Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
13. aug 2009

sabiatko, myslis, ze je pasterizovana??? juj este 10 dni a mozem testnut abo uz budem teda na istom

rhodosbb
13. aug 2009

fazulka, ja tiez syry milujem, naucila som sa ich jest vo FR, kde po kazdom jedle nasledoval syrovy chod, mnam 😀

sabiatko
13. aug 2009

jaaaj rhodos, fo FR to musi byt ina kvalita 😝 ked som bola v egypte, tak tam mali tiez paradne syry, take vonave a fajne...

fazulka1512
13. aug 2009

rhodos vcera som navarila niovu omacku a budeme ju aj dnes dojedat

sabiatko
13. aug 2009

myslim, ze niektora bryndza je, lebo jak to teraz musi byt vsetko schvalene EU, tak oni sa na tie bakterie kukaju ako na pliagu, hoci su to dobre bakterie, tak sa musi pasterizovat. ale su aj obchody, kde maju nepasterizovanu, takze to treba mrknut.

minka21
13. aug 2009

sabiatko asi pockam na 6tt alebo az 7tt,nech tam uz nieco vidim🙂 a fotku ti nedali este?

sabiatko
13. aug 2009

moni, cakas MS za 10 dni? tie posledne dni su vzdy take napinave a dlhe 😀 ale aspon je vzruso.

fazulka1512
13. aug 2009

moni ti to zvladnes, ako pise sabiatko tie posledne dni su ako adrenalin

rhodosbb
13. aug 2009

veru, vo FR je taky vyber syrov, ze ked vidim syrove pulty v nasich obchodoch, tak mi je do smiechu.
minuly rok sme si z dovolenky z FR niesli plny kufor syrov, to bola vôna 😀

fazulka, ty riadne vyvaras 😉 , ja som slubila muzovi, ze ked budem na materskej, tak budem varit kazdy den ine jedlo 😀 , tak si to aj zapisl, aby mal dokaz, keby som na to nahodou zabudla 😀

monikapd1
13. aug 2009

sabiatko veru je to napinave, nemozem testnut bo je este skoro, ale aspon zajtra idem za mm tak pridem hadam na ine myslienky 😉

sabiatko
13. aug 2009

minka, ja som bola na sone v 5tt a to tam bola len taka bodka, ale v 6tt sa to uz cele zvacsilo a natiahlo. v 7tt by uz aj srdiecko malo byt vidno jak bije 🙂 fotku som si nevypytala, lebo stoji vyse 5 eur a my teraz moc penazi nemame, ale vypytam si jednu za 2 tyzdne, lebo to tam uz bude vidno babetko v plnej krase 😵

fazulka1512
13. aug 2009

no ja som doma tak vyvaram, niekedy aj kazdy den nove jedlo
ved laska ide cez zaludok 😅
len neviem robit s kysnutym cestom, ani pirohy

minka21
13. aug 2009

sabiatko to si ma potesila🙂pojdem na 7tt,chcem tam uz neico poriadne vidiet,aj srdiecko🙂a brali ti aj krv?

rhodosbb
13. aug 2009

fazulka, veru laska ide cez zaludok, to som zistila, ze ovela dolezitejsie je mat doma navarene, ako mat vyriadene do poslednej smietky. Teple jedlo muzi ocenia ovela viac 😀

fazulka1512
13. aug 2009

no to si mylsim aj ja, pre muza je jedlo dolezite
aspon zabijam cas ked som doma, a zdokonalujem sa 😉

nadenkaaa
13. aug 2009

fazulka kysnute nie je zlozite-len je nutne to dobre vypracovat ja robim bezne knedlu aj buchty minulu sobotu som robila mm sisky 😉

fazulka1512
13. aug 2009

ja viem len ja k tomu cestu nemam vztah, budem varit vsetko len nie kysnute, ale mam zolika moju mamcu, takze netvrdim ze moj mm neje kysnute, ved nech len pekne kysne ked aj ja som vykysnuta

nadenkaaa
13. aug 2009

ja som sa pred rokom vydala a predtym som vobec nevarila lebo som byvala sama takze naco by som samej sebe vyvarala a ono je to vsetko o tom skusit to a ak to aj raz nevyde nenechat to tak nezlaknut sa skusat znovu

nadenkaaa
13. aug 2009

ja naqpriklad nevarim plnenu papriku to minule mm nadhodil ze by som mohla uvarit a to neznasam tak som ho zrusila ako ziadost na byt ze to nech ide k mame svojej sa najest 😉 😀

pici
13. aug 2009

ahojte babule. ja som podla jonasa zajtra superplodna.. tak idem na to... xixix. som tu uz od rana ale docitat vas je celkom zaberak

fazulka1512
13. aug 2009

ahoj pici, mne vyslo na sobotu, ale neverim tomu, ja skor verim v to ze ked mam ovu tak boli vajko

pici
13. aug 2009

no ja mam aj podla kalendara ktorymi sa kvazi riadim.. a tento tyzden mam plodne dni urcite...

fazulka1512
13. aug 2009

nadenka my s mm do mojej svokry nechodime, odkedy sme manzelia ani raz sme tam neboli na obed

nadenkaaa
13. aug 2009

no baby ja uz neviem ved potom ako je mozne ze niektore zeny otehu aj cez ms alebo tesne pred ms? 😕

fazulka1512
13. aug 2009

tak pici,ak mm je doma, tak chod na vec

nadenkaaa
13. aug 2009

a vraj este tri dni pred tym datumom ako ti tam vyratal jonas je clovek plodny respektive by mal na to ist 😉

fazulka1512
13. aug 2009

nadenka tak to by som aj ja rada vedela
vcera som o tom pisala ze po ms jemne citim vajecnik aj teraz ho citim, neviem ci ovu, alebo sa v nom robi male vajko

fazulka1512
13. aug 2009

ale ovu ked mam presne v strede tak riadne picha teraz len tak popichuje

pici
13. aug 2009

ano uz na tom pracujem dievcata... vcera sice nic nebolo ale predvcerom bolo... v piatok ideme s novymi nabojmi na to...

fazulka1512
13. aug 2009

pici len tak dalej,drzim palce aby sa spermoska s vajkom stretli, pobozkali sa a vzplanuli v jedno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre