Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
18. aug 2009

cherlady zmen lekara cim skor 😒 ked ma teraz taky pristup ako bude postupovat neskor???zbytocne sa prinom budes iba stresovat

cheerlady
18. aug 2009

minka o akej krvi hovoris? 😕

bris uz som volala svagrinej,nech mi da cislo na tu dobru doktorku 😉

minka21
18. aug 2009

a teoria 7rocnej krvi:
moj vek je napriklad 30 rokov .... krv sa meni v rokoch 7, 14, 21, 28, 35, atd. /proste násobky 7/..... ciže mne sa menila krv v 28 rokov, teraz mam 30 ... ciže to už je 2 roky stará krv

parner má 36 rokov ..... menila sa mu v 35ke ..... teda má 1 rok starú krv

čiže on má mladšiu krv, teda dieťatko bude pohlavie mužské

toto pisala jedna kocka v tejto teme::: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a kedze ja mam 21 a partner 27 on ma staru krv ja este mladu takze bude dievca🙂

brisilda
18. aug 2009

no tak to je dobre podla mna to bude najlepsie aj ked ta lekar ma informovat o faktoch ale zato moze pouzit aj ine metody nie take ktore pacienta zbytocne stresuju 😒
minka mas to v albe moj syn samuel ak kuknes daj vediet az vymazem

lucialen
18. aug 2009

Aj ja budem mat dievcatko 😀

minka21
18. aug 2009

bris uz to mam,velmi podrobne🙂 dakujem,

brisilda
18. aug 2009

minka tak to ja mam mat podla toho chalana manzel mal teraz 29 🙂))) a ja budem mat v sept. estelen 27 ☹

minka21
18. aug 2009

pravdu sa dozvieme az neskor🙂 potom si na to musime spomenut ci nam to vyslo alebo nie🙂

brisilda
18. aug 2009

minka ja mam chalana aj podla cinskeho aj podla tej krvi 😉 cize som s tym zmierena uz len aby to embrio plavalo v mojej maternici 🙂)))

lucialen
18. aug 2009

Inak je aj nejaka metoda urcenia pohlavia dietata podla krvi a veku otca, ale este som nic take nenasla 🙂
Bris a Samko ti vysiel podla 7rocnej metody?

cheerlady
18. aug 2009

minka a co,ked ja mam 21 a mm 28??? 😕

brisilda
18. aug 2009

luci pockaj idem prepocitat 🙂))

lucialen
18. aug 2009

Ja mam na tento mesiac podla cinskej chlapca. Cize ak tento mesiac otehotniem, tak vam v maji poviem, ktora metoda je presnejsia 😀

brisilda
18. aug 2009

luci ano v roku 2002 sme splodili samka cize ja som mala vtedy 19 a manzel 21 skoro 22 kedze sme ho pravdepodobne splodili tesne pred narodkami 😉 aj podla cinskeho mi vysiel Samko spravne

lucialen
18. aug 2009

Minka, ze ked chuti v tehu sladke, bude dievcatko a ked mas chut na slane, bude chlapcek. Tak z toho sladkeho sa ti uz brusko bude naozaj rozliezat aj po stranach 🙂

brisilda
18. aug 2009

luci mne na august podla metody ked si spocitas svoj vek + cislo mesiaca tak ak vyjde parne cislo je to chalan ak neparne dievca 😉 cize ja som pocitala 26+8=34 😀 😀 😀 cize ak to teraz bola ocu co verim ze ano tak chalan ako vysity 😀 😀 😀

brisilda
18. aug 2009

luci neni pravda ja som doslova zrala 😀 😀 😀 masko 😀 a sladke som hltala inak som ziadne vyrazne chute nemala sestra ta uprednostnovala salaty a zeleninku a ma dievcatko a sesterka iba pizzu a tiez ma malu princeznu 😀 😀 😀

minka21
18. aug 2009

bris fakt tak mate???? 😀 no ja som to nevymyslela🙂stazuj sa inde 😀 😀

minka21
18. aug 2009

teda nie bris ale cheer to s tym vekom 21 a 28

brisilda
18. aug 2009

ano a samko aj podla cinskeho vysiel spravne a tak isto aj podla poctu mala som 19 + 7 = 26 😀 😀 😀 ja padnem od smiechu asi na zadok 😀 😀 😀 😀 😀 u mna to funguje 😀 😀 😀

cheerlady
18. aug 2009

he he,tak nam je asi sudene nezistovat popredu 😀 ale ja si myslim,ze prvy bude chalan - uz od zaciatku,aj ked by sme velmi chceli dievcatko 😉

brisilda
18. aug 2009

cherlady budu dvojcata chalan a dievca 😀 😀 😀

lucialen
18. aug 2009

Co uz kruzite s prstenmi? 😀

cheerlady
18. aug 2009

bris no dnes ak som dobre pozerala v tej bleskovej rychlosti doktora na to sono,tak by malo byt jedno 😉 lebo inak nam dvojicky hrozili 😀

brisilda
18. aug 2009

😀 😀 😀 tak potom skus podla toho kto z vas mal neskor narodky cize ma o par dni mesiacov novsiu krv 😀 😀 😀

brisilda
18. aug 2009

luci ano ja som kruzila a vychadzal chalan 😀 podla vestice budem mat aj druhe babo ale dievca a podla prstena to tak aj vyslo no vsetica podotkla ze nesmiem byt lipnut na dievcatku bo bude chalan 😀 co uz

lucialen
18. aug 2009

Bris, ty si uz stihla aj vesticu? 😀

brisilda
18. aug 2009

luci ale to este ked mal samko 3 r 😉 nechcel mi rozpravat a ja som mala zdravotne problemi ☹

nadenkaaa
18. aug 2009

no podla cinskej tabulky mame mat dievcatko podla krvi to tento rok vychadza tiez dievcatko nabuduci rok chlapcek kedze mm bude mat 35 a co sa tyka tych chuti ano hovori sa ze pri babe mas viac chut na sladke a potom vraj pri babe mamina ospatnie-zmeni sa jej plet,pripadne zuby k horsiemu lebo sa hovori ze dievcata beru krasu 😉 😔 no bohvieaka vyhliadka to nie je 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre