Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
20. aug 2009

Ahojte baby ja si idem spravit nejakú polievku bo mi je špatne na žáludok ☹

janulka04
20. aug 2009

tak a ja idem hodit slofika.....na hodinku, nejaka som mimo

lucialen
20. aug 2009

Minka, no to som bola ja s tou prihorenou cibulkou v prazenici. 🙂 Tie palacinky ma dorazili a este som si na to dala kavu a teraz som stala nad zachodom a cakala, ale nic neslo 😝

michelle
20. aug 2009

uff, nepiste o jedle, ja som tak prejedena tiez... brucho akoby som bola v 4.mesiaci, a nic... 😝 🙂

fazulka1512
20. aug 2009

my sme tiez naobedovany, takze oddych

michelle
20. aug 2009

hm... kupila som si jednorazovu sadu ovulacnych testov, reku ze vyskusam, ci ma flusatko neklame. a hadajte co? vysla mi dnes, 2DC slabulinka druha ciarka... takze nieco na tom, ze mam ovu na zaciatku cyklu, asi predsa len nieco bude 😎 ................ci? 😕

fazulka1512
20. aug 2009

michelle a citis ze mas ovu alebo nie, vytok mas, ci nic
dobre ze si si test kupila aspon vies na com si

groka
20. aug 2009

michell slabunka ciarka znamena ze ovu nie je ak su obe rovnako silne alebo ta druha tusim ze testovacia je este silnejsia vtedy ide o ovu

jagabinka
20. aug 2009

Ahojte. Ja som sa k vam pridala este na zaciatku temy, ibaze sme boli s mm v juli po x rokoch dost chori a nic nebolo ☹ . Zacali sme teda az teraz v auguste: 9,10,13,15,16DC...podla mikroskopu bola ovulka 16DC (my chceme dievcatko, a preto sa snazime len do ovulky 🙂 . Uz asi 10dni mam strasne, ale strasne nafuknute brucho...neviem co si obliect, ale nechcem si moc pripustit, ze by som za par dni tak velmi pribrala 😖 ...prsia mam vacsie (ale ked priberiem, buclaju sa spolu s bruchom, tak neviem). V Podbrusku pocitujem niekedy "pochody". Napriklad, ked som isla pred dvoma dnami behat, na zaciatku ma to tam pichalo...behavam 5x do tyzdna, ale len 15min. po meste. Inak som teraz 22DC a mavam 33 dnovy cyklus. Viem, ze ste sa dohodli, ze testovat az ked meska MS, ale ja to nevydrzim,...kedy by som mohla??? Mimochodom, podla Jonasa mi plodne dni vychadzaju az 27,28,29.08.

Stale vas citam, nenecham si nic ujst...poznam vas ako super babulky a strasne vam drzim palceky 😉 .
Pridavam sa aj ku gratulaciam vsetkych tehuliek 😀 a je mi luto neuspechov...hlavne nadenky a fomarika 😢 --- straaaaaaasne moc si prajem, aby uspesnost tejto temy bola stale taka super ako doteraz 😉

groka
20. aug 2009

ze by som isla aj ja si spravit?este mam doma jeden rapi ovu testik mna boli brucho od vcera na ovu

ale ozaj ako je s tymi testami?ja som pocula tak ako som pisala vysie

jagabinka
20. aug 2009

Ozaj a krcok mam teraz dolu, tvrdy...jooooj kiezby som bola tehu 🙂 ...lebo ak nie, idem na dietu 😠 !

groka
20. aug 2009

jagabinka ahoj,my sme este nemali tu cest sa "spoznat"tak sme sa krasne snazili,verim ze nieco z toho bude,krasne miminko

groka
20. aug 2009

jagabinka ja ked mam krcok tak ako ty teraz vzdy dostnem mrchu v ten den,divne ale mam to tak uz mesiace

ja dietujem uz zopar mesiacov a budem kym nebudem tehu,mozno skoncim skor ked zbadam to cisielko ktore chcem vidiet

michelle
20. aug 2009

fazulka vytok teraz cez partizanov moc neodsledujem 😒
groka ja viem, ze slaba neznamena pozitiv, ale mozno pradznacuje par dni pred, nie? lebo tak by mi to casovo vychadzalo v porovnani s miulym cyklom... tak neviem... no a ten testik no skus... kedze predpokladas, ze by si mohla byt v termine... aspon budes mat isotu 😉
jagabinka vitaj medzi nami 🙂 drzim ti palceky, nech sa rychlo preradis zo snz na tehu 😎

fazulka1512
20. aug 2009

jagabinka ahoj, je to s tebou zaujimve, ale ja si myslim ze je este skoro testovat, ked si mala ovu 16dc a teraz si 22 dc, aspon tu tak pises,

petafr
20. aug 2009

jagabinka ahoj, ja mam tiez take nafuknute brucho, aj mi bolo vcera a v noci zle, dnes mi je uz dobre, aj som normalne obedovala... Tak neviem, ja som dnes 25 DC, tak sa to vlecie, kto ma cakat este tie tri dni??? ale uz zase citim podbrusko, tak mierne, ale predsa... ako si vravela michelle, este nehovorim hop... cakam a nic sa mi nechce robit, to je to najhorsie, keby som si vedela aspon zamestnat myslienky niecim inym...

fazulka1512
20. aug 2009

michelle, prepac nejak mi to uniklo ze tebe dorazila mrcha 😔

jagabinka
20. aug 2009

Groka, tak ja som mala krcok dolu a tvrdy, ked som bola prvykrat tehu...ale asi si namyslam 😠 . Ja straaasne nerada drzim dietu, lebo ja hrozne lubim sladke a rada jem...aj som hladna, som mrzuta a zla....tak nech je to tehu, lebo si to mm odskace 😀

jagabinka
20. aug 2009

Dakujem za privitanie. Faylinka, ale vacsinou mamicky, co maju dievcatka, zacali priamo po mrche, i ked ovu mali az o tyzden neskor. Niekto, myslim, ze v tejto teme, pisal, ze su dve fazy, jeedna, kedy sa ovuluje a druha nejaka super plodna,...uz si to moc nepamatam 😒 . Ja moc tomu mikroskopu neverim, lebo aj vcera mi ukazal ovu...dnes nie...tak neviem, skor sledujem hlien.

michelle
20. aug 2009

peti tak radsej este tych par dni vydrz... radsej nech si potom milo prekvapkana ako teraz mozno zbytocne sklamana..? 😕
fazulka nic sa nedeje 🤐 ..len keby ma to brucho tak nebolelo 😠

groka
20. aug 2009

michelle ale ja som dnes 8DC takze tak,ovu by som mala mat okolo 30 ,31 augusta tak nejako,

michelle
20. aug 2009

groka kolkodnovy cyklus mas? ...podla coho myslis,ze by si mala mat ovu vtedy?

groka
20. aug 2009

michell ovu mavam na 18 DC ,viem to podla BT a hlavne podla bolesti,bolesti mavam vzdy raz v lavom vajecniku potom v pravom,minuly mesiac som mala v pravom,teraz ma uz boli v pravom,13.8 som dostala mrchu

groka
20. aug 2009

a zajtra zacinam s folikulometriou takze budem presne vediet ako sa to meni v mojom tele pocas ovu

stanka1986ke
20. aug 2009

petafr ja cakam este dlhe tri dni....

katy1979
20. aug 2009

groka ako to funguje s folikulometriou? t.j. ako casto tam treba chodit a sledovat co sa deje?

michelle
20. aug 2009

groka tak to potom mas zmapovane... tak ti netreba testovat 🙂 boze mne je zleeeeeeeeeeeeee 😝

petafr
20. aug 2009

stanka a neskusala si uz, ved ti vysli // pred dvoma dnami, nie?

stanka1986ke
20. aug 2009

hej a aj dnes mi vysli // ale ta druha je stale slabucka... ja uverim az vtedy ked nedostanem mrchu alebo ak budem mat silne //..

groka
20. aug 2009

katy no mala by som tam chodit 21,26,28,31,bude mi robit vnutorné sono a bude ma informovať na základe toho,čo bude vidieť,že teraz je ten správny čas a treba ísť na to,sleduje sa,či dochádza k uvolnovaniu vajok,kolko ich je a potom či praskli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre