• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
:grinning: Bris :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verime bris spoluuuuu :wink: :wink: :grinning:
18. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zvykla mat take ako na fotke, ale uz pol roka som upne na kratko a neviem si to vynachvalit, ziadna robota, rychle susenie, usetrenie na farbe :slight_smile:
18. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ty menis ucesy castejsie ako clovek stihne poobdivovat ten predosly :wink: :grinning:
18. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem sa rozhodnut ktore mi seknu najviac :grinning:
18. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka a nie si ty nahodou ucitelka?
18. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja daj si tu kde mas okuliare :wink: aspon sa nam ukaz :slight_smile:))uz neviem ake to boli roky:slight_smile:))
18. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka dnes uz sa mi nechce a uvidim ci to este zajtra bude aktualne a ako to bude vyzera :wink:

jasne bris musime byt pozitivne naladene aby sme mali aj pozitivne testiky :grinning:

no vidis bris tak to ma byt :wink:
18. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci mas vybornu pamat :slight_smile: preco?
18. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a super novy uces :wink:
18. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky viete co je na tom najhorsie???ze ja nebadam ziadne priznaky po ocu :angry: ale ak ma bud. tyzden nezacnu bolit prsia tak som tehu :wink:
18. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris, tam je vela s okuliarmi, :slight_smile: Aky tvar okuliarov? :slight_smile: Na vsetkych som rozkosna :grinning:
18. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hod do alba a vyberieme daco :grinning: :grinning: :grinning:
bris ty mas aj nejake priznaky po ocu? myslis tehu priznaky?
jasne kati :wink:
baby ale je to sranda lebo ked clovek vidi niekedy tie fotky zo 60tych rokov-oblecenie ucesy a tak sa musi bavit a to bola vtedy moda potom za 40 rokov sa takto budu bavit na nas :grinning: :wink:
18. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A si to pisala Katka? Inak som to vydedukovala, ze uz dost dlho mas dovolenku a buduci tyzden zacinaju vsetci ucitelia :slight_smile: A kde ucis?
Bris ani ja nemam ziadne priznaky :grinning:
18. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to , ze nemam :cry: ale vies u mna to funguje tak, ze sa priznaky ktore mavam teraz vyparia tak som tehu :grinning:
inak uz som to tu pisla ze ja mamvam bolesti kadejake :wink: chute kadejake :wink: pocity kadejake casto som naladova atd. je toho vela co mi ostalo s prveho ehotenstva cize u mna je tazko nieco rozpoznat aj prsia ma zacali boliet ked som bola tehu a to mi ostalo dodnes tyzdem pred mrchou podavaju hlasenie :wink: :angry: teraz by sa mohli pozabudnut :grinning:
18. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka kedy bude u teba ocu???
18. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto je taka ucitelska :grinning:
18. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce vsetkym ktoreš v tomto obdobi necakaju mrchu :wink: :wink:
18. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam este ms takze podla kalendara tak okolo 28 -29-30.8 mam mat ovu ale to este uvidime aj podla hlienu kedy pride
18. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to je ako ucitelka rustiny :wink: :grinning:
18. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no super tato fotka nema chybu :slight_smile:)))
18. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez mavam vela bolesti pocas mesiaca, dokonca aj vajko pichalo hned po mrche Ja som dnes este nemala ziadny pich v bruchu :slight_smile: No trosku ma zabolelo v podbrusku :wink: SOm zvedava, aka bude zajtra teplota. Ja sa uz tesim aj na meranie teploty a nie to este na testy :slight_smile:
18. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja len na skok pravdepodobne,ideme pokracovat v tom ,co sme vcera zacali,ale muzik este uspava maleho

cheer to co ti povedal lekar je nic,to ze je o 10 dni mensie alebo vacsie to nic nie je,nebude mat ziadne problemy,to mi teda ver,moj maly bol od zaciatku mensi a je tu zdravy a krasny

nadenka a este niekto aj so mnou dnes mame plodit babatko,nie?pamatam sa ze viacerym vyslo ze dnes,tak kto to je este?

dnes je dobry film na markize,zacina sa o 22:35 tak nejako a su to 2 casti po sebe a trva to do 1:45 cchela by som to pozriet

zajtra budu u nas palacinky,uz sa tesim
18. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak potom by sme mohli niekdy urobit aj taku tabulku vsetkych bab co chodili sem do temy a otehotneli :wink: a potom kolko-ako dlho sa snazili :wink: :wink:
18. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa pridávam, v júli nám to nevyšlo, teraz koncí mrska, tak sa pokúsime v auguste... dúfam len, ze sme s manzelom v poriadku a zdraví :wink: ale priznám sa, že som velmi nedočkavá a velmi by som už chcela :astonished:
18. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme s mm vykopali vojnovu sekeru takze u nas ziadne tutumutu dnes nebude :confounded: :confused: :pensive:
18. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sharmana je nas tu viac co by tak velmi chceli drzime palce aaj tebe :wink:
18. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka a co sa stalo?

ja som sa dnes naprikad 2 krat natiahla v byte,tecie mi pracka niekde neviem kde a potom som sa zarazila od kabel tak som zrucala na muza nech to ide spravit
18. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok