Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
23. aug 2009

ja som si zacala merat BT prvy krat, tak uvidim ci mi vystreli ta teplota po ovulke...

brisilda
23. aug 2009

no naviem ako to funguje ako to je pri anovulaku ☹ ja som rano mala len 36,9 cize tehu nesom a hlien nemam ziaden odkedy neuzivam HAK 😉 ☹ krcok tvrdy ale otvoreny cize mrcha pride a ja sa budem snazilkovat na dofci 😀 😀 😀

lucialen
23. aug 2009

Vy mate zaujimavu temu 😀

sharmana
23. aug 2009

no a aka ma byt vlastne teplota ked je zena tehu?

brisilda
23. aug 2009

ale podla mna som ocu 😀 😀 😀 ne ne ovu mala lebo v polke ma bolelo brucho ako keby ma don niekto kopol a trvalo to asi 3 dni a predtym ma bolelo vajko teraz nic 😀 zioadna bolest ziadna nevolnost juuuj radost zit

brisilda
23. aug 2009

ahoj luci preberame sex a anovulak ovulak a BT 🙂)))

groka
23. aug 2009

bris nemusis mat 37 alebo nad 37 ked si tehu

groka
23. aug 2009

asi sa na chvilku odmlcim 😉

brisilda
23. aug 2009

no potesila si ma to mi aj luci povedala no ja sa este podla BT riadit nemozem ☹ ale rada by som 😀 no radsej nech tehu nesom ako potom prezijem 33 hodinovu cestu autom???

groka
23. aug 2009

no odmlcim sa na dnes uplne,idem sa vyvalit pri muzicka,hodit sprsku a kuki film a ............... 😉 a potom..... 😔

sharmana
23. aug 2009

aha, takže 37 a viac... no, tak dufam že o dva tyzdne budem len v horúckach 😀 😀

groka
23. aug 2009

dobru nic a dosnazilkovaniaaaaaaaaa

lucialen
23. aug 2009

Mne je zle od zaludku, a to mi ani nechutilo jest 😉 Som si vcera nadbehla 😀
Najlepsie je to merat cely mesiac, hodit do FF a on ti ukaze, ci mas ovulak alebo anovulak 😀

sharmana
23. aug 2009

jo jo.. idem aj ja.. ráno vstávam.. tak dobrúúúú

brisilda
23. aug 2009

luci no ved aj ja sa na to dam len si musim prestudovat tu stranku ako funguje ☹ pocas mrchy na to pridem 😀

lucialen
23. aug 2009

Idealny graf je od mrchy po ovulku 36,4 - 36,6, po ovulke 36,8 - 37 , potom 7-8DPO imlantacny pokles 36,7 a tehotensky vystup 37, 2 😀 Samozrejme nemusi byt ziadny implantacny pokles a tehotensky vystup a mozes byt tehu 😀

lucialen
23. aug 2009

Inak ja by som sa asi tiez bala ist na taku dlhu cestu, keby som bola tehu 😉

brisilda
23. aug 2009

luci dik za info zapisem si to 😉 teraz skusam a po mrche meram pravidelne 😉

lucialen
23. aug 2009

Dobre bris, toto je inak celkom dobra stranka, ja som sa riadila podla nej http://merenibt.xf.cz/index2.html

lucialen
23. aug 2009

Mrkni sem, ake nizke teploty a predsa tehotna http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/585...

brisilda
23. aug 2009

ved to ja sa tiez bojim ☹ preto by som radsej az tam 😉 a kebyze sa zadari teza co nepredpokladam tak budem iba rada no budem sa bat ale pokial nebudem mat bolesti bude vsetko OK inak snivalo sa mi ze moja uz neboha babka mala cca 70-80 rokov a mala mrchu co neni mozne v takom veku a ja som sla po nej na zachod a sadla si na dosku na ktorej bola krv ☹ neviem co to znamena no dufam ze nic zle 😠 😠 mne sa totiz maaalokedy nieco sniva ☹ takze ma toto dost prekvapilo a pred spanim som na babku nemyslela 😒 ale luuuubim ju a nikdy na nu nezabudnem ak poznate niekho kto sa vyzna v sne tak napiste

brisilda
23. aug 2009

luci tu stranku som si uz nasla je to tam krasne popisane 😉

lucialen
23. aug 2009

Zaujimave, to by ma vystrasilo 😒 Ale urcite nie predzvest mrchy 🙂

lucialen
23. aug 2009

Mojmu laptopu uz prepina, asi je prehriaty, 🙂 Radsej pojdem, kym sa s nim nieco stane. 🙄
Normalne mam vybuchy v bruchu 😕

brisilda
23. aug 2009

tak mne ked sa to snivalo tak ma to nevystrasilo babka sa na seba nepodobala a zil esteaj dedko 😉 no zaujimave bolo to ze mala mrchu 😕 v jej veku to neni mozne na to som sa nasledne aj zobudila

brisilda
23. aug 2009

luci to je dobre potapac je asi na ceste 🙂))))

lucialen
23. aug 2009

No ja si velmi nefandim, preco by sa to malo podarit prave tento mesiac 😒 Ved mi nic nieje 😀 Idem ja, dobru noc 🙂

brisilda
23. aug 2009

luci tak jedneho dna sa to podarit musi 😉 tak neviem preco by to nemalo byt prave teraz nebud pesimista 😠
OK dobru aj ja uz idem haji papi 😀

tea333
23. aug 2009

az teraz nam odisla navsteva..tak neviem co dnes bude nebude 😉

brisilda
23. aug 2009

no ja ti poviem bvudes snazilkovat 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre