Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
26. aug 2009

a ani Jana sa mi nepaci...sa tak voal kazda druha.... 😀 😀 😀
cheerly:ono k tomu to meranie BT a sledovanie ovu aj navadza trosku

cheerlady
26. aug 2009

jani ja som andrea a moc sa mi to meno nepacilo,ale uz som si na neho zvykla 😉 nasi mi hovoria aďa alebo andrejka 😀

brisilda
26. aug 2009

no kocky ja som micheala a meno miska sa mi paci 😀 😀 😀 aj maria a janik neni zle 😀 ved dnes dava kazdy take moderne mena, ze po case tie klasicke budu in 😀

janulka04
26. aug 2009

tesi ma, babule 😀 😀 😀

michelle
26. aug 2009

bris tak to sme dve michaely 😎

cheerlady
26. aug 2009

bris mne sa michaela velmi paci,ale to mame svagrinu a este aj muzovu sesternicu,tak on to meno nechce dat 😠 nevadi,dnes mu oznamim,ze ked,tak bude Linda 😀

janulka04
26. aug 2009

cheerly. uz si si to dala aj do pasu? ty si rychlik 😀

brisilda
26. aug 2009

Miska, janka tesi ma 🙂)))) juuj kocky aj ja uz chcem take 3 mesacne babo 🙂)))

janulka04
26. aug 2009

bris, preco 3mesacne 😕 😅

michelle
26. aug 2009

niska, aj mna tesi 🙂

michelle
26. aug 2009

upss... miska som chcela napisat 😕 🙂

brisilda
26. aug 2009

😀 😀 😀 😀 ok michele 😎
janka lebo take 3 mesacne je idealne na pomackanie 😉

janulka04
26. aug 2009

xixixi, mne sa praveze lubia tie pokrcene, malucke - taky drobizg 😀

brisilda
26. aug 2009

janka tak ja neviem ake to je s takym mrnuskom 😀 moj mal skoro 4,5 kg 😀 kamoskyna mala mala tolko v 3 mesiaci cize on bol tak akurat pre prvorodicku vobec som sa ho nebala drzat ved ani v perinke nebol 😀 😀 😀

janulka04
26. aug 2009

fuuuuuuuuuuuuuuuuu, moja, riadny medvedkooo....mne to nejako nevadilo, ze su take pidi....a vyhoda, velkost 68 nosili az v 6.mesiacoch....do vtedy mi stacili zasoby a az potom sme zacali dokupovat oblecko 😀 😀 😀 a do zimneho fusaku sa zmestili 2 zimy 😀

brisilda
26. aug 2009

no tak ten moj valibuk nosil ako novorodenec 56 a to mu bola akurat 😀 😀 😀 ziadne take ze velke 😀 po par tyzdnoch sme menili satnik este dobre ze som 56 vela nemala 😀 no ja som mala aj velky rozdiel v datume porodu podla ultrazvuku sa mal narodit 4 maja a podla mrchy 23 😀 😀 😀 nakoniec prisiel na svet 20 maja 😀

brisilda
26. aug 2009

inak nezda sa vam, ze tie nase falosne tehu priznaky sposobuju spermosky???? akosi tam sarapatia 😀 poblaznili nam telo namiesto toho aby sa uhniezdili na 9 mesiacov 😀 😀 😀

brisilda
26. aug 2009

haloooooooooooooo nik tu neni???

janulka04
26. aug 2009

teeeda, mne tiez kazdy, 56 nekupuj, to je na chvilku 😀 😀
a bris, teraz sa ako citis?

janulka04
26. aug 2009

nooo, vsetko je mozne, ja som na sebe tiez badala priznaky...xaxaxa...no co? Tatino moze vyrabat....ten uz bude mat paniku, ked mu zahlasim, ze plodne dni 😀

brisilda
26. aug 2009

jani nijako prsia ma bolia rano to bolo priserne priam horeli ale iba chvilu 😀 inak nic obcas ma zaboli brucho ako keby som dostala kopanec no to pripisujem psychike 😀 😀 😀 v skutocnosti ma nic neboli 😀 😀 😀 a zajtra cakam mrchu rozhodla som sa, ze zajtra meram teplotu hned ako sa zobudim nebudem cakat kym zazvoni budik a ak neklesne oproti dnesku tak testujem ak klesne tak pride uz mrcha a ja konecne budem kludna 😀 to napinanie matky prirody mi uz lezia na nervy

janulka04
26. aug 2009

preco to nemoze tak byt, ze by nam telo dalo vediet, ze je ovu...ale 100% a ze sa "podarilo"- tak do 12 hodin po vyrobe.... ☹

janulka04
26. aug 2009

prave som o tom pisala...sranda...ved to, ze ja uz ani neviem, tiez sa mi minuly mesiac zdalo, ze si nenamyslam a nist... 😠 nevadi, ideme do dalsieho kola....postupit je dobre, ne? 😉

brisilda
26. aug 2009

jani ja ked sme splodili Samka som v ten den citila asi po hodne biblinky v bruchu 😀 cize som vedela, ze je to tam aj ked teraz to je nemozne 😉 casy sa menia 😀

janulka04
26. aug 2009

pekne...a ja sa to dozvedela po 3.mesiaci....i ked ako prvorodicka...a tiez sa vravi, ze kazde tehotenstvo je ine

brisilda
26. aug 2009

jani tak to ti mozem potvrdit ked budem mat 2 dieta 😀 ale vravi sa ze ano aj tehu priznaky su vraj ine

brisilda
26. aug 2009

inak po 3 mesiacoch ale o to si mala 2 nasobnu radost 😀 😀 😀

janulka04
26. aug 2009

xaaxxa 😀 😀 bris, dufam, ze mi to potvrdis cim skor, a ze to zbadame viacere na sebe..

janulka04
26. aug 2009

to anooo, ja dufam, ze so septembrom budu tehulky pribudat 😅

brisilda
26. aug 2009

inak vazne teraz nam akosi nepraje ved v auguste hadam nemame tehulku 😠 ci ano???nadejna bola stanka no ta uz ma od lekara spravu, ze tehu neni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre