Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
4. sep 2009

luci - necitam. ja do inej temy na konovi nechodim. vsak ani tu vas nestiham 😀
predavam na MMB veci po danielkovi, lebo sa budeme stahovat a nechce sa mi to vsetko balit a prevlacat ... a som z toho na nervy, lebo vsetko musim merat atd. 😔

sisa2
4. sep 2009

bris - grepy vo velkom mnozstve sa nemaju, lebo obsahuju chinin. o melone neviem nic. akurat ze budes cikat este viac, ako bez neho 😀

groka
4. sep 2009

bris ahaaaaaaa 😀 to som este nepocula ale melon je dobry,mocopudny,super

sisa2
4. sep 2009

sharmana - hej, v stredu sme nastupili. som zvedava, co bude v pondelok, kedze cez vikend si zasa zvykne, ze mu je doma dobre 🙂

groka
4. sep 2009

ja viem ze chinin obsahuje tonic a este nejaka voda,ale dobre vediet

brisilda
4. sep 2009

sisa a naco predavas eci???co ak sa zadari bracek???

sisa2
4. sep 2009

bris - som pisala, nemam to kde skladovat. danielko ma viac handier, ako ja a manzel dokopy. som tak trochen maniacka na oblecko 😔 😀

brisilda
4. sep 2009

kocky tak ja som v auguste pretlacala skrinu tazku ako hrom potom rohovu sedacku 😀 a jedla som grapefruit s cukrom 😀 neskor som zistila ze som tehu 😀 😀 😀 tak len teraz dufam ze krpec bude silny ako buk 😀

brisilda
4. sep 2009

sisa aj moj maly ma kopec veci 😉 cize to poznam no ja to skladujem u svokrovcov 😎

sisa2
4. sep 2009

bris - jaska, ze bude. myslis, ze to bude chlap?
no u nas nikto nebyva v RD, takze nehrozi skladovanie u niekoho ineho. okrem toho, mne sa furt paci nieco ine, stale to obmienam, no fakt som maniacka 😀 😀 😀

brisilda
4. sep 2009

😀 no jasne ze to bude chlap ako hora o tom niet pochyb 🙂 uvidime pondelok
a mas pravdu moda sa meni a pre male deti je toho cim dalej tym krajsie 😉

groka
4. sep 2009

ja sa nejako nudiiiiiiiiim
dnes som bola ja v lekarni cosi kupit a tam ma lakalo kupit si aj test,ale to by som testovala uz buduci tyzden a ani nechcem testovat tento mesiac az ekd budem vidiet podla BT ze to vyzera na tehu,inak nie,je to zbytocne a nemam prachy na vyhadzou teraz ine veci

groka
4. sep 2009

bris a stale drahsie a drahsie,strasne zaraaju na tych detoch,no ale nekup nieco krasne makkunke,s macikmi 😀

sharmana
4. sep 2009

no sisa dnes je aj zázrak ak ti dietatko vezmú do skôlky pred 3 rockom... v ktorej casti BA ti chodí do škôlky? to je súkromná či štátna? už si robím malý prieskum, ja by so musela dat babatko do jaslí, platíme úver... ale tu je to bieda aj s jaslami, sú len súkromné, dost drahé a k tomu clovek si aj tak nie je istý, či dieta nebude hned chorlavé, respektíve ako sa správajú k detom, ked zavries dvere ☹

brisilda
4. sep 2009

groka treba kupovat vo vypredajoch 😀 😀 😀 inak ja tie lacne cinske veci nekupujem lebo som sa dozvedela ze obsahuju chem. latky skodlive pre babatko ☹ moj maly sa raz s toho vyhadzal tak som si povedala dost ! no a odvtedy uz len tesco a klasicke obchody ako je kenvelo maxx next 😉 su drahsie ale kvalitnejsie 😉

sharmana
4. sep 2009

bris. ja som kupovala aj v tescu pre synovca a podla mna to sú dost lacné vecicky a pritom bavlnené.. ináč najlepšie obchody s vecickami som videla v taliansku.. baby tam by ste sa vyžili.. a tá kvalitka

sisa2
4. sep 2009

sharmana - danielko ma 3 roky o tyzden 😉 ale je fakt, ze nam z viacerych skolok odpisali, ze nas nevezmu, lebo do 31.08. sme nemali 3 roky . je to podla mna chore, ked kvoli par dnom robia take halo. zobrali nas nakoniec na sancovu, zatial to vyzera byt ok. a je tam vela deticiek, co je od danielka mladsich.
do jasiel sme chodili na robotnicku, su to mestske jasle, stali ca. 200 €.

brisilda
4. sep 2009

no mne sa paci kvalita veci aj v Anglicku 😉 ok idem lebo fakt dnes uz nepoupratujem musim aspon riad odlozit a spinavy nalozit az sa to zajtra umyje samo 😉

groka
4. sep 2009

bris ja som kupovala ked bol babatko v detskych obchodoch,neni to ziadna cina,niekedy aj v tych drahsich,ked bolo nieco krasne som kupila,teraz napr,teplaky som mu kupila u cinana,vyzeraju dobra kvalita a 2 krat som vsetky veci prala,nikdy sme zatial neboli z nicoho vyhadzany,

groka
4. sep 2009

ja som si umyla riady,chlapi isli spolu psat o 20:00 muz je unaveny cely tyzden vstaval o 5:30 tak sa potrebuje vyspat a to som mala chut na keksik,nevadi

ja som taka zvedava ci otehulim ked sme sa takto snazili lebo ozaj sme po dlhom case sa snazili riadne

sharmana
4. sep 2009

sisa. jasné, vsimla som si, len dost robia problémy, neberú už pomaly ani trojročné... a do jaslí berú deticky vždy len od septembra? alebo vezmú aj hocikedy počas roka?

sisa2
4. sep 2009

sharmana - no ved prave. teraz je taka plnka v skolkach, ze som bola rada, ze nas vobec niekam vzali. netusim, co by som robila, keby nas nevzali 😖
do jasli beru ako v skolkach - v septembri a paaaar miest je vraj volnych v januari. v podstate to je kvoli skolke - lebo aj tam sa tak zvyknu uvolnit miesta. i ked ten januar nechapem, kedze do skoly sa deti posuvaju v septembri. ono to vsetko na seba nadvazuje.

sisa2
4. sep 2009

groka - kolky DC si? nemam prehlad, prepac.

groka
4. sep 2009

sisa a ty pracujes alebo si domka?

sisa2
4. sep 2009

groka - makam, makam. je to o hubu, hlavne teraz tie prve dva adaptacne tyzdne. ale hadam nejako prezijeme. ja robim od danielkovho roku 😢

sharmana
4. sep 2009

no tak ja to budem mat tazke, ak by som teoreticky chcela dat mimco od januara do jaslí 😒 no ale ešte skoro hovorit, ked nie sú výsledky// 😀

sisa2
4. sep 2009

sharmana - tak das od septembra 😉 a co ty vies, mozno to vobec nebudes musiet riesit. neprajem to ziadnej z nas. dost zle som to znasala.

groka
4. sep 2009

aha

groka
4. sep 2009

http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/5169/images baby ktora je krajsia to prve auticko alebo vedla toho ta macikova okruhla?kliknite si ne to zvacsi sa vam to

sharmana
4. sep 2009

mne sa páči to autíčko.. úžasné.. idem hajat.. papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre