Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
23. aug 2009

Groka, to ani nemusis citat, zase sme skoncili pri kocikoch 😀

groka
23. aug 2009

ahoj lucka 🙂 no neviem o com ste pisali ale ja mam demu,trojkombinaciu,krvavocerveny,krasny,ale velmi by som chcela novy pri druhom babatko,uz nechcem taky tip ako som mala,len ho nejako neviem predat a predavam ho velmi lacno,ani nie 100eur

sharmana
23. aug 2009

groka. no my sme dnes snažilkovali... no ja neviem co je pravdy na tom, že treba obden keksikovat, a vlastne nechapem preco... ja som totiž citala o tej metode vyberu pohlavia dietata a tam sa pise, ze ak chce zena chlapca, tak by mali byt spermie co najcerstvejsie, lebo tie rychlejsie ale kratsie zijuce nesu chromozom Y... takže ak chce žena chlapca, tak by to mala robit v den ovulacie a najlepsie, ak by muz v ten den už aspon raz ejakuoval a potom to robili naostro...
no ja sa potesim aj dievcatku aj chlapcekovi.. to len taku zaujimavost... mimochodom dnes ma zas picha v pravom vajecniku...

groka
23. aug 2009

a velmi chcem baldachyn a perinku nie velmi cipkovu,kamoske sm videla taku ze sa da aj viazat ale aj na suchy zips uz nechcem po niekom mat,stoji okolo 500sk ale nevadi a novu deku ale to nemozem muzovi potom povedat,a mam aj predstavu aku,asi som vadna ze o tom pisem,ale s muzom sa sem tam bavime o takom niecom,no o deke nie,lebo ich mam kopu

lucialen
23. aug 2009

Sharmanka a steny si stihla oskrabat? 😀
Groka, to je normal, ja tiez take veci mojmu nehovorim, ten ma dost ked len pozeram kociky 😉 Ale dnes som sama doma, tak som sa vysantila 😀

groka
23. aug 2009

baby pridem neskor idem papat gulky a maleho dat spinkat,dat ho napriadok,hadam tu neskor este niekto bude

sharmana
23. aug 2009

luci. no nestihla, dnes sme sa na to nakoniec vykaslali... ale manzel už aj lutuje, lebo v nedelu sa tam stahujeme a budeme spat na stavenisku 😝 provizorne vyumyvam len obyvacku a muž bude robit po praci aspon spalnu, no a potom sa zas presunieme do spalne a bude sa robit na zvysku bytu... fuj, tak sa mi do toho nechce..

brisilda
23. aug 2009

ahojte kocky prave sme sa vratili s kolotocov waaaw bolo super 😀 😀 😀

lucialen
23. aug 2009

Sharmana, to rozumiem, My sme tak byvali minuly rok, v steny a podlaha bola viac menej hotova, ale spali sme na nafukovacej posteli, mali sme gauc a stolicky, ale ziadny stol, neboli sme pripojeny ku kablovke a internetu a v kuchyni sme mali len chladnicku. 😉 Ale ked tam budete byvat, budete sa vam lepsie pracovat a viac vas o bude motivovat 🙂

brisilda
23. aug 2009

no tak ja si na svoje zaciatky v novom bytiku tiez spominam juuj to bolo obdobie super 😀 😀 😀 spali sme na zemi 😀

brisilda
23. aug 2009

groka a aky kociarik predavas???daj link na ktorej stranke az mrknem 😉

sharmana
23. aug 2009

no tak my sme si mohli nechat nabytok, ale pôvodny, co som ja razne odmietla... vsetko co tam bolo pôvodne mi tak aj pachlo, proste, ja budem spat radsej len na matracoch (nahodou tie mame velmi dobre, kvalitne) a ostatne ma netrapi, len som objednala pracku a chladnicku.. skor som sa bala prachu, robili sme elektriku, este nie je celkom hotova a manzel este nedokoncil omietku v spalni, takze sa budeme prehadzovat z izby do izby a veci v krabiciach 🙂
presne luci, tak sa nam bude lepsie robit, ked tam budeme..

groka
23. aug 2009

uz som tu

brisilda mam ho na babybazare neskor ti napisem nejake udaje do ip,potrebujes kocik?ci niekto zhana?

brisilda
23. aug 2009

kamoska zhana 😉 a moja zvedavost 😉 mozno padne do oka mne a ked budem tehu tak by som ho kupila ja k svokrovcom az tam nemusim neskor tahat ten nas 😀
Inak prave som citala temu kde maminke zomrelo 2 rocne babatko aj som mala slzy v ociach taku temu som radsej nemala ani najst je to hrozne nestatstie 😖 normalne mi je teraz do placu

groka
23. aug 2009

bris ja ho dam uz aj za 2500sk len nech ide prec,lebo zavadzia nam v spalni usvokry,idem to kuknut a dam ti link,

groka
23. aug 2009

bris nemas skype?

brisilda
23. aug 2009

🙂 groka mam preco?chces si potelefonovat ? 😀

brisilda
23. aug 2009

ok mozes dat link kuknem a ukazem kamoske dik 😉

groka
23. aug 2009

brisilda no to by nebolo zle si pokecat,to by sme mohli zajtra ked nam maly zaspi na obed,teda mne,neviem ako tvoj,ale mozes si ma pridat na skype ak chces

brisilda
23. aug 2009

groka v pohode 😉 ja mam nick mishaelkaa01 😀 aj ked som neprihlasena tak stael som tam 😀 moj maly nechodi spat ale mam tu 2 rocneho Ivka a on spava na obed 😉 kukla som aj kociarik a neviem preco som si myslela, ze ty mas peg pereo 😖

groka
23. aug 2009

bris tak si ho nasla?idem si ta pridat

groka
23. aug 2009

bris už som ti napisala na skype 😉

brisilda
23. aug 2009

ano ano ale bola som v kuchyni naliat si pohar vinka 😉

groka
23. aug 2009

tak pohar vinka?ja pohar vody cistej

brisilda
23. aug 2009

tak vies treba doplnit cervene krvinky 🙂)))

groka
23. aug 2009

my mame šampáňo v chladničke,dnes sme dostali,ale nejako mi nešmakuje,ved som aj nie zjedla ale zozrala plno gul vecer a dorazila som sa holatkami=zrnkami,pred chvilou som skoro nedobehla na wc 😀

brisilda
23. aug 2009

to sme tu len my????

groka
23. aug 2009

asi hej,všetky snažilkuju,len my to flákame 😀

sharmana
23. aug 2009

nie, som tu aj ja, len som si dala sprchu a umyla vlasy... jaj skoda že ste skôr nepisali o vinku, sme si s muzom mohli dat... este mam v bare arzenal zo svadby.. nevieme to dopiť 🙂

brisilda
23. aug 2009

sharmana tak posli to do PB ja rada pomozem ja vinko mozem 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre