Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
17. aug 2009

Dobre ranko, rychlo piste co je nove, lebo za chvilu idem ku kozmeticke 🙂 Nadenkaaa 🙂

brisilda
17. aug 2009

dobre rano kocky ako sa mate??? ktora testuje???inak tea a tebe rano nateste vyslo cosi ???

gajana1
autor
17. aug 2009

Ahojte kočky tak ja som včera vam nestihla napisať ale som sa testla a vyšla tam už silnejšia čiarka ako minule takže sme sa veľmi potešili 😉

monikapd1
17. aug 2009

ja som dnes 27 DC, ale testovat asi nebudem este, asi je to skoro, nie???

brisilda
17. aug 2009

gajana blahozelaaaam konecne tu mame dalsiu tehulku 😀 😀 😀 😀
monika nie neni skoro v pohodse si sprav test ak si tehu uz by to malo ukazat zalezi podla toho kedy bola ovu 😉

michelle
17. aug 2009

ahojte dievcata,
tak ja uz po predlzenom oddychovom vikende zareazvam v praci? ako sa mavate? ...gratulujem novej tehulke gajane (teraz narychlo som si stihla precitat) a dalsie novinky precitam priebezne... 🙂

monikapd1
17. aug 2009

bris myslim ze min. vikend abo tak nejak, ale asi si pockam az do soboty ci nedele a v pondelok testnem abo v utorok?? neviem uvidim kolko este vydrzim cakat 🙂

minka21
17. aug 2009

Dobre ranko,kde je Nadenka!!!asi kazda z nas chce vediet ako na tom je,a ona si nepride...wrrrrr...nas ma v hrsti 😵
moni testni.mne uz na 26 ukazalo ciarku,slabu ale bola🙂

gajana tiez blahozelaaaam 😵 😵 😵 😵

monikapd1
17. aug 2009

minka neviem, asi si este pockam aj tak sa necitim na to, ze by som mala byt tehulka.

minka21
17. aug 2009

a mrchu mas mat tento vik vsak,?a pocity mas ake? prsia citis?🙂

groka
17. aug 2009

ahojte

tak som este prisla kuk,za chvilu ideme von,maly este papá,

gajana gratulujem moc,moc,nech ste zdravučký.... 🙂

nadenka na teba stale myslim ,daj nam vediet

a co vy baby?vecer tu nikdo nebol..........

monikapd1
17. aug 2009

ano tento vik mam mat a ano citim, uz od min. tyzdna ale tam ma boleli a potom prestali a zas zacali a prestali a tak dookola, ale pred MS ma bolievaju tiez ale nie tak dlho, mozno tak tri styri dni pred cize to uz aj pomaly bude 😖

brisilda
17. aug 2009

minka nadenka dostala mrchu ☹ nechajme ju trosku vydychnut ☹ ak uzna za vhodne tak ssem isto pride

brisilda
17. aug 2009

moni aj mna pred mrchou pobolievaju prsia 😉 no ale ved si sprav test 😉 sme zvedave 😀 nenechaj nas tak dlho cakat 😉

monikapd1
17. aug 2009

bris, ja si este pockam bo ak som tehu tak nech mam potom ukazkove ciarocky 😉

malalady
17. aug 2009

ahojte babulky.. 😉

monikapd1
17. aug 2009

ahoj malalady 😉

kkatkaa
17. aug 2009

ahojte moje kocky tak som sa sem konecne dostala a teraz aj docitala
vikend bol hrozne super boli sme nakoniec na tom spisskom hrade, v levoci, v kezmarku, kupat sa a cestou domov sme to zobrali cez vysoke tatry a liptov a domov sme prisli az okolo 23 ale bola som totalne vystavena tak som ani nezapinala pocitac co som uz nevladala ale bolo to uzasne
tak ako sa vsetky mate? co nove? vidim ze gajana je tehu tak gratulujem je to super, tusim mame novu snazilku tak ju tu pekne vitam
tehulkam sa dari tak len tak dalej 🙂
ja si este uzivam posledny den volna a potom to zacne praca praca praca ☹ to vas ani stihat nebudem cez tyzden 😢

michelle
17. aug 2009

bris ako? co nove? papradie "rastie"? 😉

kkatkaa tak ste mali pekny vikend... uzi si este den volna 🙂 my sme sa vratili vcera okolo obeda, tiez bolo fajn, akurat ja som sa zdravotne necitila celkom ok... ale uz je to lepsie.

malalady a moni ahojte 🙂

monikapd1
17. aug 2009

ahojky michell 😉

nadenkaaa
17. aug 2009

ahojte babulky konecne som sa k vam dostala zial nemam spravy ako by ste cakali lebo mrcha sa v plnej parade ukazala v noci take krce ze som normalne nemohla spat 😒 takze mozme sa dalsi mesiac snazit tak snad nase babetko chce byt majovciatko 😉 😅

nadenkaaa
17. aug 2009

prisla by som skor ale musela som ist este rano cosi vybavit takze nebolo to to otom zeby som vas chcela natahovat baby 😕 🤐 a teraz som este stahovala fotky zo vcerajska lebo sme boli v martine v muzeu slovenskej dediny a davala ich na facebook 😉

monikapd1
17. aug 2009

nadenka tak sa mozno zadari tento mesiac a budes mat majovciatko domka 😉 😀

nadenkaaa
17. aug 2009

no aj v horoskope na tento mesiac mam napisane mozne tehu 😉 😉 netreba sa vzdavat a treba verit ze to vyde 😉 😵

brisilda
17. aug 2009

michelle tak ano papradie rastlo ale iba 3 dni 😀 no najkrajsie bolo iba jeden den a mala som aj bolesti brucha cize bola ovu a ci bola ocu tak to sa najblizsie dni ukaze 😉 ale september to isti pretoze teraz sa mi nezda aby to bolo uspesne no mam kupeny uz aj vitamin E 😀 ten predchadza poskodeniu plodu 😉

brisilda
17. aug 2009

nadenka a v akom horoskope si to mala??? daj stranku

katy1979
17. aug 2009

nadenkaa mozno si aj bola tehu len sa drobec nezahniezdil. vsak za dva týždne mozete skusat znova.
my trenujeme teraz. teda od soboty. vcera sme sice mali pauzu lebo ja som bola taka unavena ze snazilkovanie nesnazilkovanie isla som spat. tak dnes vecer nemozem byt unavena a ist spat lebo dva dni prestavky by som asi neprezila.

monikapd1
17. aug 2009

noo tak vidis nadenka aj hviezdi ti praju 😉

michelle
17. aug 2009

nadenka, drzim palce, aby uz dalsia nedorazila 😉

bris, tak to pozom vyzera celkom jasne... ze bola, ked mala byt (tusim si mala v stredecyklu, nie?) a tiez drzim palce, aby bola ocu 😉
ja som v sobotu mala jednu dost neprijemnu prihodu v kupeloch, tak verim, ze ak som tehu, tak sa nic zle nestalo... 😔

monikapd1
17. aug 2009

michell a co sa stalo ak sa smiem spytat??? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre