Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
17. aug 2009

katy tak to ano mne sa to tiez tak nepaci je to ako keby nasilu a to ma nelaka ☹ cize sa viem vzit do situaciu muza ked ma sexovat len koly plodeniu ☹

groka
17. aug 2009

ja chcem tento mesiac zabojovat,ked to nevyjde,tak nevyjde,ale na buduci mesiac nebudem hcodit ani na folikulometriu,ani BT nebudem meriat,nic,a budeme sa milovat vtedy,ked na to budeme mat chut,ale ked uz mam bsolvovat foli...tak chcem aj aby to na nieco aj bolo nie len tak,no potom maly do skolky a ja do prace takze nebudem mat vela casu mysliet na babu

idem si s malym lahnut neskor pridem ,uz sa tesim na osobneho strazcu,ma to zacalo bavit

katy1979
17. aug 2009

brisilda no ja to ze to je nasilu velmi necitim lebo ja mam chut na sex snad 2x denne 😅

groka
17. aug 2009

bab tak ja to tak neberiem,na zaciatku milovania predohra a podobne nemyslim na nic ine len na to,ako milujem muza,ako sa odovzdavame jeden druhemu a ked pride ta druha faza necchem zachadzat do detailov,tak to uz sa milujeme s myslienkou,ze z toho nieco bude

michelle
17. aug 2009

groka a vy sa odkedy snazite?

katy1979
17. aug 2009

groka ja to beriem asi podobne viem ze chceme dieta a tuzime po tom. ale beriem to tak ze sa milujem z lasky.

groka
17. aug 2009

michelle tak snazili sme sa uz trosku v juli,ale ozaj len trosku ked som to pocitala tak asi len 2 krat pocas ovu a to aj nebolo priamo pocas,takze len taz pocas ovu a raz pred ovu a teraz ideme pravidelne na to

katy prene tak a mne to uz normalne chyyyyyyyba

groka
17. aug 2009

no idem, ja uz za malym,vela hodin je a mna nejako lame,tak aspon na hodku si ja lahnem,maly bude zas tahat dhsie

cheerlady
17. aug 2009

ahojte holky,ja som teraz prisla domov,bola som odviezt mladsieho bracha do tabora 🙂 a ze idem varit obed a vcera som kupila maso a dnes uz mi smrdi 😠 neviem,ci to mam len ja take pomylene cuchy a pachy,tak pockam na mm,co povie na to 😝 dnes mam inak zaludok jak na vode 😖 a neviem,co jest,lebo na nic nemam chut,teraz som si rajciny nakrajala a nasilu som zjedla 2kusky a inak rajciny zboznujem! ☹

no to mate pravdu s tymi menami pre chlapca,ja tiez neviem ake vybrat 😒 ale pre dievcatka by som ich mala aj 5 😀

gajana gratulujem k tehu 😀

michelle
17. aug 2009

groka tak to nie je dovod ist na folikulometriu este... 🙂

kkatkaa
17. aug 2009

jasne sabiatko diky moc myslim ze vsetky sme tu vdacne za kazdu novu info 😉
katy ja som uz pisala ze oddnes ideme kazdy druhy den

monikapd1
17. aug 2009

ahojky cheer no otak ta tu uz stretavam aj ja 😉 sme dllho nepisali, ako tak vidim tak tehotenstvo mas uz vplnom prude 😀 sa tesite s mm vsak?? inak ako si mu povedala ze bude ocinkom?

kkatkaa
17. aug 2009

a mojmu to nevadi on rad spojil prijemne s uzitocnym 😉

monikapd1
17. aug 2009

ja sa s mojim ani o tom tak nebavime ze teraz ideme preto a preto i ked obcas mu poviem ze mi musi doplnit zasobu 😉

cheerlady
17. aug 2009

ajoj moni 🙂 no tesime sa,aj ked by som prijala od mm viac laskavosti,ale teraz kupujeme ten domcek,tak ma plnu hlavu starosti,lebo ho chceme najprv prerobit a az potom sa prestahovat. zajtra idem na druhe sono,tak dufam,ze uz bude vidiet aj krpca aj srdiecko 😵 vies co,on vedel,ze testujem,lebo jemu neuniklo,ze mi meska mrcha,takze nejake extra prekvapko sa mu spravit nedalo 😒 ale ja som teraz zvedava na reakciu nasich - chceme im to povedat,ked uz budeme mat aj foto zo sona,co dufam bude uz zajtra 😉 a ty ako?? sprav si uz test,ja so straaasne zvedava!! 😵

cheerlady
17. aug 2009

sabiatko a ty si to uz rodicom oznamila? 🙂

monikapd1
17. aug 2009

cheer ja si este pockam, ja sa tehulkovsky necitim a nechcem sa nejak sklamat ked tam bude len / 😔 noo ved do soboty, prípadne nedele daleko nie je 😉 rychlo to zbehne a vasim ako poviete?? ukazete fotku zo sona?? ja sa tak tesim s tebou 😵 a veeelmi

cicimon
17. aug 2009

jaj baby mna taak boli hlava....

ma niekto ako priznak resp sucast tehu vypadavanie vlasov?

cheerlady
17. aug 2009

moni,ja som sa tiez tehulkovsky vobec necitila,absolutne ziadne priznaky 😉 dokonca prvy test,co som si spravila mi este vobec nic neukazal,tak som sa tym ani nezaoberala,ze by som mohla byt tehu 🙂 ale presiel dalsi tyzden a mrcha nikde,tak som si kupila este jeden test a zrazu tam bola,aj ked slabucka 😵 no mame doma odlozenu taku velku flasu sampanskeho,tak chceme s nim prist k nasim a na hrdlo zavesime na stuzku obalku,v ktorej bude foto drobca 😵

cheerlady
17. aug 2009

cici vypadavanie vlasov nie je v tehu nic nezvycajne 😉 a s tou bolestou hlavy - skus vela pit 😉

monikapd1
17. aug 2009

cheer ked ja neviem, ja sa toho akosik aj bojim a radsej trpezlivo ci vlastne netrpezlivo cakam, ale uz dlho nebudem a budem vediet na com som, moj mm sa tak straaasne tesi, ze by som mohla byt tehu i ked to nedava velmi znat, ale ja to na nom vidim a citim 😉 tak aj toho sa obavam trosku, ale povedal, ze sa nic nedeje, ved je to len prvy mesiac co snazilkujeme 🙂

monikapd1
17. aug 2009

cheer ja pijem celkom hodne a ma tiez hlava bolieva 😖

cicimon
17. aug 2009

pijem ako duha 🙂)
to je radost takto sediet v robote..

katy1979
17. aug 2009

my sme pri prvom oznamovali rodicom na vianoce, tak dufam ze teraz to bude skor ako na vianoce.

cheerlady
17. aug 2009

moni jasnacka,ze sa nic nebude diat,ved my sme skusali vyse pol roka a zadarilo sa az teraz 😉 aj mi tak hovorila kolegyna byvala,ze ona tiez vysadila HAK a otehotnela po pol roku,ze uvidim,ze zachvilu otehotniem - no a uz je to tu a pisala mi to pred 3tyzdnami 😀 my sme sa boli vcera prejst v meste na zmrzke a mm mi hovoril,ze on uz chce,aby som chodila s bruskom,aby to uz vsetci vedeli! 😀 ale inak mam nervy na chalanov (teda uz chlapov) z partie - stale sa len vypytuju kedy budem tehotna,uz mi to lezie na nervy a hladne teraz,ked uz som ale oni to este nevedia a furt maju blbe poznamky,ked tam dojdem,tak vzdy musia nieco povedat na tu adresu 😠 tak uz tam moc ani nechodievam,nech sa kazdy stara o seba 😠

kkatkaa
17. aug 2009

cici nechces si zmenit pas? si tehu a mas tam este ze si snž tak len aby sme vedeli ako pokracujes. a mozes si dat aj nejake foto ak mas 🙂

cicimon
17. aug 2009

noo......mozem si to zmenit, len to este nemam potvrdene od lekarky..

a co sa tyka foto - no pouvazujem 🙂

katy1979
17. aug 2009

cici ak mas pozitivny tehu test tak ina moznost nie je. ja osm pri prvom tehu dosla k lekarovi a hovorim ze mi vysli 3 tehu testy a on na to ze tak to je isté a poslal ma domov s tým ze mam prist za dva týždne pre knizku a na sono.

monikapd1
17. aug 2009

cheer to poznam aj ja 😠 vzdy ked ideme s mm von tak sa nas jeho kamarati vlastne uz nasi pytaju ze kedy budeme mat maleho bickosa (mojho mm volaju bici, bickos) a tak a tiez ma to uz nebavi pocuvat stale, ked sa o maleho spunta usilovne snazime, ale ved aj to raz bude a potom uz budu spokojny hadam 😉

cicimon
17. aug 2009

ja som sa rozhodla ze svokre a dalsej rodine to poviem najskor po 3m.. 🙂 mozno naj kamoskam skor 🙂

a v praci to kedy oznamujete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre