Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

katy1979
20. aug 2009

cici super tak to gratulujeme.

janulka04
20. aug 2009

cici, velka gratulacia...a nech to vsetko dobre dopadne

cicimon
20. aug 2009

vdaka

az buduci tyzden pojdem prvy raz k lekarke, tak som zvedava

vcera som 21.15 odkvecla na gauci, co sa mi uz dlho nestalo 🙂)

fazulka1512
20. aug 2009

cicimon gratulujem, aby ste boli zdravucy a rychlo rastli 🙂
katy to je pre mna zaujimavost, lebo ja som si myslela ze ked skonci ovu tak koniec snazenia, naco ked uz vajko zmizlo

fazulka1512
20. aug 2009

katy obden to je kazdy den alebo kazdy druhy

katy1979
20. aug 2009

fazulka kazdý druhý den, nech su potvorky zrele, takze my vcera pauza a dnes pokracujeme.
tiez som si myslela ze koniec snazenia ale doki ma vyviedol z omylu. ze spermia si vajko najde.

cici a kolko ti meska MS. a na tu unavu si zvykni ale aspon sa vyspis 😉

janulka04
20. aug 2009

Vsimam cici, ze ti tiez ukazalo najprv iba jednu zretelnu / 😉 ....mne tak pri dvojkach ukazaly vsetky testy....

fazulka1512
20. aug 2009

ale katy ved vajko vraj po niekolko hodinach ked sa vypudi z vajca tak zanika, alebo ono si tam este par dni plave
no aj my kazdy druhy den, aby boli silne
katy a ty si ktory dc, a mas pravidelny cyklus

michelle
20. aug 2009

cici, gratulujem aj ja 🙂 a davaj si na seba pozor...
babeny, je tolko vynimiek, ze uz nejake tie pisane aj nepisane pravidla nepotvrdzuju... cize vsetko je mozne... aj otehotniet vtedy, ked sa zda, ze to nie je mozne a neotehotniet ani ked su vsetky veci pozitvne, vsetko sa dodrzi a poisti a janeviemesteco.... z toho mi vychadza, ze cim viac je snazenia (ale teda asi je lepsie obden), tym vacsia sanca, ze sa to raz podari....

katy1979
20. aug 2009

fazulka momentalne 17DC a cyklus vacsinou 29 dni
no vidis podla dokiho nezanika ze ono si tam plave a este par dni po ovulke tam sanca je.

cicimon
20. aug 2009

no ja som prvy raz testovala 28DC, ciarka fakt slaba..., na 31 uz to bol taky stred, ala dala sa vidiet celkom ok, dnes som 39DC a porovnatelna s tou porovnavacou

cize dnes mi meska 11 dni

petafr
20. aug 2009

Cicimon ja ti tak zavidim (ale v dobrom), a ste sta snazili len od jula alebo dlhsie? Ja som dnes 25 DC, tak este musim pockat par dni. Dnes v noci mi bolo zase zle od zaludka, od 2. do 4tej som vobec nespala, tak neviem, ci som zjedla nieco zle... No dnes rano som sa prinutila zjest aspon jogurt, vobec nemam na nic chut... Od vcera som schudla skoro kilo, ale brucho mam furt nafuknute... Aj ja uz chcem dve ciarky!!!

petafr
20. aug 2009

A Janulka, dufam, ze sa ti ani nespustia!!!

katy1979
20. aug 2009

aj slaba ciarka je ciarka

peta no aj to moze byt priznakom ale moze to byt aj nahoda. ak dve ciarky nebudu nevadi dokreslime

petafr
20. aug 2009

este keby sa tak aj to babatko dalo dokreslit, co?

petafr
20. aug 2009

ale asi nic z toho nebude, uz ani podbrusko poriadne necitim a vsetky tieto pocity bruchabolenia sa mi uz miesaju, uz ani neviem co mi je... No co, ak nebude babo, aspon schudnem... zajtra dovolenka!!!

cicimon
20. aug 2009

no ja som vysadila HAK koncom aprila, potom mi lekarka nasla ureu a dala ATB a ze ziadna snazenie, no a zacali sme koncom juna, cize pomerne rychlo 🙂

ale od 15DC ma podbrusko bolelo v kuse, a to sa mi uz nezdalo ok, lebo pred mrchou mi nikdy nic nebolo

janulka04
20. aug 2009

Dakujem Peta, no mne sa vzdy trosku spustia, ked idem na "malu"...inac ani kvapka na vlozke...sorry, ze to tu tak popisujem....

cici. tak to ti zavidim....tiez v dobrom, ja som po vysadeni HA cakala necelych 12 mesiacov a to iste aj krsta mojich malych a moje dve kolegyne...sme si holt museli pockat

michelle
20. aug 2009

janulka zato dockali ste sa dvojnasobne 😵 este je nadej, ze vam to vyslo... drzim palceky aj ja 🙂
peti a ty tiez nekric hop... kym ti nepride 😀

janulka04
20. aug 2009

michelle: a ked ne, tak budeme pracovat dalej... 😉 😉 😉

fazulka1512
20. aug 2009

gilmorky skoncili, prisla som na kuk
katy a ovu mas presne v strede alebo mas nepravidelne

michelle
20. aug 2009

janulka to si pis, ze hej 😎

katy1979
20. aug 2009

fazulka ovu mavam presne v strede, tento mesiac to bolo 14 den. pred tehu som mavala dlhsi cyklus a tým padom aj ovulku na ten 16.den a sebi nam tak vysiel na prvý sup. trafili sme sa presne do ovulky a na dalsi mesiac uz mrcha neprisla

fazulka1512
20. aug 2009

katy ty mas tak ako ja, presne v strede, my sme totiz este nikdy neskusali presne stred a zajtra chceme skusit, mozno preto sa nedari

katy1979
20. aug 2009

fazulka ale potvorky ak su v poriadku tak by mali par dni vo vnutri vydrzat pri zivote.

fazulka1512
20. aug 2009

no dufam ze su, ked som bola na wc, tak hlien mam taky tahavy, tak len nech do zajtra vydrzia

fazulka1512
20. aug 2009

radsej sa poistime a bude pokoj, a potom uz len cakat ci mrcha dorazi alebo nie

lucialen
20. aug 2009

Niektora ste mi vcera sparavili chutky na palacinky, tak som sa ich teraz prezrala, ze ma asi roztrhne 😀 A zase to brucho, hroza 😲

minka21
20. aug 2009

awojky,,,ako sa mi dnes mate??
cicimon ja som si tiez test robila este raz po tej hrubej ciarke,ci je vsetko v poriadku🙂a je silnejsia ako kontrolna🙂
luci ty si mi vcera urobila chute na prazenicu s cibulou,tak som sa jej vcera natlacila🙂 dnes musis trpiet ty!🙂)) hihi(aspon myslim ze ty si to tu vcera pisala)

groka
20. aug 2009

sevaste holky

tak mne ta kava spravila dobre,asi som ju uz potrebovala,vonku sme sice neboli,ale spravili sme si progream doma,strihala som maleho masinkou,tak je krásny,čačaný,potom sme sa dlho kúpali samorejme,potom som išla do vane ja a on si pri mne spieval všetky pesničky,ja som sa dala zatial na poriadok,konečne sa cítim ako človek,lebo včera ma to zmordovali riadne no a navečer ide k mojmu tatinovi malý,tak budem mat free,

cicimon,tak to je super,kontrola dopadne skvele,citim to,si jasna tehulka,vsetko slape ako pohidny u teba,

idem dat krpca maleho spinkat,ja som si potom nachystala nejaku pracicku na odreagovanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre