• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
cherlady zmen lekara cim skor :unamused: ked ma teraz taky pristup ako bude postupovat neskor???zbytocne sa prinom budes iba stresovat
18. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka o akej krvi hovoris? :confused:

bris uz som volala svagrinej,nech mi da cislo na tu dobru doktorku :wink:
18. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teoria 7rocnej krvi:
moj vek je napriklad 30 rokov .... krv sa meni v rokoch 7, 14, 21, 28, 35, atd. /proste násobky 7/..... ciže mne sa menila krv v 28 rokov, teraz mam 30 ... ciže to už je 2 roky stará krv

parner má 36 rokov ..... menila sa mu v 35ke ..... teda má 1 rok starú krv

čiže on má mladšiu krv, teda dieťatko bude pohlavie mužské

toto pisala jedna kocka v tejto teme::: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=103249&vGroupOffset=0&=&vOffset=0

a kedze ja mam 21 a partner 27 on ma staru krv ja este mladu takze bude dievca:slight_smile:
18. aug 2009 o 20:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je dobre podla mna to bude najlepsie aj ked ta lekar ma informovat o faktoch ale zato moze pouzit aj ine metody nie take ktore pacienta zbytocne stresuju :unamused:
minka mas to v albe moj syn samuel ak kuknes daj vediet az vymazem
18. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja budem mat dievcatko :grinning:
18. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris uz to mam,velmi podrobne:slight_smile: dakujem,
18. aug 2009 o 20:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka tak to ja mam mat podla toho chalana manzel mal teraz 29 :slight_smile:))) a ja budem mat v sept. estelen 27 :frowning2:
18. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdu sa dozvieme az neskor:slight_smile: potom si na to musime spomenut ci nam to vyslo alebo nie:slight_smile:
18. aug 2009 o 20:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ja mam chalana aj podla cinskeho aj podla tej krvi :wink: cize som s tym zmierena uz len aby to embrio plavalo v mojej maternici :slight_smile:)))
18. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak je aj nejaka metoda urcenia pohlavia dietata podla krvi a veku otca, ale este som nic take nenasla :slight_smile:
Bris a Samko ti vysiel podla 7rocnej metody?
18. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka a co,ked ja mam 21 a mm 28??? :confused:
18. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci pockaj idem prepocitat :slight_smile:))
18. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam na tento mesiac podla cinskej chlapca. Cize ak tento mesiac otehotniem, tak vam v maji poviem, ktora metoda je presnejsia :grinning:
18. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ano v roku 2002 sme splodili samka cize ja som mala vtedy 19 a manzel 21 skoro 22 kedze sme ho pravdepodobne splodili tesne pred narodkami :wink: aj podla cinskeho mi vysiel Samko spravne
18. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, ze ked chuti v tehu sladke, bude dievcatko a ked mas chut na slane, bude chlapcek. Tak z toho sladkeho sa ti uz brusko bude naozaj rozliezat aj po stranach :slight_smile:
18. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci mne na august podla metody ked si spocitas svoj vek + cislo mesiaca tak ak vyjde parne cislo je to chalan ak neparne dievca :wink: cize ja som pocitala 26+8=34 :grinning: :grinning: :grinning: cize ak to teraz bola ocu co verim ze ano tak chalan ako vysity :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci neni pravda ja som doslova zrala :grinning: :grinning: :grinning: masko :grinning: a sladke som hltala inak som ziadne vyrazne chute nemala sestra ta uprednostnovala salaty a zeleninku a ma dievcatko a sesterka iba pizzu a tiez ma malu princeznu :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris fakt tak mate???? :grinning: no ja som to nevymyslela:slight_smile:stazuj sa inde :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 20:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nie bris ale cheer to s tym vekom 21 a 28
18. aug 2009 o 20:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano a samko aj podla cinskeho vysiel spravne a tak isto aj podla poctu mala som 19 + 7 = 26 :grinning: :grinning: :grinning: ja padnem od smiechu asi na zadok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u mna to funguje :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he,tak nam je asi sudene nezistovat popredu :grinning: ale ja si myslim,ze prvy bude chalan - uz od zaciatku,aj ked by sme velmi chceli dievcatko :wink:
18. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherlady budu dvojcata chalan a dievca :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co uz kruzite s prstenmi? :grinning:
18. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no dnes ak som dobre pozerala v tej bleskovej rychlosti doktora na to sono,tak by malo byt jedno :wink: lebo inak nam dvojicky hrozili :grinning:
18. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak potom skus podla toho kto z vas mal neskor narodky cize ma o par dni mesiacov novsiu krv :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ano ja som kruzila a vychadzal chalan :grinning: podla vestice budem mat aj druhe babo ale dievca a podla prstena to tak aj vyslo no vsetica podotkla ze nesmiem byt lipnut na dievcatku bo bude chalan :grinning: co uz
18. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris, ty si uz stihla aj vesticu? :grinning:
18. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ale to este ked mal samko 3 r :wink: nechcel mi rozpravat a ja som mala zdravotne problemi :frowning2:
18. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla cinskej tabulky mame mat dievcatko podla krvi to tento rok vychadza tiez dievcatko nabuduci rok chlapcek kedze mm bude mat 35 a co sa tyka tych chuti ano hovori sa ze pri babe mas viac chut na sladke a potom vraj pri babe mamina ospatnie-zmeni sa jej plet,pripadne zuby k horsiemu lebo sa hovori ze dievcata beru krasu :wink: :pensive: no bohvieaka vyhliadka to nie je :grinning:
18. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok