Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
9. aug 2009

birs bodaj by som vyberala skoro 😉
inak vcera sme sa vratili k teme svadba s priatelom a sme sa uplne pohadali a posekali, u nas to znamena ze diskutujeme a potom sme 5 min urazeni,ale aj taK to bolo neprijemne,..

brisilda
9. aug 2009

tea inak v dnesnej dobe je v norme aj partneri spolu iba ziju 😉 ja kebyze mam teraz 20 a stojim pred rozhodnutim ci sa vydat alebo nie isto by som sa rozhodla pre tu 2 moznost 😒 ved laske netreba ziaden papier 😉

tea333
9. aug 2009

netreba, ale ja sa chcem vydat,aj ked chcem iba malu svadbu..chcem aby mali deti rodicov s rovnakymi menami, a navyse som mlada a mam casto nervy z toho ako to ludia neberu vazne, stale si myslia ze mam len nejakeho "kamarata" a stale mi hovoria aka som mlada nemam sa este viazat, ved este urcote niekoho stretnem...
nie zeby som sa brala koly ludom ale aj pre mna to bude lahsie a nebudem musiet vkuse kazdemu vysvetlovat..

tea333
9. aug 2009

a navyse ma vytaca oslovenie slecna,hehe 🙂
ale vies co priklanam sa uz k skromnemu rieseniu, ved radsej tie peniaze dam do byvania a babatka nez do drahej svadby 😨

tea333
9. aug 2009

idem do posilky pomalicky, potom dojdem vecer 😉

kkatkaa
9. aug 2009

ahojte kocky tak som tu nebola dlhsie ako som planovala a jasne ze ste zasa toho hroooooooozne moc popisali, tak ja sa hned zapojim len idem citat co vsetko mi uslo (10stran 😠 )

kkatkaa
9. aug 2009

no tak uz som vas docitala mi to trocha trvalo lebo ste sa cinili ako vzdy
lucialen - som stale len snazilka, nic nove a ty? si tusim po mrche tak predpokladam ze snazite nanovo 😉
tea dufam ze hadka zazehnana a svadba sa moze planovat 😉
inak to moje kupanie dopadlo super ale grilovacka potom nie - nieco som zle zjedla alebo mi to nesadlo takze mi bolo celu noc zle nespala som a chodila som stale na zachod raz vrchom raz spodkom bléééééééééééééééé este teraz mi nie je dobre takze nic moc vikend v mojom pripade
a vas vikend ako?

malalady
9. aug 2009

kkatkaa tak to mi je lúto,že ti je zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..

kkatkaa
9. aug 2009

diky malalady aj mne ani nevies ako - este tak keby to bola tehu nevolnost tak by som to lahsie znasala ale takto je mi hrozne zle a nic z toho ☹
ty sa mas ako?

groka
9. aug 2009

caute babule

dnes som uz pisala prispevok,ale mi ho asi neodoslalo

aj som precitala nieco ,co ste precitali,oc som tu nebola,ale vy sa teda snazite ozaj,mala som co citat

niekto tu rozpisoval kto je ako na tom,no ja som sa tam nevidela ☹ teda moj nick,nie

my sme boli teraz na nakup,malemu som kupila pyzamko ako body ale kratke nohavice to ma a kratky rukav,penu do kupela mu,lebo uz vypytoval,ja som si kupila trisko a chcela som povodne rifle,ale bud mi bole velmi velke alebo trosku male,a cislo,ktore som potrebovala,nemali,nevadi

vcera bolo na grilke super,dala som si par poharikov vinka,aj mi prislo par krat spatne,ale neriesila som to

kkatkaa
9. aug 2009

ahoj groka tak aspon tebe sa grilka vydarila lebo mne (ako si mozes precitat vyssie) sa uplne nevydarila, este teraz mi je z nej zle ☹ 😝 ☹

lucialen
9. aug 2009

Katka, ja tento mesiac nesnazilkujem, az buduci 😒 Ale zapajam sa do debaty 🙂

malalady
9. aug 2009

kkatkaa 😉 ale čo ti budem hovorit príznaky sa mi dalšie objavili no 😀 ale to už nepotrebujem.. heh 😀 😀 😀 už nech mám po 3mesiačiku a bude všecko oki.. bo som nejaká moc nervyvá všetko ma dokáže vytočit na maximum fakt.. 😠 😠

groka a ty ako s tehulkovanim? hm??? 😉 😉 😉

groka
9. aug 2009

ahoj kati,tea\raz som precitala,musite mi prepacit,ale vypadava mi pc,zajtra ide do opravy takze dnes tu s vami este budem,ale ako vam napisem vysledok testu?rano mi ho muz berie,skusim cez mobil,ak to budem vediet,no ale tym som cchela napisat,ze ako mi vypadava,nesledujem vsetko,neda sa to

kkatka ja som bola vcera na wc na tej inej krat,ako ziram,no a ako sme aj grilovali a isla som maleho prezliekat,ostalo mi zrazu spatne,musela som si sadnut to som prezivala asi hodiny,potom uz bolo dobre,ale na zachod chodim stale,no cikat ani nie tak

tea333
9. aug 2009

groka 🙂 😀 to je super 😉 😀 😝
teda nie zeby bolo super ale ved vies 😉

tea333
9. aug 2009

zuzi a tebe nebyva zle?

tea333
9. aug 2009

lucialen tak buduci bude dobry, pojdes naraz s fazulkou 🙂

kkatkaa
9. aug 2009

lucialen - ??? preco ???
groka - u teba to moze byt tehu si na dobrej ceste

tea333
9. aug 2009

kkatka tak skoda, ale aspon si sa okupala 😉

groka
9. aug 2009

babula dik,ale sklamana nebudem,lebo ked nebudem tehu,tak mam jeden ciel,ktory chcem dosiahnut,takze asi tak,ale jasne ze budem rada ked budem tehu

kkatkaa
9. aug 2009

tea fakt lutujem ze som tam vobec isla, mohla som sa bez toho obist ale co uz ☹
groka to znie tajomne, co mas za lubom?
baby je mi to luto ale je mi este stale zle, tak pojdem skusit si lahnut ci nezaspim nech je to lepsie
takze sa uvidime zajtra
dobru nocku

tea333
9. aug 2009

kkatka nech ti je lepsie zajtra 😒 bru noc

groka ja uplne chapem, proste sa potesis ale ked nebudes tak nebudes velmi sklamana,..ja to tak mam..len nemam priznaky 🙄 zatial 😉

malalady
9. aug 2009

teuška zatial poklopem ale nie 😀 len mi vadia pachy to je všecko s čoho mi je zle no 😉

monikapd1
9. aug 2009

ahojte bbul, noo ja to tiez tak beriem, ked nebudem tehu tak saa nic nedeje, ved mozme este vela skusat idem buvat babeny bru nocku 🙂

tea333
9. aug 2009

tak super 😉 snad sa to nezmeni lady 😉 a po 3.mesiaci kazdu babu prejdu taketo zloby?

tea333
9. aug 2009

ja by som o 10 nezaspala... 🙂

nadenkaaa
9. aug 2009

Caute kocky 😉 no tusim som vcera rozprudila debatu o kocikoch 😉 ako sa dnes mavate?Bianca sa niekde flaka a nechava nas v napati 😕

tea333
9. aug 2009

inak to vazne, bianca sa vobec neukazala ☹ mozno to proste nevyslo, a nechce chodit na konika, alebo to vyslo a oslavuje ☹
hej nadi debatka o kocikoch bola 😉

nadenkaaa
9. aug 2009

no tea mna to tiez napadlo ze bud to nevyslo 😒 alebo vyslo a niekde oslavuje 😉

nadenkaaa
9. aug 2009

inak ako to tu sledujem nasa tema je jedna z najnavstevovanejsich tusim lebo na to ze je relativne mlada uz ma 158 stran- to je super 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre