Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sabiatko
19. aug 2009

dik baby, skusim nad tym nerozmyslat... sak konik ma tu dost zamestnava 🙂

brisilda
19. aug 2009

malalady to tea mala ducha ked sa poriadne zadivala takze jej drzim palce aby sa "duch" zjavil v plnej krase 😉

brisilda
19. aug 2009

sabiatko aj mne sa to snivalo, ze som potratila na dovolenke a nevedela som ani jazyk 😢 ktoho vie co to znamena no vraj ak sa ti sniva o smrti budes mat stastie 😉

nadenkaaa
19. aug 2009

ano a preto je teraz potencionalna tehu -v tabulke ruzovou 😉

brisilda
19. aug 2009

nadenka pre nas bude stastny september 😉

nadenkaaa
19. aug 2009

ja dufam bris ved co mi ine ostava vsak? 😉 😅 😔

ellit
19. aug 2009

nadenka krasnu tabulku si spravila 🙂 , ako sa tam dopise doba snazenia?

nadenkaaa
19. aug 2009

elit doplnim -kolko ste sa snazili? 😉

michelle
19. aug 2009

ja asi tiez ostatnem este nejaku tu chvilu fialka 😒

ellit
19. aug 2009

Inak aj mne sa snivalo, ze som potratila a tuto noc sa mi snivalo, ze mi dieta uniesla naj kamaratka 😒

sabiatko
19. aug 2009

tak ja teda dufam, ze sa nam tabulka rychlo cela zaplni 😉

nadenkaaa
19. aug 2009

boze baby taketo katastroficke scenare sa snivaju ked ste tehu?ved by sa vam malo len o ruzovych oblacikoch a takych podobnych veciach snivat 😉 😀

ellit
19. aug 2009

urcite sa k nam velmi rychlo pripojite, verim tomu 😀

sabiatko
19. aug 2009

no ja dufam, ze som si tie nocne mory uz vybrala a od dnes uz mam pokoj. ellit... a ste tou kamoskou este stale kamosky? 😀

nadenkaaa
19. aug 2009

este tam potom mozem doplnit co kto caka ci chlapceka ci dievcatko 😉

brisilda
19. aug 2009

nadenka bola by si prekvapena ked som cakala samka alebo uz bol na svete??hm..neviem no snivalo sa mi, ze som ho dala do pracky 😢 hrozny sen 😢 dodnes na to myslim a mam zimomriavky ked si na to spomeniam je to moja nahorsia mora ☹

michelle
19. aug 2009

nadi, nedoplnis aj datum poslednej m? ci to by bolo toho vela na aktualizaciu?

sabiatko
19. aug 2009

noooo nadi, to je dobry napad 🙂

brisilda
19. aug 2009

michel skor by som tam dala DC ked vam ukazalo //

michelle
19. aug 2009

bris alebo AJ to 🙂

sabiatko
19. aug 2009

bris, to je hroza. kiez by sme si tie sny vedeli sami vymysliet. to by som uz snivala o tom, ako to malinke drzim na rukach... jaaaaj, tak sa tesim 😵 a som zvedava, na koho sa bude podobat. moj manzel je svetlejsi, ale ja si myslim, ze to prebijem a budeme mat tmavovlase babeno.

nadenkaaa
19. aug 2009

ok baby tak to zosumarizujte co tam mam dat 😉

petafr
19. aug 2009

Ahojte kocky, to ste pisali poriadne do noci, my sme sa s drahym namiesto toho radsej tutulili, tak vcera fajne navaril, hotovy poklad...
Katka dakujem za pochvalu, vela roboty som s tym nemala, ja som blizenec, nie som velmi trpezliva, takze si veci ulahcujem ako sa da, je to robene tak narychlo a hocijako, ale vysledok v pohode.
Luci, mna dnes rano tiez zobudili smetiari, ale tak sa mi nechcelo ist do prace, ze som prisla asi s hodinovym meskanim, este som v kancli sama a nikto ma nekontroluje 😉
A mne sa tiez stale sniva s babatkami, ale skor v tom style, ze niekde nejake vzdy najdem alebo sa musim starat o nejake od kamaratky, co sa nevie alebo nemoze... Takze o vlastnom sa mi stale nesniva. Raz sa mi ale pred nejakymi dvomi rokmi snivalo dvakrat za sebou, ze rodim, raz jedno a potom dvojicky. Normalne som sa rano zobudila s tym, ze som vedela, ako to boli... divne.
A Nadenka, super tabulka... Mne mozes dopisat snazenie 2. mesiac. Ale ak mozem, asi by bolo lepsie pisat mesiac a rok odkedy sa snazime, lebo to budes musiet kazdy mesiac prepisovat a menit tie dva mesiace na tri atd... resp. mozno ze nie, ak otehotnieme...
A este na zaver, od vcera vecera uz nemam ziadne priznaky, ziadne motyliky v podbrusku, tak neviem, asi som si to tento mesiac zase len vymyslela.

michelle
19. aug 2009

sabiatko, v tych vasich snoch sa prevdepodobne vyjadruje nejaky vnutorny (ci uz vedomy alebo podvedomy) strach o dietatko... netreba sa tym velmi zaoberat, lebo ako sa hovori, myslienka ma velku silu. takze.. radsej mysliet pozitivne 🙂

michelle
19. aug 2009

nadenka no podla mna datum zaciatku cyklu.. aby sme cca vedeli, kde sa ktora z nas nachadza... 🙂

malalady
19. aug 2009

nadenkaaa hned prvy mesiac 😉

nadenkaaa
19. aug 2009

peta pisem tam snazenie kym sa podarilo //nie snazenie ako take 😉

petafr
19. aug 2009

A este k tym kalendarom, mne v kazdom vychadza chlapcek, okrem toho tancujuceho dievcatka v tom jednom! No tak si mozem vybrat, ale aj tak sa rodi viac chlapcekov nez dievcatiek, tak to mame asi 52/48 %, alebo nejako tak.

malalady
19. aug 2009

sabiatko aj mne sa také škaredé sny snívaju ☹ ☹ ☹ ale zle mi je stále 😒 😠

nadenkaaa
19. aug 2009

michelle ale to by som musela aktualizovat kazdy den nie? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre