Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
20. aug 2009

michell no to testovanie ma napadlo preto,lebo mam ovulacne bolesti,ale ved keby som mala ovu,tak mi to doki zajtra povie

katy1979
20. aug 2009

no mne vcera robili vnutorne sono ale folikul uz nevidel takze uz praskol. ale ja som si robila aj ovu testy a pondelok bola najsilnejsia ciarka takze ovu bolo. len ci aj vajko bolo v poriadku to je otazne.

petafr
20. aug 2009

tak aspon ze tak, ja si myslim, ze je mala sanca, aby si nebola... uz aby sme sa mohli tesit a vsetky!!!

michelle
20. aug 2009

groka jasne, chapem... tak skus, ked mas pochybnosti..... a na folikulometriu si sa sama "vypytala", alebo ti to navrhol doktor? ..po akej dobe neuspesneho snazenia si sa rozhodla pre tuto metodu?
katy to zistis cca za 2 tyzdne 😵

groka
20. aug 2009

michelle z časti mi to navrhol lekar ja som si navrhla preventivku ktora mala byt v decembri ale ja som povedala ze cchem teraz a jasne som mu povedala ze chceme dieta,len sme cakali kedy sa nam upravia hodnoty na stitnu zlazu,pretoze pre ne sme nemohli snazit a nemala som ani ovu

petafr
20. aug 2009

Baby, ktore ste z Blavy, neviete mi poradit nejakeho doktora? Ja tu ziadneho nemam, mam svojho vo Francuzsku, ale k nemu chodit nebudem moct ked budem uz tehotna, idem sice teraz, ked budem na dovolenke, ale potom budem musiet aj tak sem. Katy pozerala som tvoje fotky, zato ma to napadlo, tie zo sona maju napisane Zahradnicka, to je kusok odo mna. Nemozes mi poradit?

michelle
20. aug 2009

groka aha, dobre vediet... aspon budes mat istotu. ja som bola v januari na gyn. operacii a museli sme cakat pol roka, kym sme mohli zacat. junove vysetrenie vyslo ok, vraj som v poriadku, ale tie moje obcasne bolesti a nafuknutie v podbrusku kdekade kedytedy sa mi teda nejako nezdaju... tak teraz neviem, ci to mam ist reklamovat a ci co.... 😕 🙄 😖

katy1979
20. aug 2009

peta to je gyn-fiv ja som tam bola akurat na 3D oni su uz zameraní na neplodnost a umele oplodnenie ale robia aj klasika gynekologiu. prve tehu som chodila k MuDr. Milly teraz je v ruzinove a vcera som bola prvýkrat v GPN to je tiez v ruzinove. a totalne iný pristup. sice sa platí ale ked planujem ostat tehu tak mi to nevadí. to su lekari od byvaleho kocha. ten predtým ma na preventivke akurat vysetril zospodu a zobral cyto. inac nic, tento sa popýtal na kopu veci urobil mi aj vnutorne sono, objednal ma aj na sono prsnikov, sice ze by som nemala byt tehu ked sa to bude robit ale ze ak budem nevadí.

groka takze preto ti to asi neodmietol kedze si mala take problemy.
no som zvedava aspon nas budes informovat

michelle az o dva týždne. boze to je daleko. na pozitívny test velmi daleko a na mrchu zasa velmi blizko.

groka
20. aug 2009

katy je v tom viac,viem,preco by mi to doki neodmietol 😉 mame nejake ksefty 🙂

katy1979
20. aug 2009

http://www.newscientist.com/article/mg19826604....

tento link som nasla v augustovkach. zaujimave ako to naozaj vyzera

katy1979
20. aug 2009

groka jaaj no len co my ked s doki nemame nijake ksefty.

groka
20. aug 2009

katy poviem to takto,kazdy lekar ktory chce pre svoju pacientku to najlepsie a vie ze napriklad sa nedari otehotniet este do roka,urobi jej aspon tu folikulometriu,alebo hormonalny profil,katy tebe nechce spravit doki nieco?alebo?

cheerlady
20. aug 2009

ahojte babulky,tak som si sem zase na chvilku odskocila 🙂 kamoska mi pozicala knizku "vsetko alebo nic" od evy urbanikovej,tak poctiv citam 😀
mne vcera povedala mamina,ze ked bude mat niekedy vnucku,ze chce,aby sa volala Tamarka 😀 a to este ani nevie,ze som tehu 😀
minka aj ty mas vybratu Tamarku 😉

groka
20. aug 2009

cheerlady a kedy sa to chystate povedat rodicom a okoliu?

fazulka1512
20. aug 2009

cheerlady ona asi nieco tusi
baby a to pri ovu da uvolnuje jedno vajko alebo je ich viac

cheerlady
20. aug 2009

fazulka netusi,ona aj predtym obcas zabrdla do tej temy 😉
groka uz sme chceli,lebo som si myslela,ze uz budem mat aj tu fotku zo sona,ale kedze ziadnu nemam a este chcem zmenit lekara,tak som zvedava,kedy sa k nej dopracujem 😠 a zase len tak sucho - mami,oci,som tehotna - tak to oznamit nechcem 😒
inak vcera som volala za tie vysledky krvi endokrinologicke a povedala,ze to mam na hranici,ze si mam prist pre lieky 😒 som v kutiku duse dufala,ze to bude ok 😢

cheerlady
20. aug 2009

ale doktorka povedala,ze jej to zvysene tym tehotenstvom,lebo predtym som to mala vzdy v norme 😒

petafr
20. aug 2009

Katy diky za info, ja si budem musiet tak ci tak niekoho najst, aj keby som nebola tehu... Mas aj nejakeho konkretneho lekara, ktory je fajn? Co sa tyka penazi, vobec to nevadi, mam francuzsku poistku, takze mi to kryje asi vsetko na slovensku, tam su sadzby omnoho vyssie... tam mam uplne super gynekologa, tak by som rada mala aj tu niekoho s dobrym pristupom a profesionalitou... inac mozem tam ist hocikedy alebo sa treba objednat, vyhovovalo by mi to, mam to tu na krok...

fazulka1512
20. aug 2009

babule niet tu nikoho

cicimon
20. aug 2009

peta tak podla mna si najdi bud niekoho podla miesta tvojho bydliska - tam ta musia zobrat, alebo podla referencii..Kde v BA byvaS?

janulka04
20. aug 2009

tak a ja tu, som bola az navecer s malymi na prechadzke...neviem, ako na Dlovensku, ale tu je teraz 26 v tieni...a co je tu nove?

andzi
20. aug 2009

ahojte, tak ja som si práve objednala kopu tehu a ovu testov budem mať zásobu , v tých našich lekárňach sú nehorázne ceny. Dúfam, že ich však všetky nebudem potrebovať, tak potom podarujem nejakej inej snažilke... 🙂

lucialen
20. aug 2009

Ahojte, uz som tu 🙂 Trochu som robila na zahradke a bola som na rozlucke s banikmi ☹ Ale uz sa vam mozem venovat 🙂 Co riesime? 😀

janulka04
20. aug 2009

nikde nikto asi....

lucialen
20. aug 2009

Ja som tu Jani 🙂 Inak aj u nas je hrozne teplo. Linduska ma pekny strih, sikovne baby mas 😀

brisilda
20. aug 2009

cavte kocky kukla som si ten link to je krcok po oplodneni??? 😒

janulka04
20. aug 2009

luci to mali 3,5 roka...teraz sme uz velke baby...zatial sa to nezpakovalo.... 😀 😀

fazulka1512
20. aug 2009

ahojte a ja som tu, cakam kym mm pojde do prace, este ma prist kamoska a potom do hajan

lucialen
20. aug 2009

Aj ja som to akurat pozrela, no velmi sa mi to nepaci 😲 😕 😨

brisilda
20. aug 2009

luci co si kukla ze sa ti nelubi???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre