Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
25. aug 2009

michel lucka v tom ide spolu somnou 😀 😀 😀

janulka04
25. aug 2009

andzi: do dvoch grafov na nete...tak uz poriadne, neee? 😅
bris:ked nevie prist nacas, nech nechodi vobec 😀

andzi
25. aug 2009

jani, tak hoď graf, chcem vidieť

brisilda
25. aug 2009

janka tak anoa mozno aj na cas pride ja neviem pocitam tak ako min. mesiac 26DC ale moze prist na 28 DC 😖 pockame a uvidime 😀 😀 😀

janulka04
25. aug 2009

😀 😀 😀 😀 andzi, ja len zacala...po mrske, teraz...to ani graf neni este 😀 😀 😀 😀

lucialen
25. aug 2009

Boze, ja by som uz testovala 😀

brisilda
25. aug 2009

luci este pockaj 😉 este ti test nic neukaze

lucialen
25. aug 2009

Stale ma taha a picha niekde napravo, len neviem, ci je to vajecnik, maternica, alebo vajickovod. Ja uz sa zacinam bat aj mimomaternicoveho ☹ To ste este nemali baby, ze ci to nejako boli, alebo co? Ved mna aj slahne do piatku 😀

brisilda
25. aug 2009

lucka mna zacina bolit pri slepaku 😢 bojim sa 🙄 no teplotu nemam

andzi
25. aug 2009

aha, tak potom asi neskôr, ja chodím aj do témy grafy a tam je to super, z tých grafov sa veľa naučím a už si myslím, že dosť svoje telo poznám. Je to dobrá vec a už som si na to aj zvykla, je to ranný rituál, podobne ako umývanie zubov.

lucialen
25. aug 2009

Vsak aj mna, este nizsie pod slepakom, ale ten uz nastastie nemam 😉 Bris, ja sa len tak nervoznem smejem, nieco medzi smiechom a placom 😉 Ale sobiatko tiez pichalo, som to nasla a bola tehu 🙂 To bude nejake pozitivne znamenie 😉 Ja skusam bradavky, ci nezabolia a nic 😒 Nemozem na sebe najst ani jeden priznak

andzi
25. aug 2009

lucialen , asi som to prehliadla, ktorý si DC? Nemeriaš teplotu ani nesleduješ hlien že by ti to niečo napovedalo.

michelle
25. aug 2009

sa musim na vas baby smiat... tu ma pichlo, tam ma pichlo 😀 a testnem netestnem 😅 ...snad vam to vyjde... 😵

janulka04
25. aug 2009

michelle: ja som na sebe tiez hladala a nachadzala vsemozne priznaky 😀 ...ved aj ja dufam, ze to vyjde a budeme tu ochkat vsetky... 😉 😅 😉

andzi
25. aug 2009

michelle, hej, veď keď žena túži byť tehotná, tak ju pichá aj vtedy keď ju nepichá...no a za ten test síce nič nedáš, ale ide to hrozne do peňazí. Ja som napr. minulý mesiac netestovala, lebo podľa teploty som vedela, že príde mrcha, tak načo. Ale mesiac predtým mi mrska meškala a teplota sa držala stále vysoko tak som merala hádam aj 5x a minula som všetky testy.

brisilda
25. aug 2009

michel ale u mna to neni tehotenska bolest ved tam ani maternicu nemam 😀 ja mam so slepaka nocnu moru u nas v PB ho neoperuju laparoskopicky ☹ a v ziline neviem asi si to zistim az sa nestresujem

lucialen
25. aug 2009

Andzi, ja som na tom takto http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6, to moze dopadnut akokolvek 😒 Ale niesom tak pozitivne naladena ako minuly mesiac 😒 Kazdopadne je to adrenalin, par dni pred mrchou 🙂

brisilda
25. aug 2009

lucka tak to ano to teda je 😉 no ja myslim na to ze cakam na ovulku a je to prijatelnejsie 😀

lucialen
25. aug 2009

🙂 Bris, ja ked som mala zapal spepaku, tak ma boleli krize, mi to tak vystrelovalo do chrbta a brucho nebolelo, az ked mi ho 10 doktorov stlacalo 🙂

lucialen
25. aug 2009

Ja idem mysliet na to, ze zajtra idem do PL, takze den ubehne a potom uz je stvrtok 😀

janulka04
25. aug 2009

bris..jeee, ja az teraz zistila, ze si z PB, mne odtial kusok byvaju nasi...a tato jazdi Tesco busom v PB 😅
bris a luci: babulky, nebojte, bude to ok, myslim na vas....

brisilda
25. aug 2009

jani to vazne???no super 😉 ja som tesco busom sla len raz je to hrozne kolko ludi sa tam dokaze napchat 😅

janulka04
25. aug 2009

xaxaxaxa, tiez som si vsimla....niektori ho cakali a nasadali uz tam pri tej cerpacke, aby si sadli, xaxaxa 😀 😀 😀 😀 nooo, vazne, male tam jazdia na prazdniny...je tam krasne...

katy1979
25. aug 2009

luci tak ty cakas mrchu skor ako ja. no uvidime ako to dopadne. ja som si tento tyzden namerala dvakrat cez 37 ale teraz uz zasa nic. ja uz neviem ja sice raz verim raz neverim. obcas ma aj brucho boli, nafukuje ma uz celý tyzden, vcera ma aj krize boleli co nezvykne a obcas mi je tak mierne nevolno ale to moze byt hocico, ale bodaj by to bolo tehu.

len u nas sa vyskytol novy problem. maly sa vysypal na ruke tak sme boli u lekarky ona hned ze to je herpes zoster teda pasovy opar. no nebolo mi vsetko jedno. kozny zasa povedal ze podla neho to nie je herpes ale ja uz neviem comu mam verit. len dufam ze to naozaj nie je herpes, lebo ak som nahodou tehu tak sa budem bat celých 9 mesiacov o mimi

michelle
25. aug 2009

janulka vsak aj ja, to si pis ze hej 😉 ...len teraz som... a (aj ty tusim) v stadiu, kedy sa nepozorujeme... ale sak sa my znovu zacneme, potom sa nam budu smiat luci a bris, mozno uz pozitivne... 🙂

brisilda
25. aug 2009

ne ne michel ja osobne sa smiat nebudem 😉 ja som si zvykla, ze ma stalecosi boli par dni som si uzila bez bolesti 😀 ja sa strasne bojim ze ma moze slepak chytit v tehotenstve co sa stava ☹

katy1979
25. aug 2009

ale vsak slepak v tehotenstve nie je az taka strasna galiba. to bez problemov odoperuju.

janulka04
25. aug 2009

michelle: xaxaxa, si ma teraz pobavila....si niekedy pripadam, ako chora....raz mam stopercentne priznaky, potom nemam ziadne.... 😀 😀

brisilda
25. aug 2009

katy to vazne???? ja som citala, ze nejedna mamina uz tak o babo prisla ☹ ale ja sa casto bojim dopredu no aspon som informovana a citala som, ze pri slepaku boli cele brucho ☹

brisilda
25. aug 2009

katy inak dufam, ze maly nemam pasovy opar ☹ neviem sice ako sa vyhadzal no moze byt iba ze ma aler. reakciu mozno ho len cosi stiplo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre