂🙂 Aspon Ti babka nevycita, ze za nou uz vobec nechodis a ani mobil nevies dvihnut a zavolat 😀 Aaaaach jaaaj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre