Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
9. júl 2009

sabiatko - si sikulka! 😉
no pytala by si si ako bridget jones 😀 neviem, ci si to videla, v dvojke ked boli lyzovat, tak si pytala tehu test po nemecky 😀
aky si si kupila? teda, ake predavaju v madarsku?

sabiatko
9. júl 2009

fazulka, si myslim, ze v pripade tehotenskeho testu by to kresba len zhorsila 😀

fazulka1512
9. júl 2009

😀

sabiatko
9. júl 2009

sisa, teraz mam uz druhykrat taky s obrazkom babetka 😵 sa vola medi-lab a je od 25 mIU, je to len taky pruzkovy a stal 590 forintov... asi 60 sk, sa tam pise ze germany, tak zrejme nemecky. predtym som mala tiez 25 mIU a sa volal lily, to bol tiez pruzkovy a prvy som mala first step alebo tak nejako sa to volalo, tiez 25, ale ten bol ako taka umelohmotna tycka. no a briget jones som nevidela, ale rozhodne si to po tomto musim kuknut, poviem drahemu, nech zozenie 🙂

beboo
9. júl 2009

sabiatko tak zvladla si to super, budes teda testovat az zajtra rano? lebo uz sa mi krpec zobudil a ideme asi von tak ci mam este cakat alebo az zajtra ides na to 🙂

sabiatko
9. júl 2009

😀 beboo, skusim zajtra, to bude vacsia sanca rano, ze tam zasvietia obidve // 🙂 prajem peknu prechadzku s malym 😉

fazulka1512
9. júl 2009

sabi skus az rano, rano najlepsie

sisa2
9. júl 2009

sabiatko - tak nech ti babetko prinesie stastie 😵 zajtra rano som tu ako na koni 😀

fazulka1512
9. júl 2009

ja testovat nebudem az po vikende, ani radsej neidem kupovat test aby ma nepokusal

beboo
9. júl 2009

dakujem sabiatko, tak rano som tu aj ja ako na koni 😀
fazulka tak po vikende budeme netrpezlivo ocakavat zase tvoje vysledky testovania 🙂

sabiatko
9. júl 2009

dikes sisa, dufam, ze vaz zajtra vsetky nesklamem 😅

fazulka, ja si vzdy kupujem test dopredu a cely den ho hypnotizujem, obracam v ruke a vravim si, ze mozno tento mi ukaze tu radostnu spravu 🙂

fazulka1512
9. júl 2009

aha ta ja keby som ho mala doma tak hned curam, ale ty necuraj, ty cakaj do rana

sabiatko
9. júl 2009

oki beboo, tak zajtra rano sa "vidime" 🙂

no fazulka, fakt, ty si dalsia v poradi 😎 ake mas dojmy zatial? u teba funguje 6. zmysel? inak s tym fajcenim mam radost, to by babetku moc nepridalo na zdravi. a tiez som pocula, ze v tehotenstve nechuti 😉

fazulka1512
9. júl 2009

dojmy su zmiesane, zmysly dajake mam a hlavne hlavu na nezmysly 😀
zaha sa mi zasa ozyva, zavolala som k sebe sesterku na navstevu, nech sa trosku rozptylim, manzel v robote, pride az vecer, aspon mysel oddychne

fazulka1512
9. júl 2009

sabi a curas ako normalne ci cvirky cvirky

sisa2
9. júl 2009

fazulka - xixi, ze hlava na nezmysly 😀 viem si predstavit, ze nerozmyslas nad nicim inym a stale sa sledujes. preto zavidim babam, co dojdu k tehu ani nevedia ako.
ty si doma? nerobis?

fazulka1512
9. júl 2009

som doma na pn, nechcela sm dat v robote vypoved tak som sa hodila na pn
to je na tom najhorsie, lebo keby som bola zaneprazdnena tak by som nemala casu kedy na to mysliet

sabiatko
9. júl 2009

fazulka, tak ja tak normalne, ako vzdy. ja sa vlastne celkovo citim tak nejak normalne, netehotne 😀

fazulka1512
9. júl 2009

viete co babule, ja si myslim ze ja si to zasa pohnojim tak ako minule, co my meskala 2 tyzdne, ze vraj psychika,ale pred tym som sa citila trosku lepsie ako teraz

sisa2
9. júl 2009

no ja som sa citila "tehotne" kazdy mesiac, ked sme sa snazili. az ked som naozaj bola tehu, tak ten mesiac som to neriesila 🙂

sisa2
9. júl 2009

fazulka - aj si chora? jaj, ja by som tiez chcela byt doma 😅

sabiatko
9. júl 2009

fazulka, ty sa potrebujes ukludnit. pekne si citaj nejaku zaujimavu knizku, var, zehli... aby si na to moc nemyslela a namiesto stresu sa radsej raduj, lebo snazilkovanie je uplne nadherne aj same o sebe 🙂

fazulka1512
9. júl 2009

sis akoze som chora, chapes
😉

sabiatko, uz neskoro na ukludnenie,lebo but to tam uz je alebo pride mrcha, to som mala robit hned po ovulke a nie teraz, ale ked si tak uvedomim tak po ovulke som bola v poho az teraz somnou nabija, nie nieje to az take hrozne, nechty mam cele, aj pery a ani cigu nepotrebujem 😀

fazulka1512
9. júl 2009

zeny ake mate pocsie,u nas hrmi a dazda ani mraka nikde

sisa2
9. júl 2009

fazulka - 😉 chapem.
cigarety rovno vyhod, najblizsich par rokov si nazapalis 🙂

sisa2
9. júl 2009

u nas je teplo a svieti slnko

fazulka1512
9. júl 2009

idem off, dosla sesterka, ideme na spacir, potom niekde posedime a tak, majte sa krasne, zajtra som tu ako na bielom koni vrannom

lucialen
9. júl 2009

Ahojte, ja uz snazilkujem od maja, dufam nevadi, ale este nic, tak sa pridavam. Mrcha uz konci, mozno jul bude uspesny 😀

tea333
9. júl 2009

baby ja sa predsa neflakam!! 😀 prisla mi kamoska a akurat si ideme pre sushi a nieco do pozicovne aby sme si pozuli pri telke hehe..zajtra zaciname snazilkovat vecer, moj buduci M sa tesi..
hej a kupili sme si knizku o tehu a vyvoji babatka..som si precitala hned aspon par stran 🙂

sabiatko
9. júl 2009

hej baby, caute, ja len tak na sekundicku, lebo moj drahy pripevnuje speci sietku proti pelu na okno...

lucialen, vitaj medzi nami 🙂 jasne ze nevadi, my sme tiez zacali v maji, ale zatial neuspesne, takze sme tu vpodstate vsetky julovky 😉 uz ste tu tusim tri, co konci mrcha, tak to bude ina sranda, ked zostanete aj naraz tehotne, si mozete dat preteky, ktora to tento mesiac stihne najskor 😀

no nic, tak sa majte, pekne sa snazte a zajtra rano sa so mnou radujte alebo utesujte... papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre