Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

pici
12. aug 2009

ono je to fajn pre tie z nas, ktore mame pravidelny cyklus...

monikapd1
12. aug 2009

aj ja som uz rozmyslala, ze by som dnes kupila test, ale som este len 22DC ☹ a musim pockat az do soboty bud. tyzdna, takze by to bola hlupost uz testovat 😔
tea vydrz este uz len par dni a mozes kupit a testnut 😉

pici
12. aug 2009

dievcata musim ja bezkat.. mam vybavovacky v meste a potom vlasky doma.. takze dneska tu nebudem, navyse dosla kamoska s frajerom z anglicka tak dneska tu uz nepridem... drzte sa, snazte.. papa

monikapd1
12. aug 2009

pici ajojky 🙂

tea333
12. aug 2009

dobre tak nekupim 😒 😅 🙄 😵
idem k mame na byt popolievat kvety a podobne lebo u s bratmi v tunisku..

nadenkaaa
12. aug 2009

baby ja mam mamatesty este odminulajska doma vo vrchnom supliku komody 😉 dnes som mala strasne chute si ten test urobit ale odolala som urobim pokial bude meskat mrcha v pondelok 🙂

rhodosbb
12. aug 2009

Pici, dakujem za stranku, uz som si farebne vytlacila kalendar plodnych dni, ak to teraz nevyjde, aby som si ho mohla zobrat na dovolenku, kedze v case dalsej ovu budeme pri mori 😉

monikapd1
12. aug 2009

ahojte baby uvidme sa vecer 😉

fazulka1512
12. aug 2009

pici ten kalendar je fajnovy, my vazne mame vyhodu co mame pravidelny cyklus

fazulka1512
12. aug 2009

pici, monika a tea papa
rhodos asi sme tu ostali len my

brisilda
12. aug 2009

ok pici tak sa aj aspon na cas zabudnes na plodenie 😉

nadenkaaa
12. aug 2009

a kde sa nam flaka ta bianca? 😕 😕

brisilda
12. aug 2009

nadenka ktoho vie ☹

fazulka1512
12. aug 2009

ja si myslim ze ona uz je davno v teme tehotenstvo a ani sa nepochvalila

nadenkaaa
12. aug 2009

no asi jej to nevyslo ☹ lebo neverim zeby sa neprisla pochvalit 😕 😔

fazulka1512
12. aug 2009

ja si myslim ze jej to vyslo,pockam pozriem kedy naposledy na konikovi prispela

brisilda
12. aug 2009

ja si tiez myslim to co nadenka pretoze najprv nas drzala v napati a nakoniec uz neprisla cize but mala neg. test alebo ma nieco s PC a netom inak si to vysvetlit neviem proste sa na nas vybodla 😢 😢 😢

nadenkaaa
12. aug 2009

lebo nikdy poriaadne napisala ani kedy mala mrchu pisala ze ju mala nejakeho 28.5 a potm ze isli naplno 4.7 ale mrchu medzitym uz mat musela nie? 😕 Nerozmiem tomu 😔 podla mnaq pokial nas tak dlho natahovala tak potm uz sem nechcela prist napisat ze to vlastne nevyslo-lebo inak si to neviem vysvetlit 😒

brisilda
12. aug 2009

tak je to mozne nadenka 😒 Su kocky ktore tak tuzili pa mimi, ze si priznaky dokonca vsugerovali a je to pravda ja nepr. ked vidim nejaku relaciu o ochoreniach tak mam vsetke priznaky a uz si myslim, ze tu chorobu mam aj ja cize vsetko robi psychika ☹ tak isto ako ked pozerate dr. Hausa ☹

fazulka1512
12. aug 2009

naposledy bola na snazilkach v nasej teme
baby ja som len srandovala, ja si myslim ze jej odisiel pc
my sme taka partia ze dufam ze kazda sa pochvali a dohodli sme sa, ze sa pockame a zalozime novu temu, je to tak, z bianky som vycitila ze ona je super ja viem ze by nas nezradila

brisilda
12. aug 2009

a dokomca sa etajim aj tym, ze mi priznaky tehu ostali s prveho tehotenstva 😉 chi chi cize ja sa musim spoliehat iba na svoj instinkt ktory mi teraz nasepkava, ze tehu nesom ☹

brisilda
12. aug 2009

fazulka mas pravdu aj mne sa zda, ze bianca je super baba a tiez by nas nenechala a isto keby mohla tak nam napise asi nema po ruke net alebo PC ☹

fazulka1512
12. aug 2009

ona ked bude mat moznost tak sa nam urcite ozve 🙂

nadenkaaa
12. aug 2009

no snad to bude tym ze nema net 😉

fazulka1512
12. aug 2009

babenky ake je u vas pocasicko, u nas to vyzeralo na dazd ale nastala zmena svieti slnko ako dive
😎

fazulka1512
12. aug 2009

som velmi zvedava kolke z nas budu tehotne tento mesiac, myslim tak ze sa zaradia do majoviek 😕

brisilda
12. aug 2009

fazulka aj u nas to tak je poprsalo a teraz svieti slniecko 😀

nadenkaaa
12. aug 2009

u nas prsalo a teraz svieti slnko 😉

sisa2
12. aug 2009

teda baby, vas docitat ... pisete, akoby vas za to platili 😀
u nas je pod mrakom, snad nebude prsat. som bez auta a bez dazdnika.

sisa2
12. aug 2009

ja (ne)cakam mrchu od zajtra do ca. nedele ... ale vzhladom k teplotam to tento mesiac vyzera na anovulacny 😢 tak sa necham prekvapit, co to zasa chcelo byt.
v sobotu odchadzame na tyzden do chorvatska, tak si to hadam mrcha rozmysli a nepride.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre