Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

minka21
11. aug 2009

monikapd a ako ste to vyratali???kedy sa to narodi....

sisa2
11. aug 2009

minka - krasne // 😵 moc gratulujem, uzivaj si tehulkovstvo!!!

minka21
11. aug 2009

sisi dakujem🙂) uzivam🙂 ty nevies nahodou ako si to vypocitam kedy sa mi narodi,podla mesiacov viem,ale presne den, monikaaaaaaaaaa deeeeeeeeee siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😲 😲

cicimon
11. aug 2009

sisa - zaujimalo by ma napr byciklovanie na stacionarnom bycikli v posilke .....bezecky pas predpokladam ze nie

sisa2
11. aug 2009

minka - kuki napr. sem - zadaj datum mrchy a vyhodi ti to datum. tych kalkulaciek je na nete vela.

sisa2
11. aug 2009

cicimon - to podla mna v pohode mozes. pokial to nebudes prehanat ... cvicenie sa odporuca, pokial je v norme 😉

sisa2
11. aug 2009
cicimon
11. aug 2009

http://merenibt.xf.cz/form.html toto je tiez celkom dobre

ja sa mam do konca bud, tyzdna rozhodnut, ci predlzim permanentku do fitka ci nie,aj tak tam chodim len na bezecky pas a bycikel..

zajtra musim este raz testnut, ci bude dobra ciarka..

sisa2
11. aug 2009

cicimon - ja by som asi nepredlzila. ale je to na tebe.

cicimon
11. aug 2009

sisa - ja to vidim tiez tak

tea333
11. aug 2009

cicimon ja urcite v posilke este pobudnem, budem chodit len na stacionarny bycikel kym to bude mozne, moja permanentka je do 11/2009 takze este neriesim, ale prvych par mesiacov chcem normalne sportovat pokial to bude mozne, lebo ja mam denny zvyk a kondicku dobru, a nerobim nic riskantne..a potom to budem riesit cviceniami pre tehotne,aj ked tie su light pre mna, ale budem cvicit rano aj vecer aspon 🙂

tea333
11. aug 2009

inak ja zvyknem tiez stacionar a bez. pas, 40 a 40 min,ale toho pasu sa vzdam 😉

tea333
11. aug 2009

hmm zas si idem pisat sama so sebou? 😒
inak mi teraz volal priatel, ze znamej sa narodil syncek, uz ma po 6 tyzdnoch a je s nim doma a ze hovorila ze sa urcite mame prist na maleho bubaka pozriet, tak sa asi pojdeme 😉

cheerlady
11. aug 2009

ajojte babulky,tak ja sa hlasim 🙂 vcerajsia noc bola hrozna,zobudila som sa na strasne krce v bruchu,ale potom som isla na zachod a pomaly to preslo. som sa aj bala,ci je vsetko ok,tak som dnes kupila este jeden test - fotecka v albume 😀 ja viem,ze uz zbytocne,ale co uz 😀

lenuska a cicimon gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!! 😀 😀 😀 😀 jaj,ale sa tesim,kolko tehuliek nam pribuda 😀 ja idem k dokimu druhy krat takto o tyzden,tak uz sa neviem dockat,dufam,ze budem pocut aj srdiecko 😵 to by som mala byt uz v 5tt mozno aj viac 😉

minka aj ja mavam krce ako keby som mala dostat mrchu,ale su len tak slabe,da sa to vydrzat,ale kym nekrvacam,tak nerobim paniku 😉

tea333
11. aug 2009

cheer tie krce su asi nevyhnutna dan za stastie 😉
myslim ze aj malalady spominala ze mala hrozne krce pri tobikovi,ale neva,ved to prejde 😒
a uz vies kedy povies rodine?

cheerlady
11. aug 2009

no zistila som,ze si musim davat bacha na ocina,lebo uz ma vyspehoval na mojasvadba.sk - ale asi preto,ze som hovorila,ze chodim na tu stranku,ked sme chystali svadbu.tak teraz len dufam,ze sa nepreklikne od zvedavosti aj sem a nabude ma tu spizovat,to by som fakt nechcela,aby sa to takto dozvedel ☹ akurat mi drahy dnes hovoril,ze uz by sme im to mali povedat,ale ja chcem este ten tyzden vydrzat,chcela by som uz aj to foto zo sona im ukazat 😵 inak konecne mam doma manzelika,bol v praci na 36-ke 😒

tea333
11. aug 2009

cheer tak si ho utekaj uzivat a nesed na konikovi 😉 idem pomaly aj ja, treba ist spat 😀

monikapd1
12. aug 2009

dobre ranko babule 🙂 vyspinkane?? 😉

minka21
12. aug 2009

dobreeee ranko.🙂 mna najviac tesi ze dnes rano som uz ten krcovy zachvat nemala🙂 juchu,vecer este ano,ale teraz nic,dufam ze to uz nebude,

moni ty ako?nieco nove?🙂

fazulka1512
12. aug 2009

dobre ranko, pridavam sa k vam
vcera vecer som s tych nervou na moj strajkujuci net, isla s mm na 2 male 10, a isli sme domou
mrcha skoncila zabava sa moze zacat 🙂

monikapd1
12. aug 2009

minka nic nove, stale cakam, bolia ma krize, podbrusko sem tam, hlavne dost velmi vecer pred spanim a sem tam aj prsia inak nic take. uz si si vypocitala ten termin porodu?? hm bo ja som to nasla tak, ze som si do googlu zadala "ako vypocitat termin porodu" a tam asi piata od vrchu bola tato kalkulacka a vypocitalo mi to 😉

monikapd1
12. aug 2009

fazulka tak ked uz mas po mrche tak to bude cely mesiac snazilkovania a snazilkovania 😀 😀 tak ti drzkam palce, aby sa vam zadarilo 😵

tea333
12. aug 2009

bre skore ranko baby, tak dnes vstavam nasilim za pomoci budika, lebo sa chystam do prace 😀

tea333
12. aug 2009

a uz aj idem lebo zaspavam na gauci ☹

minka21
12. aug 2009

moni na jednom mi vyslo ze idealny by bol 19.4 2010 a normalny datum porodu bude medzi 5.4 az 3.5 no a na druhom vysiel porod na 21.4 2010 dalej som uz tie stranky neskusala

fazulka a hlavne vzdy ,,po tom,, nohy hore🙂

fazulka1512
12. aug 2009

moni, nechavam to na mm ako sa pochlapi, ja som pripravena stale
tea, dobre aj tebe, vcera si pislala dobre ranko trosku neskor,si si nadspavala za dnesok

fazulka1512
12. aug 2009

minka ja davam stale, a ako dlho ich mam drzat

nadenkaaa
12. aug 2009

ahojte babule, minka kedz si mala poslednu mrchuu? od toho odratas 3 mesiac a priratas 7 dni 😉teda napriklad ja som aa poslednu mrchu 17.7-3rovna sa 17.4 plus 7 je 24.4-to je termin porodu pokial by mrcha bola 17.7 posledna a tako si to velmi lahko vyratas 😉 a potm asi v 11 tyzdni sa robi taky ultrazvuk podrobny kedy ti povedia presnejsie termin podla velkosti plodu pretoze ho viac lekar pomeria 😉

nadenkaaa
12. aug 2009

o minus tri to je minus tri mesiace pisem ako tatar 😉 samozrejme e zatial tieto teriny su len podla menzesu az neskor s to bude upresnovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre