Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
31. aug 2009

andzi PED je epiduralka???ak ano ja som ju mala a poviem ti, ze som o rizikach ani nechcela vediet clovek menej stresuje a tak isto aj maleho mi davali v GB pod narkozu a podpisovala som papiere ale nevedela som nic tak som podpisala 😀 a chvala bohu je vsetko dobre

groka
31. aug 2009

nadenka ty mas ovu dnes,dnes ti stupla

tea333
31. aug 2009

cheer uz by si fakt mala zmenit dokyho 😖

brisilda
31. aug 2009

cherlady tak bud teda rada 🙂 aspon si nestresovala ja uz chcem byt v 6 mesiaci a basta 😀

andzi
31. aug 2009

nadenka, prečo hovoríš o ďalšom cykle, keď otehotnieš možno už v tomto cykle. Podľa mňa máš tesne pred ovulkou, tak počkaj na zajtrajšiu teplotu a otestuj ovulačným testom.

nadenkaaa
31. aug 2009

cherlady lenze ak by sa nieco dialo tak by si zacala spinit alebo krvacat bud v pohode vsetko je tak kao ma byt babetko rastie tes sa a uzivaj si to ze si tehu a to samozrejme plati aj pre bris -
mate v sebe novy zivot tak ho nelakajte svojim strachom teste sa z bruska rozpravajte sa s nim a uvidite ako vase bublinky budu krasne rast naco si robit bubakov ked netreba???

michelle
31. aug 2009

nadi tak cojaviem... kup si testy, ked si chces byt na istom... urcite tym nic nepokazis... aky dlhy yklus mas v priemere?
bris mne krk meni... tieto posledne dni mam problem vobec nan dociahnut... a to je znak plodnosti 😎 ..a nestresuj... vsetko bude ok, uvidis. len si davaj na seba pozor..

brisilda
31. aug 2009

nadi len si hovor o dalsom cykle a mysli na mrchu a vyjde ti to tak ako mne 😉 budes potom milo prekvapena 😀 je to stale lepsie ako namyslat si a nakoniec h....o s toho 😉

groka
31. aug 2009

no baby vidim,ze neragujete,tak pridem neskor

nadenkaaa
31. aug 2009

andzi hovorim o dalsom cykle aby som privela neocakavala od toho terajsieho lebo cim menej ocakavas tym lepsie pre vlastnu psychiku

brisilda
31. aug 2009

mate pravdu uz ma ten strach presiel ved ak sa ma nieco stat stane sa tak ci to chceme alebo nie ☹ ok utekam k dokimu hadam ma vysetri a nebudem musiet cakat papa a dik za zlepsenie nalady 😉

nadenkaaa
31. aug 2009

groka no ja neviem este dnes posnazilkujeme ten egg vytok to teraz nechem skumat lebo este tam mam potapacov tak to by som vela nevyskumala tak uvidime 😀

andzi
31. aug 2009

ja idem žehliť a potom variť, poobede sa tu zase objavím

cheerlady a bris: mám ten istý názor, čo nadenka, neviem prečo strašíte ten malý zázrak v sebe. Treba sa šetriť a hlavne pozitívne myslieť.

nadenkaaa
31. aug 2009

michele tak 29-30

nadenkaaa
31. aug 2009

ok baby ideme dnes do HC k mojim rodicom tak idem sa ja pomaly chystat snad sa vecer stavim.A odporucam nech tu vladne pozitivne myslenie predovsetkym slnko v dusi vsetkym zelam 🙂 🙂 😵 😵 pa

michelle
31. aug 2009

tak kup dnes testiky a skus... a uvidis 😉 ..a daj vediet 🙂

tea333
31. aug 2009

nadenkaa a uzi si rodinku dnes 😉

tea333
31. aug 2009

ja idem okupat psov a potom s kamoskou vymyslime co budeme dnes robit, lebo je u nas 🙂

cheerlady
31. aug 2009

tea ved som sa pokusala dovolat tej dr.co k nej chcem ist,ale dnes asi neordinuje 😒 ked mi povie,ze dalsich pacientov neberie,tak budem musiet ist k nejakemu do blavy,ale tomu som sa chcela vyhnut-cestovat kvoli kazdej kontrole do ba 😖
ved ja nestresujem,holky,len ma to tak napadlo,ked s tym krckom bris zacala 😅

jagabinka
31. aug 2009

Bola som prec, tak len vam chcem podakovat za gratulacie...dufam, ze mi bude palicka len silniet 🙂
Inak verim, ze sa Bris vrati s dobrou spravou, lebo aj mne sa dnes rano zdal krcok otvoreny 😨 ale teraz je uz pekne tvrdy a uzavrety 😉 ...asi ma len "svoje dni".
Drzte sa!!!! 🙂

tea333
31. aug 2009

cheer tak v BA mas aspon vacsi vyber lekvarov 🙂
jagabinka ja sa pripajam ku gratulacii, nech mas uz len dialnice 😉

brisilda
31. aug 2009

jagabonka som velmi rada ze si ma nenechala samu v auguste a pevne verim, ze nas este ostatne kocky dozenu 😀
tak prave som sa vratila od dokiho vysetril ma a povedal, ze to vyzera byt uzavrete tak isto mi spravil ultrazvuk ale nic nevidel iba v pravom vajecniku 4 mm folikuli ale to je vraj nepodstatne a pravdepodobne tam su od minuleho cyklu 😒 v maternici nic nevidi to vraj vidiet az od 5 tyzdna cize nevie sa vyjadrit ci ide o vnutromaternicove tehu alebo mimo 😖 takze od mi dofcu zatial neodporuca az ked sa preukaze ze tehu je vnutromaternicove vtedy sa nemam coho obavat 😉 takze ja si pekne pockam a kedze ciarocky tmavnu z dna na den tak hadam to nebude mimomaternicove tehu no tak ci tak treba pockat aspon do 35 DC vtedy sa to povazuje, ze mrcha meska 😠

brisilda
31. aug 2009

jagabinka inak to co sa stalo malemu v albume??? 😖 myslim to foto kde ma flaciky po telicku s takm niecim som sa este nestretla

jagabinka
31. aug 2009

Dakujem Tea 😉
Bris, maly dostal taku strasnu alergiu na augmentin ES. Mal ho aj ako 9-mesacny a nic, ale potom toto. Tie fotky to este nie je to najhorsie. On bol cely bordovy a potom to telicko menilo farby, presne ako modrina, ale rychlejsie (po infuziach). Asi to mame v rodine, lebo o 2 tyzdne prisiel do nemocnice moj 3-rocny synovec, presne s tou istou alergiou...vraj to este lekari nikdy take hrozne pri malych detoch nevideli. Hlavne je, ze uz je OK a antibiotikam sa z daleka vyhybame,,,a ked trebalo nasadit pred dovolenkou, dali mu inu skupinu...
Inak Bris, uz nestresuj, 😉 , lebo aj ja si zacnem robit starosti 😅
Hroooozne drzim vsetkym palce!

brisilda
31. aug 2009

jagabinka ved to je na tom najhorsie clovek stresuje ked nemoze otehotniet a ked je tehu podla testu tak sa boji o ake tehu pojde 😉 ja to na slak trafenie no kto by sa nebal ked sa na nete pisu kadejake clanky ☹ je to proste kruta realita ale uz som s tym skoncila zatial sa tesime ale len tak potichucky 😉 dufam, ze vsetko bude ok
Tu alergiu vam nezavidim ja by som skolabovala na mieste ☹ ved stacilo ze si maly roztal peru na 5 stehov a bola som cela rozklepana 😒 ale uz je to za nami a prezil to bezbolestne ved jeho nic nebolelo 😀 a to mal peru ranu roztiahnutu na 1,5 cm 😉

jagabinka
31. aug 2009

preboha 😲 to je strasne! No ja som dost silnej povahy a ja som ten silny clen rodiny, takze i ked sa Miskovi nieco stane, nepanikarim... 😉 ...no aspon zatial to tak bolo 🙂

brisilda
31. aug 2009

jagabinka 😉 ja som vtedy tiez nepanikarila ked sa mu liala krv proste som ho musela ukludnit a nemyslela som na svoj stres ten prisiel vecer ked on sladko zaspal a na druhe rano nas cakalo zasivanie pod narokozou ☹ a vsetko to bolo v GB den pred odletom a ja ani slovo po anglicky 😀 ale bola tam s nami sestra cize sa to dalo 😉

cheerlady
31. aug 2009

bris no tak sa nestresuj,ja som sa tiez bala mimomaternicoveho tehu,lebo ciarky boli velmi slabucke,ale potom zosilneli a bolo to ok 😉 a co teraz s dovcou? 😕

brisilda
31. aug 2009

cherlady ja som im klamala a povedala ze ideme bud. tyzden no pravda je ze az o 2 tyzdne inak by ma nevysetrili 😀 cize v pondelok rano volam a objednavam sa 😉 inak mi tiez povedal to co tebe ze ak budem krvacat tak sup do nemocnice ☹ dufam, ze tam nebudem musiet ist a musim si pockat do 5 tyzdna vtedy uz ultrazvuk bude vediet ci som alebo nesom tehu ale je jasne ak budu komplikacia tak dofca nebude ☹

cheerlady
31. aug 2009

bris to asi hovoria kazdej ☹ no co uz,zostava len cakat a pozitivne mysliet,vsetko bude v poriadku,uvidis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre