Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

baby uz som sa tam zaragistrovala to zlte okienko je dnesny den ms je cervenym a snazenie je sex-s

nadenkaaa
25. aug 2009

mne to nejak takto vyslo

groka
25. aug 2009

nadenka to ma nenapadlo vobec

nadenkaaa
25. aug 2009

ked kliknes na urcity den tak sa ti tam otvori take okno a tam zadas bud ms alebo udalosti alebo v sekcii zdravia mas BT alebo snazilkovanie alebo hmotnost tusim

brisilda
25. aug 2009

nadenka a tam kde sa mera teplota sa to bude dako farebne odlisovat ked budem mat ocu???? na toto som akosi neprisla ci mi to ocu ziosti aj podla teplot

nadenkaaa
25. aug 2009

no tak to neviem kedze este nemeram toto tie plodne dni tym zelenkavym mi vyhodilo automaticky 😕

nadenkaaa
25. aug 2009

ale tam hore v liste kde je kalendar ,diar potom teplota tam je tiez graf na teplotu

nadenkaaa
25. aug 2009

http://www.womenzone.cz/app/tempr.aspx potom kliknes na prislusny cyklus a uz ti to vyhodi tabulku kde znacis teplotu

brisilda
25. aug 2009

nadi ano no mne to vyhadzuje moju tabulku nie tvoju 😀 😀 😀 inak prisla som na to a hadam sa nam aj to BT farebne odlisi 😀 ked bude ovu

nadenkaaa
25. aug 2009

no ved to je jasne ze tebe to bude vyhadzovatinak lebo ty mas inokedy mrchu takze tie datumy su ine ale podstata sa nemeni alebo ano? 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

len si mi neodpovedala ze ako ja budem vediet ze prave dnes je ovu podla bt ma vtedy teplota klesnut alebo sa zvysit?

brisilda
25. aug 2009

nadenka ja neviem na tej stranke pise, ze klesne ja som myslela, ze sa zvysi som v tom novacik ako ty no lucka nam bude vediet poradit alebo mrkni stranku http://merenibt.xf.cz/index2.html hadam sa docitas 😉 ja si pockam kym mi skonci mrcha 😀

brisilda
25. aug 2009

nadenka cize ovu je ked teplota klesne 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

aha no to sa asi tiez neda hodnotit podla prveho odmeraneho cyklu 😔

brisilda
25. aug 2009

nadi ak si zacala merat teraz po mrche tak si to zistis tak, ze ti teplota klesne a potom pojde hore aspon tak som to vycitala s tych grafov

brisilda
25. aug 2009

iank lucka v tom je profik ta nam poradi 😀

nadenkaaa
25. aug 2009

no ale to ze pojde hore to uz bude akoze druhy den po ovu nie?takze to by malo znacit ze ovu bola alebo sa mylim?lebo som pozerala na tej stranke a podla mna su to necitatelne hieroglyfy na tej stranke 😀

brisilda
25. aug 2009

Bazální teplota se měří vždy hned ráno po probuzení, ještě dříve, než vstaneš na wc. Měří se v pochvě, nebo v ústech, ale přesnější je v pochvě. Vždy steným teploměrem. V době ovulace se teplota zvedne nad 37°C, pokud neotěhotníš, po pár dnech klesá, pokud otěhotníš, zůstává zhruba ve stejné výši. Já si teplotu zapisovala do menstruačního kalendáře od gynekologa, protože tam je to tak trochu předkreslené a jsou tam přesné popisky.
tak toto som nasla cize teplota klesne a potom sup hore ked je ovu a ked tam ostane je super no musi sa udrzat 14 dni 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

aha takze naprv sa drzi nizko a ked je vu vystupi a potm sa akoze ma drzat az do ms a ked ma prist ms tak klesne nahle ak neklesne tak si tehu tak?

nadenkaaa
25. aug 2009

no ale asi este nejake rozumy budeme tahat aj z lucky 😉 😉

brisilda
25. aug 2009

nadi a teraz mas aku teplotu???ci dnes rano si nemerala????no teoreticky by to tak malo byt no kazda sme ina a kazdej to ukaze inak ja meram estele 3 dni 😀 😀 😀 cize vela toho o merani neviem no lucka pisala, ze nie stale musi byt teplota okolo 37 aby si bola tehu 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

dnes som nemerala dnes som bola v lekvarni 😉 a nemali digiteplomer 😕 tak maju zajtra dostat ale zajtra rano odmeriam zatial len ortutovym

brisilda
25. aug 2009

ja som za tie 3 dni mala teplotu 36,9 a 37 😒 od ovulky to je estelen 11 dni ked pocitam den ovu 14-teho + - 2 dni

brisilda
25. aug 2009

nadi ved ortutove uz stiahli s trhu ty ich este stale mas??? ja nie mma iba digi a potom super teplomer do ucha pre maLEHO HNED UKAZE TEPLOTU NO TYM JA NEMERAT 😉 😀 mam doma taku vykopavku co manzel fasoval v praci tak ten pouzivam 😀 😀 😀

janulka04
25. aug 2009

bambule, ja sa ospravedlnujem, ze som vam tu nebola ku pomoci, som trosku zalomila s malymi...ale je to tak, zaznamenavate si denne, co sa deje, popripade mozete aj dopredu, navstevu lekara napr., ono vam to posiela pripomienku raz dotyzdna na vas mail a plodne dni a menstruaciu to posle dva dni dopredu...ten graf BT je zvlast a menstruacny kalendar tiez zvlast..ale nadenka sa mi tak zda sa dobre zorientovala

brisilda
25. aug 2009

ja som teraz len pre zaujimavost zacala merat inak by sa malo az po mrche 😀 chcem vediet ci sa mi oplati testovat alebo nie 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

ale vtedy ked som mala podozrenie z tehu co mi zblbol cyklus lebo vtedy som myslela ze som spinila a to bola mrcha a to bolookolo16.6-20.6 potom na na zaciatku jula som merala a vtedy som mala aj 37,2 a myslim ze v ten den som mala aj ten bielkovy vytok tak to bola asi ovu.

brisilda
25. aug 2009

janka ano je to zvlast no mna zaujima ci graf kde meras BT sa ti farebne odlisi ked mas ovu alebo nie lebo na ff to odlisuje cervenym krizom 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre