Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

eva30
9. júl 2009

...ďakujem vám moc za podporu, to pomáha....
zatiaľ nemáme dieťatko. prerábame si pomaličky domček a podarilo sa nám v decembri otehotnieť, ale samovolne som potratila, doteraz sme skúšať nemohli, ale myslím, že teraz sme už v dosť dobrej psychyckej pohode 🙂 . momentálne mám ms, ale po nej ideme na to.....

aj ja vám všetkým držím palčeky a teším sa, že to budeme prežívať spoločne 🙂 🙂

sabiatko
9. júl 2009

ach jaj, to mi je luto ☹ ja ale verim, ze sa to uz podari 😉 a k veselej maminke babetko velmi rado zavita, tak som rada, ze sa uz citis ok a si pripravena na mrnuska 😵

eva30
9. júl 2009

ďakujem sabiatko, aj ja dúfam, že zajtra u teba isto budú //, zatiaľ pekný dník

sabiatko
9. júl 2009

dikes evi, aj tebe pekny den 🙂

sisa2
9. júl 2009

sabiatko - budu tam! musia byt!!! 😵 vsak potrebujeme nejaku tehulku, co tu zacne na nas prskat baciliky, nech sa aj my ostatne nakazime 😀

sisa2
9. júl 2009

evi - to mi je moc luto ☹ ale super, ze ste uz v pohodicke, to urcite vela spravi. ja mam teraz tiez mrchu, takze budeme snazilkovat priblizne v rovnakom obdobi (i ked ja neskor, kedze mavam ovu "trochu" posunutu). dufam, ze sa rychlo zadari!

eva30
9. júl 2009

no, to je super siska, takže budeme čakať spolu 😉, kedy ti vychádza ovu???
sebiatko a ty daj zajtra určite vedieť, čakáme s tebou 🙂

sabiatko
9. júl 2009

jasne ze dam vediet 😉 ...ja by som sa uz aj mala odhodlat ist kupit ten test, este aj kvapky do nosa musim kupit... dufam, ze sa ma teta nebude nic pytat, uz teraz som z toho v strese 😖 😀

sisa2
9. júl 2009

sabiatko - tak si ides zasa pokecat? 😀 nos mas upchaty len teraz, alebo si mala uz predtym?

sisa2
9. júl 2009

evi - ovu by som mala mat az 30.07., takze este dalekoooo 😖

sabiatko
9. júl 2009

no ved hej 😀 len tento pokec bude odlisny v tom, ze to nebude dialog, ale dva monology 😀 ja mam sice teraz hroznu alergiu a este vecer sa mi aj astma pridava, ale nic na to neberem, lebo ten inhalator, co mam obsahuje hormon a to by babetku asi neprospelo. tie kvapky do nosa su pre mm, lebo pred par dnami prechladol a zle sa mu dycha. sisa, ovu az tak daleko? som si aj pre seba hovorila, ze pocas snazenia by mi nevadil ani 20 dnovy cyklus 😀

sisa2
9. júl 2009

sabiatko - no musi to byt vtipne 😀 ale nazavidim ti. este ta tam nepoznaju, ze nevies madarsky?
na upchaty nos som sa pytala, lebo ked som ostala tehu, tak to bol jeden z "priznakov". dokonca mam v okoli viac kamaratiek, co to tiez mali 😕 ale pride mi to ako totalna haluz.
ja mam tiez astmu a tiez na to nic neberiem. teda keby bolo zle, nieco by som brala, ale mne viac-menej nic nie je. klopem pre istotu na drevo.

veru, teraz by som bola rada, keby som mala kratsie cykly, ale co si navyberam. pri mojich beznych 36 dnoch mi to tak vychadza .. dokonca som zle ratala a ovu bude asi az 01.08. (mavam kratsiu lutealnu fazu - 12 dni)

katy1979
9. júl 2009

fazulka to že mas pocit ze sa blizi mrcha este neznamena ze dorazi. ja som sa tiez vzdy preventivne napchavala ibalginom uz 1 ci 2 dni pred nou a takisto to bolo aj v novembri lebo ziadne priznaky tehu, presne ako by mala prist mrcha a ona neprisla.

sabiatko ja som si vzdy kupovala tie kvapkacie rapid preg tie su zevraj spolahlive.

mrchu som si vzdy odrevala aj ja, az to raz vyslo. dufam ze teraz to pojde nejako rychlejsie.

sisa takze snazilkujes az po mne. ja mam mrchu od utorka len ma zmiatol ten dlhý cyklus tak uvidime co to urobi s ovu. merat teplotu sa mi nechce, takze asi sa pojdem zasobit ovu. testami.

sisa vy mate tiez sebastiana, tak ako my. len ma slak triafa kolko ich je. ked sme vymyslali meno tak som o ziadnom nikde nepocula a teraz bum na kazdom rohu je nejaký sebastian.

sisa a malý zdedil astmu ci nie. moj drahý ju ma tiez ale zatial krpec je ok. tak uvidime pri druhom. on sa toho strasne boji ze to zdedi.

jana3
9. júl 2009

Ahojte, ste tu toho riadne popisali.
Ja sa uz tiez riadne neviem dockat, ked si budem testiky robit... Ale to tak skoro nebude, asi az tak zaciatkom augusta. No uvidime, drzim vam prsty a hadam sa ozvem 😉

fazulka1512
9. júl 2009

no uz som tu najedena, a asi ide na mna unava pobolieva ma trosku hlava

sisa2
9. júl 2009

katy - ako je drobcovi? este mate doma piecku?
mne sa tiez nechce merat BT, ale mozno sa na to odhodlam. pri prvom snazilkovani som merala. ale aj tak som z toho nebola o nic mudrejsia 😀
nas drobec ma dve mena, primarne je daniel - tak ho aj volame. teda danielko. nemam rada "dano", ale je mi jasne, ze sa neskor tomu nevyhne. sebastian sa nam len obom s muzom pacilo, preto ma aj to. a to pouzivame len v nudzovych pripadoch a aj bubik vie, ze ked zruknem sebastian, tak uz veeelmi prestrelil 😀
danielko zatial astmu nema, dufam, ze ani nebude mat. ale mne ju zistili az v 18-ke. no alergik bude, to mi je uz jasne. v septembri nas posiela aj detska lekvoska k alergologicke ☹

sisa2
9. júl 2009

fazulka - tak si mi pripomenula, ze by som mohla dnes ist aj na obed 😀 ja som po obede tiez vzdy ako mechom prastena a spala by som. dnes nastastie svieti slnko, tak som ako duracell 😀

sisa2
9. júl 2009

jani - tak budeme drzat palce! to ja sa vtedy akurat dopracujem k ovu 🙂
tusim tu mam najdlhsie cykly ☹

biancarv
9. júl 2009

ahojte ženy 😉 , vidím že ste sa pred časom bavili o spôsobe pôrodu a ja som našla na nete videá rôznych typov pôrodov napr.: do vody, v sede, v ľahu atď. no je to veľmi zaujímave a keď ste to ešte nevideli tak kukajte:

http://www.tehotenstvo.eu/article/14/video-poro...

😀

katy1979
9. júl 2009

sisa ty uz zarezavas v praci?
malemu je uz celkom ok. teplotu nema ale obcas zakasle tak som mu naordinovala vsetko mozne aj nemozne.
u nas chlapcenske meno vymyslal muz a hned zadrel ze sebastian a aj tak bolo. on to ma z nekonecneho pribehu tam bol bastien. aspon sme mali dat sebastien lebo takto ho vsetci pisu s dlznom a on je chudak s kratkym a.
vsak prave ze z merania BT budem akurat tak jelen na stvrtu 😅

sisa2
9. júl 2009

katy - hej, robim. nemali sme na vyber, musela som do roboty, danielko chodil od roku do jasliciek ☹ v septembri nastupuje do skolky.
super, ze je drobcekovi lepsie. to moze byt fakt len z tohto blbeho pocasia.
aj nas je s kratkym a a vsade ho pisu s ááááááá. vrr, som na to alergicka 😠

sisa2
9. júl 2009

bianca - dik za link, pozriem vecer doma 🙂

katy1979
9. júl 2009

sisa no moj muz tiez vrci ja nad tým len mavnem rukou, ale jemu chudatku komolia aj priezvisko.
to je blbe ze si nemala na vyber. nam by sa jasle neoplatili lebo jasle stoja tolko kolko ja zarobim, takze by sme boli zasa na nule.

katy1979
9. júl 2009

no az som sa rozrevala pri tom videu. ale je to super.
mne ta poloha v lahu nevyhovovala ale tu clovek na vyber velmi nema.

fazulka1512
9. júl 2009

sabiatko chcela som sa ta opytat ci mas este slaby biely vytok, alebo uz nie

sabiatko
9. júl 2009

este vitam katy a janu 🙂 caute kocky, som rada, ze ste rozsirili nase kruhy...

diky baby za tipy na testy 😉 a ako sa vola ten, co ukazuje //? 😀

bianca, diky za videa, ked dojde mazel, mrkneme na to, sama by som to asi nezvladla 😝 by bolo jednoduchsie, keby sa deti liahli z vajicka 😀

ta alergia, to je hroza, ja sa len bojim, ze moje dieta to bude mat este horsie. ja mam alergiu aj s astmou od 14 a moja mama asi od 35. moj ocino nic nema, ani mm. dufam, ze sa chuda babo nebude moc trapit. inak poculi ste o tom, ze zena moze byt aj alergicka na spermie alebo embryo? ina haluz. a vraj aj muz moze byt alergicky na vlastne spermie 😕

fazulka, zrovna dneska som si vsimla, ze zas ten vytok mam, neviem preco... a ty?

fazulka1512
9. júl 2009

ja mam trosku tiez ,ked som bola na vecku tak tam bol

katy1979
9. júl 2009

sabiatko tie videa si pozri radsej sama aby si to drahý nerozmyslel s tým snazením 😀

moja sesternica bola alergicka na svoj vlastný plod, ale donosila zdravu dceru. je to sranda ze aj taketo divociny moze clovek mat.

sabiatko zeby tehotenský test 😀

beboo
9. júl 2009

evi aj ja ta vitam a drzim silno palce nech to tentoraz vyjde. 😉

co sa tych tehu testov tyka tak ja mam tiez dobru skusenost s takym kvapkacim neviem uz nazov ale ma cerveno biely obal. taky ten ruzovy co sa ocikava tak ten mi neukazal dlho nic aj ked som uz bola tehotna.

katy1979
9. júl 2009

beboo ten cerveno biely je rapid preg ten som pouzivala aj ja.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre