Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
9. aug 2009

☹ bojim sa ze keby vyslo pride skor ☹
dufajme ze sa jej pokazil pocitac 😒

tea333
9. aug 2009

no dufajme ze to nijak neupadne a budeme chodit a hlavne ze budeme mat veela tehuliek..ale je super ze nas clovek skoro vzdy najde na prvej strane

nadenkaaa
9. aug 2009

hm je to dost mozne ze je teraz z toho smutna ☹ ja ked prisla mrcha a to mi zblbol cyklus a mala som pomaly vsetky priznaky tiez som mala problem sem prist 😔
no ale dufajme ze bud to bude porucha compu alebo este ostali na chalupe 😉

tea333
9. aug 2009

verim ze to moze byt blbe, ale prave preto si nechcem nic nahovarat 😖

nadenkaaa
9. aug 2009

a tusim sa konik stava navykovy 😀 😀 😉

tea333
9. aug 2009

to hej, ale ja vobec nemam pocit ze mi to udiera na mozog 🙂
praveze sa tu vyventilujem,a mimo konika na take veci vobec nevymyslim 😀

nadenkaaa
9. aug 2009

no myslim na urcite aktivity mimo konika ale tie aktivity su snazilkovanie 😀 😉 inak ani velmi nie snazim sa nesledovat sa a tak 😎 dufajme ze to prinesie svoje ovocie a ak nie teraz tak coskoro 😵

tea333
9. aug 2009

hej ani ja sa nijak nesledujem 😉
ale je sranda kolko mame tehuliek, len som chcela vediet ako rhodosBB, lebo ta nemala az uplne silnu ciarku, tak som myslela ze napise, ale snad je vsetko ok 🙂

nadenkaaa
9. aug 2009

to mas pravdu sato tu riadne otehulkovalo 😉 a to je dobre znamenie ze je to "plodna tema" doslova 😀 😀

tea333
9. aug 2009

hej tak snad este plodnejsia do konca augusta 😉
idem prec, lebo kukam myslienky zlocinca 🙂 tak bru noc

nadenkaaa
9. aug 2009

aj tebe 😉

stanka1986ke
10. aug 2009

prajem pekne dobre ranko....vidim ze ste toho vcera dost popismenkovali...mala som co citat 🙂
najdenkaaa - no nech len tato tema ostane stale taka plodna aby sme tu nakoniec boli vsetky tehu.. 😀
a je super ze uuz ma skoro 160 stran...my sme take sikovnice....ze chceme byt stale na tej prvej stranke 😀 😀 😀 ...idem robit ranajky tak potom neskor sa ozvem.....

a inak ako pokracujete v snazilkovani....kto by mal byt najblizsie tehu...ja az 23 tak uvidime ci pride alebo nepride mrcha...

malalady
10. aug 2009

stanka tak ešte 13dni 🙂)) 😀 😀 😀

inak dobre ranko 😉

malalady
10. aug 2009

dneska o 13:30 idem na sono 🙂))))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minka21
10. aug 2009

dobre ranko🙂 malalady A ako sa citis? ja maavam vecer a rano take silne krce az sa bojim,,ze tu mrchu dostanem,aj nohy ma vzdy vtedy zacnu priserne boliet,a vcera okolo 18 tej som si robila testik,ciarka je uz silnejsia,poslem foto🙂

pici
10. aug 2009

ahojte. ja som akurat dosla do prace pred chvilou a neskutocne sa mi chce spat.... 😀 no ja mam po mrche... tento tyzden od stredy do nedele mam plodne dni... tak budeme snazilkovat....

minka21
10. aug 2009

ja este lezim v posteli,sa mi neda vstat. Tak to pici drzim palce,a nech poriadne zatlaci a potom nohy hore 😉 😉

pici
10. aug 2009

no uvidime... co to prinesie.... buduci tyzden idem aj tak k dokymu... nech ma pozrie.. . spravi vysetrenia.....

dneska rano som tu len ja a vy dve tehulky... ozaj.... vase polovicky uz vedia? aka bola reakcia....

lucialen
10. aug 2009

Dobre ranko dievcata 🙂 Tak dnes ma caka urad prace 😖
Minuly tyzden sme boli na chate s kamaratmi a ich 5mes syncekom, tak som sa s nim vyhrala, pomaznala, taky milucky 🙂
Katka, koli skole nesnazilkujeme, uz som to pisala. Tento mesiac este pockam, aspon nebudem stresovat s babatkom pred statnicami 😒

minka21
10. aug 2009

no moja polovicka vzdy testuje so mnou,lebo tiez sa nevie dockat🙂 ale rodicom to musime nejak oznamit,nasim premyslam ze kupim nejaky baby album a tam dam ten najsilnejsi testik🙂 a druhej strane netusim,ked mojho sestra teraz tiez caka,uz je v 5mesici,tak neviem ci tiez ten album,ale sme chceli aj tie tricka s napisom najlepsia babka a najlepsi dedko,ale to tiez len nasim by sa dalo, lebo draheho rodicia by si mysleli ze to je koli sestrinmu 🙂
a pici nevies v ktorom mesiaci ti uz povedia ci chlapcek alebo dievcatko?

pici
10. aug 2009

ja myslim ze v takom piatom tusim... ale je to docela mozne ze sa mylim.....

rhodosbb
10. aug 2009

Dobré ránko dievčatá 🙂

malalady, daj vedieť, čo si videla na sone 🙂 akú fazuľku 😀

Pici, mne doktori tvrdili do 6 mesiaca, že budeme mať chlapca a potom zrazu, že dievča 😀 , tak sme boli v miernom šoku 😀

lucialen
10. aug 2009

Rhodosbb a ty ako? Nemala si aj ty //? 🙂

minka21
10. aug 2009

a ja neviem kedy mam ist teda k dr? ako sa to vlastne rata? od dna cykllu ci:?

rhodosbb
10. aug 2009

Čítam, že ste sa bavili o kočíkoch - neviem, kde som bola vtedy, ale aj ja už mám vybratý TRIO FOR ME Chicco 🙂 🙂 🙂

pici
10. aug 2009

rhodi, mne sa ten chicco velmi paci ale maju male vanicky... sa mi zda... sa mi paci od chicca aj ten trojkolesovy... ja som na ne nejaka namotana.. xixi

minka21
10. aug 2009

rhodosbb kukala som ten kocik,a nevies aky vyznam maju tie male kolieska v predu?ze naco je to dobre?lebo mne to dost pripomina nakupny vozik,tak chcem vediet ze koli comu to tak vlastne dali,

cheerlady
10. aug 2009

minka to s tymi krcami v bruchu som mala minuly tyzden aj ja ☹ aj som sa bala,ci je vsetko ok,ale potom som citala,ze pokial nekrvacas,tak je to ok,ze to len citis ako ti zvacsuje maternica 😉 my tiez rozmyslame ako to povedat rodicom 😀 asi im prinesieme velku flasu sampanskeho,na hrdlo so stuzkou priviazeme obalku a v nej bude foto zo sona 😵 minka,ked je mimco dobre otocene,tak som tu videla v albumoch,ze niekto to vedel uz aj v 15tt 😉

cheerlady
10. aug 2009

rhodos aj ja mam zatial favorite ten isty kocik,teda tu trojkombinaciu 😀

minka21
10. aug 2009

a cheerlady nevies ako sa to rata na tie tyzdne?🙂 ty mas ktory tt? lebo neviem kedy k tomu dr ist,aby tam aj nieco videl🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre