Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
13. aug 2009

no mala odtial vysla jak opita po narkoze, sa potacala,ale nasli co jej drazdilo oci, aj zubky ma pekne vycistene tak sa tesim 🙂
ja by som tiez prijala tehulkovanie 😉 ale neni vsetko ako to chces nanestastie, takze ratam aj s dlhodobejsou alternativou..aspon si dovtedy urobim prehlad vo vecickach a kociarikoch 🙂

tea333
13. aug 2009

akurat sa tu na zahrade vyvalujem s mackami kocurik mi tu pradie pri pocitaci 🙂

groka
13. aug 2009

ahojte

prisla som vas kuk,som pozehlila si zopar veci a vytiahla som hurky na veceru a som sama doma,vonku je tak cudne,ze raz tma ako vecer,tak ako na jesen,ja mam z toho depku,na chvilu som si zapla hudbu na plne take sladaciky a rozmyslala,ffuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,ale uz ma to preslo trosku,vecer asi pojdeme von len tak sa prejst medzi bytovky,ja to nerobievam len tak ,ale dnes neviem co to je ale musim niekam ist prec a mam strach zo zajtrajska,caka ma jedno vysetrenie,teda kontrola a strasne sa bojim,ako to dopadne,ak zle,tak to len budem doma plakat do vankusa

tea333
13. aug 2009

dnes aj zajtra som sama tak si budem riesit svoje veci, vyvalovat sa a nic nerobit 😀

tea333
13. aug 2009

groka to snad nie,mysli pozitivne ☹ nebud smutna, zajtra to dobre dopadne neboj

kkatkaa
13. aug 2009

takze super pohodka ja pozeram telku a cakam na manzelicka kym pride z prace
mrchu mam treti den tak uvidim ako sa to bude vyvijat a uz by sme sa aj mohli dat na tutumutu aby sme isli cely mesiac uz naplno ved co ak mam plodne dni cez mrsku nahodou ako niektore baby pisali? nechcem predsa nic prepast 😉

kkatkaa
13. aug 2009

groka neboj sa a nemysli na to ze to dopadne zle hlavu hore a vsetko dobre dopadne neboj budeme na teba mysliet a podporovat ta na dialku 🙂

groka
13. aug 2009

tea ale aj nam sa budes venovat,nie?

dakujem baby,za vcasu rano idem na krv a o 11"00 bude ortiel

groka
13. aug 2009

dik este raz dobre to padne ,doma o tom nehovorim,lebo to nema zmysel,mame nejaku tichu domacnost teraz komunikujeme len v nutnych pripadoch

tea333
13. aug 2009

groka jasne ze sa vam budem venovat! kde by som bola ak nie na konikovi🙂

nadenkaaa
13. aug 2009

ahojte dievcata, groka vsetko dore dopadne verime verime 😉 😉
tea vsetko je ok s havuskom?

lucialen
13. aug 2009

Nakoniec ten privarok dopadol dobre, uz som sa napapala a nikto tu nieje 😒

groka
13. aug 2009

babule zajtra bude v reflexe Jonas

tea333
13. aug 2009

uu tak to aby sme si pozreli..kedy a kde to chodi groka? ja slovenske telky nepozeravam 😖
nadenka uz som pisala, dopadlo to dobre len je taka otapena ako opita zlata 🙂

groka
13. aug 2009

tea na markize a pol siestej

groka
13. aug 2009

vraj vie zistit presny datum pre zdrave dieta ci co ale hlavne ten den kedy sa pocne

groka
13. aug 2009

lenze baby ked jonas napise aj hodinu urcitu tak to treba snazit v tu hodinu?

nadenkaaa
13. aug 2009

par stran dozadu som napisala stranku kde ti to vyrataju podla jonasa

groka
13. aug 2009

nadenka viem,ale viem aj to ze za jonasa sa aj niekto vydava no a nadenka treba snazit v tu hodonu?ved muza zobudim o 4:00 tak ma zabije

lucialen
13. aug 2009

Groka, asi ano. Viem, ze znamim dali v Martine na nejakej klinike presny den a cas kedy snazit (oni mali medzi 4-5h rano), tak natiahli budika a isli na to. Tiez sa pokusali o babo rok. Vtedy sa nezadarilo, isli na dovolenku do Sturova a tam otehotnela 🙂

nadenkaaa
13. aug 2009

a na nete na lunarium.com bolo take ze si tam zadala svoj datum a hodinu narodenia a presne ti to vyhodilo tabulku kedy treba robit den aj hodinu aj ci dievcatko ci chlapcek a este aka zivotnost -presne co robi jonas-ale uz to tam nie je lebo pisu ze bolo to zadarmo ale teraz potrebuju prachy na nejaky vyskum ci co

brisilda
13. aug 2009

nadenka a myslis, ze ta stranka je spolahliva??? ved tazko moze mat niekto ovu pocas mrsky to skor na konci mrsky popripade tie co maju slabu 😉 ja tie stranky beriem z rezervou 😉 😉 😉 a ciastocne sa podla nich aj riadim 😀

nadenkaaa
13. aug 2009

noneviem vraj je to ak ti to vyden ikedy hlboko vn oci tak to staci vecer pred tym a este aj rano

nadenkaaa
13. aug 2009

bris vraj je to tak ze idealne je to ak sa dni podla jonasa zhoduju s tvojou ovulkou alebo co najblizsie tomu lebo on to rata podla fazy mesiaca ktora je vtedy kedy si sa narodila

groka
13. aug 2009

ked raz budem zufala tak si dam poradit od neho ale inak tomu nemozem este uverit aj ked jeho datumy sa zhoduju s mojou ovulkou

groka
13. aug 2009

no tusim august mam snazilkovat okolo 18 vo je v case mezesu nadenka hod mi to sem este raz prosim ta

brisilda
13. aug 2009

no u mna je problem ten, ze ja neviem v aku hodinu som sa narodila cize vypocty nesu tym padom zhodne s mojou ovu ☹ ale podla kalkulaciek by to aj sedelo ja neviem ☹

lucialen
13. aug 2009

lunarium.com mi teraz nejde 😠

nadenkaaa
13. aug 2009

luci na tom lunariu sa uz aj tak nedostanes k tym vypoctom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre