Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

katy a mohla by si si este kupit pre maleho b komplex to mu urcite neublizi 😎

brisilda
25. aug 2009

nadenka zehlicku v ziadnom pripade ☹ radsej to maslko tam priloz 😀
to o slepaku som pocula 1 krat ze to tam boli ☹ no kniha je kniha 😉
katy inak aj ovcie kiahne su nebezpecne ☹ moj maly ich este nemal a dufam, ze ak budem tehotna ich ani mat nebude tak ci tak drzim palce aby to nemalo ziaden vplyv na nahodne tehotenstvo a maly sa s toho rychlo dostane 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

ono najlepsie ked ma dieta ovcie kiahne este do preskolskeho veku lebo cim je clovek starsi tym je priebeh ovcich kiahni komplikovanejsi

katy1979
25. aug 2009

ja som mala ale ovcie kiahne takze tých sa bát nemusim. aj ked herpes a ovcie kiahne su zevraj ten istý virus.

brisilda
25. aug 2009

nadenka ja viem prave som o tom citala no ked na toho mojho sa akosi nenalepili ked bola epidemiav skolke tak sme chybali ☹ a do troch rokov bol aj v kontakte s osobou co ich mala a nic tak dufam, ze teraz to nechyti no vraj sa uz aj proti tomu ockuje ale len male deti no skusim sa poinformovat

brisilda
25. aug 2009

no prave som telefonovala s lekarkou a mozem dat maleho zaockovat proti kiahnam aj teraz ze to sa po 15 mesiaci ockuje cize neni problem 😉 chuda maly ani mu nic nepoviem co nanho chystam 😀

brisilda
25. aug 2009

katy ak sa tvoj maly s toho dostane daj ho tiez zaockovat 😉

tea333
25. aug 2009

ahoj baby, vcera sme nesnazilkovali, ideme na to teraz 😉
dnes mame vyrocie, sme spolu 4 roky 😀 😎 🙂 tak pojdeme na nejaky neskory romanticky obedik 😀

brisilda
25. aug 2009

waaaaaaaaaaaaaw no tak to bude teda nadherny vecer 😉 super tak az je to aj s nasledkami 😀 9 mesacnymi 😀 😀 😀

nadenkaaa
25. aug 2009

tea drzime palce a gratulujeme k vyrociu 😉 😀

brisilda
25. aug 2009

nadi no ako??? masko sa rozmrazuje? 😀

nadenkaaa
25. aug 2009

no uz som to skusala a tusim to pojde baby nejake dve gulicky uz mi z toho isli super dik babule 😉 😀

brisilda
25. aug 2009

tak to ma tesi 😉 hadam to nebude ani viediet kde to bolo 😉 a treba davat pozor na zuvku kde ju nechavate 😀 😀 😀

nadenkaaa
25. aug 2009

ale bol tu vcera synovec nejak sa tu povalala a asi mu vypadla zuvka a ja som si to vecer nevsimla az dnes ked som prehoz davala na postel 😝

brisilda
25. aug 2009

nadi hlavne je aby to slo krasne dole a bude dobre 😉 ak nie tak kupis novy prehoz 😀 muz mi povedal, ze jeho kamosa zena vyliala nieco na koberec dala to vycistit muzovi a ked to obschlo tak mu len povedala, ze to zle vycistil a musi kupit novy 🙂

nadenkaaa
25. aug 2009

no super to bol prehoz za 2 litre 😉 😉 ale uz som uvazovala zeby som si aj nieco take usila sa mi paciua tie patchworkove prehozy 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

bris inak aj tebe sa pacia vseliake take bajacinky 😀 do bytu tu je stranka take vselico sa tam da chytit aj inspiracia 😉 www.fler.cz

groka
25. aug 2009

caute my sme boli vonku az doteraz 😅 naobedovali sme sa u mojej tety,idem za malym lebo vykrikuje z postele na mna,chcem aby zaspal a ja idem spravit segedin s knedlou

ja sa uz neviem dockat zajtrajska

groka
25. aug 2009

inak dnes som dostala komodu+prebalovaci pult,pri malom som nemala,takze to bude musiet muz zanies do pivnice 😵

katy1979
25. aug 2009

groka vy uz zariadujete? vy ste teda nejaký rýchly

groka
25. aug 2009

katy ale nie,ale teta ju chcela vyhodit a mala ju vo vchode ze ci ju nechcem,takze jasne ze chcem,je tam ulozny priestor na veci bbatku,tak ju odlozime do pivnice,nech v byte nezavadzia

fazulka1512
25. aug 2009

som opat tu, zapekane zemaiky som robila, tak ma to trosku zdrzalo
pobolievaju ma krize,ale pripisujem to kopaniu v zahradke, vcera na hodinku som bola
groka a ty sa zajtra preco tesis, ides sa testnut,hm

groka
25. aug 2009

fazulka idem na druhu folikulometriu

babule musim ist ukuchtit segedin,mame taky ten v poharoch domaci,len to dam zohriat a potom smotanu vylejem,len sa mi taaaaaaak nechceeeeeee nic dneskaaaaaaaaaaaaaa

fazulka1512
25. aug 2009

aha to mi nejak vypadlo, nemrkla som na predchadzajuce strany 😉

petafr
25. aug 2009

caute baby, uz som tu aj ja, mam nejaku hodinku, potom idem ku kadernikovi, uz som nebola aspon polroka, tak mi to hadam zdvihne naladu, od vcera som nemrdom, nic mi nie je po voli, mam depku...
Mrcha je tu naplno, aspon ze tak, akurat poriadne bolestiva, to som uz davno nemala. Ale uz som sa zmierila s myslienkou, ze ideme do tretieho kola... Teraz cakam na vase vysledky, dufam, ze vsetky budete tehotne, aby ma to posmelilo... Dufam,ze Stanka nam oznami dobru novinu...
No inac nic nove, akurat som si bola kupit teplomer, od zajtra meriam, idem si nastudovat navod 😉

janulka04
25. aug 2009

nadenkaaa, tak som kuk ten tvoj odkaz a poviem, mam pracu na cele poobedie...to je nadhera...a ja stale hladam taku bizu, to sa mi paci.....dakujeem

katy1979
25. aug 2009

ja sa idem pochvalit konecne mi dosli fotky krpateho z plavania:
http://picasaweb.google.sk/kksebastianko1/Sebas...

peta neboj my sa k tebe este nabuduci mesiac pridame.

michelle
25. aug 2009

hlasim prichod z obeda 😎
peti ahoj, tak teda vitaj medzi nami tretiackami 😀 ..a na to je nejaky speci teplomer? alebo staci taky bezny? 😕
nadenka kukla som aj ja, je tam vselicooooo na tej stranke, radsej som to zavrela, lebo by som nic neporobila 😉

katy1979
25. aug 2009

michelle staci klasika digitalny, odporucaju az na 2 desatinne ciarky ale uplne ti staci klasika s jednou desatinou.

nadenkaaa
25. aug 2009

peta nebud v depke ved ste este len nedavno zacali so snazenim 😉 😉 zatial nemas njamensi dovod na paniku 😕 😅 to len my zeny sme asi take v dnesnej dobe ze chceme vsetko hned a ked s 1 alebo 2krat nepodari tak uz sme hotove 😝
Kati mas uzasneho synceka 🙂
a tu stranku uz obzeram asi 5 dni stale je tam co pozerat su tam uzasne vecicky 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre