Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
18. aug 2009

Bris, este si nenapisala, kde sa chystas na dlhu cestu v septembri 😉

monikapd1
18. aug 2009

lucka bris ide do spanielska 😉

nadenkaaa
18. aug 2009

a mozno stretne teu 😉 😀

brisilda
18. aug 2009

jaj aha no tak ssom akosi zabudla ideme v sept. do Spanielska 😉 a vratime sa zaciatkom oktobra 😎 cize sa velmo tesim a ked sa mi nepodari otehotniet teraz doma tak tam to musi vijst aj keby kamene padali 😀 😀 😀 😔

brisilda
18. aug 2009

ano ao hadam ju budem mat moznost tam stretnut a porovnat si akoze bruska 🙂)))) nemaja sancu nad mojim 😀

nadenkaaa
18. aug 2009

radsej nech nepadaju kamene staci ked budu padat pozitivne tt 😉 😉 a nejaky sa na teba nalepi 😀 😉

lucialen
18. aug 2009

Tiez nejaky cinsky, ale podla lunarnych mesiacov http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

nadenkaaa
18. aug 2009

lucia sranda uz som sa zlakla ze u mna bude stale vychadzat len dievcatko zeby to bolo pokazene 😉 ale nastastie nie je v decembri mi vychadza chlapcek 😉 takze to nie je pokazene 😀

brisilda
18. aug 2009

luci ta stranka je super ten chalan tam tancuje jedna radost 🙂))

lucialen
18. aug 2009

Vidim ze mame na vyber baby, je to tak 50:50 😀

kkatkaa
18. aug 2009

ahojky som konecne tu skraslena od kadernicky ale smutna lebo volal svokor ze svokru odviezli do nemocnice tak sme z toho smutni 😢
peta pozrela som si tvoje foto a tie vytvory su fakt krasne tie deky nemaju chybu to muselo byt ale tazke vsak? si sikulka

cheer bol to netaktny blbec a ak mas ku komu ist tak nevahaj zbytocne by ta iba stresoval, oni niektori ludia nechapu ze nie vzdy je dobre riadit sa tabulkami. nebojkaj budete v poriadku ty aj malicke 😉

luci strih vydareny som spokojna aj ma to trochu omladilo a dala som si aj melir takze taka prijemna zmena 🙂

nadenka neboj vobec nemusis byt posledny mohykan ved nas je tu este dost co snazilkujeme dalej neboj bude nam tu spolu este veselo 😵

bris a to nemame ist ani na zachod a musime vydrzat do rana uz len na posteli? lebo to by som nedokazala ☹

nadenkaaa
18. aug 2009

podla mna to je viac pre pobavenie zeby sa toho clovek mohol drzat a verit tomu to myslim ze nie 😉

brisilda
18. aug 2009

katka tak treba ist na wc pred aktom 😀 😀 😀 potom sup sup na vec a nakonies hajenkat 🙂))))samozrejme aj zubky umyt treba az zbytocne nevstavas ved to staci spravit len ak mas na 100% ovu jeden den sa da vydrzat 😉

brisilda
18. aug 2009

luci zase chalan 🙂)))

kkatkaa
18. aug 2009

bris aha lebo moj mm chodi spavat ovela skor ako ja takze som si nevedela predstavit ze by som kazdy druhy den isla spat uz o 9 😉 ale uz v pondelok zacina praca takze si myslim ze budem znicena az moc a zaspim este skor nez on tak uvidime
a preco sa chystas vymazat tie udaje z albumu? ved to je uzitocne a k veci nie?

nadenkaaa
18. aug 2009

zasa baba 😉 😉 😀

lucialen
18. aug 2009

Veceriam kakaove piskoty s vinkom 😕

brisilda
18. aug 2009

katka ja som uz zmazala ☹ naco to tam mam mat ked este nesom tehu???ja to mam v PC pre moje info 😉

brisilda
18. aug 2009

luci no komu lepsie ked nie tebe 😀 aj ja hresim mavam vinko skoro kazdy den ale dnes som si dala pivko na precistenie obliciek 😀

kkatkaa
18. aug 2009

luci mnamky 🙂
bris nevadi aspon ze to mas v zalohe a ked bude treba a ten spravny cas tak das do placu 😉

nadenkaaa
18. aug 2009

luci ako si dosla k takej kombinacii? 😉 😀

kkatkaa
18. aug 2009

ozaj a uz nam dlho nikto neposielal tehu virusiky mali by nase tehulky na nas mysliet bo tie co boli poslane uz vychytali tak aby sme aj my nieco mali zasa co sa na nas nalepi ze? 😉

nadenkaaa
18. aug 2009

kati by si sa mohlaodfotit v tom novom ucese a hodit do pasu 😉 😉

brisilda
18. aug 2009

katka no jasne, ze dam ved ako inak hned ako budem tehotna 😉 cize sa este nacakate ☹

nadenkaaa
18. aug 2009

ktovie ako sa ma tea na tom dalekom vychode 😉 a fomarik s vaslorimom 😉 dufam ze je vsetko ok 😉 a bianca tiez 😉

nadenkaaa
18. aug 2009

bris ziadne negativisticke reci sme pozitivne naladene na tehuuu 😉 😉 ved babetkam sa nebude chciet ist k takym smutnym maminam do bruska 😉 😉

lucialen
18. aug 2009

Som mala chut na obe 🙂
Bris to pivko fakt pomaha na precistenie obliciek? 😀
Mne tiez dnes starka pochvalila uces, ze na chlapca som ostrihana 😅

brisilda
18. aug 2009

luci vraj ano odporucaju ho aj urologovia myslis si, ze preco ked si das pivko tak utekas na WC????ved muzi su jasnym prikladom 😀
nadenka ok tak teda verim, ze male "embrio" uz je v mojej maternici a statocne si hlada miesto aby sa usadilo anaslo pohodlie ktore potrebuje test ktori ukaze / je vadny a preto skusim testnut bud. mesiac ked bude test v 100% kvalite 😀

nadenkaaa
18. aug 2009

ja som sa dala naposledy ostrihat minuly rok po svadbe v septembri z dlhych vlasov po pas na vlasy pod usi a teraz uz by som znovu chcela take dlhe ach jaj to si este pockaam 😉 😉 clovek vzdy chce to co nema 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre