Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
1. sep 2009

ahojte aj ja si myslim, ze si zaockovana mna sa to pytali az po porode ak sme mali problemi s malym a iba mi potvrdili ze ano takze verim, ze pokial si bola vtedy na slovensku ze si ockovana 😉 a pokial ja viem tak sa proti tomu nepreockuva 😒

nadenkaaa
1. sep 2009

očkovanie proti osýpkam, mumpsu a rubeole: samostatné očkovanie proti osýpkam sa začalo v roku 1969, potom sa zaviedlo očkovanie 14 - ročných dievčat proti rubeole v roku 1982 a následne ako pravidelné očkovanie detí od 15 mesiacov vek. V roku 1987 sa začalo očkovať kombinovanou vakcínou proti osýpkam a mumpsu, očkovanie proti všetkým trom ochoreniam naraz v jednej vakcíne sa začalo v roku 1992. V súčasnosti je súčasťou pravidelného povinného očkovania detí.-trochu faktov urcite som ja bola ockovana v roku 1991 proti rubeole a to som rocnik 1978 takze myslim ze ty si mladsia takze ty si uz musela byt ockovana tou trojvakcinou-o ktorej sa tu pise

brisilda
1. sep 2009

nadenka tak co???robila si si dnes ovu test?

nadenkaaa
1. sep 2009

proti rubeole sa nepreockuvava to uz je dozivotna imunita a urcite si bola peta ockovana na slovensku to bolo dane zakonom jedine v tychto zapadnych krajinach to nebolo dane zakonom ale nas ockovaci kalendar bol uzakoneny apokial by si sa vyhybala tomu ockovaniu tak by rodicia dietata boli stihani

nadenkaaa
1. sep 2009

ahoj bris u nas hc som nezohnala ovu testy bola som v dvoch lekvarnach a nic e dostanu az zajtra a moj graf je:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

nadenkaaa
1. sep 2009

takze sa drzi teplota na 36,8 tak ovu uz bola vcera alebo predvcerom podla mna 😎

petafr
1. sep 2009

Dik Nadenka, to mi spadol kamen zo srdca... Dufam, ze mi tie protilatky najdu. Ako dobre, ze je to u nas povinne, aspon v niecom sme popredu, nie? 😀 Ja som rocnik 81, takze hadam je vsetko v poriadku. Ja svoju kartu nemam, kedze som bola od 19tich v zahranici, nikdy som si ju vlastne ani nevyzdvihla a teraz co byvam v Blave, tak uz vobec nie, lebo moja povodna doktorka je v Brezne a tam chodim len na vikendy...
Nadenka ovulujes? Ja by som mala asi zajtra, ak dobre ratam, dnes som 11 DC a posledna dva cykly som mala 26 dnove... Tak dufam, ze to tento mesiac aj preukaze tabulka, nech nemeriam zbytocne.
Bris a ty ako?

brisilda
1. sep 2009

nadi presne tak ovu si uz mala tak teraz len dufat ze bola uspesna 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
drzim place az to toho mesiaca konci // 😀 😉

brisilda
1. sep 2009

peti ja sa mam dobre zatial ziadne znamky tehulkovania nic takze neviem ci sa mam tesit alebo nie inak test je s // a silneju takze hadam to bude uspesne tehu bud. tyzden mam ist znova k lekarovi 😉

andzi
1. sep 2009

ahojte

nadi - mala si ten vajcový výtok? Ak hej, tak podľa mňa tiež bola ovulka včera.

brisilda
1. sep 2009

andzi 🙂 nemusi mat vytok aby bola ovu ja som totiz ziaden nemala a dost som ho sledovala 😀

andzi
1. sep 2009

brisilda: ja viem, ale inak sa nedá určiť ovulka. Nadenka má v grafe pekný pokles BT a zaznačený hlien, preto dedukujem.

Ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

petafr
1. sep 2009

Bris, pekna fotka, ani ta clovek nespoznal... Super, ze nemas negativne priznaky, aspon budes pohodova tehulka...
Mne stale FF nejde, ani vase tabulky si nemozem kuknut, nevie to vobec natiahnut 😝

nadenkaaa
1. sep 2009

andzi vcera som to nechcela kontorlovat lebo od rana tam boli potapaci 😀

nadenkaaa
1. sep 2009

ale podla mna ovu u mna bola lebo teplota sa drzi tak asi bola

brisilda
1. sep 2009

nadi urcite si mala ovu a dufam ze aj ocu 😀 potapacov treba nechat plavat cim dlhsie 😉 drzim palce 😅
andzi v tvojom grafe sa nevyznam ☹
peti tak obcas ma coto zaboli ale inak nic hned to prejde jedine krize ma bolia stale 😠 ale nic hrozne 😎 teraz upratujem az na nic negativne nemyslim a trosku sa popretahujem lebo obcas mam pocit ako keby moje svalstvo bolo ochabnute 😉 no a novinka chodievam spavat o 22:00 co sa mi nikdy predtymmnestavalo 😀

andzi
1. sep 2009

bris - ja som čítala, že v tehotenstve je bežné, že žena býva viac unavená, predsa len, je to zmena a telo potrebuje viac oddychovať. 🙂

brisilda
1. sep 2009

tak to ano o tom som citala aj ja 😀 ale je to taky nezvyk rano o 5 sa mi uz nechce spat ale premozem sa a vecer 22:00 a uz mam oci zatvorene 😀 predtym som mala problem o 00:00 vobec lahnut do postele taka som bola cula 😀 a teraz som nehorazny spachtos 😉

kkatkaa
1. sep 2009

ahojte baby vidim ze sa vam vsetkym dari velmi dobre to je super
bris drzim palce aby ti to buduci tyzden dobre dopadlo a aby aj ta dovolenka vysla

kkatkaa
1. sep 2009

my s mm stale snazilkujeme ale myslim ze ani tento mesiac nic nebude ☹ a este navyse ma mm v polke septembra odist pracovat do zahranicia na tri mesiace sice pride domov ale ktovie ci bude prave ovu tak som smutna 😢

kkatkaa
1. sep 2009

nikto tu nie je? kde ste? ☹

brisilda
1. sep 2009

katka ja som tu 😀 neboj nebud smutna ktoho vie mozno prave teraz sa to podari 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kkatkaa
1. sep 2009

vdaka bris aj za tehu virusiky mozes posielat aj castejsie 🙂 ako sa inak mas aj s malou fazulkou?

brisilda
1. sep 2009

katka tak vcera som bola vstrese a utekala som k dokimu 🙂 ten ma sice ukludnil no zaroven mi dal dalsieho chrobaka do hlavy 😠 je to hrozne no uz myslim pozitivne 🙂 dnes upratujem cely byt varim a asi pojdem aj zehlit tu popijam kavicku a citam 😉

groka
1. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 ahojte,nejako mi nechce vyznacit ovulku,hadam zajtra,len to musi stupnut

tak co ako sa dnes mame?my sme boli do obeda von,teraz sme papali,zajtra ideme do skolky a sa bojim ako to bude maly znasat

monikapd1
1. sep 2009

awojte baby, mame daku novu thulu okrem bris?? hm

a inak bris gratulujeeeem.

ja stale marodim a asi mam zapal pluc 😠 v stredu idem na plucne ☹

brisilda
1. sep 2009

fiiha monika dufam, ze to nebude zapal pluc ☹ ako si sa k tomu dostala? co si stvarala??? na plucne ta mozno posialaju len preto aby vyvratili zapal 😉 dufajme ze az tak vazne to nemas

janulka04
1. sep 2009

ahojte snazilky, tehulky a maminy.....tak som vas na chvilku prisla kuk....teraz tu tyzden nebudem, ideme na Slovac, musim aj k lekarovi, tak dufam, ze bude pozitivna sprava pre mna.....

monikapd1
1. sep 2009

ris noo ja neviem, mala som zapal v novembri ci oktobri a asi mi ho nedoiecili ☹

brisilda
1. sep 2009

moni no asi to tak vyzera ale hadam sa to uz poriadne prelieci drzim palce 😉
janka dufam, ze ti doki poie tie najkrajsiu spravu aku len moze 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre