Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
26. aug 2009

Bre rano, ideme na nakup a potom som tu 🙂

brisilda
26. aug 2009

tea cakala si presne do 10 aby si nam napisala? 😀 😀 😀 aj ja idem do mesta musim si it po skulky 🙂))( okuliare)

petafr
26. aug 2009

aka tabulka baby, nieco som prehliadla?

janulka04
26. aug 2009

no peti, tabulka tehuliek a snaziliek tu z temy u nadenky v albume
alebo tabulka na meranie BT na ceskej stranke www.womanzone.cz neviem, ktoru myslis teraz

michelle
26. aug 2009

dobre ranko babule 🙂
vidim, ze tu sa meraju teploty o 106 😎 ...takze...hlasim, ze som sa nechala ovplyvnit a dnes som si zmerala teplotu aj ja 😕 ...hoci este vcera som nic take neplanovala. dnesna teplotka bola 36,7 (je to vela alebo malo? 😕 ) a som dnes 7DC... no, sak uvidime ako to bude pokracovat... 😎

brisilda
26. aug 2009

michell mas dobru teplotu ono treba sledovat min. mesiac ja som rano mala 36,8 😖 nic moc no su zeny ktore nikdy nemavaju vysoke teploty a napriek tomu su tehu no v mojom pripade to neplati ked som mala uz aj 37 😀

fazulka1512
26. aug 2009

baby u nma je to meranie teplot asi zbytocne ked ja viem kedy mam ovu, alebo si ju meriate aj napriek tomu

michelle
26. aug 2009

baby... kuknite sa na toto: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?in... ...ja tomu akoze nerozumiem... podla toho mam plodne dni cez menzes a ovulaciu niekde tesne po... cudne, nie? vam to ako vychadza na ff? luci, ked si graf prehodis na kalendar, co ti pise? 😕

michelle
26. aug 2009

fazulka meranie je prave preto, aby si zistila kedy mas ovu..

fazulka1512
26. aug 2009

aha takze mna sa to nevztahuje,mam o starost menej

michelle
26. aug 2009

fazulka tak potom nie, ak si si ista... a teraz si na tom ako?

brisilda
26. aug 2009

michel ako si na to prisla? mne na tej stranke ukazuje iba, ze sa mam prihlasit 😠 no ja tam registrovana niesom 😀

michelle
26. aug 2009

bris ked si klikla na ten moj link, neukazalo ti to moj kalendar?

fazulka1512
26. aug 2009

ja som 12-13 mala ovu, podla hlienu, a dnes som 19 dc, neviem ci z toho nieco bude aj ked keksikovali sme pred aj pocas ovu
zatial ma pobolievaju na dotyk bradavky aj dnes zacali trosku krize, ale to aj pred mrchou
v pondelok som si nasla ale len poobede raz taky husty hrudkovy hlien a od vtedy nic

fazulka1512
26. aug 2009

michelle ani mne neukazalo tvoj kalendar, ukazalo mi tak ako brisilde

janulka04
26. aug 2009

michelle, dala si zly odkaz....a moja teplota je uz tri dni 36,1...tak nestresuj..a co to znamena Dc...ja som mala 19. mrsky...ktory som DC?...sorry..Janka analfabet 😀

brisilda
26. aug 2009

michelle nie neukazalo ☹

brisilda
26. aug 2009

janka DC sa pocita odod dna ked ti prisla mrcha cize ak si ju mala 19-teho tak dnes si 8DC

brisilda
26. aug 2009

juuuj ja uz chcem mrsku 😠 je to hrozne cakat cakat a jej nikde 😢 kedysi by som za to dala neviem co len aby som mala mrchu raz za pol roka 😀 no to iba preto aby ma neotravovala 😀

michelle
26. aug 2009

janulka mozno vas to nepusti, ja ked si tam kliknem, tak ma to hodi rovno na tu stranku, takze link je dobry.... s teplotou nestresujem, sa pytam, ci je vysoka, nizka alebo ok... DC je den cyklu, cize ak ti menzes zacal 19., teraz si DC8 🙂
a akoze hodilo mi to tam jeden zly datum, preto mi tam vychadzali chaosy. uz je to opravene a zda sa, ze je to ok 🙂 skuste este raz: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?d=...

janulka04
26. aug 2009

bris, michellka, dakujem, aj som si myslela, len som nevedela, co ta skratka znmena... 😝 a zase ma to hadze na prihlasenie sa......michelle, neviem 😕

michelle
26. aug 2009

janulka asi preto, ze je to na heslo... potom neviem, ako je mozne, ze sa dostaneme cez link na nejaky graf, co tu baby davaju... zahada 😕 🙂 a DC som si aj ja nechala vysvetlit 😎 ..a DPO je den po ovulacii, aby si to mala komplet 😀
bris a ako to citis? ze uz pride?

fazulka1512
26. aug 2009

baby to moje chodenie na wc, to je len take cvrkanie, a bolset krizov je taka hrejiva dole pri zadku, to tak ma byt, neviem

sisa2
26. aug 2009

michelle - davas zly link. tebe to ukaze, lebo si zaregistrovana a prihlasena, nam ostatnym nie. resp. mne to ukaze moj graf, kedze som tam tiez zaregistrovana.
klikni si na home page setup a skopiruj link hore - nieco ako www.fertilityfriend.com/home/ ... za tym home bude este nieco

sisa2
26. aug 2009

jani - tvoja teplota je ok, kedze este ovu nebola. do ovu si nizsie teploty, po ovu stupnu a su hore az kym nepride mrcha

sisa2
26. aug 2009

michelle - pokial si sa len teraz registrovala a mas VIP, tak si text za "home" mozes zmenit, napr. na "michelle" a bude sa ti lahsie pripajat link na graf

janulka04
26. aug 2009

dakujem babule....zase som o riadny kuuuuuuuuuus mudrejsia 😅

michelle
26. aug 2009

sisa, po kliknuti na home page setup mi dava hore link http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_mod... ... 😒

sisa2
26. aug 2009

michelle - to je ok. tam je potom vo fialovom napisane "Your Charting Home Page Web Address:" a pod tym je link. ten skopiruj a prihod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre