Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
17. aug 2009

ahojte babulky 🙂

fazulka1512
17. aug 2009

asi tu niet nikoho prajem vam dobru noc a sladke sny papa

lucialen
17. aug 2009

Asi ano Moni

monikapd1
17. aug 2009

noo mi teraz sestra volala ze sa ide pozriet do morovna na tu stihacku co tam spadla 😖 tak neviem

lucialen
17. aug 2009

😨 Zaujimave, bohvie co sa z toho este vykluje 😖

monikapd1
17. aug 2009

veru tak, uvidime 😉 asi uz pojdem buvat vela hodin a rano musim do prace ☹

monikapd1
18. aug 2009

bre ranko babule 🙂 tak mam usmernenie pre lucku, nakoniec to bol fakt len nadzvukovy prelet stihacky 😉

malalady
18. aug 2009

dobré ránko monika🙂 😉

monikapd1
18. aug 2009

bre ranko malalady 😉 inak ako sa volas?? hm teda ak to nie je tajomstvo 🙂

brisilda
18. aug 2009

cawte kocky ja uz akosi nemam na vas cas 😢 nam sa uz zacala skolka cize mame tu rusno pokial sa vychystame 😀 co mate inak nove???mame uz novu tehulku???? napr. tea ? monika???hm.... ?

malalady
18. aug 2009

monika zuzana🙂 však už som to tu písmenkovala 🙂

bris🙂 awoj.. no tea asi ne ☹ a monika zatial nepíše,že by dostala ms.. 😉

brisilda
18. aug 2009

malallady ale tea uz mala ducha na teste 😉 takze moze byt ze aj je a monika sa boji testnut ☹

brisilda
18. aug 2009

ako sa ma Tobiasko???? uz je hore? 😉 asi neda mamine dlhsie pospat co?

monikapd1
18. aug 2009

bris nebojky aj ja testnem alebo pockam?? noo neviem uvidim 😉

malaldy jaj prepac asi som to prehliadla ☹

andzi
18. aug 2009

ahojte, dobré ráno

tak ja sa už nezadržateľne blížim k mrche, BT klesla takže už nemusím ani testovať, aspoň ušetrím.

malalady
18. aug 2009

monika však neva 🙂 nemusíš ospravedlnovat🙂 🙂

bris ano?? to som nečitala kde to písala?? 😀 woooow jeeee

andzi ahojik.. tak už meriaš bt? no tak to nám je lúto,že klesá

andzi
18. aug 2009

malalady: začala som od tohto cyklu

malalady
18. aug 2009

baby mne je tak zle že až a ked som si prečitala,temu nevolnosti v tehotenstve že do kedy to asi tak trva tak fúúúúúúúú ach jaj.. pri Tobkovi mi bolo len raz špatne a teraz mi je stále ☹

andzi
18. aug 2009

a ako to prebieha? Od žalúdka ti je zle alebo ako?

monikapd1
18. aug 2009

malalady a do kedy byvava zle??? hm noo aj mne byvava ☹ juuj ja sa bojim testnut 😔 uz som 28 DC a sa bojiiiiiiiim bojim sa ze nebudem tehu ☹

malalady
18. aug 2009

andzi jj od žaludka.. ☹ a vraciam..

monikapd a máš aj nejaké iné naznaky tehu? a ms neprišla či priišla? a máš aj pocit na ms? 😉

monikapd1
18. aug 2009

zuzka mna uz tri tyzdne boli podbrusko a tyzden a pol prsia to mavam priznaky aj pred MS tak neviem ci mrcha pride abo nepride ☹

malalady
18. aug 2009

monika tak sa skús dneska testnút. ona by mala dneska príst ne? 😉

monikapd1
18. aug 2009

nie ja mam az 31 dnovy cyklus tak ja ju cakam v piatok najneskor v sobotu

brisilda
18. aug 2009

monika tak pedsa sa bojis 😉 ale mas pravdu aj ja by som sa bala no moja netrpezlivost je silnejsia ako moj strach ja som si uz na / zvykla 😢 cize mi to uz problem nerobi 😀

monikapd1
18. aug 2009

bris mas pravdu veru sa bojim i ked som len na zaciatku tak sa bojim neuspechu skusim pockat do stvrtku (ak to vydrzim) a potom asi testnem a mozno vydrzim az do soboty 😉

malalady
18. aug 2009

monika... jaj tak čo ti ja viem. to je proste na TEbe.. či sa citiš byt zmenená.. ja som to už citila tak sa mi to lahko hovorí.. 😀 ale prvý krat som fakt nevedela čo sa so mnou dialo 😉 ale tak zmeny boli ale nevnímala som ich už tak ako teraz

kkatkaa
18. aug 2009

bre ranko kocky ako sa mate? vcera vas tu velmi nebolo
malalady tebe sa ako dari? si tu uz dlho nebola tak sa pochval. je mi luto ze ti je tak hrozne zle. a to je ako keby si nieco hrozne zle zjedla alebo je to ina nevolnost? vies aby sme si to vedeli predstavit
bris som si vsimla ze si sa sem vcera ani nedostala ale povinnosti su povinnosti takze neboj chapeme ta 😉
monika ved skus testnut ved toto musi byt hotove tyranie sa 🙂

kkatkaa
18. aug 2009

monika ale nie, neber ma vazne. az teraz som si precitala aka si odhodlana este netestnut, tak to teda nerob a vydrz - ale obdivujem ta hrozne moc ze mas taku vydrz. ja uz by som to asi nevydrzala 😉

malalady
18. aug 2009

kkatakaa črevna chrípka čo namiesto nejakých 2dnoch trvá už pomaly týžden 😀 a bude trvat do 3tieho mesiaca 😉 dam dietu piškoty a čaj a dobre bude 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre