Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
11. aug 2009

Ahojte bábiky tak som v takom 4tt-5tt 😀

lucialen
11. aug 2009

Aha, tak uz sa to schyluje k ... 🙂 Nadenka 🙂 No aj tak si podala dobry vykon tento mesiac 😉

monikapd1
11. aug 2009

malalady tak to ti teda este raz gratulujem 😉 a ako bolo na sone???

monikapd1
11. aug 2009

baby poculi ste o tom nestasti?? hm moj brat tam pracuje a akurat par min. pred výbuchom vyfaral z bane 😔, mal nocnu, ale mal mat rannu, len si vymenil smenu, ani neviete ako mi odlahlo a kolega si tiez vymenil smenu mal tam ist, ale ho veduci nepustil bo mal ine povinnosti tak si s kamaratom vymenil sichtu a teraz je jeho kamarat mrtvy 😢

pici
11. aug 2009

no moni.. smutne veru...

malalady... gratulujemmmmmmmmmmmmm 😀 😀

nadenkaaa
11. aug 2009

malalady blahozelam aj k dnesnym maninam 😉
co sa tyka toho nestastia je to hrozne 😔 😖
lucia no pozerala som si kalendarik -konecne som si totizto tento mesiac zacala vsetko poctico znacit as zasa taka slava to nebola 😉

minka21
11. aug 2009

ahojky,malalady mavas aj ty silne krce?mne to az do noh prechadza,ani z postele nemozem vstat,:(je to v poriadku?

a baby ja by som najradsej mala svadbu pekne v kostole,taku mensiu ale uz so vsetkym,ale koli bratovi sa skor ako mu netransplantuju tu kostnu dren a nebude v pohode,sa svadba konat nebude:( moze sa len na urade,ale to sa mi moc nechce,odrazu by som chcela v kostole,a na poriadok,a tak sa chcem spytat aky mate nazor na svadbu uz s narodenym dietatko?ci su nejake problemy s menom,a tak,

lucialen
11. aug 2009

No Moni, vcera to tu bolo velmi akcne, tvoj brat mal teda stastie, vcera behali sanitky cely den

nadenkaaa
11. aug 2009

minka ak nie si zobrata tak v porodnici dostava dieta tvoje priezvisko jedine ak by tvoj partner pred porodom na matrike myslim uznal otcovstvo

monikapd1
11. aug 2009

minka nemali by byt ziadne problemy s menom, otec mu da svoje priezvisko (teda ak chce, co chce asi urcite 😉 ) a teba zapisu rodnym priezviskom do jeho rod. listu a ine problemy by nemali byt, teda aspon myslim 😒

lucialen
11. aug 2009

Minka, ja budem mat tiez svadbu s dietatkom (teda dufam, ze s baby), tak sama nebudes 🙂

nadenkaaa
11. aug 2009

ale ten papier o uznani otcovstva musis mat este pred porodom 😉

kristinabianka
11. aug 2009

ahojte aj my sa snazime o druhe baby,kedy je vlastne ten spravny den po mens.,dakujem 🙂

minka21
11. aug 2009

no a potom neskor sa bude vlastne prepisovat aj babatkku rodny list?ked sa mne zmeni meno,

lucialen to som rada ze v tom nebudem sama,len este uvidim co na to povedia rodicia,lebo oni nech aj na tom urade sa vezmeme rychlo a mame pokoj a buduci rok v kostole,len mne sa nechce dva krat vydavat!

monikapd1
11. aug 2009

asi mas pravdu s tym papierom nadenka 😉 , nevedela som to presne 😅

brisilda
11. aug 2009

pici ale nie bola som tu sice rano ale sla som este spat a az teraz som vstala 😉
minka pookial nechces svadbu na urade tak teda pockajte kym sa nenarodi babatko potom sa budes aspon lepsie zabavat a svadbu si uzijes lepsie ako z bruskom 😉
monika sice som to nevidela v spravach ale inak mal stastie obrovske cize sa 2 krat narodil je to stastie v nestasti asi to tak malo byt.
nadenka tebe drzim palceky aby mrcha nedorazila 😉 zacina sa ti to kratit 😉

brisilda
11. aug 2009

no a co sa tyka mena tak je to tak, ze do rodneho listu sa pise aj meno otca cize ak otec na matrike povie, ze chce dat dietatu svoje meno bez problemov ho tam daju to sa tyka asi iba porodnice 😉

lucialen
11. aug 2009

Aj mne sa zda, ze priezvisko treba dohodnut este pred porodom
Minka, naco tlacit s tou svadbou, ked na to nie su podmienky, je to take zvlastne dva krat sa vydavat 😒

monikapd1
11. aug 2009

a nie je to niekde na nete napisane ako to je??

brisilda
11. aug 2009

moinka a viem to na 100% lebo sestra neni vydata ma priatela albanca a nemala problem so slov. rod. listom 😉 cize mala ma jeho priezvisko dokonca aj meno nema slovenske 😉 a zapisali jej ho

monikapd1
11. aug 2009

oki fajn 🙂 , ja som to nevedela naisto 😒

monikapd1
11. aug 2009

bris je mozne ze by som mala ovu uz dva tyzdne???????? stale ma picha vo vajecnikoch, raz v pravom potom v lavom, teraz konkretne v lavom 😒 a potom zas v maternici a taak vseliak 😠

nadenkaaa
11. aug 2009

no ale vieto toto o tom uznani je vlastne aj kvoli tomu ked su nejake tahanice ohladom otcovsva napriklad ak matka nechce otcovi dovolit aby videl dieta a on je v rodnom liste uvedeny ako otec ma na to zo zakona pravo pokial on sam vyhlasi ze je otec, ale nie je v rodnom liste uvedeny tak na to pravo nema .takze preto sa to takto osetruje uz pred porodom ze vlastne sam otec dietata ho uzna za svoje lebo v porodnici pokial ten papier nemas tak dieta dostava meno po tebe.Ked sa idete zobrat tak tam je kolonka aj o detoch -ako sa budu volat po svadbe-teda ak by ste sa brali potom a dieta by malo tvoje priezvisko

malalady
11. aug 2009

minka máš velmi velké krče? ako ja pri Tobikovy som mala tiež strašne krče veru... to može byt koli tomu,že si prvý krat tehotna.. veru aj ja som mala strašne krče.. a to som si stále myslela po 1mesiaci,že mi ms príde.. 😀 že to koli tomu.. to sa ti moja len maternica zvačšuje je to oki 😉 ale viem,že je to velmi bolestivé.. ked budeš 2x tehu až také krče neznesitelné nebudeš mat.. 😉 takže si tehu.. ms ešte teda neprišla supeeeeeeeeeeeer

dakujem babenky inak

nadenkaa dakujem k tým meninám 😀

brisilda
11. aug 2009

monika ja ti ani neviem pochybujem to skor moze byt ze bola ovu a teraz sa vajko uhniezduje pochybujem ze by bola 2 tyzdne ale nevylucujem taku moznost

malalady
11. aug 2009

monika.. 🙂 ja som to tak tiež citila.. 😀 ale mna hned začali aj prsia boliet.. 😉 takže to som už vedela,že som asi tehu.. bo prsia ma nikdy nebolia ani pred ms.. a ked sa mi to stupnovalo tak šup testik a výsledok už viete.. 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
11. aug 2009

brisildinka kráska a ty ako???? 😉

lenushka
11. aug 2009

🙂 Vyspinkane?
Rano som zopakovala test a opät bola tam🙂 Uz silnejsia🙂 Priatel to uz tiez po nocnej vie a tesi sa ako maly🙂🙂 Jaaaj🙂 Kedy by som mala ist k panovi dokymu??

kristinabianka, plodne dni, ak mas pravidelnu menstruaciu vychadzaju na 13.a 14. den od zaciatku menstr. Zacat by trebalo uz na nejaky 9.den:-) a skoncit nejaky ten 17.? Neviem, ci je to presne, kazda zena je individualna, ale u mna to zabralo🙂

pici
11. aug 2009

zuzkam vsetko najlepsie k meninam....

malalady
11. aug 2009

baby a ešte niečo odomna dostanete 😀

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre