Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
18. aug 2009

moni a snazili ste sa pocaas ovu ako casto

brisilda
18. aug 2009

michelle tak skratka DC znamena den cyklu 🙂))

katy1979
18. aug 2009

den cyklu

monikapd1
18. aug 2009

noo ja som mala ovulku asi 2 dni pred vikendom a inak sa snazime kazdy den cez vikend, niekedy aj 2x my to mame s manzelom trosku tazsie ked chceme pocat babo ☹ nie sme spolu stale

lucialen
18. aug 2009

Fazulka, posledny som mala 28, ale nikto nevie, co bude tento mesiac 🙂
Ved ty ma s ovulkou aj dobehnes, uz mozes mat coskoro 😉
Moni, mne byvalo v tehu tiez zle ako tebe, nevracala som ani ma nenapinalo, len my bolo tak tazko od zaludku, dost casto 😉

katy1979
18. aug 2009

brisi ma predbehla 😅
aj my sme vcera trenovali ale moc to nevyslo tak snad este aj dnes bude vhodny cas teda dufam ze uz nie je po ovulke.
mne uz je druhý den tak nejako divne hlava sa mi toci, aj by som jedla aj nejedla ale to mi asi sibe. to by boli velmi skore priznaky ale keby aj boli aka by som bola rada.

lucialen
18. aug 2009

Michelle, tak skoro ovulku 😕 Super, to by ti uz aj test nieco ukazal 🙂

michelle
18. aug 2009

bris vidiiis, a ja som v tom hladala nejake anglicke riesenie 😀 a DPO potom znamena den po ovulacii 😎 ze jakaaa som sa detektiivka 😅 katy vdaka aj tebe
moni, ako casto ste spolu?
luci ak to bude ako minuly mesiac, tak o 2 tyzden by som cca mala mat. uvidime, co ukaze flusatko 😀

fazulka1512
18. aug 2009

moni ako citam tak to fakt nemate jednoduche, takze ste sa priamo pocas ovu nesnazili lebo mm nebol doma

michelle
18. aug 2009

luci nedelny test ukazal velkyyy prd s prepacenim 🙄 to boli presne 2 tyzdne po ovulacii... je to skoro? neni to skoro?

monikapd1
18. aug 2009

fazulka noo doma som nebola ani ja, totiz byvame u svokrovcov a tam budeme aj stavat, ale zatial chodime obaja na tyzdnovky.

michell sme spolu len cez vikendy 😢 😔

fazulka1512
18. aug 2009

lusialen ja mam stale 28, a ovu presne v strede na 14 den najviac citim

kkatkaa
18. aug 2009

fazulka som 8DC a chceme teraz snazit kazdy druhy den

michelle
18. aug 2009

moni tak mate to tazke.... ale nikde neni napisane, ze sa to nemoze podarit... drzim palceky...
fazulka tak to mas dobre, takato zelezna pravidelnost 🙂 ja ovulku necitim, lebo mna pobolieva ci popichava podbrusko sem tam hocikedy, tak to sa tazko potom vycitava z priznakov...

monikapd1
18. aug 2009

michell dakujem 🙂 ved mi nezufame a ako som uz davnejsie pisala tak jedneho zbojnika uz mam i ked nie je moj 😉

kkatkaa
18. aug 2009

monika tak to mate trosku tazke ☹

kkatkaa
18. aug 2009

michelle ja tiez s tou mojjou ovu tak nejako ako ty preto som si povedala ze teraz skusime kazdy 2. den a snad sa trafime 😀

monikapd1
18. aug 2009

katka veru mame ale ako vravim nezufame 🙂

fazulka1512
18. aug 2009

ja uz mam svoju ovu odsledovanu, 13 dc cyklu popichava,14 dc fajne picha a 15 dc popichava, my chceme tiez kady druhy den, v stredu a v piatok kedy viem ze ovu bude najsilnejsia

kkatkaa
18. aug 2009

fazulka to ti zavidim ze to tak presne vies ja nemam sancu ale bt merat nemozem a ovu testy a mikroskopy kupovat nechcem tak uvidime 😉

fazulka1512
18. aug 2009

katka tak ty si asi ten pripad kedy sa musite snazit stale cely mesiac ked nevies kedy mas ovu ale ved si sledujes podla hlienu ci nie

michelle
18. aug 2009

moni, manzel ma syna? akeho velkeho? 🙂 ...byva s vami?
katka to by ste sa urcite mali trafit 🙂
fazulka zlateee, ze popichava, fajne picha, popichava 😀

monikapd1
18. aug 2009

michell manzel nema syna mame krsna, ale jeho matka sa on velmi nestara ☹

brisilda
18. aug 2009

michelle pekne foto 😉
fazulka to pichanie nema chybu 😀
katka mas vyhodu ked nevies kedy je ovu aspon si uzijes viac sexu 😀 😀 😀
moni no co?? neprehovorime ta s tym testovanim??? 😉
malalady kde si nam usla???

brisilda
18. aug 2009

kocky a teraz ma napadlo kde je asa Tea????ona je odcestovana alebo pracovne vytazena???

monikapd1
18. aug 2009

bris ja neviem a inak kolko stoji mamatest???

michelle
18. aug 2009

moni ahaaa... no, je to smutne, ze ho mama zanedbava... takze asi je viac u vas ako u nej, ze? ...kolko ma rokov?
bris, dakujem, to je z minulorocnej dovolenky s mojou pubertackou 😉
...ja by som na monikinom mieste este netestovala, pre istotu... este je skoro... 😒

michelle
18. aug 2009

moni mamatest je za tusim nejake 4 eura, ale su tam rovno 2 testy....
preto pisem, ze by som este netestovala, lebo ja som, a vyslo negativne... mozno je fakt este skoro... aj ked... moni tebe moze vyjst nieco ine 😵

minka21
18. aug 2009

Awojky🙂 tak mne je dnes taaaaaaaak blbo. 😖 ale aspon nevraciam,a uz sa mi ani nechce tak spat ako predtym,teraz aj vselico s chutou porobim 🙂

moni neviem kolko stoji,ale rychlucko bez si ho kupit,ciknut a dojdi sem,podat hlasenie 😉

ostatne sa maju ako?

monikapd1
18. aug 2009

michell noo veru ze je viac u nas, svokra sa o neho stara od troch mesiacov a teraz ma 9 rokov v aprili bude mat 10. svojej biologickej mame povedal, ze uz ma novu, cize mna 😉 a inak mas ozaj pekne foto 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre